PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهی هست که احتمال وصل شدن با سرعت بالاتر را در مودم بیشتر کرد؟ (دایال آپ) ?!؟

DaRiOuShJh
07-03-2009, 15:35
خوب دوستان موضوع از این قراره
من هر دفه که میخوام وصل شم با هر isp و .... ای

باید حداقل چند بار شماهر بگیرم و قطه کنم تا مثلا با 50.6 وصل شم

یعنی مثلا دفعاته دیگه 31.2 یا 29.6 یا 45.2 و این چیزا وصل میشه که سرعته جالبی به خصوص برای دانلود نداره

میخواستم ببینم راهی برنامه ای چیزی نیست که دیگه این همه یه وصل نشم و قطع نشم؟

♥ Pegah ♥
07-03-2009, 17:31
این مشکلاتی که باعث قطعی شما میشه عموما از طرف سرویس دهنده هست و به کلاینت بستگی نداره
کار خاصی نمی تونید بکنید

m30h
07-03-2009, 22:17
خوب دوستان موضوع از این قراره
من هر دفه که میخوام وصل شم با هر isp و .... ای

باید حداقل چند بار شماهر بگیرم و قطه کنم تا مثلا با 50.6 وصل شم

یعنی مثلا دفعاته دیگه 31.2 یا 29.6 یا 45.2 و این چیزا وصل میشه که سرعته جالبی به خصوص برای دانلود نداره

میخواستم ببینم راهی برنامه ای چیزی نیست که دیگه این همه یه وصل نشم و قطع نشم؟

پیشنهاد می کنم برای دانلود adsl بگیری

♥ Pegah ♥
08-03-2009, 15:33

به دلیلی که من نمی دونم ( فکر می کنم محل سکونتشون رو سرویس دهنده ها ساپورت نمی کنن ) نمی تونم dsl بگیرن یا اگرم گرفتن مثل اینکه نامحدود نیست

DaRiOuShJh
08-03-2009, 20:41
این مشکلاتی که باعث قطعی شما میشه عموما از طرف سرویس دهنده هست و به کلاینت بستگی نداره
کار خاصی نمی تونید بکنید

نه منظورم رو نگرفتید!
isp منو dc نمیکنه خودم میکنم تا سرعته بهتر وصل شه

آخه اگه از طرفه اونا هست پس چرا 50.6 هم وصل میشم؟

هی!
اگه میشد که حا بود دقیقا این ماه تموم شه طرفایه 30 ماهی میشه که هی تو نوبتم!:31:

به دلیلی که من نمی دونم ( فکر می کنم محل سکونتشون رو سرویس دهنده ها ساپورت نمی کنن ) نمی تونم dsl بگیرن یا اگرم گرفتن مثل اینکه نامحدود نیست

چی بگم والا به همون نامحدودش هم قانعیم اگه بدن که نمیدن

♥ Pegah ♥
08-03-2009, 20:47
من کاملا منظور شما رو متوجه شدم
که برای رسیدن به بهترین سرعت انقد قطع و وصل می کنید تا برسید
و حالا شما دنبال نرم افزار یا روشی می گردید که باعث بشه اتوماتیک این قطع و وصلی هارو انجام بده
من منظورم پهنای باند و قطعی های بی دلیل بود که طرف سرویس دهندس

ببینید قضیه رو به زبان ساده توضیح میدم
شما برای اینکه تشخیص بدید کدوم بالا ترین سرعته نیاز به یه تناسب بندی بین سرعت ها و ارقام به صورت پیشرفته دارید که در شرایط عادی فقط از عهده ی مغز انسان برمیاد

خوب نرم افزار ها و دستگاه های پیشرفته هم این قابلیت رو دارن و یا اینکه شما یه لیمیت به پهنای باند بدید که مثلا اگه سرعت زیر 40 کیلوبیت بود دیسکانکت شو و دوباره متصل شو

این جور نرم افزار ها یا نیست و یا اگرم باشه کاملا شخصی و غیر عمومی خواهند بود

amirqomi
14-04-2009, 22:47
این مشکل خیلی هاس مشکل هم از خود شماس برای رفعش کافی تلفنایی که تو منزل داری همرو از پیریز دراری تا مصرف کننده فقط سیستم خودت باشه اگر هم کابل کشی داخلی خونتون از بقل سیمای برق یه سیم شیلد دار از دم در خونه بکش به سیستمت .قبلا تست شده جواب داده این باعث میشه که نویزها به حداقل خودش برسه . تست کن جوابشو بده

DaRiOuShJh
15-04-2009, 10:39
امیر جان
نه مشکل اون نویز همیشگی نیست
این خطه خودم فقط همین pc بهش وصله و یه تلفن از طریقه مودم بهش