PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند قطعه کردن فایل zip !!!

LoLoLoL
26-02-2009, 12:49
خسته نباشید دوستان ! بنده می خوام یه سری فایل که به صورت ZIP هست رو روی هاست آپلود کنم ولی چون از این هاست فری ها هست ! نمیشه بیشتر از 4 مگ آپلود داشت ...

فایل زیپ شده ی من هم 6 مگ هست ...

می خوام یه جوری بشه این رو دو قسمتش کرد ! یعنی دو تا فایل زیپ شده بدست بیاریم ...!

البته خواهشا نگین که اول بازش کنم بعد دوباره زیپش کنم ! چون خیلی دردسر داره ! زدم باز بشه نیم ساعت طول کشید !!!(تعداد فایل ها زیاده !)

بعدش هم یه برنامه برای زیپ کردن فایل ها بهم معرفی کنین ! خودم winrar رو دارم ولی فکر نکنم فایل ها رو ZIP کنه ...

tnx !

Jang Bogo
26-02-2009, 20:22
نام : SEVEN-Zip
نسخه : 4.6

لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کلمه عبور :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

LoLoLoL
26-02-2009, 20:36
میشه یکی آموزش استفاده از این رو بده !!!!!!!!!!!!!!!!! این زبونش کجاییه !!؟>

am_merman01
26-02-2009, 23:17
سلام خدمت دوست عزیز
برای این کار میتونی از برنامه winrar هم استفاده کنی کارش فشرده کردن فایل هاس و به راحتی باهاش میتونی فایل رو بر اساس حجمی که براش تعیین میکنی تکه تکه کنی.

LoLoLoL
26-02-2009, 23:23
بله !!! این رو می دونستم ! ولی چیز جدیدی که کشف کردم اینه که winrar فرمت zip هم می ده !!! اخه برای آپلود روی هاست می خواستم !!! ممنون از شما !!!

nafe-bandar
27-02-2009, 00:14
سلام

اگه میشه بگین چطوری چون خودم هم یکم لازم دارم :31:

با تشکر

Diego
27-02-2009, 00:36
خسته نباشید دوستان ! بنده می خوام یه سری فایل که به صورت ZIP هست رو روی هاست آپلود کنم ولی چون از این هاست فری ها هست ! نمیشه بیشتر از 4 مگ آپلود داشت ...

فایل زیپ شده ی من هم 6 مگ هست ...

می خوام یه جوری بشه این رو دو قسمتش کرد ! یعنی دو تا فایل زیپ شده بدست بیاریم ...!

البته خواهشا نگین که اول بازش کنم بعد دوباره زیپش کنم ! چون خیلی دردسر داره ! زدم باز بشه نیم ساعت طول کشید !!!(تعداد فایل ها زیاده !)

بعدش هم یه برنامه برای زیپ کردن فایل ها بهم معرفی کنین ! خودم winrar رو دارم ولی فکر نکنم فایل ها رو ZIP کنه ...

tnx !

سلام

اگه میشه بگین چطوری چون خودم هم یکم لازم دارم :31:

با تشکر

با برنامه ی winrar ,بعد از کلیک راست کردن روی فایل مورد نظر و انتخاب گزینه ی add to archive , از گزینه ی archive format میتونید بین zip یا rar یکی رو انتخاب کنید.بعد از قسمت split to volumes , سایزهایی رو که میخواهید فایل به آنها تقسیم بشه رو به بایت وارد کنید.مثلا میخواهید فایل 100 مگابایتی شما به تکه های 1000 بایتی تقسیم بشه.

LoLoLoL
27-02-2009, 00:38
کاری که من کردم این بود !!! :

ابتدا فایل ها رو extrat کردم ... بعد به صورت قسمت قسمت با فرمت Zip دوباره بستمشون !!!

البته برنامه ای که من می خواستم کارش این نبود !!! من می خواستم یه فایل rar رو بگیره و چند تا فایل با فرمت zip تحویل بده ! چون توی هاست می خواستم آپلود کنم و هاست بیشتر از 4 مگ رو قبول نمی کرد !!!

اما برای کار شما ! احتمالا می خواین یک فایل رو به چند تا RaR تقسیم کنین ... مثل یک فیلم که این بسیار ساده هست ...

وقتی که فایل رو انتخاب و اون رو از طریق گزینه ی ادد شروع به Rar کردن کردید !!!! از طریق این گزینه که توی عکس پیداست می تونین به راحتی حجمش رو مشخص کنین ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMIB
12-08-2017, 23:21
با استفاده از برنامه ZipSplit در بسته InfoZip می‌شه این کار رو انجام بدید
آموزشش اینجا هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dione
29-09-2017, 18:24
دوست عزیز برنامه نمیخواد پ خ شد