PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت کنم درست میشه؟؟؟؟؟

sahere_1990
25-02-2009, 13:10
سلام

سیستم من یه عالمه ویروس و مشکل پیدا کرده :new folder.exe و kezme _gheyz و.....

folder option و task manages پاک شدن , فلشم remov نمی شه و ......:18:

چند روز پیش همین جا پست گذاشتم گفتید یه اتتی ویروس خوب نصب و اپدیت کنم .از تاپیک مخصوص کسپر اسکی , اخرین ورژنشو دانلو کردم ولی موقع صب همش error میداد. منم از بی خیال شدم .:2:

حالا می خواهم بدونم اگه کلا هاردو فرمت کنم و یه ویندوز جدید نصب کنم ویروس ها پاک میشه ؟؟؟ همین طور آنتی ویروس راحت نصب میشه یا نه؟؟؟

:41:plz heeeelp me

ehsankalak
25-02-2009, 13:46
نیاز نیست کل هارد رو فرمت کنی شما فقط درایوی که ویندوز روش نصب شده رو هم اگه فرمت کنی حله !! منتها بعد از نصب کردن ویندوز قبل از هر کاری ( حتی باز کردن درایوهات ) یه آنتی ویروس نصب کنی و بعد از آپدیت تمام سیستمتو اسکن کنی !

Ghaioom
25-02-2009, 14:17
سلام
یه کامپیوتر بود که وقتی میخواستم آنتی ویروس NOD32 رو نصب کنم نمیزاشت مشکل از ویروس kezme _gheyz بود.
برای پاک کردن ویروس kezme _gheyz این برنامه رو دانلود کنید.
دو تا لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

p_s_m
25-02-2009, 14:27
در صورتی که ویندوز در پارتیشن اکتیو نصب شده باشه کاری که ehsankalak عزیز گفت کاملا درسته ولی اگر

در پارتیشن غیر اکتیو باشه ( مثلا در یک پارتیشن logical) شما باید علاوه بر درایو ویندوز پارتیشن اکتیو رو

هم فرمت کنید چون اگر یه ویروس سکتور صفر باشه در پارتیشن اکتیو جا خوش میکنه !

اینم فرمول کلی که گفتم :10:

picher_s
25-02-2009, 19:28
در صورتی که ویندوز در پارتیشن اکتیو نصب شده باشه کاری که ehsankalak عزیز گفت کاملا درسته ولی اگر
در پارتیشن غیر اکتیو باشه ( مثلا در یک پارتیشن logical) شما باید علاوه بر درایو ویندوزپارتیشن اکتیو رو
هم فرمت کنید چون اگر یه ویروس سکتور صفر باشه در پارتیشن اکتیو جا خوش میکنه !
اینم فرمول کلی که گفتم :10:
سلام
با تشکر از همه دوستان
یه پست یکی از دوستان در مورد ویروسهای بوت سکتور زده بود. از نظر من بچه ها اینجان که کسی درایواشو فرمت نکنه.در ضمن ویروسهای بوت سکتور رو هم با Fdisk /mbr این روزا دیگه از بین میرن پس دیگه نیازی به فرمت نیست.
بازم از راهنماییتون ممنون.
موفق و پیروز باشید.

MehranVB
26-02-2009, 20:30
قبلاً خیلی تاپیک زده شده در این مورد! جواب اینه: با فرمت درایو ویندوز و یا درایوای دیگه هم مشکل حل نمیشه! اما با Fdisk حل میشه.
ویروس New Folder.exe مثل Autorun.inf عمل میکنه، یعنی براحتی دوباره ساخته میشه حتی با فرمت! برای حل مشکل باید ویروس رو کلاً از بین ببری و تا موقعی هم که کامل از بین نرفته کاری با سیستم نداشته باشی، چون براحتی دوباره ساخته میشه.
این تاپیک رو ببینی بد نیست: