PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يكي كمكم كنه؟

Ali_p30
28-01-2006, 19:05
چجوري با CopyKiller روي سي دي هام قفل بزارم؟

Ali_p30
30-01-2006, 16:22
كسي نيست به ما ياد بده

mehdi_7070
30-01-2006, 16:36
دوست عزیز ! این برنامه که گفتید را یک نفر معرفی کرده بود . سریالش را داده بود .
اما وقتی سریال را می دادی ( با عرض معذرت ) فحش ناموسی می داد .
شما لینکش را به ما بده ....
تا بعد

Ali_p30
30-01-2006, 18:48
از اين سايت ميتوني دانلودش كني در ضمن براي دادن يوزر و پسوردش بايد دوتا اسپيس (فاصله) بزني
[/U][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][U]

mehdi_7070
30-01-2006, 20:49
لطفا لینک دقیقش را بده ...

mehdi_7070
31-01-2006, 17:01
آقا علی گل !
من برداشت خودم را از این برنامه توی این پست نوشتم .
ولی فکر کنم باید از نسخه های قدیمی تر استفاده کنیم ....
با تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad_666
04-11-2006, 23:00
با سلام.
من در قفل گذاشتن با برنامه CopyKiller مشکل دارم و آن این است که هنگامی که قفل میزارم حلا روی هر سی دی چه دیتا وغیره تنها فایل هایی که خود نرم افزارCopyKiller داره کپی نمیشه و بقیه فایل ها یا آهنگ ها به راحتی آب خوردن کپی میشه من تمامی مرا حل را از آموزش جزء به جزء انجام دادم اما هیچکاری نتوانستم بکنم ممنونمیشم مرا راهنمایی کنید. در ضمن اگر با این برنامه نشد لطف کنید یک برنامه کم حجم و بدون دردسر و تست شده همه که همه قبول دارید و این قابلیت ها را داره معرفی کنید چون واقعا چند وقتی هست درگیر این موضوع هستم وجواب نمیده نمیخوام خیلی حرفه ای باشه فقط با کلن و امثال این برنامه ها توی هارد کپی نشه خخیلی ممنونم.

Mohammad_666
04-11-2006, 23:37
با سلام به همگي ...

آموزش قفل گذاري بر روي VCD

« در اين آموزش مي خواهيم يكي از روش هاي قفل گذاري بر روي VCD را بررسي كنيم .
امروزه يكي از روش هايي كه شركت هاي قفل گذاري انجام مي دهند ، اين است كه VCD قابليت اجرا در كامپيوتر را نداشته ولي به راحتي مي توانيد از آن در VCD Player ها استفاده كنيد .
اين روش را همكار خوب انجمن كامپيوتر ، جناب soda ، مطرح كردند كه من سعي كردم راحت تر و البته با يك سري مخلفات ! براتون بنويسم »

لينك دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از این سایه هیچ وقت من نتونستم دانلود کنم یه چیزهایی مینویسه بعد نمیذاره دانلود کنم لطفا اگه جایه دیگه ای هست یا اگر باید کار خاصی انجام بدم به من بگید
ممنون.

پاسخ قبلی فراموش نشه...............

Mohammad_666
05-11-2006, 13:49
کسی نیمدونه؟

Mohammad_666
21-11-2006, 13:45
با سلام به همگي ...

آموزش قفل گذاري بر روي VCD

« در اين آموزش مي خواهيم يكي از روش هاي قفل گذاري بر روي VCD را بررسي كنيم .
امروزه يكي از روش هايي كه شركت هاي قفل گذاري انجام مي دهند ، اين است كه VCD قابليت اجرا در كامپيوتر را نداشته ولي به راحتي مي توانيد از آن در VCD Player ها استفاده كنيد .
اين روش را همكار خوب انجمن كامپيوتر ، جناب soda ، مطرح كردند كه من سعي كردم راحت تر و البته با يك سري مخلفات ! براتون بنويسم »

لينك دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از این سایه هیچ وقت من نتونستم دانلود کنم یه چیزهایی مینویسه بعد نمیذاره دانلود کنم لطفا اگه جایه دیگه ای هست یا اگر باید کار خاصی انجام بدم به من بگید
ممنون.

پاسخ قبلی فراموش نشه...............

یک نفر میشه این برنامه را برای من جای دیگر اپلود کنه خخخخخخخخخخخخیلی ممنون میشم این کار را برای من بکنید خواهش میکنم.
حیاتی