PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوت سيستم و خواستن رمز

coopro
06-03-2009, 14:31
سلام
من وقتي سيستمم رو روشن مي كنم از من رمز ميخواد در صورتي كه من رمز رو سيستمم نگذاشتم و اگه يه كم با تاخير دكمه ok روبزني سيستم reset ميشه و همچنين موقع خاموش كردن از اون سه آيكن خبري نيست و يه نواره كه با باز كردنش بايد يكي از اون اعمال رو انتخاب مي كني. حلا چطور مي شه موقع بوت ازت رمز نخواد و موقع خاموش كردن اون سه تا آيكن پديدار شه.ويندوز XP

mahdi7610
06-03-2009, 15:49
سلام

به منوی استارت رفته و سپس وارد control panel شوید و روی ایکون user account کلیک کنید و از صفحه باز شده گزینه سوم change the way users log on or off را انتخاب کنید و از صفحه باز شده بعدی تیک هر دو گزینه را بزنید و سپس روی دکمه Apply Options کلیک کنید .

موفق باشید .

coopro
06-03-2009, 20:58
سلام

به منوی استارت رفته و سپس وارد control panel شوید و روی ایکون user account کلیک کنید و از صفحه باز شده گزینه سوم change the way users log on or off را انتخاب کنید و از صفحه باز شده بعدی تیک هر دو گزینه را بزنید و سپس روی دکمه Apply Options کلیک کنید .

موفق باشید .

سلام دوست عزيز اين وطلبي كه شما فرموديد رو اجرا كردن وبا انتخاب گزينه change the way users log on or off صفحه اي مربوط به offlineشدن و ظاهر كردن يه پوشه مربوط به صفحه هاي off line مياد اگه ميشه واضح تر راهنمايي كنيد

mahdi7610
06-03-2009, 21:36
سلام

بعد از این که صفحه مربوط به Offline باز شد . تیک گزینه Enable offline File را بردارید و صفحه را ok کنید و سپس دوباره کارهایی که توی پست 2 گفتم را انجام بدید .

موفق باشید.

coopro
07-03-2009, 00:11
سلام

بعد از این که صفحه مربوط به offline باز شد . تیک گزینه enable offline file را بردارید و صفحه را ok کنید و سپس دوباره کارهایی که توی پست 2 گفتم را انجام بدید .

موفق باشید.
خيلي ممنون عمل كرد