PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غير فعال شدن تنظيمات سيستم ريستور

saeid333
26-02-2009, 18:57
سلام
تنظيمات سيستم ريستور من غير فعاله
مي شه لطفا بگين چجوري فعال ميشه
البته من ويسروس اتوران را هم كه داشت كامپيوترم پاك كردم نمي دانم اصلا ربطي دارد يا نه
تنظيمات سيستم ريستور من مثل شكل زير شده و هيچ كاريش نمي تونم بكنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsankalak
26-02-2009, 19:15
اینو یه تست کن ببین جواب میده !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeid333
26-02-2009, 21:11
اینو یه تست کن ببین جواب میده !

ممنون تست كردم جواب نداد
اولا حالا اين رو چجوري از رجيستري در ارم كه اضافه شد

دوما تو رو خدا هر كي كه يه راه درست و امتحان شده مي دونه بگه كه ديگه موش آزمايشگاهي نشيم :46:

ehsankalak
26-02-2009, 21:29
این برای موقعی هست که سیستم ریستور چک پوینت هاش غیرفعال میشه !! چیز بی خطریه !! موش آزمایشگاهیم نشدی ناراحت نباش !

saeid333
26-02-2009, 21:52
این برای موقعی هست که سیستم ریستور چک پوینت هاش غیرفعال میشه !! چیز بی خطریه !! موش آزمایشگاهیم نشدی ناراحت نباش !

ممنون دوست عزيز خيالم راحت شد :20:

اما چرا كسي جواب سوالم نميده تور خدا اگر كسي جواب نداد از مسولاي تاپيك يكي جواب بده لطفا

ehsankalak
26-02-2009, 21:59
حالا که موش آزمایشگاهی شدی اینم یه امتحان بکن !
تو run تایپ کن gpedit.msc بعد برو به computer configuration > administrative templates > system > system restore بعد تو صفحه مقابلش turnoff configuration رو پیدا کن روش دبل کلیک کن تا باز بشه گزینه not configured رو انتخاب کن !

mahdi7610
26-02-2009, 22:07
سلام دوست عزیز

به منوی استارت رفته و سپس گزینه Run را بزنید و عبارت gpedit.msc را تایپ کنید و کلید اینتر را بزنید .

از صفحه باز شده به مسیر زیر برید

Computer Configuration \ Administrative Templates \ System \ System Restore

سپس در سمت راست صفحه روی گزینه Turn off Configuration دوبار کلیک کنید و از صفحه باز شده گزینه Disable را انتخاب کنید و صفحه را ok کنید .

موفق باشید .

saeid333
26-02-2009, 22:45
سلام دوست عزیز

به منوی استارت رفته و سپس گزینه Run را بزنید و عبارت gpedit.msc را تایپ کنید و کلید اینتر را بزنید .

از صفحه باز شده به مسیر زیر برید

Computer Configuration \ Administrative Templates \ System \ System Restore

سپس در سمت راست صفحه روی گزینه Turn off Configuration دوبار کلیک کنید و از صفحه باز شده گزینه Disable را انتخاب کنید و صفحه را ok کنید .

موفق باشید .

مهدي جان سلام نشد ري استارت هم كردم باز جواب نداد به خاطر ويروس نيست كه تو پست اول گفتم

تازه خود سيستم ريستور هم مثل شكل زير شده البته فكر كنم به خاطر فايلي باشه كه دوستمون گفت البته فكر كنم مطمئن نيستم يكوقت كسي ناراحت نشه من از همه ممنونم

ehsankalak
26-02-2009, 22:57
اولا جای disable یه بارم not configured رو امتحان میکردی !!! بعدشم چون system restore شما کلا disable هست مسلمه که نباید هم restore point داشته باشی !! گزینه turnoff system restore رو هم not configured کن !
اون فایل هم یه فایل رجیستری ساده و بیخطر بود که اگه رو یه سیستم سالم هم اجرا بشه هیچ اثر بدی نداره ( توضیحشو قبلا دادم )!! به هرحال ما فایل مخرب دست خلق ا... نمیدیم !!! هیچوقتم به .... ولش کن بیخیال!!
یاعلی

saeid333
26-02-2009, 23:17
اولا جای disable یه بارم not configured رو امتحان میکردی !!! بعدشم چون system restore شما کلا disable هست مسلمه که نباید هم restore point داشته باشی !! گزینه turnoff system restore رو هم not configured کن !

