PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسانی که قصد خرید مادربورد x58 دارن حتما بخونن.

mhv_kntu
21-02-2009, 22:40
قابل توجه کسانی که قصد بستن سیستم بر پایه CI7 دارن و برای CPU هم انتخاب جز COREI7 920 ندارن و پولشون رو دوست دارن .
هانطور که احتمالا می دونید در حال حاضر در ایران ارزونترین مادربورد X58 مادربورد BIOSTAR TPOWER X58 است.

به چند دلیل من فقط این مادربورد رو برای خرید توصیه می کنم :

With a Core i7 920, we have quickly been blocked by the Bclk up to 222Mhz, limit is reached on all X58 motherboards that we tested. Le 920 a pu quand même atteindre la jolie fréquence de 4662Mhz. 920 could still reach the pretty 4662Mhz frequency.
In aircooling, the card behaves perfectly, being both effective but also quite good in overclocking. It has little to envy of the class leaders such as Gigabyte and Asus boards.

این CPU با این مادربورد و یک AIRCOOLING مناسب در اورکلاک همون نتایجی رو میده که مادربوردهای ایسوس و گیگا میدن و در حالت پایدار به فرکانس 4.66GHZ میرسه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
از لحاظ اور هیچ مشکلی نداره و خیلی خوب عمل می کنه.منتها قضیه اور در مورد بقیه CPU ها مثل COREI7 965 قضیه فرق می کنه.

The TPower X58 is further equipped to support ATI CrossFireX™ and NVIDIA SLI Technology with triple PCI-E 2.0 (x16, x8, x4) interfaces, delivering ultimate transfer bandwidth for extreme gaming performance. The overall specification of BIOSTAR TPower X58 is best cost / performance of choice for Gamers and overclockers,
این مادربورد ازلحاظ PRICE/PERFORMANCE RATIO در کل دنیا شناخته شدست
و جز بهترین هاست و بهترین انتخاب برای گیمرها و اورکلاکرهای:10: می تونه باشه.

و اما تنها اشکالی که در موردش بیان شده :
about that bug:

When we overcloked CPU sometimes after restart we couldn’t enter BIOS settings but
keyboard was functioning normally.
After power down/up everything worked as it should so
we expect that even this bug will be eliminated in next BIOS revision but
even if BIOSTAR doesn’t eliminate this bug it is not fatal problem but more irritating annoyance.

باگی که در بایوس این مادربورد است و با اومدن ورژن جدید بایوس و آبدیت اون این مشکل رفع میشه.

حالا قضاوت و اختیار با خودتونه به هیچ عنوان هم قصد تبلیغ ندارم.:19:

در ضمن نوشته های من ترجمه متن نیست:18: ترجمه قسمت هایی که نیاوردم:18:
منبع : فروم ها وسایت های مختلف (البته غیرایرانی):31:

iraniran2
21-02-2009, 22:52
با همون قيمت 278 تومن كه من گفتم پيدا كردي؟
منم ميخوام core i7 ببندم اما فعلا مرض asus گرفتم. اگه با قيمت مناسب پيدا شد كه ميگيرم اگرم نشد ميزار بعد از عيد. شنيدم يكي از نماينده‌هاي ويستا توي پاساژ ايران هفته ديگه قراره بياره.
ممنون.

mhv_kntu
21-02-2009, 23:15
اگه تو این لینک هم دقت کنید می بینید که بجز یک تعداد محدود رکورد اور این cpu در حد همون 4.66X است که با همین مادربورد ارزون قیمت بدست میاد:

[

Stream
22-02-2009, 16:14
در کل مادربرد خوبیه برای اورکلاک ولی نه برای کاربرهای مبتدی. اورکلاک کردن با این مادربرد درسته که به نتایج نسبتا خوبی میشه رسید ولی به راحتی مادربردهای ASUS یا GIGABYTE نیست.

3D Performance این مادربرد هم اونچنان تعریفی نیست (نسبت به محصولات مشابه از ASUS, GIGABYTE یا EVGA) ولی برای کسی که محدودیت بودجه داره گزینه خوبی به حساب میاد.

ShirAli-Khan
22-02-2009, 16:43
با همون قيمت 278 تومن كه من گفتم پيدا كردي؟
منم ميخوام core i7 ببندم اما فعلا مرض asus گرفتم. اگه با قيمت مناسب پيدا شد كه ميگيرم اگرم نشد ميزار بعد از عيد. شنيدم يكي از نماينده‌هاي ويستا توي پاساژ ايران هفته ديگه قراره بياره.
ممنون.
حالا واقعا 278 تومنه؟
به نظر من هم با این قیمت خوبه.ظاهرا اپدیت بایوس هم ارائه شده.

Kianoosh
23-02-2009, 05:40
بسیار عالی!

با توجه به قیمتش انتخاب خوبی هست ولی خب بزرگنمایی و ...نکنید!

ممنون

Professor Massoud
23-02-2009, 21:26
سلام.
خب یه مادربرد جدیدی که اومده اینه که به نظر بد نمیاد : MB DFI LP DK X58-T3eH6
قیمتش هم 315 تومن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D3vil_A
24-02-2009, 01:05
سلام دوستان کسی تو ایران اینو دیده؟
XFX X58

iraniran2
24-02-2009, 16:36
كاري به قيمت ندارم. اما مدل DFI LANPARTY UT X58-T3eH8 هم به نظر خوب ميرسه. البته تا حالا dfi كار نكردم و فعلا قيمتش هم گرونه (400 تومن) ولي احتمالا بعد از عيد به بازار جهاني نزديك بشه. حالا نظر دوستان چيه. بخصوص اونايي كه تاحالا مادربرد dfi استفاده كردن. يه جورايي وسوسه شدم.

Stream
24-02-2009, 17:04
سلام.
خب یه مادربرد جدیدی که اومده اینه که به نظر بد نمیاد : Mb dfi lp dk x58-t3eh6
قیمتش هم 315 تومن.

اگه با این قیمت باشه که بدون شک یکی از بهترین گزینه ها میشه.

mhv_kntu
24-02-2009, 23:24
سلام.
خب یه مادربرد جدیدی که اومده اینه که به نظر بد نمیاد : Mb dfi lp dk x58-t3eh6
قیمتش هم 315 تومن.

در مورده قیمتش مطمئنی؟! من هم هفته پیش 400 قیمت داشتم.

