PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازگرداننده اطلاعات پاک شده

S A M
06-03-2009, 18:10
سلام

من یه نرم افزار میخواستم که اطلاعات پاک شده رو برگردونه ...
و حد الامکان بگین اطلاعاتی رو که چند وقت پیش پاک شده رو بر میگردونه

ممنونم
محمد

avecina.ir
06-03-2009, 19:08
سلامم... هیچ چی بپای GetDataBack نمیرسه....کم حجم قوی و هر کی استفاده کرده راضیه.......از قسمت جستجوی انجمن بزن جستجو کن پیدا میکنی

hadi_balaa
07-03-2009, 11:17
get data back 1.00 با حجم 2.56 مگابایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

s2010
07-03-2009, 11:27
سلامم... هیچ چی بپای getdataback نمیرسه....کم حجم قوی و هر کی استفاده کرده راضیه.......از قسمت جستجوی انجمن بزن جستجو کن پیدا میکنی
من هم ازاین برنامه استفاده کردم خیلی عالیه:11:

Ehsan PCbase
07-03-2009, 14:07
بهترین برنامه برای این کار :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdi900
10-03-2009, 22:05
ببین عکس ها را که ریکاوری کرده نمی خونه ؟؟ چی کار کنم

Ehsan PCbase
11-03-2009, 09:46
ببین عکس ها را که ریکاوری کرده نمی خونه ؟؟ چی کار کنم
شما منظورتون کدوم برنامه ست ؟

***Spring***
11-03-2009, 10:53
بازیابی اطلاعات توسط GetData Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R-Studio Data Recovery بازيابي اطلاعات / تمامي ورژنها در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز گرداندن اطلاعات پاك شده توسط Smart Data Recovery / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات پاک شده با MultiStage Recovery Pro ver.3.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PcTools File Recover بازگردانی فایلهای پاک شده / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازگردانی اطلاعات با Runtime GetDataBack for NTFS / تمام ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pen Drive Data Recovery v2.0.1.5 بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC Inspector File Recovery 4.0 براي باز يابي اطلاعات از روي هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

bagher-voice
12-03-2009, 15:45
recovery 4all