ممنون مشكل اول حل شد ولي restore point ندارم چكار كنم وقتي ميسازم هم باز نميشود كارهاي بالا را هم در gpedit برروي خود ريستور كردم نشد بازم كمك

ehsankalak
26-02-2009, 23:27
یعنی چی باز نمیشه ؟؟؟ درست متوجه نشدم !!

saeid333
26-02-2009, 23:39
[quote=ehsankalak;3545896]یعنی چی باز نمیشه ؟؟؟ درست متوجه نشدم !![/quote

يعني مثل شكل زيره و restore point ندارم ولي مشكل اولم حل شدش

ehsankalak
26-02-2009, 23:42
دوست عزیز من که گفتم restore point نداری چون که خاموش بوده !! وقتی disable باشه که نمیتونه پوینت بسازه !!

saeid333
26-02-2009, 23:48
دوست عزیز من که گفتم restore point نداری چون که خاموش بوده !! وقتی disable باشه که نمیتونه پوینت بسازه !!

خب آخه اون قسمت اول كه تنظيمات خاموش بود درست شد ولي اينجا كه بايد ريستور پوينت باشه نيست حتي مي سازم بازم نميشه را ههاي قبل رو هم رفته ام

ehsankalak
26-02-2009, 23:55
مطمئنی سیستمت ویروس نداره !! بعد وقتی میسازی نمیشه هیچ اروری چیزی ؟ یه بار کلا سیستم ریستورتو خاموش کن ok بده بعد دوباره روشنش کن ببین چی میشه

saeid333
27-02-2009, 07:44
مطمئنی سیستمت ویروس نداره !! بعد وقتی میسازی نمیشه هیچ اروری چیزی ؟ یه بار کلا سیستم ریستورتو خاموش کن ok بده بعد دوباره روشنش کن ببین چی میشه

همه اين كارا رو كردم نشد كه نشد ويروس هم نداره

اگه كسي مي دونه لطفا كمك كنه

saeid333
27-02-2009, 22:56
دوستان اگر كسي مي دونه لطفا كمك كنه ممنون ميشم

MB_Danger
01-03-2009, 16:03
سلام دوست من
امیدوارم حالت خوب باشه .
از آقا احسان عزیزم تشکر می کنم که شما رو به خوبی راهنمایی کردن و همچنین از همکار عزیزم آقا مهدی نازنین که خیلی بهش ارادت دارم و همه ی زحمت های این انجمن روو دوش ایشونه ... :11:
در مورد مشکلتون به چند نکته اشاره می کنم .
1 . حتما باید از User مدیر ( Admnistrator ) استفاده کنید .
2 . حداقل هر درایو 200 مگابایت فضای خالی داشته باشد .
3 . دقت کنید تاریخ و ساعت کامپیوتر درست باشد .
4 . مطمئن شوید که سرویس System Restore فعال است .
به مسیر زیر بروید و روی گزینه System Restore Service دابل کلیک کنید تا کادری ظاهر شود ... اکنون بررسی کنید که Service status در حالت Started باشد ؛ اگر چنین نبود Startup type را روی Automatic تنظیم نمایید و شستی Start را فشار دهید و در پایان روی دکمه ی OK کلیک کنید و سیستم را Restart نمایید .

5 . اگر System Restore روشن ( فعال ) است ، آن را خاموش ( غیر فعال ) و کامپیوتر را Restart کنید و پس از Load شدن ویندوز ، مجددا آن را روشن و سپس پوشه ی System Volume Information را از تمام درایوها پاک نمایید ( از آخر به اول : مثلا اگر 3 درایو با نام های D ، C و E دارید ، ابتدا پوشه ی System Volume Information را از درایو E پاک کنید و بعد از درایو D و سپس از C ) و ویندوز را Restart نمایید .
نکته ی اول : برای روشن یا خاموش کردن System Restore در کادر محاوره ای Run عبارت sysdm.cpl ,4 را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید تا زبانه ی System Restore از System Properties نمایش داده شود .
تیک گزینه ی Turn off System Restore on all drives را بردارید و سپس OK کنید تا System Restore خاموش شود و مجددا با تیک زدن گزینه ی فوق ، آن را روشن نمایید .
نکته ی دوم : برای Delete کردن پوشه ی System Volume Information مراحل زیر را دنبال کنید ...
1 . Folder Options را باز کنید و به زبانه ی View بروید و روی گزینه ی Show hidden files and folders کلیک کنید تا فایل های مخفی نمایش داده شود .
2 . تیک گزینه ی Hide protected operating system files را بردارید تا با پیغامی مواجه شوید که باید شستی Yes را فشار دهید ( با این کار فایل های سیستمی محافظت شده نیز نمایش داده می شود ) .
3 . کمی پایین تر تیک گزینه ی Use simple file sharing را بردارید تا زبانه ی Security به Properties آیتم ها افزوده شود .
4 . اکنون آخرین درایو را باز کنید و Properties پوشه ی System Volume Information را اجرا کنید و به زبانه ی Security بروید و در پایین روی گزینه ی Advanced کلیک نمایید تا کادر دیگری باز شود ... حال به زبانه ی Owner بروید و روی گزینه ی Administrator کلیک کنید و سپس گزینه ی Replace owner on subcontainers and objects را تیک بزنید و شستی OK را فشار دهید تا پیغامی ظاهر شود که باید روی دکمه ی Yes کلیک کنید ؛ در کادر قبلی نیز شستی OK را فشار دهید تا بسته شود .
حال پوشه ی System Volume Information را Shift + Delete کنید .
این عمل را برای تمام پوشه های System Volume Information که در درایوهای دیگر قرار دارند انجام دهید .
فراموش نکنید که از آخر به اول ( بر عکس حروف البفای انگلیسی ) ...
5 . پس از اینکه پوشه ی فوق الذکر را پاک نمودید ، ویندوز را Restart کنید و پس از Load شدن ویندوز ، در صورتی که System Restore غیر فعال بود ، آن را فعال نمایید .
نکته ی سوم : برای ایجاد یک Restore Point دستی ، به شیوه ی زیر عمل کنید ...
1 . در کادر محاوره ای Run عبارت زیر را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید تا برنامه System Restore اجرا شود .

2 . گزینه ی Create a restore point را انتخاب کنید و شستی Next را فشار دهید .
3 . در قسمت Restore point description نامی را برای آن انتخاب کنید و آنگاه روی دکمه ی Create کلیک کنید تا Restore Point جدید ساخته شود .
4 . می توانید شستی Close را فشار دهید تا برنامه بسته شود یا روی دکمه ی Home کلیک کنید تا صفحه ی اول برنامه ی System Restore نمایش داده شود .
نکته ی چهارم : برای استفاده از Restore Point ی که قبلا ساخته شده ، به شیوه ی زیر عمل کنید .
1 . برنامه ی System Restore را اجرا نمایید .
2 . در حالی که گزینه ی Restore my computer to an earlier time انتخاب شده ، شستی Next را فشار دهید .
3 . با استفاده از تقویمی که در سمت چپ مشاهده می شود ( در صورت عدم مشاهده ، فایل ضمیمه را دانلود و اجرا نمایید ... اگر احیانا ویندوزتان در درایو دیگری غیر از C نصب شده ، به من اطلاع دهید تا فایل ضمیمه را ویرایش و مجددا آپلود نمایم ) ، به تاریخی که Restore Point مورد نظرتان را ساخته اید مراجعه کنید و نامش را در سمت راست پیدا کرده و روی آن کلیک کنید و برای ادامه روی Next کلیک نمایید و باز هم Next ...
امیدوارم مشکلتان حل شود .
راستی !
من نتوانستم تصاویری را که در پست های قبل گذاشته اید ببینم .
احتمالا به خاطر Down شدن سرور TinyPic باشه .
به هر حال من کلی جواب دادم ...
هر چند فکر می کنم مشکلت عدم نمایش Calender ( تقویم ) باشه که احتمالا با فایل ضمیمه مشکلت حل میشه .
همیشه سبز ...

saeid333
01-03-2009, 20:14
MB_Danger عزيز سلام

ممنون كه پاسخ داديد اما من ويندوزم در درايو D نصب شده كه گفتيد اطلاع بدم براي فايل و اينكه تصوير سيستم ريستور من همين تصويري است كه در صفحه دوم اين تاپيك در پست دوازدهم است و تمام مراحل كه گفته بوديد را رفتم اما نشد جز اين مرحله آخر كه فايل براي درايو C بود و من استفاده نكردم

باز هم ممنون كه پاسخ داد ه ايد اميدوارم مرا ببخشيد :11:
راستي در پست دوم صفحه اول يك آدرس فايل بود كه گفته بودن من اجرا كنم و اجرا كردم نمي دانم آيا ممكن است به خاطر آن باشد يك فايل به آدرس

MB_Danger
02-03-2009, 14:08
سلام دوست خوبم
فایل ضمیمه را دانلود و اجرا کنید .
ضمنا فایلی که در پست دوم لینک داده شده ، قابل دانلود نیست .
همیشه سبز ...

saeid333
02-03-2009, 19:48
سلام دوست خوبم
فایل ضمیمه را دانلود و اجرا کنید .
ضمنا فایلی که در پست دوم لینک داده شده ، قابل دانلود نیست .
همیشه سبز ...

بسيار ممنونم

مشكل حل شد خيلي كمكم كرديد بازم ممنون

راستي اگر مي شد دليل اين مشكل و اينكه چگونه بر طرف شد را هم كسي بگويد خيلي خوب مي شد

چون از مدير انجمن تا اينجا هم شرمنده هستيم

omid-p30
09-03-2009, 10:36
به جای سیستم ریستور پیشنهاد میکنم rollback rx 8 را هم امتحان کنید.

eset193989
22-09-2015, 14:39
سلام این وببین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]