Professor Massoud
24-02-2009, 23:49
در مورده قیمتش مطمئنی؟! من هم هفته پیش 400 قیمت داشتم.
والله منم تو سایت دیدم ولی فکر میکنم مدلی که شما میگی یخورده با این فرق میکنه و 400 تومن هم هست.

mhv_kntu
25-02-2009, 02:09
والله منم تو سایت دیدم ولی فکر میکنم مدلی که شما میگی یخورده با این فرق میکنه و 400 تومن هم هست.
درسته ! شما منظورت MB DFI LP DK X58-T3eH6 بود .
من منظورم MB DFI LP UT X58-T3eH8 بود.

mhv_kntu
25-02-2009, 17:43
در کل مادربرد خوبیه برای اورکلاک ولی نه برای کاربرهای مبتدی. اورکلاک کردن با این مادربرد درسته که به نتایج نسبتا خوبی میشه رسید ولی به راحتی مادربردهای ASUS یا GIGABYTE نیست.

3D Performance این مادربرد هم اونچنان تعریفی نیست (نسبت به محصولات مشابه از ASUS, GIGABYTE یا EVGA) ولی برای کسی که محدودیت بودجه داره گزینه خوبی به حساب میاد.
در مورد 3D Performance در حالت Gaming performance و single card یا single Gpu که اکثر بازیبازهای ایرانی در این حالت کار می کنن اختلاف مادربوردهای x58 با هم بسیار ناچیز و حداکثر 1 یا 2 fps هست و ارزش خرج اضافی برای مادربورد نیست و اختلاف قیمت رو روی vga بزارین بهتره. ولی در حالت sli و crossfire اوضاع فرق می کنه و تفاوت بین مادربوردهاب مختلف x58 چشمگیر میشه.
در مورد اور نتایجی که من دیدم همشون تو شرایط یکسان و استفاده از یک نوع یکسان aircooling بود و کسی از میزان سختی کار صحبت نکرد:46:

Stream
25-02-2009, 17:58
در مورد 3D Performance در حالت Gaming performance و single card یا single Gpu که اکثر بازیبازهای ایرانی در این حالت کار می کنن اختلاف مادربوردهای x58 با هم بسیار ناچیز و حداکثر 1 یا 2 fps هست و ارزش خرج اضافی برای مادربورد نیست و اختلاف قیمت رو روی vga بزارین بهتره. ولی در حالت sli و crossfire اوضاع فرق می کنه و تفاوت بین مادربوردهاب مختلف x58 چشمگیر میشه.

بسیار ناچیز نیست ولی بعضی وقت ها خیلی هم محسوس میشه. 3D Performance با FPS تفاوت داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته گفته بودم در صورتی که محدودیت بودجه هست این مادربرد گزینه خوبیه برای خرید.

در مورد اور نتایجی که من دیدم همشون تو شرایط یکسان و استفاده از یک نوع یکسان aircooling بود و کسی از میزان سختی کار صحبت نکرد

شما وقتی اورکلاک می کنی چند تا متغیر رو همینطوری روی Auto می گذاری؟ وقتی Auto می گذاری مادربرد خودش تنظیم می کنه. حالا این مقداری که تنظیم میشه توی مادربرد های مختلف تفاوت داره، بعضی ها مثل ASUS یا GIGABYTE روی این حالت خوب کار می کنند که با Auto گذاشتن به مشکل بر نخوری، بعضی از بردها هم مثل اکثر DFI ها اصلا با Auto نمیشه 10 درصد اورکلاک کرد.

این میشه سختی یا راحتی کار!
اونطور که شنیدم این مادربرد از این نظر جزو خوش قلق هاش نیست و از نظر پایداری 3D هم نسبتا جالب نیست. کلا هدف تولید کننده های این مادربرد، ارائه محصولی برای Gamer ها نبوده.

iraniran2
25-02-2009, 18:10
اينم يه ريويو از سايت toms براي مقايسه مادربردهاي x58

البته اين سايت msi رو برنده اعلام كرده كه من تو اكثر سايتها و مجلات ايراني و خارجي ديدم اين برد نسبت به بقيه ضعيفتر بوده. حتي توي چارتهاي همين ريويو هم ام اس آي نسبت به اسوس اكثرا عقب تره. دليل اينكار رو هم اينطوري ميشه توجيه كرد كه چون msi اسپانسر تامز هستش اين برد رو برنده اعلام كرد.

mhv_kntu
25-02-2009, 18:26
بسیار ناچیز نیست ولی بعضی وقت ها خیلی هم محسوس میشه. 3D Performance با FPS تفاوت داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونطور که شنیدم این مادربرد از این نظر جزو خوش قلق هاش نیست و از نظر پایداری 3D هم نسبتا جالب نیست. کلا هدف تولید کننده های این مادربرد، ارائه محصولی برای Gamer ها نبوده.
من فقط منظورم کارایی این مادربوردها توی گیم ها بوده و بنچ های مختلفی که از مادربوردهای مختلف x58 در حالت single card گرفتن با fps مقایسه کردن . مطمئنن 3d performance یه چیزه کلی تره و با fps تفاوت داره.
ضمنن من باز می گم هیچ طرفداری از biostar نمی کنم هر مادربوردی p/p ارزونتر داشته باشه طرفدار اونم:31:
اگه asus p6t deluxe حدود 320 بود اصلا این تاپیک رو نمیزدم.

iraniran2
25-02-2009, 22:43
حالا به نظر شما كدوم بهتره؟
asus p6t deluxe يا DFI LP UT X58-T3eH8

kavehmech
26-02-2009, 00:29
درود.
قيمت biostar tpower x58 الان چنده؟

Stream
26-02-2009, 01:17
اينم يه ريويو از سايت toms براي مقايسه مادربردهاي x58

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته اين سايت msi رو برنده اعلام كرده كه من تو اكثر سايتها و مجلات ايراني و خارجي ديدم اين برد نسبت به بقيه ضعيفتر بوده. حتي توي چارتهاي همين ريويو هم ام اس آي نسبت به اسوس اكثرا عقب تره. دليل اينكار رو هم اينطوري ميشه توجيه كرد كه چون msi اسپانسر تامز هستش اين برد رو برنده اعلام كرد.

من فقط منظورم کارایی این مادربوردها توی گیم ها بوده و بنچ های مختلفی که از مادربوردهای مختلف x58 در حالت single card گرفتن با fps مقایسه کردن . مطمئنن 3d performance یه چیزه کلی تره و با fps تفاوت داره.
ضمنن من باز می گم هیچ طرفداری از biostar نمی کنم هر مادربوردی p/p ارزونتر داشته باشه طرفدار اونم:31:
اگه asus p6t deluxe حدود 320 بود اصلا این تاپیک رو نمیزدم.

