PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مگه میشه عکس هم ویروس باشه؟!!

kotlet110
22-02-2009, 16:12
با سلام خدمت دوستان . از اساتید اگر کسی میتونه در این زمینه کمک کنه:
من روی سیستمم ESET smart security 4 نصب کردم وآپدیت هم هست . هر از چند گاه یه ویروس به اسم win32/conficker.E پیدا میکنه وآدرس یه عکس توی Temporary Internet Files رو نشون میده ولی چه کلین رو میزنم چه دیلیت بعد یه مدت دوباره همین پیغام میاد! بعضی مواقع هم همین پیغام رو میده ولی ادرسش توی system32\x ویندوزه !!!دیگه کلافه شدم نمیدونم چیکار کنم . تور خدا اگر کسی میدونه کمک کنه

classiquecrime
22-02-2009, 16:24
شاید تروجان باشه!

classiquecrime
22-02-2009, 16:28
کلا عکس نمیتونه هیچ ویروسی رو با خودش حمل کنه! اما ممکنه تروجان باشه(که باید حتما اجرا بشه)، که اطلاعات شما رو کپی برداری کنه(مخصوصا عکس gif )

s1na
22-02-2009, 18:19
تروجانها رو میشه به فرمت jpg تبدیل کرد (از قسمت Word pad) ولی باز نمیشه فقط آیکونش به jpg تغییر میکنه!!

اگه عکس شما در اینجا(Windows Picture and Fax Viewer) نمایش داده بشه به هیچ عنوان نمیتونه ویروس یا تروجان باشه!!
و اگه این عکس در internet Exlorer باز بشه و آنتی ویروس بهش گیر بده ویروسه! چون در وقتی که عکس شما در internet Explorer نمایش داده بشه 1 سری کد HTML هم به page اضافه میشه که ویروس یا تروجان میتونه خودشو توی page مخفی کنه!!

picher_s
22-02-2009, 18:31
سلام عزیز اره میشه همراه یه عکس ویروس باشه.
با دستورات داس میشه به سادگی دو فایل رو به هم چسبوند بعد جدا کرد.
اما این عکسه اگر هم اجرا بشه فایل دوم اجرا نمیشه.
اطلاعاتت رو کامل تر کن تا بچه ها بیشتر راهنماییت کنن.

kotlet110
22-02-2009, 22:25
از دوستان ممنون ولی اینایی که گفتین رو خودم همشونو میدونستم :31: آیا کسی میدونه چطوری میشه اینو از بین برد؟

shahriar_669
22-02-2009, 22:31
از اپدیت جدید mcafee استفاده کن(sdat)

Libra
22-02-2009, 22:31
یک آنتی ویروس دیگه رو امتحان کن

.

با همین آنتی ویروست ( اگر آپدیت هست ) توی Safe Mode سیستم رو اسکن کن

s1na
23-02-2009, 00:42
Nod 32 & AVG

fdaliry
23-02-2009, 00:50
با سلام خدمت دوستان . از اساتید اگر کسی میتونه در این زمینه کمک کنه:
من روی سیستمم eset smart security 4 نصب کردم وآپدیت هم هست . هر از چند گاه یه ویروس به اسم win32/conficker.e پیدا میکنه وآدرس یه عکس توی temporary internet files رو نشون میده ولی چه کلین رو میزنم چه دیلیت بعد یه مدت دوباره همین پیغام میاد! بعضی مواقع هم همین پیغام رو میده ولی ادرسش توی system32\x ویندوزه !!!دیگه کلافه شدم نمیدونم چیکار کنم . تور خدا اگر کسی میدونه کمک کنه

ویندوزتا عوض کن و قبل از اینکه درایوا را باز کنی ویروس کشی کن
بازم تاکید میکنم قبل از این که درایوی را باز کنی ویروس کشی کن