PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحي پنل جديد باسه گوشي موبايل (Xperia X1) با سيستم عامل ويندوز موبايل بر مبناي HTML

Hamid..God
23-02-2009, 13:42
آقا يه پروژه جديد باسه پنل اكسپريا(نوعي گوشي بر مبناي ويندوز موبايل) شروع كردم البته الان تو مرحله ي طراحي رو كاغذ ولي اگه بتونم دقيقا همونواجرا كنم مي شه بهترين پنل اكسپريا ي جهان اون قسمت هايي كه كامل شده رو تو پستاي بعدي مي زارم اگه كسي ميدونه به چه طوري ميشه درستش كرد تو پستاي خودش توضيح بده لطفا

برا دوستاني كه نميدونن اكسپريا پنل چيه بايد بگم اين گوشي بر مبناي پنل كار مي كنه كه در واقع منو هاي اين گوشي رو تشكيل ميده كه با عوض كردنش منوي گوشي كاملا عوض ميشه و اين پنل ها بر مبناي HTML نوشته ميشه(كه فك كنم همون پسوندي يه كه تو طراحي وب استفاده ميشه)

باسه همين شديدا به كمك كساني كه برنامه نويسي و HTML خيلي حاليشونه نياز دارم اگه كسي هست خبر بده

در ضمن كسي ميدونه Visual Studio رو از كجا مي تونم گير بيارم نرم افزار اصلي يه پنل ساختنه
اگه كسي ميشناستش خوشهال ميشم يه توضيح و معرفي اي برام بزاره

دوستاني هم كه تجربه ي مشابهي داشتن هم مارو از تجربياتشون آگاه كنن

به زودي چنتا اسكرين شات ازقسمت هاي مختلف پنل براتون ميزارم

در ضمن من خودم به غير از يه مدت كار كردن با فرونت پيج هيچ تجربه اي در مورد HTML ندارم باسه همين به كمك دوستان نياز دارم

اگه كسي هست يا جايي رو ميشناسه كه ميتونه كمك كنه اعلام كنه

Hamid..God
23-02-2009, 13:56
نرم افزار مورد نياز رو از لينك زير ميتونين پيدا كنيد البته نرم افزار اصليه نيست پلاگيناي مود نيازه حجمش 5 مگ با چنتا PDF كه باسه توضيح و آموزش كار باهاش همراشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hamid..God
23-02-2009, 14:00
نرم افزار اصليه اونطور كه از PDF ها فهميدم Visual Studio كه با خود اون پك بالا كه سوني اريكسون ارائه داده همراه نيست كه من هيچ آشنايي باهاش ندارم اگه كسي ميشناستش لنك دانلودشو به همراه يه توضيح باسمون بزاره ممنون ميشم در ضمن هر كي كمك كنه اسمش (هر چند ميدونم خيلي مهم نيست )تو ليست سازندگان (همونAbot ) نوشته ميشه

Hamid..God
23-02-2009, 14:04
آها اسم درست و كامل نرم افزار رو پيدا كردم

Microsoft Visual Studio Templates

حالا اگه كسي اينو ميشناسه در موردش توضيه بده

Hamid..God
23-02-2009, 14:07
يه سري اطلاعات كه در مورد اين كار تو نت پيدا كردمشايد كمك كنه:

october 21, 2008
Sony Ericsson Beta SDK forWindows Mobile® 6.1 (v1.0.4) (5.1 MB

The Sony Ericsson Beta SDK for Windows Mobile® 6.1 is a set of tools, plug-ins and documentation that allows you to develop and test Xperia™ Native Panels, Xperia Web (HTML) Panels and applications for Windows Mobile 6.1 for Xperia X1 phone.
The Microsoft® Visual Studio® IDE Plug-in allows you to develop and debug Xperia Panels that run on the Xperia X1 phone using the included Xperia X1 Device Emulator. The SDK release v1.0.4 adds compatibility with Microsoft Visual Studio 2008 Professional development environment and Microsoft Windows Vista® OS.
Xperia Panels are Windows Mobile applications that extend the Today Screen API in order to provide a Full Screen immersive experience. Developers can create Xperia Panels for the Xperia X1 phone using the Sony Ericsson Beta SDK for Windows Mobile 6.1.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
The Sony Ericsson Beta SDK for Windows Mobile 6.1 includes:

Xperia X1 Emulator
Including key mapping support; run, test, and debug your Xperia Panels locally on your PC using the Xperia X1 Device Emulator

API Reference
API reference documentation related to the specifics of developing Xperia Panels

Microsoft Visual Studio Templates
Use predefined Xperia Native and Web (HTML) Panel templates to create the basic project containers and a preliminary set of items for your Xperia Panels

Tutorials
Tutorials give you a "hands-on" introduction to the SDK and the tools you use to build applications on it

Developers' Guidelines
The Getting Started documentation includes overviews, system requirements, set-up information, and walkthroughs that help you learn about the Sony Ericsson Beta SDK for Windows Mobile 6.1

Sample Code
The Sony Ericsson Beta SDK for Windows Mobile 6.1 ships with several sample projects to help you start your own development projects
Software Requirements:

Operating System:
Microsoft Windows XP with Service Pack 2 or Microsoft Windows Vista

Tools for Windows XP:
Visual Studio 2005 Professional with Service Pack 1 or Visual Studio 2008 Professional,
Microsoft Windows Mobile 6 Professional SDK,
ActiveSync® 4.5,
Adobe® Reader®

Tools for Windows Vista:
Visual Studio 2008 Professional,
Microsoft Windows Mobile 6 Professional SDK,
Windows Mobile Device Center 6.1,
Adobe Reader

Hamid..God
23-02-2009, 14:17
آقا نرم افزار(همونMicrosoft Visual Studio Templates) رو پيدا كردم 3.35 گيگه :18::18: تازه خريدني

بچه ها به نظرتون تو بازار ايران كرك شدشو ميشه پيدا كرد اصلا كسي اينو ميشناسه ؟

تو كارتون ازش استفاده مي كنين؟

Hamid..God
23-02-2009, 14:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين تصوير گوشيه اون مستيل كوچيكا هم همون پنله كه من ميخوام يدونشو بسازم و به خواطرش به كمك شما احتياج دارم
اون دو تا بقليا هم نرم افزاراشه همون طور كه ميبينين تو اين خيلي راحت فقط بايد كد بنويسين تا اجرا بشه فقط به جاي اينكه صفحه ي وب بده يه منوي خوگل باسه گوشي ميده بيرون

Hamid..God
23-02-2009, 14:41
نرم افزار مورد نياز رو از لينك زير ميتونين پيدا كنيد البته نرم افزار اصليه نيست پلاگيناي مود نيازه حجمش 5 مگ با چنتا PDF كه باسه توضيح و آموزش كار باهاش همراشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نرم افار اصليه Visual Studio كه حجمش 3.35 گيگه و بايد از مغازه هاي كامپيوتري تهيه ش كرد (البته فكر مي كنم دوستان خودشون داشته باشن)

neopersia
23-02-2009, 16:12
ویژوال استودیو رو که هر سی دی فروشی داره و میشه با 1000 تومن رایت شدشو خرید :31: تا اونجا که من فهمیدم اینا یه پلاگین دادن برای نصب روی ویژوال استودیو که بتونه اون چیزی رو که لازم دارید خروجی بده؟

سوالی در مورد html اگه داشتید در خدمتیم وگرنه من یکی که از مبایل زیاد سر در نمیارم :31:

neopersia
23-02-2009, 16:30
راستی مثل اینکه دو تا تاپیک زدید. اینجا جاش مناسب نیست چون بحث داینامیک زیاد به سوالات html مربوط نمیشه!
اگر بحث فقط html و فوقش جاوا اسکرپته توی اون یکی تاپیک ادامه بدید

Hamid..God
23-02-2009, 21:35
راستش اطلاعات زیادی ندارم ولی گفتم اینجا هم باشه بهتره