PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری براب جبران نبود مونو میکس در کارت صدا

saman65
27-02-2009, 23:12
سلام.اکثر کارت صداهای PC ها یه گزینه داره به اسم Mono Out یا Mono Mix که با این گزینه میشه صدایی که تو خود کامپیوتر پخش میشه رو رکورد کرد یا از طریق میکروفون پخش کرد
اما کارت صدای لپ تاپ من (Dell xps 1530) این گزینه ها رو نداره.منم خیلی بهش احتیاج دارم.آیا برنامه ای هست که این گزینه ها رو داشته باشه.یعنی مشکلم رو حل کنه.ممنون:10:

reza41
28-02-2009, 23:16
سلام دوست عزيز تا اونجايي كه من اطلاع دارم تمامي كارت صداها اين قسمت رو دارند ولي نكته مهم اينه كه در خيلي از ويندوزها اين قسمت به طور پيش فرض غير فعال هست و بايد در آدرس زير فعالش كني
Control Panel/Sounds and Audio Devices
بعد به سربرگ Audio ميري و در قسمت sound recording گزينه Volume رو ميزني در پنچره اي كه باز ميشه در قسمت options گزينه properties گزينه هاي دلخواه از جمله mono mix و sterio mix رو انتخاب كن

saman65
01-03-2009, 12:17
سلام.میدونم.من اولین Pc م رو 8 سال پیش گرفتم داشت...ولی این لپ تاب لعنتی نداره.همه اینجا ها رو رفتم دوست عزیز

AABB
01-03-2009, 18:51
سلام.میدونم.من اولین Pc م رو 8 سال پیش گرفتم داشت...ولی این لپ تاب لعنتی نداره.همه اینجا ها رو رفتم دوست عزیز
من هم دقیقاَ همین مشکل رو دارم. قبلاَ یه برنامه میکس صدا از همین فروم گرفته بودم که خودش این کار رو می کرد ولی مشکلی که داشت همیشه Line in فعال بود و مثلا وقتی که می خوای چت کنی خیلی اذیتت می کنه و حتی اکه برنامه رو هم آن اینستال کنی باز هم همون آش و همون کاسه.
اگه برنامه ایی باشه که تنظیماتش دستی باشه حرف نداره