PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مديا پلير 9 و 10 برنامه هايي جاسوسي هستند !!!

neyrizboys
28-01-2006, 15:59
از يه منبع معتبر شنيدم كه آمريكايي ها روي اين برنامه برنامه هاي جاسوسي خود را پياده كردند و هر كار كه شما با اين برنامه بكنيد آنها باخبر مي شوند. پس از من به شما مخصوصا اونايي كه توي شركت يا اداره اي هستند نصيحت كه با ويندوز مدياپلير 9 و 10 كار نكنيد!

MaFia
28-01-2006, 16:02
كدوم منبع معتبر دوست عزيز ؟!!

neyrizboys
28-01-2006, 16:07
از يه نفر كه توي اطلاعات سپاه بود و از اخبار محرمانه باخبر بود. مطمئن باشيد كه دروغ نيست!

sinasalek
28-01-2006, 16:49
حالا من به این خبر کاری ندارم ، ولی یکی از دلایلی که هی می گیم به جامعه opensource بپیوندید همینه دیگه. احتمال اینجور کارها توسط تولید کنندگان نرم افزار خیلی کم میشه.
البته به قول یکی از دوستان ، در حال حاضر قسمتی از این جور کنترل های نا محسوس رو منتقل کردن که قسمت سخت افزار سیستم!!!

seyyed.ali
28-01-2006, 17:31
اقا نميشه كه همين طوري يه چيزي بگي
اگه محرمانه بود كه به تو نميگفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MaFia
28-01-2006, 17:35
زياد جدي نگيريد دوست عزيز
بعدشم سپاه كجا ماكروسافت كجا
هر چيزي كه شنيديم رو بخوايم جدي بگيريم كه الان سنگ رو سنگ ....

rootnt
28-01-2006, 17:39
من قدیما که خیلی از ویندوز xp استفاده می کردم یه بار برنامه ضد جاسوس pestpatrol رو بر روی سیستمم نصب کردم
وقتی که کار کرد برنامه ویندوز مدیا پلیر رو به عنوان یک برنامه جاسوسی شناسایی کرد و من اونموقع فکر کردم که اون برنامه مشکل داره و پاکش کردم
و حالا که این تاپیک رو دیدم فهمیدم که برنامه اشتباه نکرده بود
آیا شما هم امتحان کردید؟

'POP'
28-01-2006, 17:47
اين كه يك پخش كننده ي صرف هست ، از چي ميخواد جاسوسي كنه؟ :ohno:
در ضمن چرا برنامه هاي آنتي اسپاي كنوني كه بمراتب قويترند چنين چيزي رو اعلام نمي كنند؟
;)

royaye_talkh55
28-01-2006, 17:50
چون همه تو جهان از ويندوز استفاده مي كنند و از دست اين بشر دو پا هم هر چي بگي بر مي آد بايد اين جريانات رو يه كمي زير چشمي ناديده نگيريم(چي گفتم خودم نفهميدم)

neyrizboys
28-01-2006, 18:08
زياد جدي نگيريد دوست عزيز
بعدشم سپاه كجا ماكروسافت كجا
هر چيزي كه شنيديم رو بخوايم جدي بگيريم كه الان سنگ رو سنگ ....

به نظرم شما اشتباه مي كنيد. چون يكي از قوي ترين مراكز اطلاعاتي كشور همين سپاه هست...

neyrizboys
28-01-2006, 18:11
اين كه يك پخش كننده ي صرف هست ، از چي ميخواد جاسوسي كنه؟ :ohno:
در ضمن چرا برنامه هاي آنتي اسپاي كنوني كه بمراتب قويترند چنين چيزي رو اعلام نمي كنند؟
;)

شايد براي شما كه توي خونه كار مي كنيد چيزي نتونه دستگيرش بشه ولي توي ادارات و سازمانها خيلي چيزا رو ميتونه جاسوسي كنه

un4giv3n
28-01-2006, 20:10
از مايكروسافت كثيفتر ؛ مزخرفتر ؛ بيخودتر ؛ بدتر؛پروتر! كسي ميشناسه؟؟
واقعا براي خودم متاسفام كه همين الان كه اينو مينويسم توي ويندوزم!
توصيه ميكنم همه در اولين فرصت به سيستم عامل هلي كدباز روي بياوريم!
همگي موفق باشيد!

Cracki
28-01-2006, 20:23
من در مورد WMP زیاد تحقیق نکردم و نمی تونم بگم که خبر درسته یا نه.

اما حالا که بحث این موضوع پیش اومده جهت اطلاع دوستان بگم که ZoneAlarm یک جاسوس بسیار بزرگی است که اگر هر کدام از
برنامه های اون رو بر روی سیستمون نصب کنید تمامی اطلاعات شما به اونا فرستاده میشه.

این مطلب در مورد نسخه های 6.0 به بالا هست. و منبع مقاله مربوط به این موضوع در سایت infoworld.com در تاریخ 13 ژانویه 2006
انتشار شده.

این هم لینک منبع خبر..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

Sinagood
28-01-2006, 21:32
ببینید شما فکر میکنید مردم توی این شرکتها میشینن تا چک کنن بقیه چیکار مینن؟
همشون ادعا دارن که اطلاعات محرمانه ارسال نمیشه. و راستو بخواین اگه ارسال شه کسی میتونه بخونه؟
یا مایکروسافت هر روز یه میلیون سرور جدید میخره که بتونه اطلاعات جدید ثبت شده رو انتقال بده؟
یا اینکه تا حالا فکر نکردید که پس چرا فایروالها اسم ویندوز مدیا پلیر رو همیشه جزو نرم افزار های وصل شده به اینترنت نمینویسند؟ یا اینکه وقتی برنامه هایی که آپدیت دارند و ... رو از مموری خارج کنید و با task manager یا google desktop ر حالی که مدیا پلیر اجرا هست تا آخر زمانی که اجرا هست ارسال و دریافت رو چک کنید
پس این برنامه واقعا چیزی از ما پنهان نمیکنه
بعدشم ممکنه یه چیزی که این همه مصرف کننده داره چنین مشکلی داشته باشه و حالا کشف شه؟
خیلی ها هستند که سه شب که به اینترنت وصل میشن تا هففت شب پکیج های شبکه رو چک میکنند.
من که فکر میکنم این ادعا خیلی عاقلانه به نظر نمیاد که مدیا پلیر جاسوس باشه

مشکل از کجاست؟ از اینجا که مردم دوست دارن به هر چی میبینن ایراد وارد کنن
راستی! من همیشه از pest patrol استفاده میکردم و تا حالا از دو سه سال پیش مشکلی نداشتم
من با مافیا جان به شدت موافقم
راستی کرکی جان بتای آنتی ویر رو از تو امضاتون بردارید. چون دیگه بتا نیست

neyrizboys
31-01-2006, 13:54
عاقلانه فكر كنيد...