PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار فشرده سازي صدا براي صفحات وب

رعد
29-01-2006, 08:57
سلام
من يك نرم افزار فشرده سازي صدا براي صفحات وب ميخوام .
البته كيفيت صدا رو هم زياد پايين نياره .
مثلا اگر 5 دقيقه صدا رو در انداره 300 كيلوبات فشرده كنه خيلي خوبه
كسي از دوستان ميتونه من رو راهنمايي كنه .
:)

tohave
29-01-2006, 19:58
سلام

اگر برنامه های تبدیل فرمت رو داشته باشی میتونی با تغییر اون به ام پی تری Mp3 و یا وی ام آ Wma ، هم حجمش رو پایین بیاری و هم سرعت شروع شدن در وب رو بالا ببری.

البته باید یه کمی از کیفیت صرفنظر بکنی

tohave
29-01-2006, 20:02
ببخشید برنامه رو نگفتم به شما !!!

فیراستار FairSatars خیلی خوبه
جت آدیو JetAudio هم بد نیست
برای اینکار یه برنامه کوچولو هم خودم دارم با این آدرس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته این برنامه ای که توسایت ماست، کیفیت رو بنا به خواست شما پایین میاره ولی در کل خیلی کارآیی داره. بعضی وقتها میتونه حجم فایل رو از 6 مگابایت به 800 گیلوبایت تغییر بده با یه افت کیفیت تقریبا ناچیز

Farid007
29-01-2006, 20:09
سلام
به نظر من كاهش حجم فايل هاي صوتي بدون افت كيفيت امكان ندارد
مثلا از كيفيت 128 به 24 آورن يا 8 يقينا از كيفيت ميكاهد
Cool Edit هم خوبه و معرفي هم شده در انجمن

رعد
31-01-2006, 05:43
از هر دو دوست عزيز بابت راهنماييها كمال تشكر رو دارم .
يك سوال ديگه هم دارم
ميتونيد برام طريقه قرار دادن موسيقي رو در وبلاگ توضيح بدين ؟
سواي اون حالت سادش كه پرشن بلا توضيح داده و يك بار هم بيشتر پخش نميشه ميخوام مثل بعضي از وبلاگها داراي تنظيمات استارت و استپ و صدا باشه

tohave
31-01-2006, 08:43
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در این کد شما باید آدرس فایل موزیک خودتان را در جایی که با نام "MUSIC.mp3" مشخص شده وارد کنید.

برای اینکه موزیک در موقع باز شدن وبلاگ شروع نشود این گزینه غیرفعال است = false . اگر بخواهید در موقع باز شدن وبلاگ موزیک شروع شود باید این گزینه را به = true تبدیل کنید.

اگر میخواهید موزیک تکرار شود (وقتی تمام شد دوباره شروع شود) تکرار loop را به = true تبدیل کنید.

برای بارگذاری فایلهای خودتان در اینتر نت باید از فضاهای رایگان (اگر هسا شخصی ندارید) استفاده کنید. برای اینکار فکر میکنم تاپیکهای خوبی در تالار باشد.

رعد
31-01-2006, 09:43
خيلي ممنونم عزيز.
امتحان ميكنم و نتيجش رو بهت ميگم

رعد
31-01-2006, 10:23
مسعود خان فايل فشرده سازي كه گفتين چه جوري كار ميكنه
از همون اول ادرس ذخيره ميخواد اما ادرس اپن كرد سورس رو نداره !

رعد
31-01-2006, 10:28
در ضمن از بابت كد هم خيلي خيلي ممنونم واقعا حرف نداشت .

tohave
01-02-2006, 01:41
سلام

اون برنامه ای که من معرفی کردم تنها توی کامپیوتر باز میشه (نصب نمیشه و هیچ نگرانی نداره) بعد وقتی فایلهای مورد نظر رو (ام پی 3) توی فولدر اصلی (Resize MP3 AZR\Resize) گذاشتین، یکی از فایلهای اجرایی (بَت مثلا convert32.bat) رو که مورد نظر هست (هر چه شماره بالا باشه کیفیت بالا تر میمونه و حجم تغییر کمی میکنه) اجرا کنید. فایلهای فشرده شده در فولدر "سوندز" (Resize MP3 AZR\Resize\sounds) آماده استفاده هستند

رعد
01-02-2006, 04:17
با سلام .
طبق گفته شما عمل كردم .
اما نميدونم اشكال ازكجاست چون يك صفحه سياه باز ميشه ولي سريع بسته ميشه و داس ادامه پيدا نميكنه و فايل فشرده نميشه

tohave
01-02-2006, 04:44
سلام

شما باید فایلهای ام پی 3 خود را در فولدر اصلی وارد کنید. در فولدری که 5 فایل اجرایی مربوط به فشرده سازی جای دارند. در غیر ایصورت برنامه کار نمیکند. در ضمن این برنامه غیر از فایلهای ام پی 3 فرمت دیگری را ساپورت نمیکند. همان پنجره سیاه رنگ برنامه اصلی است که با توجه به تنظیمات داخل فایل ، فایل را فشرده میکند. از 32 بیت به پایینتر، تغییر کیفیت مشهودتر میشود.

رعد
01-02-2006, 18:11
كه اينطور من همش فايل wawe وارد ميكردم ميخواستم يكراست ام پي تري كنه .
بازم ممنونم

رعد
01-02-2006, 18:13
راستي ميشه من رو راهنمايي كني كه چه كار كنم تا وقتي رو ي نظرات وبلاگ كليك ميكنن صداي موسقي قطع نشه ؟

tohave
03-02-2006, 09:21
سلام

این مشکل فکر نمیکنم حل شدنی باشه. البته اگه صفحه نظرات بصورت جداگانه باز بشه و هیچ فایل اجرایی هم روش نباشه، مشکلی به موزیک صفحه اصلی ایجاد نمیکنه

رعد
30-06-2006, 20:23
سلام

این مشکل فکر نمیکنم حل شدنی باشه. البته اگه صفحه نظرات بصورت جداگانه باز بشه و هیچ فایل اجرایی هم روش نباشه، مشکلی به موزیک صفحه اصلی ایجاد نمیکنه

چون تو بعضي از وبلاگها حتي با باز شدن صفحه نظرات موسيقي ادامه داره ...

در هر صورت من اطلاعاتم از اين موارد در حد صفره :sad: