PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور می تونم اتصال به اینترنت رو برای افراد محدود کنم ؟

Ehsan PCbase
24-02-2009, 01:28
سلام
می خواستم بپرسم چطور میشه دسترسی اتصال به اینترنت رو برای افراد محدود کنم و فقط خودم بتونم وصل شم ؟
روشی که اسون باشه و نیاز به نرم افزار خاصی نداشته باشه :11:

MichaelQwerty
24-02-2009, 10:09
توضیح کامل تر بده این کارو می خوای روی چند تا pc انجام بدی یا فقط روی یک کامپیوتر با تعدادی یوزر؟؟

Ehsan PCbase
24-02-2009, 18:11
روی یه کامپیوتر با یک user که من و داداشم از این یوزر استفاده می کنیم و به اینترنت وصل میشیم . میخوام داداشم رو محدود کنم
یه ترفندی چیزی نداره ؟

فاطـمه
24-02-2009, 19:13
بعضی از نرم افزارها هستن که این کار رو انجام میدن
شما با نرم افزار می خواین این کار رو انجام بدین یا بدون نرم افزار؟!

Ehsan PCbase
24-02-2009, 20:03
بدون نرم افزار

MichaelQwerty
25-02-2009, 11:57
سلام
شما می خوای به طور کل وارد اینترنت نشه یا فقط تو سایت های خاصی نره?
اگه می خوای تو سایت های خاصی نره میتونی از توی همین ie محدودش کنی فکر کنم بخشی داشته باشه برای این کار
اگه می خوای وارد اینترنت نشه میتونی خیلی کارا کنی مثلا مدم غیر فعال کنی

فاطـمه
04-03-2009, 18:42
سلام
من می خوام به کل وارد اینترنت نشه
اگر بدون نرم افزار باشه بهتره

hes_violin
04-03-2009, 22:49
خوب راه های متفاوتی رو میشه انجام داد ... ولی بستگی داره .

مثلا اگه کس دیگه ای که با pc میاد اینترنت از کامپیوتر خیلی سر در نمیاره ... میتونید خیلی راحت مودم رو disable کنید . اینطوری موقع وصل شدن ارور میده بهش .... ( اگه این راه رو میخواید ولی بلد نیستید بگید که توضیح بدم ) .

ولی راه دیگه اینه که رو تنظیمات یه کم دستکاری کنید تا دیگه سیتم کانکت نشه ... و موقعی که خودتون میخواید وصل شید تنظیمات رو درست کنید ( اگه این رو میخواید بگید این رو یاد بدم ).

البته این راه هایی هست که به ذهن من رسید چون قبلا باهاش چند نفر رو دودر کردم مخصوصا با دومی .

فاطـمه
05-03-2009, 15:07
خوب راه های متفاوتی رو میشه انجام داد ... ولی بستگی داره .

مثلا اگه کس دیگه ای که با pc میاد اینترنت از کامپیوتر خیلی سر در نمیاره ... میتونید خیلی راحت مودم رو disable کنید . اینطوری موقع وصل شدن ارور میده بهش .... ( اگه این راه رو میخواید ولی بلد نیستید بگید که توضیح بدم ) .

ولی راه دیگه اینه که رو تنظیمات یه کم دستکاری کنید تا دیگه سیتم کانکت نشه ... و موقعی که خودتون میخواید وصل شید تنظیمات رو درست کنید ( اگه این رو میخواید بگید این رو یاد بدم ).

البته این راه هایی هست که به ذهن من رسید چون قبلا باهاش چند نفر رو دودر کردم مخصوصا با دومی .
سلام
در مورد مودم که باید بگم چون شبکه هست مسلما اگه مودم دستکاری شه یا غیر فعال شه هیچ کدوم از سیستم ها نمی تونن به اینترنت وصل شن در صورتی که من این و نمی خوام
و در مورد دستکاری تنظیمات باید بگم به این نکته فکر کردم و تا حالا انجامم دادم ولی می خوام یه روش معقول تر پیدا کنم:20:

Whansinnig
08-03-2009, 08:15
.

سلام دوست گرامي ، پوزش وارد بحث مي شوم ، خواستم خواهش كنم اين روش رو به من ياد بدهيد .