PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن آدرس یک دوست توسط شماره تلفن

John Smith
30-01-2006, 15:34
سلام دوستان
یکی از دوستان من در انگلیس زندگی می کند و هر چند وقت یک بار تلفنی با هم صحبت می کنیم. من می خواهم برای تولدش کتاب ارسال کنم ولی آدرسش را ندارم.
شنیدم که می توان از شماره تلفن یک فرد آدرس منزلش را پیدا کرد. آیا کسی این کار را بلد است؟
لطفا مرا راهنمائی کنید.....

*NashenaS*
30-01-2006, 15:48
دوست عزيز....
يه كتابي هست به نام Yellow Book كه براي پيدا كردن شماره شركت ها و جاهاي تجاري استفاده ميشه... اما شركتي كه اين كتاب رو مي زنه اسمش هست Thomsons Directory و اگه طرفي كه شما مي خايين پيداش كنين در اونجا ثبت نام كرده باشه اسم و ادرسش رو مي تونين پيدا كنين در غير اين صورت نميشه...
موفق باشيد. :)

Crow
30-01-2006, 16:59
John Smith عزیز سلام
خب اگه شماره طرفو داری پس چرا آدرسو ازش نمیپرسی جییییییییییگر :ohno: :ohno: :ohno:

mahe ziba
30-01-2006, 17:02
ميتونين با اطلاعات بين المللي تماس بگيرين و با دادن اسم و فاميل و شماره تلفن ادرس رو بپرسين. البته گاهي ادرس رو ممكنه ندن و بهتون ميگن شما كه تلفن رو دارين خودتون بهشون زنگ بزنين و ادرسشون رو بپرسين. اين در صورتي هست كه ايشون روي ليست قرمز باشن يعني تقاضا كرده باشن كه تلفن و ادرسشون به كسي داده نشه. شماره تلفن اطلاعات بين المللي رو از اطلاعات ميتونين بگيرين چون وابسته به اداره تلفن هست.
روي اينترنت هم دوباره اگر ايشون روي ليست قرمز نباشن روي سايتهاي دفترچه تلفنهاي وارونه با تايپ شماره تلفن اسم و ادرس رو ميتونين پيدا كنين.

masoud_35_teh
30-01-2006, 18:34
John Smith عزیز سلام
خب اگه شماره طرفو داری پس چرا آدرسو ازش نمیپرسی جییییییییییگر :ohno: :ohno: :ohno:
اسرار ازل رو نه تو دانی ونه من وین سر معما نه تو خوانی ونه من
هست از پس پرده گفتگوی من وتو گرپرده بر افتدنه تو مانی و نه من

Masy
30-01-2006, 19:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو انگلیس یه قانونی هست که میگه دادن هرگونه اطلاعات شخصی به دیگران فقط در صورت موافقت شخص مجازه بنابراین کسی این کار رو بری تو به صورت "قانونی" نمیکنه مگه اینکه خود اون مشخصاتش رو در اختیار عموم گذاشته باشه.
BT شرکت مخابرات اینجاست و اگه کسی اجازه داده باشه تو سایتش میتونی مشخصاتش رو پیدا کنی.

mahe ziba
30-01-2006, 19:03
اين لينك هم شايد به دردتون بخوره.

MSsoftCO
30-01-2006, 23:34
نرم افزار شركت مخابرات هم هر چند وقت يك بار از طريق لطف دوستان به بازار و روي اينترنت مي آيد
ميتوانيد پيدا كنيد و از آن استفاته كنيد

John Smith
01-02-2006, 09:51
با تشکر از دوستان
ولی من نتوانستم شماره وی را پیدا کنم
آدرس را هم از خودش نمی توانم بگیرم چون نمی خواهم به او بگویم

Navid
06-02-2006, 18:52
این احتمال وجود داره که طرف از مخابرات تقاضا کرده باشه تا اسم و آدرسش در کتاب مورد نظر چاپ نشه

masoud-lat
07-02-2006, 12:21
اگه بشه عاليه

bahman19
11-08-2007, 16:03
راهی برای داخل ایرانم هست

T.A.T.U
11-08-2007, 19:49
يه جوري از زير زبونش بكش بيرون ديگه

laloki
26-09-2011, 21:11
سلام دوستان شماره طرف اگه ایرانسل باشه میشه. لطفا به من کمک کنید . من به این نرم افزار احتیاج دارم................:11:

golijan
28-09-2011, 21:59
با سلام
سوالم دو بخشه:
اول:
اگه شماره همراه(ايرانسل يا همراه اول) كسي رو داشته باشي كسي ميدونه چه جوري ميشه آدرس اون شخص رو پيدا كرد؟

دوم:
اگه نام و فاميل كسي رو بدوني و بخوايي شمارشو گير بياري چيكار بايد كني؟ كسي ميتونه راهنمايي كنه؟

IvIoI-IsEn
29-09-2011, 13:22
ببینید این سایت میتونه کمکتون کنه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

golijan
30-09-2011, 20:18
سايت رو رفتم اما ظاهرا واسه ايران هيچ شماره اي پيدا نميكنه. ما كه هرچي سرچ كرديم هيچي....!

far2009
30-09-2011, 20:53
به یکی بگو بهش زنگ بزنه و بگه من از فلان جا هستم ( جایی که دوست شما حداقل یک بار باهاش ارتباط داشته بوده ) و بگه که شما برنده فلان جایزه شده اید و آدرس خود را بگید تا هدیه شما به صورت کاملا رایگان ( این جمله خیلی مهمه ) برای شما پست شود .

به نظر دوستان این راه چطوره ؟ :31:

golijan
01-10-2011, 20:29
به یکی بگو بهش زنگ بزنه و بگه من از فلان جا هستم ( جایی که دوست شما حداقل یک بار باهاش ارتباط داشته بوده ) و بگه که شما برنده فلان جایزه شده اید و آدرس خود را بگید تا هدیه شما به صورت کاملا رایگان ( این جمله خیلی مهمه ) برای شما پست شود .

بامزه بود!:31:

golijan
01-10-2011, 20:40

بامزه بود!:31: