PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میشه یک لپ تاپ دزدیده شده رو ردیابی کرد؟؟؟

neocheerfull
02-03-2009, 23:40
سلام دوستان!
لپ تاپ hp dv4-1070 من دزدیده شده!!!!
چطوری می تونم پیگیریش کنم؟؟؟؟
serial number رو دارم!!!
لطفا کمک کنید!

s2010
03-03-2009, 00:04
ردیابی لپ تاپ های دزدیده شده
یه سری سایت ها مثله
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اقدام به پخش یه سری نرم افزار ردیابی کردن که اگه لپتاپ رو دزدین بتونین ردیابی کنین. از روی اینترنت البته (فکر نکنم ایران بشه)
چیزی که جالبه اینه که این نرم افزار روی بایوس میشینه و به هیج وجه با فرمت کردن و عوض کردن هارد پاک نمیشه

REGISTERED USER
03-03-2009, 00:39
خوب مشکل اینه که شخص می تونه به راحتی به عنوان یک لپ تاپ دست دوم اون رو خرید و فروش کنه

اگر در همان شهر دزدیده میشه ، میتوان با بازاری ها صحبت کرد و در قالب یک اعلامیه ، مشخصات آن را به فروشگاه ها داد تا برات پیگیری کنند

neocheerfull
03-03-2009, 21:46
خوب مشکل اینه که شخص می تونه به راحتی به عنوان یک لپ تاپ دست دوم اون رو خرید و فروش کنه

اگر در همان شهر دزدیده میشه ، میتوان با بازاری ها صحبت کرد و در قالب یک اعلامیه ، مشخصات آن را به فروشگاه ها داد تا برات پیگیری کنند

آقای رجیستر، من قبلا واسه خرید لپ تاپم هم با شما مشورت کرده بودم!
من تهرانم، می تونید بگید معمولا کجا می شه دنبال یه همچین چیزی گشت؟؟ یعنی کجا لپ تاپ دسته 2 خرید و فروش می شه؟؟

REGISTERED USER
04-03-2009, 00:42
بیشتر فروش لپ تاپ های دست دوم ، پاساژ پارسیان و علائدین هست ... البته جای خاصی نیست و احتمال پیدا شدنش تقریبا صفره !