PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا نشدن بعضی برنامه ها !

Benygh
06-03-2009, 18:55
سلام
من این مشکل رو دارم ...
ویندوز عوض نکردم ...
اینترنت سکیوریتی دارم و سیستم کاملا محافظت شده است ! هیچ عمال خارجی هم وصل نشده .. یعنی از هر جهت مطمئنم که ویروسی نیست ! Anti Spyware هم دارم که اسکن کردم !
KIS هم محافظ سیستمه !

مشکل اینه که من بعضی از برنامه ها رو نمیتونم باز کنم ! و یا مثلا بعضی از دستور ها !
مثلا بعضی اوقات دستور Extract Here در Winrar در فایل های دسته جمی و بعضا در تک فایل و بیشتر عدم کارکرد Extract Files In Seperate Folders ... هم کار نمیکنه ...
و یا مثلا از Properties نمیتونم با زدن دکمه ی Device Manager برم توش ... در ضمن ویندوز ویستاست و میشه گفت اصله و بدون دستکاری ... از تاپیک زیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و یا الان هم نمیتونم چند برنامه رو از Start اجرا کنم ... ولی با اجرای خود آیکون ممکنه ...

نمیدونم چه کنم !
قبلا هم پیش اومده بود ...

Benygh
07-03-2009, 21:59
کسی نظری نداره !؟

picher_s
08-03-2009, 08:30
سلام رفیق
من با کسپر کار نکردم ولی میفکرم مثل ZoneAlarm باشه! هیچوقتم از ویستام استفاده نکردم.
ببین این آنتی ها بعضی از نرم افزارا رو خودش بهشون یه سری دسترسی رو نمی دن.
پیشنهاد من اینه که شما KIS رو پاک کن ، اگه Anti Spyeare هم چنین قابلیتی داره اونم پاک کن. البته اگه برات ممکنه.
بعدم با یه برنامه utility قوی مثل TunUp سیستمت رو Regrepairو .. کن.
بعد دوباره بیا.
دوست داشتم کمکت کنم ببخش بیشتر از این بلد نبودم!!
پولدار باشید.

nirvana.12345
08-03-2009, 08:55
من با کسپر کار نکردم ولی میفکرم مثل ZoneAlarm باشه! هیچوقتم از ویستام استفاده نکردم.
ببین این آنتی ها بعضی از نرم افزارا رو خودش بهشون یه سری دسترسی رو نمی دن.اگر کاسپر محدودیتی رو برای اجرای برنامه یا یک پروسه، اعمال کرده باشه، به هیچ وجه این طور نیست که کاربر ازش بی خبر بمونه،

یعنی خودش صرف این که نصب شده، مانع اجرای اونها باشه و برای رفع محدودیت هم مجبور به پاک کردن برنامه بود.

بلکه مثلا در kis 2009 با مراجعه به قسمت application filtering میشه نظارت و مدیریت کامل کاسپر رو نسبت به سیستم اعمال و

در صورت نیاز، رفع محدودیت کرد.

Benygh
08-03-2009, 14:38
بلکه مثلا در kis 2009 با مراجعه به قسمت application filtering میشه نظارت و مدیریت کامل کاسپر رو نسبت به سیستم اعمال ومیشه بگید دقیقا کجاست ؟!

بعدم با یه برنامه utility قوی مثل TunUp سیستمت رو Regrepairو .. کن.
از قسمت Registery Error Fix دارم یک کارایی میکنم ببینم چی میشه !

nirvana.12345
08-03-2009, 14:46
میشه بگید دقیقا کجاست ؟!

همون صفحه اصلی، رو applications under control که کلیک کنی، یک صفحه تحت عنوان rules settings باز میشه

که 3 تا تب داره برای نحوه تعیین عملکرد applications, resources, devices .

Benygh
08-03-2009, 23:57
این Regrepair رو من فکر نکنم Tune up بتونه کاری کنه ! یک برنامه ی دیگه ؟!

ORIGINAL
11-03-2009, 13:39
سلام
نگفتی از کی این مشکلو پیدا کردی؟؟؟؟
یعنی چی کار کردی که اینجور شد؟؟؟؟

Benygh
12-03-2009, 01:22
هیچ کاری نکردم ...
یعنی یادم نیست ... :دی
یک تعمیر کننده رجیستری سراغ دارید !؟

Ghaioom
12-03-2009, 16:38
هیچ کاری نکردم ...
یعنی یادم نیست ... :دی
یک تعمیر کننده رجیستری سراغ دارید !؟
سلام
ابزار برطرف سازی مشكلات سيستم ناشی از فعاليت ويروس‌ها پس از پاكسازی (تصحيح رجيستری)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از برنامه ی Registry Winner یا RegCure استفاده کنید.