چیزی که از FPS مهم تره (مخصوصا در تست مادربرد) نحوه تغییر کردن FPS هست که در بنچمارک ها اصلا قابل تشخیص نیست. بعضی از بردها در بعضی مواقع یک پایین اومدن ناپایدار در FPS دارند (مثلا از 80 به 50 و دوباره به 80) که موقع بازی کاملا حس میشه ولی موقع بنچمارک گرفتن در Average FPS تاثیر محسوسی نداره.

حالا به نظر شما كدوم بهتره؟
asus p6t deluxe يا DFI LP UT X58-T3eH8

خب بستگی به استفاده داره، ولی برای سیستم های خونگی و Game استفاده از محصولاتی که بیشترین فروش رو دارند معقول تر به نظر می رسه، یعنی ASUS P6T Deluxe .

Professor Massoud
26-02-2009, 06:50
البته اين سايت msi رو برنده اعلام كرده كه من تو اكثر سايتها و مجلات ايراني و خارجي ديدم اين برد نسبت به بقيه ضعيفتر بوده. حتي توي چارتهاي همين ريويو هم ام اس آي نسبت به اسوس اكثرا عقب تره.
آره . من در آخرش دیدم که برد MSI رو اول زده و Rampage II هم دوم شده . تعجب کردم . دلیلش واقعا اونیه که شما گفتید ؟

Kianoosh
26-02-2009, 07:29
خب بستگی به استفاده داره، ولی برای سیستم های خونگی و Game استفاده از محصولاتی که بیشترین فروش رو دارند معقول تر به نظر می رسه، یعنی ASUS P6T Deluxe .

این شخصیته بود می گفت :من می دونستم!

باهات کاملا موافقم!اون اول core i7 هم مادربرد خوبی که به نظرم اومد با توجه به امکانات و قیمت جهانی این و دو مدل دیگه ایسوز و گیگا بود.
(نظر شخصیت چیه!؟)

دیگه تو بازار خفن!ایران قیمتش یکم بالای صبر کنید آینده نشون میده قدرت کدوم طرف برای تثبیت قیمت بیشتره!(اوهو!)

اون مدل oc palm نظرت چیه!؟ارزش داره؟و اگه خودت بخوای انتخاب کنی!؟(انتخاب کردی ؟)

البته اين سايت msi رو برنده اعلام كرده كه من تو اكثر سايتها و مجلات ايراني و خارجي ديدم اين برد نسبت به بقيه ضعيفتر بوده. حتي توي چارتهاي همين ريويو هم ام اس آي نسبت به اسوس اكثرا عقب تره.

آره . من در آخرش دیدم که برد MSI رو اول زده و Rampage II هم دوم شده . تعجب کردم . دلیلش واقعا اونیه که شما گفتید ؟

خب اینجا اونجاست که به تست و ریویو و چارت کمترین اعتماد رو میشه کرد!(مقایسه مادربرد!)چون اونقدر اختلافها نزدیکه که ممکنه نتایج یه سایت دیگه با قطعات دیگه و ... با اینها متفاوت باشه!و همینطور نحوه تست و ...اصلا دلیل محکمی برای تایید یا رد مادربردی نیست!
...
البته شما وقتی می خوای تو ایران بخری قیمت و p/p باید برات خیلی مهم باشه و البته گارانتی معتبر!

باز نظر دوستان چی باشه!؟

D3vil_A
26-02-2009, 10:45
درسته باید وایستید ببینید تو ایران چی میشه!
بله اصلا به تست ها تو این اختلاف نمیشه حساب کرد!
قیمت هم که دیگه تو ایران خدا میدونه ......................

kavehmech
26-02-2009, 13:54
درود.
مادربورد biostar tpower x58 قيمتش چنده الان؟

Stream
26-02-2009, 16:29
این شخصیته بود می گفت :من می دونستم!

باهات کاملا موافقم!اون اول core i7 هم مادربرد خوبی که به نظرم اومد با توجه به امکانات و قیمت جهانی این و دو مدل دیگه ایسوز و گیگا بود.
(نظر شخصیت چیه!؟)

خب اینجا اونجاست که به تست و ریویو و چارت کمترین اعتماد رو میشه کرد!(مقایسه مادربرد!)چون اونقدر اختلافها نزدیکه که ممکنه نتایج یه سایت دیگه با قطعات دیگه و ... با اینها متفاوت باشه!و همینطور نحوه تست و ...اصلا دلیل محکمی برای تایید یا رد مادربردی نیست!
...

من خودم برای یکی از سیستم هام ASUS P6T6 WS Revolution گرفتم فقط به خاطر اینکه 6 تا PCI-Express داشت. ولی هنوز مادربردی عرضه نشده که از نظر من نسبت به بقیه برتری محسوس داشته باشه (EVGA X58 SLI Classified)

کلا تست و بنچمارک همیشه یک خطای 10 درصدی (حداقل!) دارند چون شرایط محیط و بقیه قطعه ها خیلی توی تست تاثیر می گذارند. بنچمارک گرفتن از مادربرد و نتیجه گیری از روی بنچمارک ها خیلی کار درستی نیست.

iraniran2
26-02-2009, 17:21
من اهل بازي نيستم. بيشتر براي اوركلاك و كارهاي شبكه ميخوام. به نظرتون اگه قيمت هردوي اينها يكي باشه كدوم بهتره؟
Asus p6t deluxe
DFI LP UT X58-T3eH
البته در حال حاضر قيمت هر دوي اينها در بازار ايران 400 تومن و قيمت جهانيشون هم 300 دلاره.
اون دوستي هم كه قيمت بايوستار رو ميخواست. الان 280 تومنه.

iraniran2
27-02-2009, 18:21
پست بالا رو هم لطفا جواب بديد.

hesamjm
02-03-2009, 13:41
من gigabyte x58 extreme رو پیشنهاد میکنم
1-توی رنکها و تستها بهترین بوده
2-اون hybrid cooler که روش نصبه آدمو دیوونه میکنه
3-از خنکترین مادربوردهاست با توجه به اینکه i7 دمای بالایی داره بهتره به مادربورد خنک داشته باشیم
خودتون نتایج تستها رو از motherbords.org ببینید:

جوایز متعددی برده:
سایر امکانات جالبش رو از خود سایت گاگابایت ببینید:

من میخواستم بخرم ولی متاسفانه موجود نداشتند-منتظرم دوباره وارد کنند

iraniran2
02-03-2009, 20:57
تبليغات سايت گيگا رو بي خيال. گيگا عمرا بگيرم.

