PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد total video converter

ghermezeteh
08-03-2009, 14:51
سلام من یه سری فایل 3gp رو با total video converter تبدیل به فرمت vcd mpeg کردم و بعد با برنامه نرو که خواستم رایت کنم روی سی دی پیغام میده که فرمتش باید عوض بشه و شروع می کنه به تبدیل فرمت قبل از رایت.
حالا با این برنامه باید فایل های تصویری رو تبدیل به چه فرمتی بکنم تا بشه با نرو روی سی دی رایت کرد؟

Mohammad King
08-03-2009, 16:07
شما برای رایت این فایلها باید در برنامه ی رایتر گزینه ی mak data cd را بزنی.

موفق باشید

ghermezeteh
08-03-2009, 17:20
شما برای رایت این فایلها باید در برنامه ی رایتر گزینه ی mak data cd را بزنی.

موفق باشید

من میخوام دستگاه پخش سی دی هم اونو پخش کنه نه فقط کامپیوتر.

Mohammad King
08-03-2009, 19:29
من میخوام دستگاه پخش سی دی هم اونو پخش کنه نه فقط کامپیوتر.

نه نمیشه دستگاه پخش نشون بده چون این فرمتها را فقط و فقط کامپیوتر نشون میده...

موفق باشید

ghermezeteh
08-03-2009, 20:03
نه نمیشه دستگاه پخش نشون بده چون این فرمتها را فقط و فقط کامپیوتر نشون میده...

موفق باشید

اصلا شما متوجه سوال من شدید؟!
سوال منو در مورد total video converter هست و میگم با این نرمافزار فایل های 3gp یا هر فایل تصویریه دیگه رو به چه فرمتی باید تبدیل کنم تا به عنوان فایل ویدیویی و نه data بشه با نرو رایتش کرد
لطفا کسی که با total video converter آشنایی داره جواب بده

farshif
08-03-2009, 23:32
حق با شماست دوست عزیز فرمت VCD به صورت MPEG 1 هستش البته نوع خاصی از MPEG1 یعنی bit rate ، resolution ، frame rate و ... استانداردی داره . مثلا استاندارد frame rate وی سی دی 25 هستش حالا اگه شما 3gp رو به MPEG1 با فریم ریت 29 تبدیل کنید دیگه این فرمت استاندارد vcd نیست و موقع رایت باید دوباره Encode بشه . من میگردم استانداد های VCD رو براتون پیدا می کنم و تو پست بعدی میذارم البته برنامه هایی هم هستش که مستقیما به حالت استاندارد vcd تبدیل کنه میشه از اونا استفاده کرد. البته یه چیزی هم هست من خیلی وقته دیگه به صورت video سی دی رایت نمی کنم ولی یادمه قبل ها که میخواستم فایل هایی رو که از یه VCD دیگه کپی کرده بودم رو به صورت vcd رایت کنم بعضی مواقع برای اونا هم encode میخواست که اصولا نباید اینطور می بود . از ورژن های جدید nero خبر ندارم

farshif
08-03-2009, 23:37
اینم مشخصات vcd که شما با این مشخصات باید به حالت MPEG تبدیلش کنید :
Video
Codec : MPEG-1 Video
Bit rate : 1150 Kbps
Bit rate mode : CBR
Width : 352 pixels
Height : 288 pixels
Aspect ratio : 4/3
Frame rate : 25.000 fps

Audio
Codec : MPEG-1 Audio layer 2
Bit rate : 224 Kbps
Bit rate mode : CBR
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 44 KHz
Resolution : 16 bits

راستی بعد از این همه توضیحات متوجه شدم این برنامه خودش میتونه به حالت استاندارد VCD تبدیل کنه کافیه هنگام انتخاب فرمت خروجی به جای تب video file تب convert and burn رو انتخاب کنید همین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ghermezeteh
08-03-2009, 23:55
ممنون از توضیحاتتون :11: