PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی فروم (لطفا اگر از فروم چیزی میدونی یه نگاه بنداز)

techno_magical
02-03-2009, 20:25
سلام دوستان.راستش ما انجمن کامپیوتر دانشگاه می خوایم یه فروم راه بندازیم.الان توی یدونه از این هاست هایی که رایگان فروم میدن عضویت داریم اما همونطور که میدونید امکانات این سایت ها خوب نیست و تقریبا همه چی رو هوا هست ومشکل بک آپ و...خلاصه هزار دردو مرض دیگه
ما یه هاست خریدیم که از php و my sql پشتیبانی نمی کنه.آیا ممکنه راهی رو به ما یاد بدید که در کمترین زمان ممکن و راحت ترین حالت یک فروم ساده بسازیم؟نمی دونم میشه از تمپلیت استفاده کرد یا نه...دوستان کمک کنید.ممنون میشم
آدرس سایتی که قبلا ازش سرویس فروم مجانی گرفتیم و می خوایم یه چیزی تو همون مایه ها داشته باشیم رو سایت خودمون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
امکانات هاستی که ما ازش استفاده می کنیم:

.: محمد :.
02-03-2009, 21:30
سلام دوستان.راستش ما انجمن کامپیوتر دانشگاه می خوایم یه فروم راه بندازیم.الان توی یدونه از این هاست هایی که رایگان فروم میدن عضویت داریم اما همونطور که میدونید امکانات این سایت ها خوب نیست و تقریبا همه چی رو هوا هست ومشکل بک آپ و...خلاصه هزار دردو مرض دیگه
ما یه هاست خریدیم که از php و my sql پشتیبانی نمی کنه.آیا ممکنه راهی رو به ما یاد بدید که در کمترین زمان ممکن و راحت ترین حالت یک فروم ساده بسازیم؟نمی دونم میشه از تمپلیت استفاده کرد یا نه...دوستان کمک کنید.ممنون میشم
آدرس سایتی که قبلا ازش سرویس فروم مجانی گرفتیم و می خوایم یه چیزی تو همون مایه ها داشته باشیم رو سایت خودمون:

امکانات هاستی که ما ازش استفاده می کنیم:

می شه بپرسم هاست شما چی چی پشتیبانی می کنه ؟

techno_magical
02-03-2009, 21:48
می شه بپرسم هاست شما چی چی پشتیبانی می کنه ؟
اون آدرس رو که دادم (آریانیک) یه نگاهی بندازید.من نمیدونم کدومش به درد این کار میخوره..اما چند تا چیز نوشته...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Libra
02-03-2009, 21:55
معمولا برنامه های فروم ساز هستن که عملیات انجام میدن

این سایت و سایر فروم های بدرد بخور از برنامه (( Vbulletin )) استفاده میکنن که نزدیک 200 هزار تومن قیمتشه ( ورژن دائمی اش ))

نسخه نال شده اش هم هست که اگه نصب کنی و بازدید کننده ات زیاد شه ، شرکت سازنده برنامه ، هاستت رو از آمریکا میفرسته هوا ( البته بعضی ها میگن شایعه است )

بعد از اون ، بهترین گزینه برنامه PhpBB هست که یک برنامه رایگان واسه ساخت فروم هست و ورژن های پیشرفته که تمام امکانات بهش اضافه شده ، چیزی از Vbulletin کم نداره ، تازه یه جورایی خوشگل ترم هست

سایت های ایرانی هم هستن که این قابلیت رو میدن به رایگان ، با قابلیت های زیاد یکیش اسمش الان خاطرم نیست ، بچه های انجمن بیان حتما بشتر کمکت میکنن

emilvr
02-03-2009, 22:40
برای زدن انجمن خیلی راه وجود داره !!

چند سیستم برای ساخت انجمن نام میبرم :

1- ویبولتین ( پولی )
2- آی پی بی ( پولی )
3- پی اچ پی بی بی ( مجانی )
4- اس ام اف ( مجانی )
5 - مای بی بی ( مجانی )
و......

البته من توی یه فروم که با سیستم مای بی بی هست عضوم که امکانات خوبی داره و شکل و شمایلش هم شبیه ویبولتین هست

آدرس :

MAXXX
03-03-2009, 10:51
بعید میدونم بشه حد اقل یه چیزی میگرفتی که زبون هایه سمت سرور رو پشتیبانی کنه بعد این فوروم ها دیتابیس دارن اندازه چی قراره اینا کجا ریخته بشه ؟ نکته ؟آخر اینکه تو بخش سیستم هایه مدیریت بپرس اونجا همه اینکاره هستن

techno_magical
03-03-2009, 16:56
معمولا برنامه های فروم ساز هستن که عملیات انجام میدن

این سایت و سایر فروم های بدرد بخور از برنامه (( vbulletin )) استفاده میکنن که نزدیک 200 هزار تومن قیمتشه ( ورژن دائمی اش ))

نسخه نال شده اش هم هست که اگه نصب کنی و بازدید کننده ات زیاد شه ، شرکت سازنده برنامه ، هاستت رو از آمریکا میفرسته هوا ( البته بعضی ها میگن شایعه است )

بعد از اون ، بهترین گزینه برنامه phpbb هست که یک برنامه رایگان واسه ساخت فروم هست و ورژن های پیشرفته که تمام امکانات بهش اضافه شده ، چیزی از vbulletin کم نداره ، تازه یه جورایی خوشگل ترم هست

سایت های ایرانی هم هستن که این قابلیت رو میدن به رایگان ، با قابلیت های زیاد یکیش اسمش الان خاطرم نیست ، بچه های انجمن بیان حتما بشتر کمکت میکنن
نه اونقدر که عضو نمیگیریم.زیر 50 نفر.یک فروم خصوصی هم هست...ممنون میشم بگید کجا میتونم این برنامه رو گیر بیارم و آیا کتاب پی دی اف آموزشی ازش هست؟یا سایتی هست که آموزش بده؟

برای زدن انجمن خیلی راه وجود داره !!

چند سیستم برای ساخت انجمن نام میبرم :

1- ویبولتین ( پولی )
2- آی پی بی ( پولی )
3- پی اچ پی بی بی ( مجانی )
4- اس ام اف ( مجانی )
5 - مای بی بی ( مجانی )
و......

البته من توی یه فروم که با سیستم مای بی بی هست عضوم که امکانات خوبی داره و شکل و شمایلش هم شبیه ویبولتین هست

آدرس :

ممنون میشم بگید کجا میتونم این برنامه ها رو گیر بیارم و آیا کتاب پی دی اف آموزشی ازشون هست؟یا سایتی هست که آموزش بده؟

pedramch
03-03-2009, 17:13
دوست عزیز توی همین فروم یه نیمچه سرچی بکنی همه چیز دستت میاد..
به نظر من بهترین گزینی Vbulletin هست ولی اگه نمیخوای خرج کنی من Mybb رو پیشنهاد میکنم..
تقریبا نزدیک به Vb هستش...

neopersia
04-03-2009, 01:45
آقا این دوستمون داره میگه هاستش از php و mysql پشتیبانی نمیکنه اونوقت شما این همه فروم php معرفی کردید؟!
بهتره اول مشخص بشه که سرور از چه زبان هایی پشتیبانی میکنه تا بعد بشه براش فروم پیدا کرد!

techno_magical
04-03-2009, 17:28
آقا این دوستمون داره میگه هاستش از php و mysql پشتیبانی نمیکنه اونوقت شما این همه فروم php معرفی کردید؟!
بهتره اول مشخص بشه که سرور از چه زبان هایی پشتیبانی میکنه تا بعد بشه براش فروم پیدا کرد!
دوستان عزیز با تشکر زیاد از همتون که سعی در کمک کردن بنده ی حقیر دارین.خواستم بازم بگم که هاست ما امکاناتش تو این آدرس هست

من نمی دونم کدومش به درد می خوره واسه همین آدرس خود سایتی که هاستمون رو ازش خریدیم براتون گذاشتم که خودتون ببینید چیا داره و بهترین گزینه (یا حداقل گزینه های موجود)رو پیشنهاد بدین.بازم تاکید می کنم که هاست از my sql و php پشتیبانی نمی کنه
راستی داشتم می گشتم؛مطالبی درباره جوملا و نوک(نیوک)پیدا کردم.
1*اینا به چه زبانی هستن؟
2*خودشون یه زبان جدا هستن؟
3*با در نظر گرفتن کاری که ما می خوایم انجام بدیم و پشتیبانی هاستمون؛میشه از این برنامه ها استفاده کرد یا نه؟
4*کدومش بهتره؟جوملا یا نیوک یا چیز دیگه ای؟(یه چیزی که هم راحت باشه هم ساده هم خوشگل...صبح ها هم بره نون بخره...:دی)

eAmin
04-03-2009, 17:52
دوستان عزیز با تشکر زیاد از همتون که سعی در کمک کردن بنده ی حقیر دارین.خواستم بازم بگم که هاست ما امکاناتش تو این آدرس هست

من نمی دونم کدومش به درد می خوره واسه همین آدرس خود سایتی که هاستمون رو ازش خریدیم براتون گذاشتم که خودتون ببینید چیا داره و بهترین گزینه (یا حداقل گزینه های موجود)رو پیشنهاد بدین.بازم تاکید می کنم که هاست از my sql و php پشتیبانی نمی کنه
راستی داشتم می گشتم؛مطالبی درباره جوملا و نوک(نیوک)پیدا کردم.
1*اینا به چه زبانی هستن؟
2*خودشون یه زبان جدا هستن؟
3*با در نظر گرفتن کاری که ما می خوایم انجام بدیم و پشتیبانی هاستمون؛میشه از این برنامه ها استفاده کرد یا نه؟
4*کدومش بهتره؟جوملا یا نیوک یا چیز دیگه ای؟(یه چیزی که هم راحت باشه هم ساده هم خوشگل...صبح ها هم بره نون بخره...:دی)

سلام.

همونطور که خودتون هم گفتید، هاستتون ویندوز هست، پس باید بی خیال php و ... بشیم. بهترین پیشنهاد برای شما که از هاست ویندوز استفاده می کنید و MSSQL 2005 و ASP.NET رو پشتیبانی می کنه، می تونی یه فروم کاملا رایگان باشه که آدرسش در زیر هست:

می تونید از آدرس بالا دانلودش کنید.

eAmin
04-03-2009, 17:55
شرمنده یادم رفت این هم فارسی سازش:

techno_magical
04-03-2009, 18:22
دوست عزیز.با تشکر.جایی می تونم آموزش این برنامه رو پیدا کنم؟
راستی...کاش اون 4 تا سوال من رو هم جواب می دادین...خیلی خیلی ممنون میشم...جوملا هم به زبان پی اچ پی هست؟به کار ما نمیاد؟
در ضمن اون آدرس که دادین واسه دانلود؛چند مدل برنامه داره تو قسمت دانلودش.کدوم رو دانلود کنم بهتره و با فارسی سازگار؟
بازم مرسی پیشاپیش

eAmin
04-03-2009, 19:52
دوست عزیز.با تشکر.جایی می تونم آموزش این برنامه رو پیدا کنم؟
راستی...کاش اون 4 تا سوال من رو هم جواب می دادین...خیلی خیلی ممنون میشم...جوملا هم به زبان پی اچ پی هست؟به کار ما نمیاد؟
در ضمن اون آدرس که دادین واسه دانلود؛چند مدل برنامه داره تو قسمت دانلودش.کدوم رو دانلود کنم بهتره و با فارسی سازگار؟
بازم مرسی پیشاپیش
درمورد آموزش نه، بنده اطلاعی ندام. ولی در خود سایت موارد لازم گفته شده قسمت مستندات.
بله، Joomla و Nuke هر دو با استفاده از PHP ساخته شدن در کل هر دوی اینها CMS هستن.

شما ورژن YetAnotherForum Final 1.9.1.8 رو دانلود کنید، یاد تون باشه، برای آپلود نسخه ی BIN رو دانلود کنید، SRC نیازی نیست دانلود کنید. ( سورس این فروم هست. )

Libra
05-03-2009, 01:36
نه اونقدر که عضو نمیگیریم.زیر 50 نفر.یک فروم خصوصی هم هست...ممنون میشم بگید کجا میتونم این برنامه رو گیر بیارم و آیا کتاب پی دی اف آموزشی ازش هست؟یا سایتی هست که آموزش بده؟

توی همین انجمن پیدا میشه

آموزش هم نمیخواد ، نسخه های فارسیش کار باهاش خیلی راحته

فقط نصبش یه کم اذیت میکنه

Rezaete عزیز ، میتونه کمکت کنه (( فکر کنم اسم کاربریش همینه :دی ))

techno_magical
06-03-2009, 01:56
از همه دوستان ممنون.مخصوصا آقا امین.من دارم با yaf کار می کنم.فقط یه مشکل در راست به چپ بودن صفحات دارم...اینجا رو ببینید لطفا و کمک کنید...