PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل درنصب کارت تی وی axtrom xt-tv200 در ویندوز ویستا

babak1975
05-03-2009, 16:35
سلام
من نسبت به خرید و نصب کارت تی وی axtrom xt-tv200 از محصولات آواژنگ سیستم و نصب درایور آن از روی سی دی وحتی دانلود و نصب درایور نسخه ویندوز ویستای آن از سایت .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مربوط به شرکت سازنده اقدام نموده که با مراجعه به device manager مشکلی در نصب وجود ندارد ولی هنگام اجرای PVR PLUS و زدن آبشن TVR با پیغام زیر Invalid floating point operation مواجه شدم از مدیر ارشد بخش و تمامی دوستان خواهشمند است من را راهنمایی فرمایید چون این دومین کارت تی وی میباشد که خریداری نمودهام. باتشکر

zeus7610
05-03-2009, 16:47
با ویندوز XP مشکلی ندارید؟
با کارتهای دیگر تست کرده اید؟
نرم افزارتون عوض کنید. شاید نرم افزار با برنامه ای conflict داره. در ضمن برای امتحان بعد از نصب ویندوز بدون نصب هیچ برنامه ای اول کارت تی وی رو نصب کنید. با ویندوز xp Sp2 هم امتحان کنید بهتره...

swaezi
14-08-2009, 15:31
سلام من هم همین مشکلو با همین کارت تی وی در ویندوز ویستا دارم
در حال حاظر از نرم‌افزار KMPlayer استفاده میکنم.
اگر نرم‌افزاری برای کپچر یا دیدن تی وی دارید که با ویستا مشکل نداره خواهشا قراردهید
با تشکر

btheme
21-08-2009, 16:43
من خودم 3 تا کارت کپچر خردیم و با همشون هم یک مشکل خاصی داشتم ولی تا حدودی هم به نرم افزار و ویندوز بستگی داره
به نظر من شما میتونید از این نرم افزار ها برای کپچر استفاده کنید Windvr-Hyper Media-hydrolick Tv-Super natrul Capture و اگه به دردتون نخوردند میتونید با سرچ تو نت نرم افزارهای به روز تری رو پیدا کنید