يه ريويو براتون ميزارم با عنوان 7Intel Core i7 X58 Motherboards Tested and Compared

msi بازم آخر شد. giga هم كه دوستمون در پست بالا گفتند بعد از asus rampage II extrem قرار گرفت.

فقط يه سوال از آرمان عزيز داشتم.
يه قسمتي توي اين تست براي هر مادربرد هست به نام overclocking variables به نظرت كدوم مشخصات بهتر و كاملتري داره؟

hesamjm
04-03-2009, 02:38
من هم مثل شما با گیگا حال نمیکنم ولی به دو تا محصولش ایمان دارم که یکیش همین بالایی بود ، چطوره راجع بهش یه تحقیقی بکنید؟؟(البته msi هم از نظر من مالی نیست)
asus عالیه ولی توی سری x58 بنظر من به اون مادربوردی که معرفی کردم نمیرسه-
بهر حال قبل از خرید تحقیق کاملی بکنید تا پشیمون نشید--

hesamjm
04-03-2009, 02:50
ولی بین اون دو مدل که گفتی من Asus p6t deluxe رو ترجیح میدم

اورکلاک p6t deluxe oc palm
منبع و اطلاعات بیشتر:

اورکلاک gigabyte x58 ud5 که از اون مدلی که در بالا معرفی کردم ارزونتره و در رده پایینتری قرار داره ولی با اینحال در اورکلاک و خیلی چیزها از p6t deluxe بهتر بوده:
منبع و اطلاعات بیشتر:

iraniran2
04-03-2009, 11:43
اتفاقا منم Asus p6t deluxe ترجيح ميدم.
اولا كه فعلا ركورد اوركلاك core i7 920 دست همين مادربردي هست كه هم شما هم من ترجيح ميديم.
دوما اين اوركلاك‌ها كه گذاشتي كه اصلا برابر نيست براي مادربرد اسوس سي پي يو 2.66 گيگا هرترزي رو اور كرده. براي گيگا سي پي يو 3.2 گيگا هرتزي.
بعدش هم اوركلاك بيشتر به مهارت شخص اور كننده بستگي داره و مادربرد كمتر تاثير داره.

Kianoosh
05-03-2009, 15:38
اتفاقا منم asus p6t deluxe ترجيح ميدم.

منم همینطور!

عدش هم اوركلاك بيشتر به مهارت شخص اور كننده بستگي داره و مادربرد كمتر تاثير داره.

نه زیاد موافق نیستم!بستگی به یوزرم داره ولی شرط لازم سخت افزار مناسب برای اور هست!بعدش مبتدی کمتر و حرفه ای بیشتر می تونن اور کنن!

loyal280
06-03-2009, 00:33
سلام دوستان عزیز
من یک محصول جالب از asus دیدم که قیمت مناسبی داره،تو مجله عصر شبکه نوشته بود قیمت جهانیش 200 دلاره, اگه اینطور باشه به نظرم خیلی خوبه،البته mATX هست ولی امکانات رو در کنار قیمت مناسب داره
مدلشم Rampage 2 GENE
من ریویو پیدا نکردم ازش،نظرتون چیه؟

4870x2
06-03-2009, 13:20
بلاخره x58 با اين قيمت خوبه يا صبر كنيم p55 بياد؟؟

I HAVE RETURNE
06-03-2009, 13:28
p55 که بعد عید تو بازار هستش!!

iraniran2
06-03-2009, 16:26
بلاخره x58 با اين قيمت خوبه يا صبر كنيم p55 بياد؟؟
شما اوايل ارديبهشت قيمت x58 رو با قيمت جهاني مقايسه كن اگه تا 10 درصد هم از قيمت جهاني بالاتر باشه مناسب هست.

mhv_kntu
06-03-2009, 22:08
من حدود 5 روز پیش سیستمم رو ارتقاء دادم به سیستمی که در پایین (امضا) مشاهده می کنید:5: :8:
این بازار ایران واقعا خفن هست. هرچی بگم کم گفتم :18: فقط یک نفر مادر بورد P6T DELUX داشت و بقیه کلا تعطیل:19:
انتخاب ها برای خرید فوق العاده محدود است. دیگه قبل عید 100 % بیخیال خرید بشید.
این مادربورد طراحیش یه اشکال اساسی برای گیمرها داره :13:
وقتی از کارت 4850x2 که DUAL SLOT هست استفاده می کنی هر دو اسلات PCI رو می پوشونه و کلا مودم و TV CARD ما به حالت تعطیل در اومدن و چند روزی نتونستم آنلاین بشم:13: تا این که مودم اکسترنال بگیریم:41:
هنوز اور خفن نکردم که در مورد اورش نظر بدم . ولی دمای CPU حالت عادی پایینه و بین 37 تا 39 هست(از خمیر سیلیکون استفاده نکردم!).
CPU_Z فرکانس های مختلفی رو نشون میده و مدام در حال تغییره از 1.6 GHZ تا 2.8 GHZ تغییر می کنه!؟
کارت گرافیک رو هم هیچ کدوم از نرم افزار های ATI TOOLS 0.26 , RIVA TUNER2.23 , GPU-Z درست نمیشناسن
و این حسابی من رو کلافه کرده.
ولی در کل سیستم فوق العاده ای . بهتر از اونیه که فکر می کردم.

iraniran2
07-03-2009, 10:16
مباركه. اما قربونت به منم ميگفتي از كجا گرفتي منم بگيرم. قيمت قطعات رو هم ميشه بگي. پي ام هم بزني خوبه.

hesamjm
07-03-2009, 11:59
من حدود 5 روز پیش سیستمم رو ارتقاء دادم به سیستمی که در پایین (امضا) مشاهده می کنید:5: :8:
این بازار ایران واقعا خفن هست. هرچی بگم کم گفتم :18: فقط یک نفر مادر بورد P6T DELUX داشت و بقیه کلا تعطیل:19:
وقتی از کارت 4850x2 که DUAL SLOT هست استفاده می کنی هر دو اسلات PCI رو می پوشونه و کلا مودم و TV CARD ما به حالت تعطیل در اومدن و چند روزی نتونستم آنلاین بشم:13: تا این که مودم اکسترنال بگیریم:41:
هنوز اور خفن نکردم که در مورد اورش نظر بدم . ولی دمای CPU حالت عادی پایینه و بین 37 تا 39 هست(از خمیر سیلیکون استفاده نکردم!).
CPU_Z فرکانس های مختلفی رو نشون میده و مدام در حال تغییره از 1.6 GHZ تا 2.8 GHZ تغییر می کنه!؟
کارت گرافیک رو هم هیچ کدوم از نرم افزار های ATI TOOLS 0.26 , RIVA TUNER2.23 , GPU-Z درست نمیشناسن

این دو قطعه هر کدوم رو چند گرفتی؟؟
Asus P6T Deluxe
INTEL CORE i7-920
من دیدم تو لییون کامپیوتر هم پست دادی -نظرت در مورد ex58 extreme چیه ؟؟آخه من اینو سفارش دادم بیارن

alborz_k
07-03-2009, 12:42
سلام. واقعأ مبارکه!! سیستم بسیار خوب و نیرومندیه! ایشالله باهاش کرایسس 2 بازی کنی!!! :دی
دلیل تغییر مدام فرکانس پردازنده هم که بالا بودن خیلی زیاد ضریب مالتی پیر ه که میزان تغییرات رو بسیار بیشتر از core2 می کنه!!
طراحی جدید بخش دستیابی حافظه ی این کارت هم که عملکرد رو بسیار بالا برده و کار با سیستم رو لذت بخش تر کرده!!
فقط یه چیز مونده ، از چه هاردی استفاده می کنی که سرعت عمل رو پایین نیاره؟؟!!

mhv_kntu
07-03-2009, 20:44
سلام. واقعأ مبارکه!! سیستم بسیار خوب و نیرومندیه! ایشالله باهاش کرایسس 2 بازی کنی!!! :دی
دلیل تغییر مدام فرکانس پردازنده هم که بالا بودن خیلی زیاد ضریب مالتی پیر ه که میزان تغییرات رو بسیار بیشتر از core2 می کنه!!
طراحی جدید بخش دستیابی حافظه ی این کارت هم که عملکرد رو بسیار بالا برده و کار با سیستم رو لذت بخش تر کرده!!
فقط یه چیز مونده ، از چه هاردی استفاده می کنی که سرعت عمل رو پایین نیاره؟؟!!
هارد من seegate Barracuda 7200-12 500GB است.
فعلا که هنوز روی سیستم فشار زیاد نیاوردم و برنامه های سنگینی که مدنظرم بود روش ران نکردم.
هنوز در حال بررسی همین سیستم هستیم و قسمت های مختلف بایوس رو دارم شناسایی می کنم !!؟؟ تا برای اور هم آماده شیم.(عجب مقدمه ای)

mhv_kntu
07-03-2009, 20:49
این دو قطعه هر کدوم رو چند گرفتی؟؟
asus p6t deluxe
intel core i7-920
من دیدم تو لییون کامپیوتر هم پست دادی -نظرت در مورد ex58 extreme چیه ؟؟آخه من اینو سفارش دادم بیارن
اگه نظر من رو می خوای که تا خودم تستش نکنم چیزی نمی تونم بگم. ولی خوب به نظر سایت ها و فروم ها و اشخاصی که از من وارد ترن مادربورد خیلی خوبیه. مبارک باشه.
قیمت ها هم به دلایل امنیتی فعلا تو فروم گفته نمیشه ولی شاید تو pm بشه!!!
اون پستم هم تو ---- سیاسی بود. من تا حالا از ---- چیزی نگرفتم.

hesamjm
07-03-2009, 22:45
اگه نظر من رو می خوای که تا خودم تستش نکنم چیزی نمی تونم بگم. ولی خوب به نظر سایت ها و فروم ها و اشخاصی که از من وارد ترن مادربورد خیلی خوبیه. مبارک باشه.

مرسی از جوابت
اگه قیمتشون رو بصورت پیام خصوصی بدی ممنون میشم
البته منم به اونها سفارش ندادم-از نماینده آواژنگ که اینجاست و دوستمه خواهش کردم

kakihot
08-03-2009, 12:18
هارد من seegate barracuda 7200-12 500gb است.
فعلا که هنوز روی سیستم فشار زیاد نیاوردم و برنامه های سنگینی که مدنظرم بود روش ران نکردم.
هنوز در حال بررسی همین سیستم هستیم و قسمت های مختلف بایوس رو دارم شناسایی می کنم !!؟؟ تا برای اور هم آماده شیم.(عجب مقدمه ای)

سلام مبارک باشه

اور این مارد بورد ساده هست البته اینتل با ایجاد محدودیت رم خواسته که جلوی اوور رو بگیره ولی بازم خوب اور میشه
فقط کافیه ضریب qpi رو از 133 ببری بالا و مواظب دما باش ولتاژ هم به رم 1.65 ولت بده والسلام :20:

iraniran2
08-03-2009, 14:32
ببينيد كي اومده اينجا. آقا كيوان عزيز. :20:
--------------

اخبار جديد: ببينيد اين كمبود مادربرد تو بازار چه كار كرده؟ core i7 920 شده 310 تومن. اونم شب عيد.:41::27::31:

harrypotter
08-03-2009, 21:07
به نظرتون برای X58 چه OS بهتر جواب میده؟
XP 64-Bit یا Vista SP1 64-Bit

hesamjm
08-03-2009, 21:15
به نظرتون برای X58 چه OS بهتر جواب میده؟
XP 64-Bit یا Vista SP1 64-Bit
حتما Vista SP1 64-Bit مطمئن باش بهتره

mhv_kntu
08-03-2009, 21:37
سلام مبارک باشه

اور این مارد بورد ساده هست البته اینتل با ایجاد محدودیت رم خواسته که جلوی اوور رو بگیره ولی بازم خوب اور میشه
فقط کافیه ضریب qpi رو از 133 ببری بالا و مواظب دما باش ولتاژ هم به رم 1.65 ولت بده والسلام :20:
بله سادست. همه گزینه های دیگه رو حالت auto هستن و خیلی خوب خودشون تغییر می کنن و نیازی به تخصص آنچنانی نداره.

boby4u
09-03-2009, 19:54
سلام اقای mhv_kntu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من تو سایت لیونم براتون پیغام دادم انگار ندیدین
من قصد خرید x58 biostar دارم شما به بچه ها قیمت دادین 310 ولی من تو بازار پیدا نکردم
اگه ادرس جایی رو که قیمت گرفتین به من بگین تا 4 شنبه قصد دارم سیستمو جمع کنم.
بعد رم های 3 گیگ gskill چند قیمت کردین.

mhv_kntu
09-03-2009, 22:35
سلام اقای mhv_kntu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من تو سایت لیونم براتون پیغام دادم انگار ندیدین
من قصد خرید x58 biostar دارم شما به بچه ها قیمت دادین 310 ولی من تو بازار پیدا نکردم
اگه ادرس جایی رو که قیمت گرفتین به من بگین تا 4 شنبه قصد دارم سیستمو جمع کنم.
بعد رم های 3 گیگ gskill چند قیمت کردین.
من توی اون سایت فعالیت نمی کنم .
هنوز هم پیدا میشه.
شما کدوم بازار رفتین؟!

D3vil_A
10-03-2009, 02:00
:11:
سلام! واقعا مباركت باشه!‌اميدوارم نهايت استفاده رو ازش ببري فقط يه سوالي داشتم فكر نمي كني امتيازت تو 3dmark06 يه ذره كمه؟! تنظيمات ديفالت هستش ديگه؟؟
بازم مياركت باشه بالاخره يكي از بچه هاي ثابت فروم هم X58 شد انشاالله نفر بديش خودمم!‌:31:

saasan
10-03-2009, 13:34
من توی اون سایت فعالیت نمی کنم .
هنوز هم پیدا میشه.
شما کدوم بازار رفتین؟!

با سلام و تبریک بابت خرید

ازram , چیزی نگفتین دوال بستین یا تریپل :21:وحجمش:8:

mhv_kntu
10-03-2009, 14:07
با سلام و تبریک بابت خرید

ازram , چیزی نگفتین دوال بستین یا تریپل :21:وحجمش:8:
یک نگاه به امضای من بندازی همه چیز رو میفهمید دوست عزیز.!؟

D3vil_A
10-03-2009, 14:52
سلام دوستان! نظرتون راجعبه اين سيستم چيه؟
Main:MSI x58 Pro 220T
MSIx58 Platinum 245T
XFX x58 290T
Giga UD3R x58 255T
Asus P6T 285T
-------------------------------------------------------------
CPu:Core i7 920 285T
------------------------------------------------------------
ram:3x2GB Corsair Cl9 125T
Kingston Value Ram 3x2GB 1333 Cl9 98T
Kingstone LLK3 1600MHZ Cl8 3x1GB 105T
-----------------------------------------------------------
گرافيك خودم Asus En8800GT 256MB
پاور هم قصد خريد GigaByte 720W SuperB ACTive PFC 65T
?? نظر دوستان چيه و كدوم ميتونه بهترين انتخاب باشه؟؟
اينم بد نيست!
Main +3x1GB 1333 Bundle
MSI 7522 x58 Pro 270T
GIga UD3R 285T Asus P6T SE 300T

Professor Massoud
10-03-2009, 15:57
سلام.

Asus P6T 285T

اینا خوبه .

iraniran2
10-03-2009, 19:38
اينم بد نيست!
Main +3x1GB 1333 Bundle
MSI 7522 x58 Pro 270T

alborz_k
10-03-2009, 21:14
هارد من seegate barracuda 7200-12 500gb است.
سلام. به نظر من بهتره یکی دیگه بگیری و از راید 0 استفاده کنی و خیال خودتو راحت کنی!

mhv_kntu
10-03-2009, 22:54
سلام. به نظر من بهتره یکی دیگه بگیری و از راید 0 استفاده کنی و خیال خودتو راحت کنی!
قطعا تو اولین فرصت این کار رو می کنم.

D3vil_A
10-03-2009, 23:04
سلام.

Asus p6t 285t
cpu:core i7 920 285t
ram:3x2gb corsair cl9 125t

اینا خوبه .
مسعود من نظرم روي xfx x58 اگه بخوام اينقدر هزنه كنم ميزارم روش همون xfx ور ميگيرم بهتره!
بعد از يه مدت هم يه 8800gt ديگه sli ميكنم روش!

Stream
11-03-2009, 00:58
مسعود من نظرم روي xfx x58 اگه بخوام اينقدر هزنه كنم ميزارم روش همون xfx ور ميگيرم بهتره!
بعد از يه مدت هم يه 8800gt ديگه sli ميكنم روش!
xfx x58 یک مادربرد کاملا معمولی و متوسط به حساب میاد که تنها مزیتی که داره قیمت پایینش نسبت به بقیه بردهای مشابه هست نه کارایی بهتر! اگه هم قیمت p6t باشه میشه روش فکر کرد ولی بیشتر نه.

D3vil_A
11-03-2009, 01:09
5 تومن اختلاف داره كه قطعا تا 45 روز ديگه قيمت ها افت شديدي ميكه ! البته ارزون تر از P6T هم ميشه گير اورد! (تخصص خودم) نظر دوستان درباره MSI (همشون چيه؟) مخصوصا Pro ?? 210 تومن!
SLI هم شايد بكنم!‌
2x8800GT 256MB يا 8800GT 256MB +8800GT 512MB شايد هم اينو رد كنم بره كلا يه گرافيك ديگه بگيرم!
من همه اينكارا رو احتمالا توي ماه May ميكنم!
دوستان به نظر شما رو AM3 ميشه حساب كرد؟

hesamjm
11-03-2009, 11:03
5 تومن اختلاف داره كه قطعا تا 45 روز ديگه قيمت ها افت شديدي ميكه ! البته ارزون تر از P6T هم ميشه گير اورد! (تخصص خودم) نظر دوستان درباره MSI (همشون چيه؟) مخصوصا Pro ?? 210 تومن!
SLI هم شايد بكنم!‌
2x8800GT 256MB يا 8800GT 256MB +8800GT 512MB شايد هم اينو رد كنم بره كلا يه گرافيك ديگه بگيرم!
من همه اينكارا رو احتمالا توي ماه May ميكنم!
دوستان به نظر شما رو AM3 ميشه حساب كرد؟

سلام دو مدل مادر بورد:
1-giga ex58 extreme
2- asus p6t6 و یا p6t deluxe
به اولویت فوق پیشنهاد میکنم
بهترین مدل am3 یعنی Phenom ll 940 هم به i7 920 نمیرسه - بنظر من amd نمیتونه با اینتل رقابت کنه برای همین قیمتهاش همیشه پایینتر از اینتله...

D3vil_A
11-03-2009, 11:54
سلام! خوب اینو میدونم!
در اینده امکان وارد شدن سی پی یو ها قویتر با همون سوکت AM3 هستش!
اون مدل هارو که خودم میدونم!
من بحثم سره برتری مادربرد های x58 هستش! و p/p !

hesamjm
11-03-2009, 14:42

و...
منبع:

فکر کنم نیاز به توضیح نباشه--نتایج تست سایر سایتها هم تقریبا مشابه است--

papillon11
11-03-2009, 15:47
سلام دو مدل مادر بورد:
1-giga ex58 extreme
2- asus p6t6 و یا p6t deluxe
به اولویت فوق پیشنهاد میکنم
بهترین مدل am3 یعنی Phenom ll 940 هم به i7 920 نمیرسه - بنظر من amd نمیتونه با اینتل رقابت کنه برای همین قیمتهاش همیشه پایینتر از اینتله...

phenom 940 ، بر پایه ی am3 نیست . +am2 هستش.

