PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل بزرگ: سیستمم رم میسوزونه!

ifu
28-02-2009, 10:48
با سلام به دوستان گرامی
راستش من 2 هفته پیش سیستمم مشکل پیدا کرد و پیش هرکسی بردم هرکسی مشکل را به قطه ای نسبت داد تا بلاخره من تمام قطعه های کامپیوتر را باز کردم و بردم گارانتی و حدودا بعد از 2 هفته فهمیدم که رم سیستم سوختهو گارانتی هم تعویض کرد و
حالا مشکل بزرگ من اینه که:
سیستم دوباره رم سوزوند بعد از مدت 2 روز و من مجبور شدم دوباره رم تعویض کنم و حالا هم احتمال میدم این رمو هم بسوزونه .
سوال من اینه که این سوزوندن رم مربوط به کدام قطعه سیستم میشه؟ آیا به خاطر مشکل در مادربرده یا پاور ؟یا... که بروم تعویضش کنم

از دوستان درخواست کمک دارم تا دوباره این رم هم نسوخته :41:

ADuser
01-03-2009, 14:32
مورد از یه ic بغل سوکت های مادربردته
که اونم از پاور سرچشمه میگیره
حتما ایراد پاوری داری
پاورت رو چک کن

ifu
01-03-2009, 16:07
مورد از یه ic بغل سوکت های مادربردته
که اونم از پاور سرچشمه میگیره
حتما ایراد پاوری داری
پاورت رو چک کن

با سلام و تشکر از شما :11:
سیستم من دیروز خراب شد ! ولی اینبار به سیستم برق نمیومد یعنی چراغ مادربرد روشن نمیشد و یا چشمک زن میشد انگار که اتصالی داشته باشه و اگه بعد از یه ساعت روشن میشد و دوباره کلید پاور را خاموش میکردم دوباره خاموش و چشکم زن میشد.... و خوش شانس بودم که این دفعه رم رو نسوزوند
من مادربرد را همراه تمامی قطعات به گارانتی بردم و نشونشون دادم. مادربرد را مثل اینکه چیزیش را تعویض کرد و گفت درست شده و پاور را هم نشونش دادم گفت مثل اینکه مشکلی نداره

حالا من میترسم این دفعه هم دوباره خراب بشه یا رم رو بسوزونه
ADuser جان اگه این دفعه سیستم خراب شد به نظر شما مشکل از پاوره یا مادربرد؟ یا هردو ؟

(این مشکلات عجیب و غریب نمیدونم چرا فقط برای من پیش میاد! :18: )

با تشکر

vioman
02-03-2009, 08:02
با سلام به دوستان گرامی
راستش من 2 هفته پیش سیستمم مشکل پیدا کرد و پیش هرکسی بردم هرکسی مشکل را به قطه ای نسبت داد تا بلاخره من تمام قطعه های کامپیوتر را باز کردم و بردم گارانتی و حدودا بعد از 2 هفته فهمیدم که رم سیستم سوختهو گارانتی هم تعویض کرد و
حالا مشکل بزرگ من اینه که:
سیستم دوباره رم سوزوند بعد از مدت 2 روز و من مجبور شدم دوباره رم تعویض کنم و حالا هم احتمال میدم این رمو هم بسوزونه .
سوال من اینه که این سوزوندن رم مربوط به کدام قطعه سیستم میشه؟ آیا به خاطر مشکل در مادربرده یا پاور ؟یا... که بروم تعویضش کنم

از دوستان درخواست کمک دارم تا دوباره این رم هم نسوخته :41:

دوست عزیز
مدل پاور شما چیه؟

ifu
02-03-2009, 11:14
دوست عزیز
مدل پاور شما چیه؟

با سلام
مدلش پاسکاله

در ضمن کلید پاور را که خاموش میکنم ساعت و تنظیمات ستاپ مادربرد ریست میشه (اینم یه مشکل تازه!)

vioman
03-03-2009, 10:34
با سلام
مدلش پاسکاله

در ضمن کلید پاور را که خاموش میکنم ساعت و تنظیمات ستاپ مادربرد ریست میشه (اینم یه مشکل تازه!)

دوست عزیز

مشکل رم رو که ذکر کردین به من به پاور نسبت میدم
مشکل ریست شدن بایوس مادربوردتون هم ممکنه به خاطر باطری مادربورد باشه ، امکان آپدیت بایوس دارید؟

ifu
03-03-2009, 11:03
دوست عزیز

مشکل رم رو که ذکر کردین به من به پاور نسبت میدم
مشکل ریست شدن بایوس مادربوردتون هم ممکنه به خاطر باطری مادربورد باشه ، امکان آپدیت بایوس دارید؟

با سلام
داش vioman ممنون
امکان آپدیت بایوس هست اما نحوه آپدیت بایوس را بلد نیستم! اگه لطف کنید راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم

vioman
04-03-2009, 09:13
با سلام
داش vioman ممنون
امکان آپدیت بایوس هست اما نحوه آپدیت بایوس را بلد نیستم! اگه لطف کنید راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم

دوست عزیز
مدل مادربورد شما چیه؟

ifu
04-03-2009, 11:10
مدل مادربرده soyo
ولی ورژنشو دقیقا نمیدونم چیه!