PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پریدن ناگهانی دیتاها از هارد

masood hashemy
27-02-2009, 14:14
با سلام
من یک هارد ساتا مکستور دارم داشتم کامپیوتر کار میکردم که ناگهان هارد مربوطه در my computer پرید چند دفعه restart کردم فایده نداشت فکر کردم سیم دیتا مشکل پیدا کرده ولی درست بود رفتم در disk managment دیدم هارد را شناخته اما کلا به صورت unlocated هست فکر کردم مشکل سخت افزاری پیدا کرده ولی با زدن create partition یک درایو سالم ساخت(البته فقط پارتیشن ساخت دیگر فرمت نکردم با acronis ) و یک فایل یک کیلو بایتی را هم کپی کردم که با موفقیت کپی شد و خیالم از بابت مشکل سخت افزاری راحت شد ولی چرا دیتاهایش پرید؟!!! البته هنوز عملیاتی روی هارد انجام نداده ام و منتظر نرم افزار برای برگشت دیتاها هستم.
با تشکر

Balrog
27-02-2009, 14:32
ممکنه به دلیل کم اومدن توان مورد نیاز هارد این طوری شده باشه...

اون پارتیشن رو هم بهتر بود نمی‌ساختی! (به جهت بازیابی اطلاعات...)

s2010
27-02-2009, 14:36
ازgetdatabackاستفاده کن

@gh@m@hdi
27-02-2009, 14:39
اطلاعات تا وقتی که چیزی جاش نریزی جایی نمی ره!
ریکاوری کن

masood hashemy
28-02-2009, 18:16
با get data back for ntfs همشون رو پیدا کردم و البته باید بگویم که من از تبدیل ساتا به یو اس بی استفاده میکنم و از هاردم به صورت اکسترنال استفاده میکنم و به احتمال زیاد به خاطر کم آوردن برق مورد استفاده است.

avecina.ir
28-02-2009, 18:39
سلام...

با سلام
من یک هارد ساتا مکستور دارم داشتم کامپیوتر کار میکردم که ناگهان هارد مربوطه در my computer پرید چند دفعه restart کردم فایده نداشت فکر کردم سیم دیتا مشکل پیدا کرده ولی درست بود رفتم در disk managment دیدم هارد را شناخته اما کلا به صورت unlocated هست فکر کردم مشکل سخت افزاری پیدا کرده ولی با زدن create partition یک درایو سالم ساخت(البته فقط پارتیشن ساخت دیگر فرمت نکردم با acronis ) و یک فایل یک کیلو بایتی را هم کپی کردم که با موفقیت کپی شد و خیالم از بابت مشکل سخت افزاری راحت شد ولی چرا دیتاهایش پرید؟!!! البته هنوز عملیاتی روی هارد انجام نداده ام و منتظر نرم افزار برای برگشت دیتاها هستم.
با تشکر
کار اشتباهی کردی عزیزجان نباید پارتیشن میساختی! شاید هنوز دیر نشده باشه و بتونی Partition Table هارد ره تعمیر کنی........اگه اینکار ره درست بتونی انجام بدی هاردت در عرض 3 سوت و بدون احتیاج به ریکاوری کردن کاملن درست میشه و میشه مثل همون وقتی که درست بوده
با برنامه ی PTDD Partition Table Doctor اینکار انجام پذیره

ازgetdatabackاستفاده کن
بله GetDataBack خدای ریکاوریه و باهاش کار کردم ولی توجه کن دارم میگم اصلن ریکاوری نیاز نیست!

masood hashemy
09-03-2009, 18:34
این برنامه PTDD Partition Table Doctor اصلا اجرا نمیشود و هنگام باز کردن ارور می آورد و بسته میشود همچنین نسخه قابل بوت آن را هم اجرا کردم ولی انگار این برنامه کلا قدیمی هست و باز هم اجرا نشد. PTDD Partition Table Doctor3.5

avecina.ir
09-03-2009, 20:18
سلامم...

این برنامه PTDD Partition Table Doctor اصلا اجرا نمیشود و هنگام باز کردن ارور می آورد و بسته میشود همچنین نسخه قابل بوت آن را هم اجرا کردم ولی انگار این برنامه کلا قدیمی هست و باز هم اجرا نشد. PTDD Partition Table Doctor3.5
این برنامه روووی Operating System: Dos, Win 95/98/ME/NT/2000/XP/2003 کار میکنه پس اگه ویستا استفاده کنی ممکنه جواب نده.این یک
دو:کرک کردی یا سریال بهش دادی؟؟
سه:قدیمی نیستش.این نسخه آخرین نسخه شه
تا حالا هر کی استفاده کرده مشکلش حل شده و بار اولیه میبینم کسی با اجرا شدنش مشکل داره!!!