PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک فعالیت های عمومی و تست گروهی اسکریپت ها ?!؟

DaRiOuShJh
25-02-2009, 02:30
خوب!
اینطور که معلومه همه در خواب زمستونی به سر میبرن

هدف این تاپیک معرفی، بررسی و آزمایش اسکریپت ها و سیستم های مدیریت محتوا ،در زمینه های مختلف به صورت گروهی هست

حتما شما هم تعداد زیادی اسکریپت و ... دارید که سالهاس بر روی هاردتون روی هم تلمبار شدن و استفاده ای ازشون نداشتید یا مشکلی داشتن.... این تاپیک برای این جور موارد ایجاد شده

روال کار هم به این صورت که پس از معرفی و تایید یک اسکریپت مناسب و ارزشمند، در مدت زمان محدود برای مثال یک هفته فرصت آزمایش به کاربران فعال تاپیک و fix مشکلات احتمالی آن اسکریپت به صورت آرشیو در آمده و در دسترس همگان یا تعداد خاصی از کاربران قرار خواهد گرفت

-***************************************-

برای شروع به نظره من با یه اسکریپت آمارگیری خوب شروع کنیم کار رو خوب باشه
هم پر کاربرد هست هم به درد بخور

یاسر همین چند روز پیش گفت یکی سراغ داره
اگه بتونه بزاره که خیلی خوبه

DaRiOuShJh
25-02-2009, 13:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس چی شدید پس؟!

as13851365
26-02-2009, 09:12
ياسر همين چند روز پيش گفت يکي سراغ داره

من که همچین کدی ندارم اگه آقا یاسر و یا دوستان دیگه این گونه کدها رو داشتن و در این جا قرار دادن کار رو شروع می کنیم در غیره این صورت فکر کنم یکی از اول بنویسیم بهتر خواهد بود.

neopersia
26-02-2009, 12:37
من یک که چه عرض کنم چند تا سراغ دارم ولی اسماشونو دیگه یادم نیست چون ازشون خوشم نیومده بود :31:
توی کانترها من اولش از chCounter راضی بودم چون آمار جالب و تقریباً کاملی جمع میکرد ولی متوجه شدم که بابای mysql رو بعد از یه مدت شیش هفت ماهه در میاره (یه دونه پلن هاستینگمو رو همین اسکرپت از دست دادم!)
فعلاً از pivik استفاده میکنم که به نظرم خوبه. آدرس سایتش هم اینه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
هم تو سایتش دمو داره و هم رایگانه! قبلنم توی همین تالار معرفیش کرده بودم (توی تاپیک مرکز دانلود فکر کنم!)

خوب تا اینجاش که نیاز به تست کردن نداشت اگه به دردتون خورد حتماً استفاده کنید! :31:
ولی خوب چند روز پیش لازم شد که آمار بازدید کنندگان هر صفحه رو توی صفحه نمایش بدم که نتونستم توی این اسکرپت که معرفی کردم همچین چیزی پیدا کنم (خودمونیم چون کامپیوترم رو به راه نبود نتونستم زیاد بهش ور برم ببینم همچین چیزی داره یا نه)
حالا چکار کنیم داریوش جون؟ :31: تست کنیم؟ پلاگین براش بنویسیم؟ (آخه پلاگینم قبول میکنه). دسته جمعی بهش حمله کنیم؟ :31:

DaRiOuShJh
26-02-2009, 13:18
من که همچین کدی ندارم اگه آقا یاسر و یا دوستان دیگه این گونه کدها رو داشتن و در این جا قرار دادن کار رو شروع می کنیم در غیره این صورت فکر کنم یکی از اول بنویسیم بهتر خواهد بود.

:21:بابا فقط میگم تست کنیم کدها رو بچه ها از 3 فرسخیه تاپیک فرار میکننن! چه برسه یگم بنویسیم و ...!×!@#%#$^:27:

من یک که چه عرض کنم چند تا سراغ دارم ولی اسماشونو دیگه یادم نیست چون ازشون خوشم نیومده بود :31:
توی کانترها من اولش از chcounter راضی بودم چون آمار جالب و تقریباً کاملی جمع میکرد ولی متوجه شدم که بابای mysql رو بعد از یه مدت شیش هفت ماهه در میاره (یه دونه پلن هاستینگمو رو همین اسکرپت از دست دادم!)
فعلاً از pivik استفاده میکنم که به نظرم خوبه. آدرس سایتش هم اینه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهم تو سایتش دمو داره و هم رایگانه! قبلنم توی همین تالار معرفیش کرده بودم (توی تاپیک مرکز دانلود فکر کنم!)

خوب تا اینجاش که نیاز به تست کردن نداشت اگه به دردتون خورد حتماً استفاده کنید! :31:
ولی خوب چند روز پیش لازم شد که آمار بازدید کنندگان هر صفحه رو توی صفحه نمایش بدم که نتونستم توی این اسکرپت که معرفی کردم همچین چیزی پیدا کنم (خودمونیم چون کامپیوترم رو به راه نبود نتونستم زیاد بهش ور برم ببینم همچین چیزی داره یا نه)
حالا چکار کنیم داریوش جون؟ :31: تست کنیم؟ پلاگین براش بنویسیم؟ (آخه پلاگینم قبول میکنه). دسته جمعی بهش حمله کنیم؟ :31:

به به به
سلام حاج آقا
حالا چی کارش کنیم اینو؟
اگه بچه ی سر به راهی هست و کار میکنه دیگه فک نکنم نیازی به استفاده از زور باشه ها؟

والا این ورد پرس که خودش یه پلاگ این نیم وجبی داره من فقط فارسیش کردم