PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک کنید -> مشکل در ارسال کلمات فارسی به sql server 2000

dj_baba
02-03-2009, 17:04
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
من یک سیستم ثبت نام دارم می نویسم
این کارا رو کردم
1- یک بار collation گذاشتم Arabic_CI_AI
2- یک بار دیگه collation گذاشتم Arabic_CS_AI
3- فیلد گذاشتم nvarchar
4-

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

eli23
03-03-2009, 23:13
salam dj_baba
in moshkelo mituni ba'ad az inke be data baset masalan tu ye file config motasel shodi 2 khate ziro ezafe koni
mysql_query("SET CHARACTER SET utf8");
mysql_query("SET SESSION collation_connection = 'utf8_persian_ci'")
ya
$db=mysql_connect('localhost','root','');
mysql_query("SET NAMES 'utf8'", $db);

enshala karet ra biyofte

eli23
03-03-2009, 23:33
سلام من با اين مشكل تو mysql برخوردم كه اونو با راه هاي زير تونستم رفع كنم اميد وارم برا تو هم جواب بده. بعد از اينكه بهdata base كانكت شدي اين كدا رو بذار
يا
انشاا... برات جواب بده.

dj_baba
04-03-2009, 12:17
سلام من با اين مشكل تو mysql برخوردم كه اونو با راه هاي زير تونستم رفع كنم اميد وارم برا تو هم جواب بده. بعد از اينكه بهdata base كانكت شدي اين كدا رو بذار
يا
انشاا... برات جواب بده.

مرسی دوست عزیز ولی من مشکلم با sql server 2000 هستش

eli23
05-03-2009, 15:57
سلام.خوب من اينكارو با mysql كردم حال شما تو كدا به جايmysql بذارmssql اگه جواب نداد تا باز برات بپرسم. خوش به حالت حداقل بلدي چطوري سؤالتو مطرح كني سؤال منو كه هيچكي متوجه نميشه.

dj_baba
06-03-2009, 14:53
سلام.خوب من اينكارو با mysql كردم حال شما تو كدا به جايmysql بذارmssql اگه جواب نداد تا باز برات بپرسم. خوش به حالت حداقل بلدي چطوري سؤالتو مطرح كني سؤال منو كه هيچكي متوجه نميشه.
دوست عزیز مرسی که جواب میدی ولی من بانکم SQL SERVER هستش و نمی تونم از دستور MySql استفاده کنم

eli23
06-03-2009, 17:56
سلام اگه با dream weaver كار ميكني نگاه كن مثل همه ي دستوراتي كه براmysql هست براmssq هم هستش. من خودم تو اين كد آخريت ديدمmssql_select_db($database, $DB_Connect)نوشتي حال يه.حالا اگه اينكارو كرديو جواب نميده يه چيز ديگه است.من گفتم.شما تو كدا به جايmysql بذارmssql .

_H2_
07-03-2009, 02:33
سلام
در خصوص SQLServer ...
باید از فیلد nvarcahr و nchar و ntext استفاده کنید که استفاده کرده اید...

ولی برای ارسال مقادیر بهترین روش ارسال پارامتری مقادیر است که به وضوح استفاده نشده ولی اگر هم خواستید همینطوری دستور SQL را ساخته و اجرا کنید، قبل از مقادیر یونیکد یک N اضافه کنید.