PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در نصب 2008 visual studio

hes_violin
06-03-2009, 18:26
با سلام

متاسفانه برام مشکلی پیش اومده ... اونم اینه که وقتی میخوام برنامه ی visual studio 2008 رو نصب کنم این ارور رو میده :

some components must be installed in directoty.check that you havewrite permissions and enough space in that directory .

البته من رو درایو d خودم 30 GB فضای خالی دارم ( ویژوال رو هم روی همین درایو دارم سعی میکنم نصب کنم ) ( هر چند رو همه درایوها سعی کردم ولی نشد ) ... و برای تست چند تا نرم افزار دیگه نصب کردم هیچ کدوم اروری نگرفتند . ولی با این حال همچنان این مشکل رو دارم .

البته یه نکته رو بگم ... اونم اینه که من قبلا این نرم افزار رو نصب کرده بودم ( دقیقا از روی همین سی دی ) ولی الان UNISTALL کردم ولی دوباره میخوام نصب کنم این مشکل پیش میاد .

پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنون

hes_violin
01-05-2009, 15:09
دوستان کسی پاسخی به ذهنش نمیرسه ؟

nw_nk
01-05-2009, 15:34
با سلام

متاسفانه برام مشکلی پیش اومده ... اونم اینه که وقتی میخوام برنامه ی visual studio 2008 رو نصب کنم این ارور رو میده :

Some components must be installed in directoty.check that you havewrite permissions and enough space in that directory .

البته من رو درایو d خودم 30 gb فضای خالی دارم ( ویژوال رو هم روی همین درایو دارم سعی میکنم نصب کنم ) ( هر چند رو همه درایوها سعی کردم ولی نشد ) ... و برای تست چند تا نرم افزار دیگه نصب کردم هیچ کدوم اروری نگرفتند . ولی با این حال همچنان این مشکل رو دارم .

البته یه نکته رو بگم ... اونم اینه که من قبلا این نرم افزار رو نصب کرده بودم ( دقیقا از روی همین سی دی ) ولی الان unistall کردم ولی دوباره میخوام نصب کنم این مشکل پیش میاد .

پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنون

دوستان کسی پاسخی به ذهنش نمیرسه ؟

درایو ویندوزتون هم به اندازه کافی فضا داره؟ در اون هم مقداری اطلاعات باید نوشته بشه.

hes_violin
02-05-2009, 21:27
با سلام

بله درایو ویندوزم 12 گیگ فضا دارم که کافیه .

ممنون