PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک!!!سیستمم وسط کار ریست میشه....

mp3ir
08-03-2009, 16:59
سلام یکی کمکم کنه پدرم درومد....سیستمم وسط کار یک صفح آبی میاد و یه شومارنده پایین تا 100 میشموره خیلی سریع و ریستارت میشه کامپیوتر و مجدد بالا میاد.مشکل چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

habib10
08-03-2009, 17:03
دوست عزیز احتمالا سیستم شما آلوده به یه ویروس شده به شما پیشنهاد میکنم سیستمتون رو با یه آنتی ویروس اپدیت شده اسکن بکنید-

mp3ir
08-03-2009, 17:10
دوست عزیز احتمالا سیستم شما آلوده به یه ویروس شده به شما پیشنهاد میکنم سیستمتون رو با یه آنتی ویروس اپدیت شده اسکن بکنید-

نه این اررو مربوط به سخت افزاره از این عکسها مشخصه که سخت افزاریه

milky way
08-03-2009, 18:48
ویندوزتون چیه؟ این مشکل یا از درایورهای شما هست یا مشکل سخت افزاری (به خصوص رم) هست.

kourosh_sos
08-03-2009, 19:01
دوست عزيز چند احتمال وجود داره اول از همه ويندوزت رو تعويش كن درايورات رو كامل نصب كن اگر مشكل حل نشد احتمال داره كه سيستم شما آلود به يكي از بدافزارها(ويروس-تروجان-ورم-اسپاي ور و...) شده باشه حالا براي اينكه متوجه بشيم سيستم آلوده شده بهتره كه يه آنتي ويروس بروز مثل nod32 يا كسپر اسكاي نصب كني و يه چك كامل كني يا يك كار ديگه هم ميشه كرد وارد safemode شو اگر safemode رو انتخاب كردي و اين تصوير اومد بدون كه سيستم آلوده شده ولي نه اگر با آنتي ويروس و از طريق safemode چيزي مشاهده نشد كه سيستم آلوده نيست حالا از نظر سخت افزاري يك كارايي ميكنيم باتري مادربرد رو در بيار تا تنظيمات بايوس به حالت پيش فرض در بياد رم سيستم رو در بيار و در يك اسلات ديگه قرار بده بايوس مادربرد رو آپديت كن و اگر باز هم مشكل پابرجا بود مشكل اصلي از يكي از چيپست هاي مادربردت هستش كه بايد تعويش بشه و اين يكي ديگه كار متخصص سخت افزاره اگر با هر كدوم از كارايي كه گفتم مشكلت حل شد نتيجه رو اعلام كن
موفق باشي

mp3ir
08-03-2009, 19:20
دوست عزيز چند احتمال وجود داره اول از همه ويندوزت رو تعويش كن درايورات رو كامل نصب كن اگر مشكل حل نشد احتمال داره كه سيستم شما آلود به يكي از بدافزارها(ويروس-تروجان-ورم-اسپاي ور و...) شده باشه حالا براي اينكه متوجه بشيم سيستم آلوده شده بهتره كه يه آنتي ويروس بروز مثل nod32 يا كسپر اسكاي نصب كني و يه چك كامل كني يا يك كار ديگه هم ميشه كرد وارد safemode شو اگر safemode رو انتخاب كردي و اين تصوير اومد بدون كه سيستم آلوده شده ولي نه اگر با آنتي ويروس و از طريق safemode چيزي مشاهده نشد كه سيستم آلوده نيست حالا از نظر سخت افزاري يك كارايي ميكنيم باتري مادربرد رو در بيار تا تنظيمات بايوس به حالت پيش فرض در بياد رم سيستم رو در بيار و در يك اسلات ديگه قرار بده بايوس مادربرد رو آپديت كن و اگر باز هم مشكل پابرجا بود مشكل اصلي از يكي از چيپست هاي مادربردت هستش كه بايد تعويش بشه و اين يكي ديگه كار متخصص سخت افزاره اگر با هر كدوم از كارايي كه گفتم مشكلت حل شد نتيجه رو اعلام كن
موفق باشي

همکه این کارارو کردم به جز اپدیت بایوس.چجوریه؟ مین من گیگا هست

kourosh_sos
08-03-2009, 23:30
تو safemodeميري اون پيغام مياد يا نه؟
در مورد آپديت كردن بايوس هم مقالات كاملي تون انجمن هستش سرچ كن

ADuser
09-03-2009, 08:53
عزیز جان موردت به ویروس اینا ربطی نداره

ایراد سخت افزاریه من هزاران بار اینو داشتم کانفیلگ بد بین سخت افزار و نرم افزاره

بگرد دنبال چیزی که اواخر نصب کردی , یا درایور یکی از سخت افزارهات داره ایراد میگیره

zeus7610
09-03-2009, 09:43
این صفحه آبی معروف هم می تونه نرم افزاری باشه و هم صحت افزاری.
اول شما یه نرم افزار Anti Crash (که تو انجمن داریم) رو نصب کن و بزار رو سیستم کارشو بکنه. جای رمتو عوض کن.
این ایراد می تونه از هاردت هم باشه. موارد زیادی دیدم که ایراد از هارد بوده.

kourosh_sos
09-03-2009, 21:31
عزیز جان موردت به ویروس اینا ربطی نداره

ایراد سخت افزاریه من هزاران بار اینو داشتم کانفیلگ بد بین سخت افزار و نرم افزاره

بگرد دنبال چیزی که اواخر نصب کردی , یا درایور یکی از سخت افزارهات داره ایراد میگیره

دوست عزيز منم در پست هاي قبلي بهش توضيح دادم گفتم از تمام اون موارد ميتونه باشه در ضمن چرا ميگيد كه به ويروس مربوط نيست و اين صفحه آبي رنگ رو به دلايل مختلف كه يكيش آلوده بودن سيستم بوده مشاهده كردم

rezaabbaspour
10-03-2009, 00:23
سلام . شمارش معكوس مربوط به درست نشناختن يكي از قطعات ميباشد و قطعه مذكور ممكنه كه نيمسوز يا اتصال درست به كامپيوتر نداشته باشد مانند كابل هارد يا سوكت رم و بعضا كارت گرافيك
مرحله اول باتوجه به راهنمايي دوستان رمتو كلا با يك رم جهت تست عوض كن (كثيفي پايه هاي رم و اسلات رم نيز مشكل سازه)
درغيراينصورت كابل هارد و درايوها را چك و بهتره عوض كني
درضمن يكسري تروجان و كرم هست كه نود32 و كاسپر نشان نميده و مشكل سازند بهتره از نرم افزار زير استفاده كني
autorun remove