PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : startup

roohoravan
28-01-2006, 17:53
با سلام.استارت آپ من كه در گزينه پراگرام هست،هميشه داراي 3 گزينه بود ولي حالا 2 گزينه دارد.فكر ميكنم اشتباها پاك كردم وحالا بايد چه كار كنم؟ آيا مهم ميباشد؟باتشكر

royaye_talkh55
28-01-2006, 18:00
اگه كامپيوترت بالا مي آد و در حالت عادي كار مي كني نهههههههههههههههههههههههه
شايد اون مال يه برنامه نصبي بوده و كاري به ويندوز نداشته

'POP'
28-01-2006, 18:05
نه دوست من ، مهم نيست. برنامه هاي مهم و سيستمي معمولا اسمشون اونجا نيست.
;)

mpsjavad
28-01-2006, 19:17
با سلام ..

تمام ميان بر هاي برنامه هايي كه در ادرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قرار ميگيرند تنها براي اجراي برنامه هاي مربوط با اجرا ويندوز مفيد هستند اگر اون ميان بري كه پاك كرديد در سطل بازيافت نبود ميتونيد اون رو دوباره ايجاد كنيد ... به اين صورت كه به محل نصب نرم افزار مربوط بريد و يك ميان بر از اون ايجاد كرده و در ادرس ي كه در بالا اشاره كردم كپي كنيد .

موفق باشيد .

roohoravan
28-01-2006, 22:55
با سلام.از راهنماييهاي شما ممنونم.من در ادامه راهنماييهاي شما اين مطلب را بپرسم كه من در استارت آپ موردي را پاك كردم ونميدانم چي بود؟ شما فرموده بوديد كه به محل نصب نرم افزار بريد ويك ميان بر ديگر از چيزي كه پاك كرديد ايجاد كنيد.چه جوري اين كار را بكنم؟ ببخشيد من مبتدي هستم.از شما عذر ميخواهم.با سپاس

'POP'
28-01-2006, 23:08
در اين مسير:
C:\Documents and Settings\All Users.WINDOWS\Start Menu\Programs\Startup
پوشه اي بنام Startup هست كه شما ميانبر(Shortcut) هر برنامه اي را كه در اون پوشه قرار بدي ، اسمش توي اون Startup ي كه شما بهش اشاره كردي مياد.
;)

roohoravan
28-01-2006, 23:32
با سلام.آقا فريد از اين قسمت هم كه شما فرموديد پاك شده ومن آنجا راهم چك كردم ولي نبود؟

'POP'
29-01-2006, 00:04
ببين ، شما وقتي از توي بقول خودتون " استارت آپ توي گزينه پراگرام" برنامه اي رو پاك كني ، در واقع از داخل "پوشه ي Startup "حذف مي كنيدش!(آدرس" پوشه" رو قبلا دادم)

خب حالا تكليف چيه؟

اگر واقعا بالا آمدن اون برنامه موقع بالا آمدن ويندوز ضروريه ، شما ميتونيد به محلي كه برنامه ي مورد بحث رو نصب كرديد(مثلا Program Files ) مراجعه كنيد و با يافتن پوشه ي نصب اون برنامه و "ساختنShortcut از فايل اجرايي اون برنامه" و انتقالش به "پوشه ي Startup " ، دوباره از داخل " استارت آپ توي گزينه پراگرام" بهش دسترسي داشته باشيد.

اگر هم بالا آمدن اون برنامه موقع بالا آمدن ويندوز ضروري نيست ، پس نيازي هم به انجام اينكار نيست.
;)

roohoravan
29-01-2006, 00:49
با سلام.آقا فريد من امشب شما راخسته كردم .عذر مرا بپذيريد.سعي ميكنم آخرين سوالم باشه.شما به حساب مبتديگريم در رايانه بگذاريد.آقا من اصلا نميدانم اون برنامه اي كه در استارت آپ پاك شد چي بوده؟ فقط ميدانم كه چيزي را پاك كردم كه بعد متوجه شدم اشتباهي گرفتم وپاك كردم.حالا سوال اينه كه اين كار ضرري ميزنه؟ سيستم را دچار مشكل ميكنه؟ميتونم از تعميرات در سي دي ويندوز كمك بگيرم يا لازم نيست؟با سپاس بيكران از شما

roohoravan
29-01-2006, 01:50
با سلام.من اشتباها موردي را درstartup پاك كردم ونميدانم چي بوده است.آيا سيستم مختل خواهد شد؟چه بايد كرد؟از سي دي ويندوز وتعميرات استفاده كنم؟ يا راه ديگري داره؟ با تشكر

roohoravan
29-01-2006, 04:26
با سلام.من اشتباها موردي را درstartup پاك كردم ونميدانم چي بوده است.آيا سيستم مختل خواهد شد؟چه بايد كرد؟از سي دي ويندوز وتعميرات استفاده كنم؟ يا راه ديگري داره؟ ببخشيد مجبور شدم چند بار اين سوال را بپرسم.با تشكر

'POP'
29-01-2006, 06:20
سلام دوست من.
قبلا عرض كردم كه برنامه هاي حياتي و سيستمي اسمشون اونجا نيست . پس اونچه روپاك كرديد اگر بنا بود سيستم رو مختل كنه تا حالا كرده بود.
پس ذهن خودتون رو بي دليل مشغول نكنيد.
;)

roohoravan
31-01-2006, 14:57
با سلام.آقا در ادامه بحث در مورد srartup كه بخشي از آن را در منوي استارت پاك كرده بودم .متاسفانه مشكلي ايجاد شده كه فكر ميكنم از اين بخش آب ميخوره.نظر شما دوستان چيه؟من وقتي روي my computer در استارت كليك ميكنم تا وارد شوم ساعت شني ظاهر شده وتا حدود 10 ثانيه طول ميكشه تا وارد my computer بشه وبسيار كند عمل ميكنه و يا روي عكسي كليك ميكنم همين اتفاق ميافته.در ضمن ويندوز را تازه نصب كردم و defragment هم كرده ام.در اينترنت هم وقتي عكسي را سيو ميكنم بسيار مكث ميكند تا سيو شود در صورتي كه قبلا اين مشكل را نداشت وروان بود. از طريق run با فرمان cmd هم درايوها و... راچك كردم ومشكلي نداشت .خلاصه بسيار اذيت ميكنه كه مزاحم شما شدم تا شايد مشكل برطرف شود.لطفا مرا راهنمايي كنيد.با تشكر