PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تماس با خارج از طریقه اینترنت

hhhh_1360
03-03-2009, 22:15
سلام دوستان عزیز من می خواهم از طریقه اینترنت با کشور آلمان با دوستم صحبت کنم به چه طریق می شود با اینترنت این کار را انجام داد اگر توضیح کامل بدهید ممنون می شوم از طریق چت یا هو مسنجر که به صورت بی سیم می باشد را بلد هستم ولی اینجوری درد سر می باشد راهی دیگر هست تشکر :11:

ahriman323
03-03-2009, 22:24
یک برنامه بود من قبلا استفاده میکردم فکر کنم اسمش freecall بود!
به منزل میشه ولی موبایل نه!
من انگلیس را قبل تست کرده بودم!
دیگه بیشتر از این چیزی یادم نمیاد!
فکر کنم بهتر بود توی انجمن نرم افزار درخواست می دادی زودتر به نتیجه می رسیدی!

ShayaN3K
03-03-2009, 23:12
سلام دوستان عزیز من می خواهم از طریقه اینترنت با کشور آلمان با دوستم صحبت کنم به چه طریق می شود با اینترنت این کار را انجام داد اگر توضیح کامل بدهید ممنون می شوم از طریق چت یا هو مسنجر که به صورت بی سیم می باشد را بلد هستم ولی اینجوری درد سر می باشد راهی دیگر هست تشکر :11:

برنامه ی SKYPE رو یه امتحان کن ...

من که ازش راضیم. pc 2 pc مجانیه ولی اگه بخوای به خونه زنگ بزنی باید پول بدی

اگه ADSL داری فکر کنم همون pc 2 pc کارتو راه بندازه :دی

♥ Pegah ♥
03-03-2009, 23:40
با استفاده از نرم افزار Skype و با هزینه ی خیلی پایین تر از مخابرات با حد اکثر کیفیت میتونید با تمام دنیا تماس تلفنی برقرار کنید و SMS بفرستید علاوه بر اون میتونید از اون به عنوان مسنجر استفاده کنید

kaveh.VB
06-03-2009, 16:32
یه سرچ کن اکانت اسکای پی رو میفروشن توی کشور خودمون / یک ماه بدون محدودیت زمانی می تونید با خط شهری در انگلیس صحبت کنید قیمت 8000 هزار تومن .
البته اپراتورهای کشورهای جهان از دست این شرکت دلشون خونه.

♥ Pegah ♥
06-03-2009, 18:57
برای اطلاعات بیشتر ، این سیستم مطعلق به سایت بزرگ eBay هست

NeedSell.com
09-03-2009, 17:57
یه دستگاه دیگه به اسم Skype hand phone هم تو ایران موجود هست. با اون هم میتونید تماس بگیرید.

♥ Pegah ♥
09-03-2009, 18:03
یه دستگاه دیگه به اسم Skype hand phone هم تو ایران موجود هست. با اون هم میتونید تماس بگیرید.

بله ، شرکت eBay گوشی های کمپانی های معروف مثل Nokia رو هم تغییر داده و امکان استفاده از سیستم Skype رو برای اونها هم فراهم کرده
اطلاعات بیشتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید