PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال آسون زود لطفاً جواب بدین

Iranian boy10
01-03-2009, 21:12
سلام.
برای برنامه های زیر کد میخوام لطفاً:

1-برنامه ای که مجموع اعداد 1 تا 100 را محاسبه و چاپ کند.(با استفاده از 7 روش حلقه ها)
2-برنامه ای که مجموع اعداد ا تا N را محاسبه و چاپ کند.(با استفاده از 7 روش حلقه ها)
3-*مهم*-->برنامه ای که تعدادی نمره را گرفته و میانگین و مجموع آنها را محاسبه و چاپ کند شرط خروج از حلقه -1 باشد.(با استفاده از 6روش حلقه ها یعنی بدون حلقه for باشه ) چون حلقه ی for به این سوال امکانپذیر نیست

**این سوالات مربوط به کتاب نیست و من برای نمره گرفتن تلاش و سوال نمیکنم***

--->>>اگه زود جواب بدین ممنون میشم<<<-----

Iranian boy10
01-03-2009, 21:30
لطفاً جواب بدین من چند دقیقه دیگه باید برم
لطفاًًً

Iranian boy10
01-03-2009, 21:44
من وقت ندارم میخوام برم لطفاً جواب بدین
*منتظر هستم*

Iranian boy10
01-03-2009, 23:00
کسی جواب نمیده؟؟؟"

3Dmajid
02-03-2009, 15:51
از این که دیر جواب دادم معذرت میخوام، این چند روز زیاد وقت نداشتم به این جا سر بزنم، البته دیگه خیلی کمتر میام ... شاید هفته ای دو سه بار.

1-برنامه ای که مجموع اعداد 1 تا 100 را محاسبه و چاپ کند.(با استفاده از 7 روش حلقه ها)
2-برنامه ای که مجموع اعداد ا تا N را محاسبه و چاپ کند.(با استفاده از 7 روش حلقه ها)

دوست عزیز، قبلا سوالی مشابه این سوال کرده بودی .... یعنی تو دنبال یکی هستی که با 7 روش حلقه ها برات این مسئله رو بنویسه ؟ پس خودت میخوای چی کار کنی ؟ تو اگه بدونی با حلقه ی فور چه جوری این کار رو کنی، با اون حلقه ها هم یاد میگیری.
لطفا هیچ موقع اینجوری از کسی نخوا برات مسئله حل کنه، خودت هم باید تلاش کنی. :20:

3-*مهم*-->برنامه ای که تعدادی نمره را گرفته و میانگین و مجموع آنها را محاسبه و چاپ کند شرط خروج از حلقه -1 باشد.(با استفاده از 6روش حلقه ها یعنی بدون حلقه for باشه ) چون حلقه ی for به این سوال امکانپذیر نیست

به نظر من بهترین روش برای نوشتن همچین مسئله ای حلقه ی For هست.
این سوال هم مثل سوال قبلی، ما که نمیتونیم هر شش تاش رو برات بنویسم. ما شاید یه کیش رو بهت بگیم بقیه رو باید خودت پیدا کنی، شاید دلیل این که کسی به تاپیکت جواب نمیده همین درخواستت هست.

به هر حال، نمیدونم کد های زیر به دردت میخوره یا نه، ولی مسئله ی اول که خیلی راحته و توسط حلقه ی فور این جوری میشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سوال دوم رو هم با توجه به مثال بالا و فقط با تعریف یک متغیر میتونی درست کنی.

سوال سوم با استفاده از روش فور :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با توجه به کد بالا و کمی تفکر میتونی خودت از طریق اون حلقه ها هم بنویسی.

و دوباره معذرت میخوام، چون الان از مدرسه اومدم و خیلی خستم :19: واسه همین کد هارو تست نکردم.
امیدوارم درست کار کنن. :46:

Iranian boy10
03-03-2009, 19:00
نه بابا اصلاً به تاپک من نگاه نیکنن چه برسه به جواب دادن