PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستمی برای پرواز

fariborz_1
26-02-2009, 06:42
سلام دوستان عزیز
ما که پولمون نمیکشه بالای 500 سیستم بخریم ولی دوست دارم بدونم تو هر ماه چه سیستمی اینقدر خوبه که باهاش بشه پرواز کرد
اگه اساتید لطف کنند و نظرات خودشون رو اینجا بگذارند و ماهی یک بار به روز بشه لطف بزرگی می کنند

Kianoosh
26-02-2009, 07:57
دوست عزیز با این بودجه چاره ای جز سقوط نیست!

شوخی می کنم آدم با هر بودجه ی متناسب کاربردش بهترینها رو بخره بازم سود کرده!

من نفهمیدم چی کار کنیم!؟؟!؟!؟بیام بهترین سیستمهای های اند رو بنویسیم بعد به روزش هم بکنیم!؟در مدت یک ماه می دونی چقدر ممکنه قیمتها و مدلها و ...تغییر بکنه!

اوه 1000 نظر و سلیقه و مدل و .....اوه اوه بیخیال عزیز جان!

نوشابه میل دارید یا دوغ قربان!؟

یا اینکه با 500 پیشنهاد بدیم!؟کاربرد و قطعات مورد نیاز!؟

نمی دونم حالا شاید بقیه استقبال کنن!

mhv_kntu
26-02-2009, 21:26
اصلا موافق نیستم. شدنی نیست.
یادش بخیر!؟ 2 ساله پیش مدیر انجمن bc هم زد به سزش این کار رو بکنه ولی خیلی زود پشیمون و بی خیال شد.

fariborz_1
27-02-2009, 06:00
دوست عزیز با این بودجه چاره ای جز سقوط نیست!

شوخی می کنم آدم با هر بودجه ی متناسب کاربردش بهترینها رو بخره بازم سود کرده!

من نفهمیدم چی کار کنیم!؟؟!؟!؟بیام بهترین سیستمهای های اند رو بنویسیم بعد به روزش هم بکنیم!؟در مدت یک ماه می دونی چقدر ممکنه قیمتها و مدلها و ...تغییر بکنه!

اوه 1000 نظر و سلیقه و مدل و .....اوه اوه بیخیال عزیز جان!

نوشابه میل دارید یا دوغ قربان!؟

یا اینکه با 500 پیشنهاد بدیم!؟کاربرد و قطعات مورد نیاز!؟

نمی دونم حالا شاید بقیه استقبال کنن!

سیستمی برای پرواز یعنی خفن ترین سیستم : با 500 تومان که نمی شه سیستمی برای پرواز بست
به نظرمن هر کسی انجا تایپک بزنه نظرش محترمه ودلیل نمی شه تا به سلیقه ی همه جواب بده

Kianoosh
27-02-2009, 07:59
سیستمی برای پرواز یعنی خفن ترین سیستم : با 500 تومان که نمی شه سیستمی برای پرواز بست

می دونم خب!

به نظرمن هر کسی انجا تایپک بزنه نظرش محترمه ودلیل نمی شه تا به سلیقه ی همه جواب بده

نه نفهمیدی!سیستم های پیشنهادی هزار مدل میشه و تجربه نشون داده بیخیال بشی بهتره!!!

اصلا موافق نیستم. شدنی نیست.
یادش بخیر!؟ 2 ساله پیش مدیر انجمن bc هم زد به سزش این کار رو بکنه ولی خیلی زود پشیمون و بی خیال شد.

درسته!