PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه کردن adsl

hami2007
07-03-2009, 21:08
من میخوام adsl رو شبکه کنم به این شکل که مودم با usb به pc و لپ تاپ با lan به pc متصل بشه من همه کارا کردم والان دو سیستم کاملا شبکه هستند و فایل ها منتقل میشه من کانکشن adsl رو هم شبکه کردم ولی کانکشن تو لب تاپ نمیاد و اینترنت شر نمیشه:41:
؟؟؟؟

♥ Pegah ♥
08-03-2009, 15:38
به بخش شبکه های کامپیوتری مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
احتمالا شما گزینه ی Descavery رو فعال نکردید و یا FireWall ایراد میگیره و یا در نهایت درست شبکه نکردید

hami2007
09-03-2009, 02:46
به بخش شبکه های کامپیوتری مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
احتمالا شما گزینه ی Descavery رو فعال نکردید و یا FireWall ایراد میگیره و یا در نهایت درست شبکه نکردید

بخش Descavery کجاست؟

♥ Pegah ♥
09-03-2009, 13:58
بخش Descavery کجاست؟

Network and Sharing Center در ویندوز Vista و خوب بخش Workgroup در ویندوز XP

hami2007
09-03-2009, 17:40
network and sharing center در ویندوز vista و خوب بخش workgroup در ویندوز xp

این کارو کردم ولی نشد

NeedSell.com
09-03-2009, 17:45
من میخوام adsl رو شبکه کنم به این شکل که مودم با usb به pc و لپ تاپ با lan به pc متصل بشه من همه کارا کردم والان دو سیستم کاملا شبکه هستند و فایل ها منتقل میشه من کانکشن adsl رو هم شبکه کردم ولی کانکشن تو لب تاپ نمیاد و اینترنت شر نمیشه:41:
؟؟؟؟

1- آیا isp شما اجازه میده چند یوزر از یک اکانت adsl استفاده کنه ؟

اگه اینجور هست بهتره از ip دستی استفاده کنید و سیستم هایتون رو با ip دستی ست کنید.

hami2007
09-03-2009, 21:55

اگه اینجور هست بهتره از ip دستی استفاده کنید و سیستم هایتون رو با ip دستی ست کنید.

فکر کنم همین طور باشه چون قبلا یکی با usb دیگری با lan وصل میشدن ولی الان نمیشه

چطور سیستم هارو با ip دستی ست کنم؟

البته انتی ویروس سیستم دوم آپ دیت میشه ولی کانکشن تو سیستم دوم نمیاد

akhoond
10-03-2009, 09:17

دوست من بی خیال ، از کجا داری می گی که برای این کار باید از آی اس پی اجازه گرفت ؟ :18:
اصلا به اون چه ؟ :18:

فکر کنم همین طور باشه چون قبلا یکی با usb دیگری با lan وصل میشدن ولی الان نمیشه
چطور سیستم هارو با ip دستی ست کنم؟
البته انتی ویروس سیستم دوم آپ دیت میشه ولی کانکشن تو سیستم دوم نمیاد
دوست من ، من تو شبکه تجربه چندانی ندارم ، اما بهتره به همون تاپیک شبکه مراجعه کنید ، باور کنید زود تر نتیجه می گیرید :10: :11:

hami2007
14-03-2009, 10:10
دوست من بی خیال ، از کجا داری می گی که برای این کار باید از آی اس پی اجازه گرفت ؟ :18:
اصلا به اون چه ؟ :18:

دوست من ، من تو شبکه تجربه چندانی ندارم ، اما بهتره به همون تاپیک شبکه مراجعه کنید ، باور کنید زود تر نتیجه می گیرید :10: :11:
isp ها میتونن جلوی کانکت شدن یک یوزر با چند ای پی رو بگیرن

DrXoX
14-03-2009, 15:45
؟؟؟؟

سلام

من خیلی وقت پیش یه همچین مشکلی داشتم به این صورت که تمام اعمال مربوط به شبکه خوب انجام میشد الا

اینترنتش ==> تو سیستم Client ==>اگه Ip رو عوض کنی درست میشه

حالا با V-P-N یا برنامه های دیگه

البته حتما راه دیگه ای هم داره ولی من این کارو کردم و نتیجه داده

موفق باشید