PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم سیستم مدیریت محتوا ؟ (از نظر سرعت لود شدن )

K A R I M I
27-02-2009, 10:01
سلام
من تازه می خوام دست به کار بشم و مبتدی هستم هنوز ،
شما چه پیشنهادی می دید ؟ یه سیستم سبک و خوش دست !!

pedramch
27-02-2009, 18:14
از نظر سرعت لود به نظر من دیتالایف-وردپرس و جوملا خوب هستن!
اما اگه تازه کاری بهتره از دیتالایف یا وردپرس استفاده کنی!

mummified
27-02-2009, 18:31
سرعت لود شدن به میزان فایل‌ها، تصاویر و اطلاعات موجود در سایتتون بر می‌گرده و اصلاً نمیشه دقیقاً‌گفت که این سیستم بهتر از اونه.
چه بسا در کارها و استفاده های متفاوت جواب های متفاوتی ارائه بدن.

K A R I M I
27-02-2009, 18:35
پی سی دانلود یا آسان دانلود از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده می کنند ؟
ممنون

pedramch
27-02-2009, 18:45
یا نیوکه یا مووبیل تیپ!
اگه سرچ کنی واسه دانلود پیدا میکنی!

MATRIX reloaded
28-02-2009, 20:25
اکثر سایت هایی که از cms استفاده می کنن ، پلاگین یا ماژول های فعال زیادی دارند و این امر سرعت لود و پردازش سایت رو پایین می یاره. مثلا خود همین فروم اگر همه پلاگین ها رو فعال کنه ، کلی طول می کشه تا صفحه پردازش بشه و این ربطی به سرعت اینترنت شما نخواهد داشت.

Bill Gates
28-02-2009, 22:18
یا نیوکه یا مووبیل تیپ!

نیوک که فاجعه هستش ( البته در اکثر سایت ها ! چون به یه نماد واسه سایت های دانلود موزیک تبدیل شده :دی اونا هم که هرچی دمه دستشونه میزارن از عکس بگیر تا ... )

من وردپرس یا مووبیل تیپ رو بهت پیشنهاد میکنم ! وردپرس بماند :31:

SIMON137
28-02-2009, 23:35
سایت پی سی دانلود با نیوک ساخته شده (فکر کنم اون هم از نوع ایرانش )
ولی مووبیل تایپ چیز خوش دستیه و سبک هم هست

MATRIX reloaded
01-03-2009, 00:00
من شنیدم سایت پی سی دانلود با موویبل تایپ هست!

SIMON137
01-03-2009, 00:05
نه پی سی دانلود با نیوک ساخته شده کاملا
فکر کنم منظور شما پی سی ورلد بود ، چون با موویبل تایپ ساخته شده.

pedramch
01-03-2009, 00:09
به هر حال از نظر سرعت لود نیوک اصلا خوب نیست!
نیوک مزایای دیگه ای داره ..
ولی در کل من مووبیل تیپ رو پیشنهاد میکنم!

alimosavifard
01-03-2009, 23:11
دروپال .
برای سایت های ساخته شده با دروپال ( دانلودی ) هم می تونید تو وب بگردید

Bill Gates
01-03-2009, 23:22

سلام
شما دوست عزیز اگر به فوتر پی سی دانلود دقت کنید نوشته mt که مخفف موویبل تایپ هستش

SIMON137
01-03-2009, 23:32
شما دوست عزیز اگر به فوتر پی سی دانلود دقت کنید نوشته mt که مخفف موویبل تایپ هستش
eeee ، راست میگه ها ، آخه فکر کردم نیوکه چون این حالت پست و اون حالت دسته بندی تصاویر کنارش و اون لینک باکس ....
می خورد نیوک باشه . مووبیل جدا اینقدر اضافات داره ؟ پس دیگه خیلی خوش دسته

MATRIX reloaded
03-03-2009, 15:53

حالا دیگه مطمئنم با mt ساخته شده. میتونی بری ببینی!

irmedia
03-03-2009, 19:22
سلام

اگر می خواهید حرفه ای عمل کنید که اصلا شک نکنید که دیتالایف انجین و وردپرس بهترین گزینه های انتخابی هستند.

دلایل :

1- خیلی ساده و انعطاف پذیر هستند
2- ماژول و هک های زیادی و متنوعی دارند که به شما امکان ایجاد هر نوع سایت با موضوعات مختلف را می دهند.
3- بسیار کاربرپسند و به قول معروف یوزر فرندلی هستند.
4- از نظر امنیت قوی هستن ( البته امروزه امنیت بیشتر به میزبان وب و سرور مربوطه باز خواهد گشت )
5- و از همه مهمتر اینکه هر دو این سیستم ها SEO بسیار قوی دارند شما تنها کافیه یک مطلب در این دو سیستم ارسال کنید در کمتر از یک ساعت بعد در گوگل و موتورهای جستجو ایندکس خواهد شد!!!

اما امروزه به دلیل گستردگی و حق انتخاب بالا استفاده از سیستم های مدیریت و محتوا جنبه سلیقه ای پیدا کرده و بهترین گزینه این هست که شما چند تا از معروفترین سیستم های مدیریت و محتوا را نصب کنید و یک مدت به صورت آزمایشی با آنها کار کنید تا ببنید که با کدام راحتر یا به طور عامیانه ست و مچ هستید.

ولی نظر بنده به شخصه اول دیتالایف انجین و بعدی وردپرس هست البته اگر بشه وردپرس رو جزء سیستم های مدیریت و محتوا حساب کرد چون در اصل این یک سیستم مدیریت وبلاگ هست.

از نمونه حرفه ای دیتالایف انجین هم می تونم به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اشاره کنم که خیلی روش کار کردن چه از نظر سیستم مرتبط با موضوع سایتشون و چه طراحی زیبای این سایت که به وضوح می توان نظم و انعطاف پذیری یک سیستم را در این سایت مشاهده کرد!!!

موفق باشید....

muhammadinfo
20-03-2009, 10:28
بهترین cms جهان دروپال شناخته شد.(حتی از جوملا هم بهتره) نظر شخصی نیست نظر کارشناسیه
اما یه بدی که داره اینه که خیلی یه حلیه.
سخته.
اما وردپرس راحتتره

USB
25-03-2009, 10:16
به نظرم دیتالایف بد ترین سی ام اسی هست اینو روی تجربه 10 ساله خودم توی نت میگم
مشکلاتی که دیتالایف داره 1- ترکوندن پهنای باند 2- ضعف شدید در ادیتور 3- سازگار نبودن دیتابیس با utf-8
البته خوبی هایی هم داره مثل سئو خوب و قالب خوشکل
کم حجم ترین سی ام اس ورد پرس هست ولی یه مشکلی داره ترجمش چنگی به دل نمیزنه
جوملا هم خوبه اما نکات امنیتی رو نمیشه بهش اعتماد کرد
مامبو عالی هست ولی امکاناتش کمه
میترا هم که سیستم مجهول الحویه هست (rename شده جوملا هست)
e107 خوبه ولی امکاناتش کمه
ولی ورد پرس از همه بهتره به نظر من

Azot
25-03-2009, 16:22
پی سی دانلود یا آسان دانلود از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده می کنند ؟
ممنون

سایت پی سی دانلود با نیوک ساخته شده (فکر کنم اون هم از نوع ایرانش )
ولی مووبیل تایپ چیز خوش دستیه و سبک هم هست

سلام

eeee ، راست میگه ها ، آخه فکر کردم نیوکه چون این حالت پست و اون حالت دسته بندی تصاویر کنارش و اون لینک باکس ....
می خورد نیوک باشه . مووبیل جدا اینقدر اضافات داره ؟ پس دیگه خیلی خوش دسته

بله ----------- , P30world , ir-tci و خیلی سایت های دانلود از MT استفاده میکنند که سرعت لود صفحات توش بینهایت زیاده دلیلشم معمولا کم حجم بودن قالبشه و کش شدن سایت .

سلام

اگر می خواهید حرفه ای عمل کنید که اصلا شک نکنید که دیتالایف انجین و وردپرس بهترین گزینه های انتخابی هستند.

دلایل :

1- خیلی ساده و انعطاف پذیر هستند
2- ماژول و هک های زیادی و متنوعی دارند که به شما امکان ایجاد هر نوع سایت با موضوعات مختلف را می دهند.
3- بسیار کاربرپسند و به قول معروف یوزر فرندلی هستند.
4- از نظر امنیت قوی هستن ( البته امروزه امنیت بیشتر به میزبان وب و سرور مربوطه باز خواهد گشت )
5- و از همه مهمتر اینکه هر دو این سیستم ها SEO بسیار قوی دارند شما تنها کافیه یک مطلب در این دو سیستم ارسال کنید در کمتر از یک ساعت بعد در گوگل و موتورهای جستجو ایندکس خواهد شد!!!

اما امروزه به دلیل گستردگی و حق انتخاب بالا استفاده از سیستم های مدیریت و محتوا جنبه سلیقه ای پیدا کرده و بهترین گزینه این هست که شما چند تا از معروفترین سیستم های مدیریت و محتوا را نصب کنید و یک مدت به صورت آزمایشی با آنها کار کنید تا ببنید که با کدام راحتر یا به طور عامیانه ست و مچ هستید.

ولی نظر بنده به شخصه اول دیتالایف انجین و بعدی وردپرس هست البته اگر بشه وردپرس رو جزء سیستم های مدیریت و محتوا حساب کرد چون در اصل این یک سیستم مدیریت وبلاگ هست.

از نمونه حرفه ای دیتالایف انجین هم می تونم به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اشاره کنم که خیلی روش کار کردن چه از نظر سیستم مرتبط با موضوع سایتشون و چه طراحی زیبای این سایت که به وضوح می توان نظم و انعطاف پذیری یک سیستم را در این سایت مشاهده کرد!!!

موفق باشید....

بله اگه میخواید از دیتالایف استفاده کنید در نظر اول عالیه ولی برای یه سایت دانلود که از پهنای باند استفاده ی زیادی میشه نه !

دیتالایف هک های خیلی جالبی داره اما پهنای باند رو میخوره .

من به شخصه بیشتر CMS های معروف رو نصب کردم اما به حرف من گوش کن و MT رو انتخاب کن .

Kav3h
27-03-2009, 03:50
من وردپرس رو پیشنهاد میکنم...
افزونه هاش خیلی زیاد و کاربردی هستند...

adrenalin
27-03-2009, 17:04
به به ببین کی اومده محمد کریمی عزیز خوبی برادر چند وقتی نبودیا :31:
میبینم که می خوای سایت بزنی ایول سرعت لود سایت اول به مطالب داره دوم به نوع cms انتخابیت و سوم به سرعت سرورت (سرور انتخابی شرط مهمی هست)
من می گم که اگه عجله نداری یه هاست رایگان بگیر ماشالله که زیاد هم هستن:31: این cms های که دوستان گفتن رو نصب کن ببین از کدوم یکی بیشتر خوشت میاد (ولی اگه هاست داشتی روی هاست نصب کن) چون این هاستهای رایگان یه خورده سرعت لودشون کمه ممکن پشیمونت کنه از cms نصب کردن
همین...........:10:

jamy_khoshtip
27-03-2009, 17:13
خیلی ببخشید .

من می گم اول " دیتالایف " است .

از نظر لود هم سایت شما بستگی به مطالب ، تصاویر و ... در سایت شما داره و سپس به cms .

خواهشن در انتخاب هاستینگ هم دقت کنید . چون من تجربه کردم و در آخر خودم رفتم تو خط فروش هاستینگ و یه هاستینگ خوب رو یرور خودم واسه خودم جور کردم .

eblis_boy1386
27-03-2009, 17:59
خیلی ببخشید .

من می گم اول " دیتالایف " است .

از نظر لود هم سایت شما بستگی به مطالب ، تصاویر و ... در سایت شما داره و سپس به cms .

خواهشن در انتخاب هاستینگ هم دقت کنید . چون من تجربه کردم و در آخر خودم رفتم تو خط فروش هاستینگ و یه هاستینگ خوب رو یرور خودم واسه خودم جور کردم .

دوست عزيز ديتالايف از نظر امنيتي ضعيف است.. و در بين جوملا و مامبو گم ميشه...

پيشنهاد ميكنم .. جوملا نصب كن.. از نظر سرعت .امنيت. پشتيباني واقعا حرف نداره.. .. در ضمن دليل لود شدن سايت درصد كمي به cmsكار داره هاست شما مهمه ...

arminkhodaei
03-07-2010, 09:17
دوست عزيز ديتالايف از نظر امنيتي ضعيف است.. و در بين جوملا و مامبو گم ميشه...

پيشنهاد ميكنم .. جوملا نصب كن.. از نظر سرعت .امنيت. پشتيباني واقعا حرف نداره.. .. در ضمن دليل لود شدن سايت درصد كمي به cmsكار داره هاست شما مهمه ...

دوست من شما که از امنیت جوملا سخن میگید بهتره بدونید امروزه بیشترین اکسپولت ها مخصوصاً از نوع خترناک SQLi در کامپونت های این سیستم پیدا میشه ! اگر خواستید بگید تا 1000 تا شا براتون نام ببرم .
پس سیستم به خودی خود قدرتمند است ولی بدون این کامپونت ها کاری نمیتونید بکنید . :14: