PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با تغییر رنگ اسم آیکونها!!!لطفا" راهنمایی کنید.

reza,n
22-02-2009, 09:26
با سلام:
دوستان اسم بعضی از آیکونهام تغییر رنگ پیدا کرده و به رنگ آبی در اومده خصوصا" اسم درایو C ام (Local Disk C)و برخی از آپکونهای دیگه(مثل Documents and Settings).میخواستم بپرسم علتش چیه و چکار باید انجام بدم؟؟؟؟ در ضمن ظاهرا" سیستم هم ویروسی و یا آلوده نیست.
لطفا" راهنمایی کنید.
ممنونم

فاطـمه
22-02-2009, 11:14
نه دوست من سیستم شما ویروسی نیست
به احتمال زیاد شما اون فایل ها رو فشرده کردین
فایلهایی هم که فشرده میشن رنگشو تغییر می کنه
که البته اگه دوست نداشته باشین می تونید رنگ اونها رو به حالت اول برگردونید
برای برگردوندن به حالت اولشون به folder option برید و از سربرگView تیک گزینه Show encrypted or compressed NTFS files in color رو بردارید و بعدOk کنید:20:

Ghaioom
22-02-2009, 14:23
روی درایو c راست کلیک کن بعد properties بعد تیک Compress drive to save disk space رو وردار.
یا روی پوشه ای که اسمش آبی هست کلیک راست کن بعد properties > Advenced تیک Compress contents to save disk space رو وردار.

reza,n
22-02-2009, 16:21
دوستان عزیزم واقعا" دمتون گرم.مشکل حل شد. راستی یه سئوال من خودم هم نفهمیدم چه جوری این مورد اتفاق افتاد ولی حالا سئوالم اینه که این گزینه ( منظورم همون Compress کردنه) چه فایده ای داره و چه کمکی میکنه؟؟؟؟

فاطـمه
22-02-2009, 17:37
دوستان عزیزم واقعا" دمتون گرم.مشکل حل شد. راستی یه سئوال من خودم هم نفهمیدم چه جوری این مورد اتفاق افتاد ولی حالا سئوالم اینه که این گزینه ( منظورم همون compress کردنه) چه فایده ای داره و چه کمکی میکنه؟؟؟؟
فکر کنم گفتم که برای فشرده سازی فایلها و پوشه ها استفاده می شه .
و که لازم نیست فایل رو از حالت فشرده خارج کنید تا رنگش به حالت اول برگرده فقط توی فولدر آپشن اون تیک رو بردارید:20: