PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جام جم: خدمات همراه اول روي دستش مانده

satttanism
07-03-2009, 21:41
با گذشت بيش از 3 ماه از ارائه خدمات ارزش افزوده مانند gprs و mms از سوي شركت ارتباطات سيار، اين شركت توفيقي در جذب مشتري و كسب درآمد از اين راه نداشته است.

به گزارش جام‌جم، مدير بازاريابي اين شركت اعلام كرده است كه همراه اول، قصد توليد نرم‌افزارهايي براي ترغيب مشتريان به اين خدمات را دارد. به عقيده كارشناسان، اصلي‌ترين دليل توفيق نيافتن اين شركت در جذب مشتري براي خدمات جديد، بي‌كيفيتي خدمات و هزينه‌هاي بسيار بالاي اين اپراتور است. اين در حالي است كه اپراتور دوم در ارائه اين خدمات موفق‌تر عمل كرده است.
از سوي ديگر، اختلالات شبكه تلفن همراه اول اين روزها به اوج خود رسيده و اعتراض مشتركان نيز با سكوت مسوولان روبه‌رو شده است. مطابق قانون، شركت‌هاي خدماتي در قبال اختلال و عدم خدمت‌رساني به مشتريان بايد خسارت پرداخت كنند. به عقيده بسياري از فعالان بازار با ورود اپراتور سوم، بسياري از مشتركان همراه اول اقدام به تغيير اپراتور خواهند كرد.

amin123
10-03-2009, 02:23
ممنون از خبر........

واقعا هم همین طور هست........

به نظر بنده این ایرانسل واقعا دمش گرم......

فعلا و با این شرایط خوب تونسته خودش را و مخصوصا سرویس هاش را توی ایران جا بندازه...... البته با توجه به این که این همه چوب لا چرخش میکنن......

این همراه اول هم که......

YADI GERMAN
10-03-2009, 13:09
دوستان به نظربنده همراه اول خیلی دیربه فکر افتادجوری که الانم بااومدن اپراتورسوم همراه اول بایدکاسه کوزش روجمع کنه

s_paliz
11-03-2009, 13:07
همراه اول تنها چیز بدرد بخورش آنتن دهیش و هزینه مکالمات و smsش هست
بقیه خدماتش خیلی گرونه و بدرد نمیخوره
.
.
دقیقا بر عکس ایرانسل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lmbr20
12-03-2009, 20:14
بقیه خدماتش خیلی گرونه و بدرد نمیخوره
.
.
دقیقا بر عکس ایرانسل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همراه اول بجز اینا چیزی نداره ! که اونم ظاهرا خوبه !!!!!!!!!!!!!!

iman_s
14-03-2009, 01:00

از موبایل چه انتظاراتی داری؟

s_paliz
16-03-2009, 21:36
از موبایل چه انتظاراتی داری؟
اینترنت و ام ام اس و .... ارزووون

Maziar_69
16-03-2009, 21:40
2 سال و نیم - بیش از 800 شهر تحت پوشش توسط ایرانسل !!!!!!!!!!!!

این جای تحسین نداره؟
من هر روز هم ایمیل دانلود میکنم ه مروزی 2 بار وضع آب و هوا رو دانلود میکنم. بدون استثنا کانکت میشه با سرعت بالا. (دائمی ایرانسل)

خدایی اس ام اساش که دیگه جای بحث نداره...

iman_s
20-03-2009, 02:07
اینترنت و ام ام اس و .... ارزووون

حتما با گوشی 1200 :31:

2 سال و نیم - بیش از 800 شهر تحت پوشش توسط ایرانسل !!!!!!!!!!!!

این جای تحسین نداره؟
من هر روز هم ایمیل دانلود میکنم ه مروزی 2 بار وضع آب و هوا رو دانلود میکنم. بدون استثنا کانکت میشه با سرعت بالا. (دائمی ایرانسل)

خدایی اس ام اساش که دیگه جای بحث نداره...

پوشش سراسری جاده ها و شهرها و روستاهای کشور.
منم مثل تو هر روز با گوشی تو اینترنت می پلکم.بیشترم همین انجمن.با سرعت بالا.(دائمی همراه اول)

نمیدونم چرا هر جا بحثه همراه اوله تو هم پیدات میشه و بحث ایرانسل رو وسط میکشی.با این کارهات منو تحریک میکنی تا بیشتر به دفاع از همراه اول بپردازم.:27: