PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی تبدیل وردپرس انگلیسی به فارسی

eimanpaladin
01-03-2009, 23:48
با سلام خدمن شما دوستان من یه سایت با وردپرس زدم اما انگلیسیه حالا چطوری میتونم فارسیش کنم. لطفا اگه میشه کامل تویح بدبد

pchonor
05-03-2009, 20:56
سلام
این دقیقا سوال منم هست

rezaete
05-03-2009, 21:30
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بسته ی بالا رو دانلود کنید و فایل های توش رو به جای فایل های مشابه که در حال حاضر روی هاستتون هست آپلود کنید فقط حواستون باشه اطلاعات مربوط به دیتابیس و یوزرش رو باید تو فایل config.php که توی این بسته هست وارد کنید و آپلودش کنید...

Bill Gates
05-03-2009, 21:35
سلام
اینطوری اطلاعی ندارم ولی فایل های فارسی رو دانلود کنید روی فایل های وردپرس انگلیسیتون replace کنید حل میشه !

==
ویرایش . با rezaete همزمان شد ( البته این صفحه رو من 10 مین پیش باز کرده بودم ! :دی )

arashagha
06-03-2009, 16:43
سلام
اینطوری اطلاعی ندارم ولی فایل های فارسی رو دانلود کنید روی فایل های وردپرس انگلیسیتون replace کنید حل میشه !

==
ویرایش . با rezaete همزمان شد ( البته این صفحه رو من 10 مین پیش باز کرده بودم ! :دی )
بلی همینه .. باید ریپلیس کنی

figi
11-04-2011, 10:32
منم واقعـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــا ً از شمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــا دوســــــــــــــــــــــ ـــــتان خوبـــــــــــــــــــــم ممنونم!:10:

sid
01-05-2011, 02:59
سوال مهم:طریقه ترجمه دستی پوسته های وردپرس چگونه است؟
من میخوام 7 تا پوسته حرفه ای رو ترجمه کنم به فارسی ولی با توجه به دردسرهایی که نرم افزار مترجم داره میخوام اوها ر به طور دستی ترجمه کنم چجوری باید این کار رو با بالاترین سرعت به طور دستی انجام بدم؟