PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسنجر 7.5 با 2 تا آی دی؟

amin_rogh
28-01-2006, 19:28
سلام
چجوری ميتونم در مسنجر 7.5 با 2 تا آی دی وارد شم¿

Mehdi_Best
28-01-2006, 19:32
امين جان سلام
تمام كركها و پچهايي كه براي نسخه هاي قبلي ياهو مسنجر بود در اين نسخه جديد از كار افتاده است.
ولي سودا جان به درخواست من يك پچ براي اين نسخه ساخت كه من استفاده كردم و مشكلي نداشت. اما الان نمي دونم كجاي هاردم است. به محض اينكه پيدا كردم آپلودش مي كنم.

justmp3
28-01-2006, 19:50
این نرم افزار جواب میده...:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهدی جان ببخشید پیش دستی کردم :)

Mehdi_Best
28-01-2006, 20:06
علي جان سلام
ممنون از لينكي كه گذاشتي. اما حجمش خيلي زياده (حدود 1.5 مگابايت).در ضمن من دانلودش كردم. يك اشكالي كه داره اينه كه بايد نصب بشه.
اما اين پچ كه سودا جان درست كرده حجمش خيلي خيلي كم است. يعني كمتر از 8 كيلوبايت! و خوبيش اينه كه خيلي راحت كار مي كند.
راستي ... پيداش كردم و آپلود كردم. اين هم لينكش:

justmp3
28-01-2006, 20:17
ممنون مهدی جان راستی این روی نسخه 7 هم جواب میده؟!

راستی جاداره از سودا هم تشکر کنم...

Mehdi_Best
28-01-2006, 20:23
علي جان سلام
چون ساختار ورژن 7 با ورژن 7.5 تا حدي متفاوت است و حتي نام فايل اجرايي آن نيز تفاوت كرده است فكر نمي كنم روي نسخه 7 كار كند. اما يك پچ دارم كه از ورژن 7 به قبل روي همه نسخه ها كار مي كند. يعني روي خود 7 و قبل از آن. لينك آن را مي دهم. كار آن هم تقريبا شبيه همين پچ سودا جان است.

با حجم 26 كيلوبايت

amin_rogh
28-01-2006, 21:57
علي جان سلام
ممنون از لينكي كه گذاشتي. اما حجمش خيلي زياده (حدود 1.5 مگابايت).در ضمن من دانلودش كردم. يك اشكالي كه داره اينه كه بايد نصب بشه.
اما اين پچ كه سودا جان درست كرده حجمش خيلي خيلي كم است. يعني كمتر از 8 كيلوبايت! و خوبيش اينه كه خيلي راحت كار مي كند.

دوست عزيز سلام
متاسفانه این لينک کار نميکنه.اگر ميشه خودتون چک کنيد .ممنونم

justmp3
28-01-2006, 22:15
امین جان لینک کار میکنه...شما یکبار دیگه امتحان کن در ضمن اگر از اینترنت اکسپلورر استفاده نمیکنی پیشنهاد میکنم یک بارم با اون امتحان کنی...موفق باشید...

مهدی جان ممنون از لینک جدید :)

arash_irani
28-01-2006, 23:30
علي جان سلام

سلام مهدي جان
ميشه يه بار ديگه يه جاي ديگه آپلودش كني ممنون ميشم اتفاقا من هم خيلي دنبال اين پچ هستم ;)
موفق باشيد
يا حق

amin_rogh
28-01-2006, 23:54
امین جان لینک کار میکنه...شما یکبار دیگه امتحان کن در ضمن اگر از اینترنت اکسپلورر استفاده نمیکنی پیشنهاد میکنم یک بارم با اون امتحان کنی...موفق باشید...

مهدی جان ممنون از لینک جدید :)
باز هم سلام
من برنامه رو دنلود و نصب کردم ولی پيام ميده که:
this aplication has failed to startbecause ygxa 2.dll was not found.

justmp3
29-01-2006, 00:12
سلام مهدي جان
ميشه يه بار ديگه يه جاي ديگه آپلودش كني ممنون ميشم اتفاقا من هم خيلي دنبال اين پچ هستم ;)
موفق باشيد
يا حق
من براتون اپلود کردم :

موفق باشید

Mehdi_Best
29-01-2006, 10:25
سلام
اينجا هم آپلود كردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

--------------------------------------------

امين جان سلام
اين برنامه نصب نبايد بشود. طريقه كار به اين شكل است:
ابتدا ياهو مسنجر را بسته و از system try نيز خارج نماييد. سپس پچ را در پوشه نصب ياهو مسنجر كپي كرده و اجرا نماييد. اين برنامه تست شده و 100 درصد كار مي كند.

amin_rogh
30-01-2006, 17:34
سلام
اينجا هم آپلود كردم:

امين جان سلام
ابتدا ياهو مسنجر را بسته و از system try نيز خارج نماييد. سپس پچ را در پوشه نصب ياهو مسنجر كپي كرده و اجرا نماييد. اين برنامه تست شده و 100 درصد كار مي كند.
دوست عزيز واقعا ازت ممونم.امين

*علی*
30-01-2006, 18:37
سلام
اينجا هم آپلود كردم:

امين جان سلام

آقا اين عالي كار كرد
مرسي مهدي جان :rolleye:

hatef_4541
31-01-2006, 01:13
از مجيك لاگين هم ميتونيد استفاده كنيد !

اونايي كه تست كردن و ميخوان پست بدن كه روي 7.5 كار نميكنه بهتره پست ندن :biggrin: چون مثل هميشه احتمالا عادت داشتين روي دكمه CRACK تو برنامه كليك كنيد كه مسنجر رو پچ كنه ! اما همان طور كه يكي از دوستان گفت توي ورژن 7.5 نام فايل اجرايي مسنجر عوض شده كه با معرفي اون به magic Login راحت ميتونيد پچ كنيد ياهو رو ! :happy: