PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : NecroVision

mosolim
26-02-2009, 17:32
سلام
من جدیدا بازی دانلود کردم به نام necrovision البته من اوایل این بازی هستم و تمی مثل تم بازی های COD داره و داستان مربوط به جنگ جهانی اول میشه از گرافیک خوبی هم برخورداره .
به نظر من بازی جالبی میاد تاپیکی در این رابطه با بازی ندیدم بنابراین براین شدم تا یکی ایجاد کنم البته شاید تکراری و بی مورد باشه . به هر حال نظر با مدیرانه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این پوستر رسمی بازی هستش و سعی کردم چند تا اسکرین شات هم بزارم و البته سیستم مورد نیاز
Minimum Requirements
Operating system: MicrosoftŽ WindowsŽ XP Service Pack 2, Vista
(Operating System must be up to date with the latest patches)
Processor: Intel Pentium 4 2.4GHz or AMD Athlon 64 +2800
Memory: 1 GB RAM (MicrosoftŽ WindowsŽ XP) / 1.5GB (MicrosoftŽ WindowsŽ Vista)
Graphics Card: 256 MB Video RAM or greater with DirectX9 Pixel Shader 3.0 support,
NVIDIA GeForce 6600 or better
ATI Radeon X1600 or better
Disk Space: 8.0 GB available hard drive space
Sound Card: DirectX 9.0c compliant soundcard, plus speakers or headphones
DVD-ROM

Oracle_Eldorado
26-02-2009, 17:59
خوب دوست عزیز شما که تاپیک رو زدین باید قبل اطلاعات جامعی از بازی داشته باشین که توی پست اول بزارید .
الآنم دیر نیست . میتونید اطلاعات جمع کنید و پست اول رو ویرایش کنید .

hosseincode2008
26-02-2009, 18:10
این بازی هم کار شرکت روسی هست همون که cryostasis و men of war رو ساخته . بازی همون طور که گفتی تو جنگ جهانی اول هست ولی اینبار دشمنان خون آشام ها و موجودات وحشتناک هستن ؛ بیشتر هم بازی مثل ShellShock 2 هست با این تفاوت که امتیازات نکرو ویژن ذره ای بهتر از شل شلشاک 2 هست !
بازی سه تا امتیاز گرفته ( از 100 )
60
60
40

mosolim
26-02-2009, 18:42

ساخته شرکت The Farm 51 بازی با سبک first person shooter(FPS) که بازیکنان خود را در سنگرهای تنگ و ترسناک جنگ جهانی اول غوطه ور خواهد کرد. NecrovisioNدر اقدامی نو میدان های نبرد جنگ جهانی اول را با موجودات وحشتناک و خون آشام ها ترکیب کرده و معجونی فوق العاده بدست آورده است.

سال 1916، دو سال از جنگ بزرگ می گذرد که Simon Bunker یکی از سربازان ارتش ایالات متحده به همراه متفقین وارد خط مقدم جبهه می شود.در طی یک نبرد وحشیانه Bunker و همرزمانش در پشت خطوط دشمن گم می شوند.زمانی که Bunker و یارانش مجبور می شوند برای دفاع از خود سنگیر بگیرند وارد چاله های اسرار آمیزی می شوند جایی که خواهند فهمید همه چیز آنطوری نبوده که آنها فکر می کردند.وبزودی به وجود موجودات وحشتناکتری پی خواهند برد که در زیر میدان های نبرد جنگ بزرگ مخفی شده اند.موجودات شیطانی راه نفوذ به دنیای ما را پیدا کرده اند و با ورود آنها تعادل قدرت در جنگ به هم خواهد خورد.

با جستجو درون چاله های اسرارآمیز Bunker با دشمنانی روبرو خواهد شد که بسیار خطرناکتر از آن چیزی هستند که تا به حال دیده است.موجودات شیطانی و خون آشام ها ،جنگی وحشتناک را در زیر زمین آغاز خواهند کرد که به زودی به دنیای انسان ها هم کشیده می شود. Bunkerخود را در حالتی می بیند که نه تنها برای نجات خود بلکه برای نجات تمام انسان ها باید بجنگد.

پس از یک حمله طوفانی به سنگر آلمان ها ارتش متفقین در حالی که گاز خردل فضای میدان را پر کرده است سرگرم پاک سازی سنگرهای آلمان ها هستند که قهرمان داستان ما جمجمه های شیطانی را در میان دودها مشاهده می کند.به زودی شیطانی آتشین به قهرمان ما حمله می کند شیطانی که اسلحه اش توپ های آتشینی است که پی در پی پرتاب می کند در برابر حمله این موجود شیطانی تنها تپانچه Lugar در اختیار دارید که باید با استفاده از آن این دشمن را نابود کنید.نابودی این موجود پایان وقت ما خواهد بود.اما در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با داستان بازی بدست آوردیم.بعد از اینکه قهرمان ما این موجود شیطانی را شکست داد برای مبارزه با خون آشام ها به دنیای زیرزمین خواهد رفت.بزودی او خواهد فهمید که خطر اصلی که نژاد انسان و همچنین خون آشام ها را تهدید می کند نیروی تاریکی است.قهرمان ما در ادامه مرکز نیروی شیطانی را کشف خواهد کرد مکانی که با استفاده از فن آوری خون آشام ها نیروهای شیطانی را شکست خواهد داد.در این نبرد برای مبارزه با نیروهای Kaiser اسلحه هایی مانند تپانچه Lugar و مسلسل قدیمی در کنار نارنجک در اختیار خواهید داشت.البته در ادامه نیروی جادویی نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت کار شما این است که با نیروهای شیطانی مبارزه کنید و البته معماهای ساده ای هم سر راه قرار گرفته که مشکل جدی نخواهند بود.

در پایان باید گفت اگر به دنبال چیز کاملا متفاوتی هستید Necrovision یکی از گزینه های پیش روی شما خواهد بود.

mosolim
27-02-2009, 11:55
سلام
ظاهرا کسی این بازی رو بازی نکرده و نظری نداره. به نظر من بازی خیلی قشنگیه ولی یکم سخته.

Turok-71
19-03-2009, 04:24
این بازی نسخه انگلیسیشم اومده بازار؟؟

resident_evil
19-03-2009, 14:18
من بازيشو مغازه رفيقم ديدم !!!
گرافيكش خيلي خوبه ...
يه حاهايي خيلي سخت ميشد !!!
بعد 2تا Machin gun ميگرفت دستش !!!
جالب بود !!!

aghamajid1369
19-03-2009, 14:26
بابا خیلی بازی سختیه من توی مرحله 1 تا از اون زیر زمین میام بیرون 100000 نفر میزننم اصلا نمی دونم از کجا تیر می خورم البته زیاد بازی نکردم

B3HZ@D
19-03-2009, 14:30
اقا این بازی رو دانلود کردی یا از توی بازار خریدی؟
اگه توی بازار هست برم بگیرم...کف کردم بس که بی کار بودم

aghamajid1369
19-03-2009, 23:20
توی بازار خریدم برای pc نسخه english هست

Sha7ab
19-03-2009, 23:41
بابا خیلی بازی سختیه من توی مرحله 1 تا از اون زیر زمین میام بیرون 100000 نفر میزننم اصلا نمی دونم از کجا تیر می خورم البته زیاد بازی نکردم
خب بازی Run&Gun همینه دیگه ... بازی جذابیت های زیادی داره و در شرایط فعلی بازار عنوان خوبی به نظر میرسه .

mosolim
21-03-2009, 21:48
سلام
من از بس که این بازی سخت بود بیخیال شدم حتی از خیر گرافیک بالاش گذشتم. بابا یه خورده جلو رفتم یکی سر رام سبز شد که اصلا هیچ گلوله ای بش اثر نمی کرد. تازه اونم یه مسلسل بسته بود به ما. خلا صه خیلی سخته.

Turok-71
22-03-2009, 00:48
نمیدونن که بازی بسازن. گفتن سرگرمی نه سرسوزی که اینقدر سختش کردن.

aghamajid1369
26-03-2009, 14:02
بچه ها کسی بازی رو تموم کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

djmd
25-05-2009, 22:09
سلام و درود !!! آقا ما این بازی رو بازی می کنیم و بسی هم سخت است ولی با تمام این حرفها بازم خوبه ! من الان Mission 6 هستم و دیگه اینجارو خدایی نمی دونم چی کار کنم کلا تویه لیست ماموریت ها هیچی نداره !! :دی !! منو یاده مدال افتخار پلیستیشن میندازه ! ولی بازیه خوبی هست می تونست 7/10 رو داشته باشه ... در مجموع فعلا که ما ظاهرا تنها کسی هستیم که تو کله دنیا داره این بازی رو بازی می کنه :دی یه سری به سایت xfire بزنید ببینید در روز چند نفر این بازی رو می کنن ! اون اویلش که فقط من بودم !!! تو کله xfire !!!! خیلی حرفه بابا !!! :دی فعلا ایشاا... تموم کردم سیو ها رو می زارم ! فعلا ....

djmd
25-05-2009, 22:13
تا همین میژن 6 که رسیدم خدایی پیر شدم !! بعضی از لول ها بود که تو 42 دقیقه تموم میشد ! تازه ساعت مفیدش ! اون زمان هایی که میمیری هم بهش ادد کن ! واویلا خلاصه بازی اینطوری بعد از چند سال حال داد ! هر چی میری تموم نمیشه :دی میژن 6 یه باس خفن زدم گفتم صلوات این بازی هم تموم شد دیدم نخیر !! تازه یکی از نوچه های جناب آقای شیطان نابود شدند ! واویلا خدا عاقبتو ما رو با این بازی ختم به خیر کنه ! تازه خودمون شدیم شیطان !!! :دی

djmd
26-05-2009, 19:21
واقعا این از اون بازیهای زیبایی هست که کمتر کسی بازیش می کنه ! و به نظر من سایت ها به این بازی کم لطفی کردن با اون امتیازی که دادن واقعا از خیلی از بازیهایی که معروف هم هستن یا کمی ازین بازی شهرت بیشتری دارند تو بعضی از قسمت ها واقعا عالی کار کرده این بازی ! کسی سوالی چیزی نداره در مورد بازی ؟!!!
run&gun خالص هم نیست بازی گاهی اوقات باید مثله بازیهای قدیمی (تامب رایدر های قدیم) چندین دقیقه فقط به دنبال قفل دربی باشید ! تازه متوجه می شوید که این قفل به آن در نمی خورد !!! :دی
اژدها سواری هم می تونه از قسمت های زیبای بازی به شمار بیاد !

alex_pk
22-06-2009, 03:18
این سبک بازی ها یکم قدیمیه(منظورم جنگ جهانیه)

گرافیک بازی خیلی خوب بود
منم تو همون مرحله اول که از اون قسمت میام بالا یه عالمه آدم میریزن سرم البته راحت کشته میشن!
یه مقدار چپ و راست برین شلیک کنید تمومه!

من زیاد بازیش رو نرفتم ولی بنظرم برای دوستانی که دنبال یچیز متفاوت هستن خوبه
و احتمال میدم وسط هاش جالب باشه
چون انگار زامبی ها هم توش نقش دارن....رئیس هم دارن!

فقط حیف رزولیشن فول اچ دی نداره!

Khashayar King
22-06-2009, 11:32
این سبک بازی ها یکم قدیمیه(منظورم جنگ جهانیه)

گرافیک بازی خیلی خوب بود
منم تو همون مرحله اول که از اون قسمت میام بالا یه عالمه آدم میریزن سرم البته راحت کشته میشن!
یه مقدار چپ و راست برین شلیک کنید تمومه!

من زیاد بازیش رو نرفتم ولی بنظرم برای دوستانی که دنبال یچیز متفاوت هستن خوبه
و احتمال میدم وسط هاش جالب باشه
چون انگار زامبی ها هم توش نقش دارن....رئیس هم دارن!

فقط حیف رزولیشن فول اچ دی نداره!

مثل اینکه به مرحله های زامبی نرسیدین !! وای چی بگم مشالا همه جوره حمله میکنن با سنگ ، میله ، بیل ، دمپاییی ! :دئ

و... هرچی هم میزنیمش انگار قوی تر میشه ! یک خشاب روش خالی کردم نمرد ! رفتم با کلت کوبوندم تو مغزش ! کلش کله شد

خدا رو شکر مرد ! ولی یه چیز دیگه ای که تو بازی دیده شد این بود همون اول بسم الله قول اومد ! نوشته boss باید لهش بکنیم !

