PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید مودم external برای لینوکس

zamanphp
04-03-2009, 01:16
با سلام خدمت دوستان
من تازه عضو این انجمن شدم و می خوام برای خرید یه مودم external منو راهنمائی کنید
من لینوکس کار میکنم و اینترنتم هم dialupهستش. به علت محدودیت مودمهای internal در لینوکس می خوام یه مودم external بخرم که هم تو لینوکس بشه ازش استفاده کرد و هم در آینده اگه زنده بودیم و محل زندگی ما adsl دار شد بشه اونجا هم ازش استفاده کرد
شما چه مارکی رو پیشنهاد می دید؟
قیمتش برام مهم نیست!
با تشکر

vioman
04-03-2009, 09:17
با سلام خدمت دوستان
من تازه عضو این انجمن شدم و می خوام برای خرید یه مودم external منو راهنمائی کنید
من لینوکس کار میکنم و اینترنتم هم dialupهستش. به علت محدودیت مودمهای internal در لینوکس می خوام یه مودم external بخرم که هم تو لینوکس بشه ازش استفاده کرد و هم در آینده اگه زنده بودیم و محل زندگی ما adsl دار شد بشه اونجا هم ازش استفاده کرد
شما چه مارکی رو پیشنهاد می دید؟
قیمتش برام مهم نیست!
با تشکر

دوست عزیز
همونطوری که فرمودید استفاده از Win Modem های اینترنال در لینوکس وجود نداره ، برای همین شما باید از مودم های اکسترنال USB استفاده کنید ، این مودم ها هم Dial Up هستد و قابلیت استفاده برای ADSL رو ندارند.
براند های US Robotic و Acorp رو میتونید با حدود قیمت 40 تا 60 تومان توی بازار پیدا کنید.

موفق باشید:11:

zamanphp
04-03-2009, 11:22
ممنون
من یه سرچ زدم USRobotics Message2-Ports Serial 5668B رو پیدا کردم
قیمتش حدود 70 توم هست.
به نظرتون چه طور هست؟
با تشکر

sastwhc
04-03-2009, 11:38
دوست عزیز
همونطوری که فرمودید استفاده از Win Modem های اینترنال در لینوکس وجود نداره ، برای همین شما باید از مودم های اکسترنال USB استفاده کنید ، این مودم ها هم Dial Up هستد و قابلیت استفاده برای ADSL رو ندارند.
براند های US Robotic و Acorp رو میتونید با حدود قیمت 40 تا 60 تومان توی بازار پیدا کنید.

موفق باشید:11:

حتما از نوع غیر USB استفاده شود.نوع usb ممکنه به اندازه یه winmodem دردسر داشته باشه

[/IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][IMG]

zamanphp
04-03-2009, 15:21
ممنون از دوستان
پس من یه US Robotic به صورت ports serial بخرم خوبه؟