Yi Yi
11-03-2009, 15:59
1.فرق دو مادربوردrampage 2 extreme و p6t deluxe در کجاست؟
2. منظور از oc palm چیست؟
3. قیمت rampage 2 extreme در ایران چقدره؟
4. آیا خرید rampage 2 extreme به صرفه است؟ یعنی برتری و تمایز اصلی این مادر بورد با نسخه های ارزان تر مانند p6t در چیست؟
5. تفاوت rampage 2 extreme با rampage 2 gene در کجاست؟
فعلا همین![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D3vil_A
11-03-2009, 17:30
سلام! من در رباطه با am3 توی سایت ها چرخ میزدم یه چیزایی دیدم که یه عده گفته بودن اصلا این سی پی یو های amd که با نام am3 اومده اصلا سری اصلی am3 نیست همون am2+ که فقط سوکتش فرق میکنه!
همون طور که میدونید سوکت am3 سه تا پین کمتر از am2 یا am2+ داره!

saasan
12-03-2009, 00:35
سلام دوستان! نظرتون راجعبه اين سيستم چيه؟
Main:MSI x58 Pro 220T
MSIx58 Platinum 245T
XFX x58 290T
Giga UD3R x58 255T
Asus P6T 285T
اينم بد نيست!
Main +3x1GB 1333 Bundle
MSI 7522 x58 Pro 270T

ببخشین اگر واقعیت دارد برای من پیغام بدین کجا میتونم بگیرم

Giga UD3R x58 255T

این مادر برد تو سری 45 که معرکه بود

D3vil_A
12-03-2009, 01:46
اين قيمت ها براي ايران نيستش!
اينجوري كه تست هاي بالا ميگه مادربرد خوبي نيست البته رقيب هاشم مادربرد هاي غولي هستند!‌
ولي مادربرد p6t توشون نيست!

saasan
13-03-2009, 21:58
اين قيمت ها براي ايران نيستش!
اينجوري كه تست هاي بالا ميگه مادربرد خوبي نيست البته رقيب هاشم مادربرد هاي غولي هستند!‌
ولي مادربرد p6t توشون نيست!

ببخشید قیمت ان طرف آب هم برای این مادر برد 193 هزارتومن

GIGABYTE GA-EX58-UD3R LGA 1366 Intel X58

با سری 45 همین مادربرد رم باس 800 تا 2000 بالا بردن سایت سخت افزار و اورکلاک جدیدی که بنام ایران ثبت شده

بزودی تو ایران هم بقیمت زیر 230 تومن عرضه میشود احتمالا تا خرداد بعد شما حساب کن

قیمت الان 325 تومن بی انصافی کامل به مشتریه

نسبت به دیگر مادربردهای سری 58 چقدر میتونه بصرفه باشد ولی درکل شاید مقداری جزیی ضعیف باشد

البته 16 گیگ رم ساپورت میکند در نوع خودش جالبه

harrypotter
14-03-2009, 12:08
توی 920 دمای CPU ها پایین ترین 41 و بالاترین 45 46 هست. اینا طبیعی هست؟
بعدش چرا توی Device Manager سی پی یو ها رو 8 تا نشون داده؟

hesamjm
14-03-2009, 23:32
توی 920 دمای cpu ها پایین ترین 41 و بالاترین 45 46 هست. اینا طبیعی هست؟
بعدش چرا توی device manager سی پی یو ها رو 8 تا نشون داده؟

دما که طبیعیه
در مورد تعداد هسته ها شاید بخطر اینه که این سی پی یو قابلیت پردازش 8 رشته رو داره

D3vil_A
16-03-2009, 10:49
سلام! دسوتان نظرتون راجبه این رم ها چیه به نظر شما ببندم؟
Kingston KVR 1333 CL9 1.5 V 2GB 32T
هر 2گیگ 32 تومن چینی هم هست! دی:
می ارزه باس 1600 هم هست که گرون تره 10 تومن! هتسینک.... نداره!

rocket
16-03-2009, 12:48
سلام! دسوتان نظرتون راجبه این رم ها چیه به نظر شما ببندم؟
Kingston KVR 1333 CL9 1.5 V 2GB 32T
هر 2گیگ 32 تومن چینی هم هست! دی:
می ارزه باس 1600 هم هست که گرون تره 10 تومن! هتسینک.... نداره!

جدی!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
این مدل heatsink داره!؟
فکر کنم می ارزه ci7 دارا بخرن تست کنن!!!:31:

D3vil_A
16-03-2009, 12:53
نه هتسينك نداره!
ولي ميشه هتسين گذاشت! هتسينك هايي هست شبيه رم هاي OCZ reaper 8تومنه!
يارو كلي هم اش تعريف ميكرد ميگفت نسبت به قيمتش واقعا مي ارزه......

D3vil_A
16-03-2009, 12:57
اينم عكسش!

mhv_kntu
26-03-2009, 06:43
توی 920 دمای CPU ها پایین ترین 41 و بالاترین 45 46 هست. اینا طبیعی هست؟
بعدش چرا توی Device Manager سی پی یو ها رو 8 تا نشون داده؟
دمای عادی این cpu (مال خودم ) 38 هست. احتمالا کیس شما از مدل های خیلی خوب نیست.
و دمای حداکثر هم بدون اور و با استتفاده از نرم افزار occt به 72 درجه میرسه.
اون حالت هم احتمالا بخاطر ساپورت از فناوری hyper threading است.

hesamjm
26-03-2009, 11:14
سلام
دمای 41-46 طبیعیه برای این سی پی یو پر مصرف- البته به مادربورد و کیس و نحوه چیدمان فن ها هم ربط داره ولی در کل دمای نرمال و خوبیه-دمای سی پی یو دوست عزیزمان mhv_kntu خیلی خوبه -38- عالیه ولی در نظر داشته باشید مادربوردشون هم از بهترین انتخابهاست و کیسشون هم حتما یه کیس استاندارد و حرفه ای هست

تکنولوژی Hyper Threading اجازه میدهد تا هرهسته CPU به عنوان دو CPU تشخیص داده شود. بنابراین اگر شما یک پردازنده Core i7 چهار هسته ای داشته باشید سیستم عامل آنرا به عنوان هشت هسته ای تشخیص میدهد. این تکنولوژی مبتن بر این حقیقت است که، هنگامیکه CPU در حال فعالیت است درون CPU برخی مدارات وجود دارد که بیکار هستند و بنابراین میتوانند استفاده بشوند. این تکنولوژی همچنین SMT یا Simultaneous Multi-Threading نامیده میشود. این تکنولوژِی همان کارائی سودمندی را که هسته های واقعی CPU دارند ارئه نمیدهد (به عبارت دیگر یک CPU با هشت هسته سریعتر از یک CPU چهار هسته ای با تکنولوژی HT است، حتی اگر هر دو آنها در یک نرخ کلاک و مبتنی بر یک معماری باشند) به هر حال شما بطور مجانی صاحب این هسته های اضافی میشوید که تاثیر مثبتی در افزایش performance داره و از سی پی یو بهره لازم رو میبره
----------
من با محاسباتی که کردم چنین سیستمی (با گرافیک geforce 8600) در کل حدود 550 وات مصرف داره- میخوام نظر دوستان رو در مورد پاور 650 یا 700 برای این سیستم بدونم:
max 110 watt........................ ex 58 extreme main
max 135 watt...................................... i7 920 cpu
3 x max 15 watt = 45 watt .................................... 3x1Gb ram
max 25 watt .................... samsong 500Gb HDD
max 110 watt ........................... geforce 8600 gts
max 25 watt....................................... dvd sony
max 30 watt............................ dvd sony combo
max 5 watt..................... zoltrix dialup modem
max 5 watt...................................... ram reader
2 x max 10 watt = max 20 watt.................................... fan 12cm x 2
max 10 watt ......................................... cpu fan
max 3 watt ............................. mouse-keyboard
--------------------------------------------------------------------------------
max 523 watt

power?????????????????? ?????????????

برای محاسبه از سایت زیر استفاده کردم:

Ali.Asgari2006
26-03-2009, 15:18
سلام
یه سوالی داشتم رم ocz بامشخصات زیر 210 تومان می ارزه

ocz platinium 6GB ddr3 1600 cl7

iraniran2
27-03-2009, 03:28
آقاي hesamjm من فكر ميكنم كل مصرف سيستم شما 450 بشه. سايت گرين يه كمي وات ها رو زيادي زده، به اين هم توجه داشته باشيد شما هميشه از دي وي دي ها استفاده نميكنيد. اما به نظر من حداقل براي اينچنين سيستمي بايد پاور 500 وات بست. به هر حال پاور 600 يا 700 هم خوبه. يه جور آينده نگري محسوب ميشه.

سلام
یه سوالی داشتم رم ocz بامشخصات زیر 210 تومان می ارزه

ocz platinium 6GB ddr3 1600 cl7آره كه مي ارزه. كجا دارن، منم ميخوام به منم آدرس بده تا گرون نشده بخريم.

D3vil_A
28-03-2009, 15:15
سلام دوستان!
يه سري بنچ در رابطه بازي از i7 920 ببينيد كه چقدر براي بازي ضعيف عمل كرده در حالت Default Clocks !
اين مقايسه اي با AMD Phenom Series صورت گرفته!

ادامه بنچ هاي در سايت معتبر Tomshardwar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در 9 صفحه!

موفق باشيد!

Grand
28-03-2009, 15:31
X58 از usb 3 پشتیبانی میکنه؟

4870x2
28-03-2009, 15:39
X58 از usb 3 پشتیبانی میکنه؟
نه هنوز اينتل چيپستي براي usb 3 معرفي نكرده

harrypotter
18-04-2009, 21:25
سایت tomshardware چندین مین X58 رو مقایسه کرده. این مین ها همگی در رنج قیمت 200 تا 300 دلار هستن.

در آخر نتیجه مین ها که شمامل امتیاز بندی همه تست ها هست شده این:

و در رده بالای 300 دلار نتیجه کل بدین شکل هست:

البته تنها به نتیجه نهایی اکتفا نکنید. هر مین در یه قسمت برتری داره و نقاط ضعف و قوت دارن!

saeediust
20-04-2009, 06:52
اقا من دیروز رفتم p6t delux بگیرم از پایتخت
یارو گفت 450 تومن!!!!
واقعا قیمتش اینه؟
یه کی دیگه x58-ud3r گیگا رو بهم معرفی کرد به قیمت 330 تومن
به نظرتون کدومشون رو بگیرم؟
کسی جایی رو سراغ داره که قیمتهای منصفانه تری داشته باشه؟

m654
20-04-2009, 09:30
دی اِف آی هم هست؛ گیگا انتخواب خوبیه ـ تاک.

ارباب جنگ
20-04-2009, 10:07
با سلام میشه کسی بگه مادربرد و cpu و رم خوب برای اجرای بازی ها تا سقف 350 هزار تومن چی می تونه یاشه؟ چون گرافیک هم radeon 4670 خواهد بود. در کل می خوام مشکلی برای اجرای بازی نداشته باشم.

harrypotter
24-04-2009, 19:51
اقا من دیروز رفتم p6t delux بگیرم از پایتخت
یارو گفت 450 تومن!!!!
واقعا قیمتش اینه؟
یه کی دیگه x58-ud3r گیگا رو بهم معرفی کرد به قیمت 330 تومن
به نظرتون کدومشون رو بگیرم؟
کسی جایی رو سراغ داره که قیمتهای منصفانه تری داشته باشه؟
این ud3r پایینترین مدل x58 گیگا هست که فقط هم 4 تا اسلات رم داره یعنی تا 16 گیگ
اگه به 330 باشه همین dfi dk x58 بهتر هست

با سلام میشه کسی بگه مادربرد و cpu و رم خوب برای اجرای بازی ها تا سقف 350 هزار تومن چی می تونه یاشه؟ چون گرافیک هم radeon 4670 خواهد بود. در کل می خوام مشکلی برای اجرای بازی نداشته باشم.
تا این قیمت الان اینا هست
Biostar X58 TPower
Gigabyte X58-UD3R
DFI DK X58 T3eH6
و EVGA X58 هم اومده

mhv_kntu
25-04-2009, 23:26
فعلا بهترین p/p ها رو تو بازار ایران همین دو تا مادر بورد دارن که به صورت عمده هم تو بازار نیومدن.
Biostar X58 TPower
EVGA X58

babak002
24-12-2015, 09:54
سلام من مادربردم gigabyte x58 extreme هست کسی رم 4گیگ 1600روش تست کرده که جواب بده به غیر از ساپورت لیست مادربرد؟ممنون جواب بدین