PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین زمان خرید سخت افزار و کامپیوتر

ALIAK28
29-01-2006, 17:00
سلام به همه دوستان
من تو انجمن یه کم گشتم ولی تاپیکی با این نام پیدا نکردم. فکر کنم سوال خیلی ها باشه.
به نظر خودم اواسط پائیز ( قبل از سال نو میلادی) و بعد هم دم دمای عید ( پس از سال نو میلادی و قبل از سال نو پارسی)
اگر اشتباه می کنم یا چیزی رو کم گفتم شما لطف کنید کاملش کنید.
التبه منظورم از نظر قیمت هست. وگر نه که ممکنه کسی شرایط خاصی داشته باشه مجبور بشه هر وقتی لازم شد بخره

mahdy2021
29-01-2006, 17:20
التبه منظورم از نظر قیمت هست. وگر نه که ممکنه کسی شرایط خاصی داشته باشه مجبور بشه هر وقتی لازم شد بخره
ولي به نظر من هر وقت به يه قطعه سخت افزاري نياز داشتي اون موقع بهترين وقته

دليلش هم اينه كه مگه يه قطعه چقدر تغيير مي كنه؟ مثل سيمكارت نيست كه هفته پيش 670 تومن بود حالا شده 740 تومن
البته موارد استثنايي هم هست كه يه قطعه خيلي تغيير كنه
ولي بر عكس هم ميشه موقعي كه كارتهاي pci-e داشت كم كم ميومد همه فكر كردن agp ها مياد پايين اما نشد كه نشد

ALIAK28
29-01-2006, 17:31
حق باشماست. من که خودم هم گفتم. شاید عنوان تاپیک رو بایدبهتر انتخاب می کردم. ولی باور کنید برای کسانیکه یک هزینه خاص و ثابت رو برای خرید کامپیوتر کنار می گذارند اگر در زمان خاصی بطور عمومی ( نه تک تک همه قطعات) قیمت پایئن باشه خوب بهتره. راستش من با این سوال زیاد برخورد کردم که می پرسم. خودم قراره یک سیسم جدید بگیرم دوستان سخت افزاری می گویند یکی دوهفته صبر کن اگر عجله نداری ارزان تر می شود. خوب همه که مثل شما( ماشاءلله ) مایه دار نیسند! 10 تومان هم که برایشان در کل ارزان شود می شه باهاش یک موس بهتر مثلا خرید!!
( ناراحت نشوید دوست عزیز . شوخی کردم)

samdeath
29-01-2006, 18:00
شايد اين حرف رو كه ميگن يكي دو هفته صبر كن بخاطر وارد نشدن قطعات از امارات به خاطر مرگ امير امارات باشه
ولي در كل بالاخره قطعات به مرور زمان ارزون ميشن و هر چي بيشتر صبر كني قطعات جديدتر وارد بازار ميشن