PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tell Me More Premium Performance v9.0

Hamed_forum
28-02-2009, 16:43
دوستان كسي اين نرم افزار رو استفاده كرده من گرفتم نميدونم چطوري شروع كنم سه نوع كلاس داره دايناميك ازاد و ..
چطوري اين سي دي رو استفاده كنم بهتره

masoudtr
28-02-2009, 17:01
کسی لینک دانلود ازش داره ؟؟اگه هست ارزش دانلود داره ؟؟؟

godfather_mk
30-06-2009, 19:18
دوستان كسي اين نرم افزار رو استفاده كرده من گرفتم نميدونم چطوري شروع كنم سه نوع كلاس داره دايناميك ازاد و ..
چطوري اين سي دي رو استفاده كنم بهتره
با سلام خدمت شما دوست عزيز اين نرم افزار در بين تمامي نرم افزاري موجود براي يادگيري زبان از همه كامل تر ميباشد فقط دقت داشته باشيد مطالب اين نرم افزار بسيار كامل و جامع ميباشد و تمام نمودن تمام 3 دي وي دي اين نرم افزار يك سال به طول انجاميد ، در ضمن من به شما توصيه ميكنم از حالت Guided Mode استفاده نماييد.

beterekii
09-07-2009, 16:18
جناب godfather_mk
ظاهرا شما از این نرم افزار استفاده کردید خوشحال میشیم اگه لطف کنید از تجربیاتتون بگید .
میشه لطفا تفاوت ورژنهای مختلف این نرم افزار رو بفرمایید . من tell me more perferance 9 که 10 تا level رو داره دانلود کردم و دارم استفاده میکنم اما به نظرم سطح یک اون خیلی بیشتر از سطح مقدماتی هستش چون همیشه لغاتی رو توی تمریناتش استفاده میکنه که توی درسش نگفته و به نظرم استفاده از اون مشکله . حتی از guided mode هم استفاده کردم و همه تمرینها رو هم حل کردم اما بازم به نظرم مشکله گفتم نکنه این نسخه متوسط هست . میشه در مورد نحوه استفاده اش هم راهنمایی بفرمایید . آیا شما همه تمرینات رو حل میکنید یا همون مثلا 50 درصد رو که تعیین شده حل میکنید و میرید درس بعدی ؟ یا مثلا نسخه school رو لازم نیست استفاده کنیم ؟

با تشکر ازشما

ALt3rnA
09-07-2009, 16:21
i Have Just Ordered It Recently I ll Tell You About It As Soon As I Receive It
Plz Dont Speak Far30
Its A Rule