اونم له کردم ! الان نمیدونم چپتر چندم !؟ ولی یه قسمتی هستم ! زیر زمینه عنکبوتا ریختن سرم ! کلا اگه از زامبی کشتن تو

جنگ جهانی لذت میبرین این باز 100% پیشنهاد میشه !! :دی

با تشکر ، خشایار

IOG
30-06-2009, 12:22
من بازی رو با رمز رفتم.بعد از 5 یا 6 مرحله وارد دنیای مرده ها میشید.بیشتر دیگه حوصله نداشتم.رمز هاش:

تو کنسول بنویسید.

nvngod خدایی
nvngrinder تک ضرب کشتن
nvnweapons اسلحه

بقیش یادم رفته.

necrophilia
09-09-2009, 09:03
باسلام.کی نکرو ویژن رو بازی کرده؟مرحله 4 وقتی وارد اون دالان میشی که گاز خفت میکنه چه جوری میشه از ماسکی که گرفتی استفاده کرد؟؟ماسک رو گرفتم ولی باز خفه میشم!!:):):)

IOG
09-09-2009, 20:37
خودش ماسک رو میذاره.

davoodf
09-09-2009, 23:40
سلام
دوستان کسی می تونه اطلاعات رجیستری این بازی رو برام بذاره؟
من بازی رو گرفتم ولی متاسفانه چون که setup بازی دستکاری شده و اطلاعات رجیستری موجود نیست نمی تونم پچ بازی رو نصب کنم ممنون میشم یه نفر لطف کنه و کل اطلاعات رجیستری رو به صورت دقیق برام سیو و یه جایی اپ کنه.

YARMANGOLI
12-09-2009, 01:47
كسايي كه ميگن بازيش سخته شر و ور ميگن اگه رو آسون يازي كنيد كه آسونه خونتون هم پر ميشه ديگه از اين آسونتر ولي من 6 مرحله رو در عرض3 ساعت رفتم.نبووووووووووووود.

Turok-71
12-09-2009, 02:05
كسايي كه ميگن بازيش سخته شر و ور ميگن اگه رو آسون يازي كنيد كه آسونه خونتون هم پر ميشه ديگه از اين آسونتر ولي من 6 مرحله رو در عرض3 ساعت رفتم.نبووووووووووووود.
خب معلومه اگه رو اسون بزاری بازی هم آسون میشه وا راحت تر مراحل رو رد می کنی!
این دیگه شر و ور نیست.
رفقای فروم از نرمال به پایین نمیان.:دی

peymansh
12-09-2009, 08:44
واقعا همینطوره :دی

YARMANGOLI
12-09-2009, 18:07
خب رو نرمال هم آسونه خونش پر ميشه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

necrophilia
13-09-2009, 10:44
نه .تو مرحله های قبل خودش ماسک رو میزاره ولی تو مرحله 4 وقتی داری از پله ها میری پایین ماسک یه لحظه میاد رو صورتت و بعد محو میشه.اگه کسی بازی کرده بگه چیکار باید کرد؟؟؟

necrophilia
13-09-2009, 10:49
اگه مرحله 4 رو رد کردی راهنمایی کن.در مورد اتاق گاز که پرسیدم!!

necrophilia
14-09-2009, 13:03
آسون که بازی کنی تو مرحله 4 ماسک رو میزنه ولی وقتی نرمال یا هارد بازی میکنی ماسک نمیزنه و آدم خفه میشه!!

YARMANGOLI
16-09-2009, 09:01
بابا برو پيش ماسك e بزن ماسك ميزاره هي كمرنگ و پرنگ ميشه ديگه خفه نميشي

A.Fire
09-12-2009, 23:38
با سلام.
من یه جا گیر کردم تو مرحله 2 اونجا که باید دینامیت بزاریم رو خرابه ها، بعد از اون جایی که یارو گنده هه با پتک میاد.
من 1 دینامیت آخر اون راهروهه پیدا کردم ولی اون یکیو هر چی میگردم پیدا نمیکنم.
کسی میتونه کمک کنه؟

Dark Soul
10-12-2009, 23:40
با سلام.
من یه جا گیر کردم تو مرحله 2 اونجا که باید دینامیت بزاریم رو خرابه ها، بعد از اون جایی که یارو گنده هه با پتک میاد.
من 1 دینامیت آخر اون راهروهه پیدا کردم ولی اون یکیو هر چی میگردم پیدا نمیکنم.
کسی میتونه کمک کنه؟

همون جایی که اول مرحله شروع میشه ,از توی اون راهروهه می یای بیرون پایین راه پله سمت چپت

Martanima 21
11-12-2009, 18:20
بازیش خیلی سخت.:41:ولی در سختی هم قشنگ.:20: