PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك كنيد بدبخت شدم سيستمم ويروس Win32/Virut.NBK virus گرفته

usef8000
23-02-2009, 06:38
سيستمم ويروس Win32/Virut.NBK virus گرفته كه روي همه ي فايلهاي اجرايي نشسته nod32 هم آپديت كردم ميتونه شناسايي كنه ولي نمي تونه clean كنه
اگه كسي تونسته كلين كنه كمكم كنه

picher_s
23-02-2009, 09:49
سلام رفیق من اینو ندیدم اما TrendMicro تو این زمینه خیلی قویه.
یه راه حل در مورد این جور ویروسا در مسیر زیر موجوده یه نگاه بنداز.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم آنتیه که Symantec برای این ویروس انتشار داده
موفق و پیروز باشید.

usef8000
26-02-2009, 05:23
سلام
آخر تونستم با آپديت دوباره nod32 ويروس رو clean كنم.

farhad resalati
05-04-2009, 16:13
سلام والا من هم این ویروس رو گرفتم البته virut.bt همشون فکر کنم از یه کرباسن یعنی virut ها - از لحاظ تخریب داداش کوچیکه سالیتی هست -دقیقا فایل های اجرایی رو آلوده میکنه و میچسبه به اون ها البته سالیتی یه چیز دیگست-آقا یوسف نود شناسایی و پاک میکنه بدبختی اینه که فایل exe شما هم از بین میره-آقای پیچر پی سی سیلین یا همون trend میتونه جدا ویروس رو نابود کنه بدون تخریب فایل ؟ من خودم یه removal پیدا کردم نمیدونم جواب ازش میگیرم یا نه. فکر میکنم واسه AVG باشه قبلا یکی داشتم فایده نداشت:

اگه لینکش کار نمیکرد لینک کمکی با عنوان external داره

picher_s
06-04-2009, 07:26
سلام والا من هم این ویروس رو گرفتم البته virut.bt همشون فکر کنم از یه کرباسن یعنی virut ها - از لحاظ تخریب داداش کوچیکه سالیتی هست -دقیقا فایل های اجرایی رو آلوده میکنه و میچسبه به اون ها البته سالیتی یه چیز دیگست-آقا یوسف نود شناسایی و پاک میکنه بدبختی اینه که فایل exe شما هم از بین میره-آقای پیچر پی سی سیلین یا همون trend میتونه جدا ویروس رو نابود کنه بدون تخریب فایل ؟ من خودم یه removal پیدا کردم نمیدونم جواب ازش میگیرم یا نه. فکر میکنم واسه AVG باشه قبلا یکی داشتم فایده نداشت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه لینکش کار نمیکرد لینک کمکی با عنوان external داره

سلام
ببین من این ویروس رو نداشتم که با AVG تستش کنم.
اما انتیه AVG برایSality که جواب نمیداد!
به هرحال اگه کمکی از دستم بر بیاد من درخدمتتم رفیق.
TrendMicro اگه بتونی بنصبی برای اینجور ویروسا خوب جواب میده.
موفق و پیروز باشی رفیق.:31:

farhad resalati
13-04-2009, 17:18
سلام-من trend رو نصب کردم متاسفانه فایل رو شناسایی میکنه و پاک هم میکنه اما این ویروس مانند sality هست به فایل های .EXE .SCR
میچسبه و من فایل های exe هم از کار میافته چون آنتی ویروس اون رو هم ویروس میشناسه نود32 هم همینطور

picher_s
14-04-2009, 12:10
سلام
رفیق میتنی یه exe کوچیک برام Email کنی؟
اینم انتیی که AVG براش انتشار داده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.
ویراش میشه با توجه به گفته farhad جان : این انتی مثله اینکه Exe ها رو پاک میکنه.

farhad resalati
18-04-2009, 11:56
سلام-آنتی avg رو خودم دانلود کردم اون هم فایل رو از بین میبره هم ویروس رو -میخواستم مثل ترند میکرو فقط سلیتی رو بکشه -الان کافی نت هستم در اسرع وقت برات یه فایل که ویروسی شده رو میل که ندارم ازت همین جا آپلود میکنم

farhad resalati
19-04-2009, 06:54
آقا پیچر من یه فایل فلش رو که حاوی این ویروس هست برات اینجا آپلود کردم

این رو تاکید میکنم که قابل پاک شدن هست اما فایل اجرای شما هم نابود میشه از طرفی removal هایی که شرکت هایی مثل avg و symantec

.
ارائه کردند رو امتحان کردم این ویروس رو با اینکه از شاخه های virut هست پاک نمیکنند با توجه به اینکه عنوان تاپیک به نوع دیگری از این ویروس اختصاص داره من با همون نود32 پاکش میکنم و با تکمیل اطلاعاتم درآینده اقدام به زدن تاپیک و پست میکنم ممنونم

foad_2005
19-04-2009, 07:24
kasper واسش یه Removal Tool داده

niloofar3
30-04-2009, 22:56
سلام من از a-squared استفاده ميكنم ازش راضي ام تمام ويروس هام رو شناخت
ميتونيد از سايتش دانلود كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

niloofar3
30-04-2009, 23:02
سلام من از اين سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
a-squared نصب كردم تمام ويروس هام رو شناخت و تونست پاكشون منه اميدوارم بتونه به شما هم كمك كنه

saeed774
01-05-2009, 12:39
سلام من از a-squared استفاده ميكنم ازش راضي ام تمام ويروس هام رو شناخت
ميتونيد از سايتش دانلود كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسي دوست عزيز بابت معرفي برنامه :
از لينك زير ميتوني آخرين نسخه + سريال رو دان كني

حجم : 17 MB

Ehsanpark
01-05-2009, 12:51
منم همین ویروس رو داشتم بدبختم کرد ولی با کاسپر آپدیت شده پاکش کردم

picher_s
02-05-2009, 11:34
منم همین ویروس رو داشتم بدبختم کرد ولی با کاسپر آپدیت شده پاکش کردم

سلام
تایید میشه.
کسپر clean(disinfected) میکنه این ویروس رو.
موفق باشید.