PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ارسال ایمیل گروهی

MATRIX reloaded
21-02-2009, 21:06
روشی که من برای ارسال ایمیل به تمامی کاربران برگزیدم کمی ساده و غلط است ولی فعلا روش دیگه ای بلد نیستم:

باید بگم که من توسط while بصورت حلقه وار ایمیل به کاربران ارسال می کنم ولی گویا هر چند کاربر که داشته باشم همان قدر هم ایمیل تکراری به تمامی کاربران ارسال می کنئ و این باعث شده که ایمیل های ارسال کننده اسپم شناخته شوند
مشکل من کجاست؟

من از یک کلا س پیشرفته برای ارسال ایمیل استفاده می کنم
نمونه کد برای ارسال ایمیل گروهی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کمکم کنید.

MATRIX reloaded
23-02-2009, 15:23
دوستان حرفه ای کجان؟
وقتی ما به مشکل برمی خوریم همه غیبشون می زنه!!!!

shahriyar3
24-02-2009, 18:14
دوست عزيز
احتياجي به حلقه while نداره ارسال ايميل
شما كل ايميل ها رو با يه seprator از هم تفكيك كنيد تو ديتابيس يا توي فيلدي كه كاربر داره ايميل وارد ميكنه
بعد موقع ارسال ايميل چك كنيد هر جا از اون كاراكتر استفاده شده بود از قبل از اون كاراكتر تا بعد از اونو به عنوام يه ميل جدا ارسال كنه
مثلا فرض كن A@a.com;b@b.com;c@c.com;d@d.com
اينجا اون كاراكتر جدا كننده ميشه ";" پس هر جا تو برنامه به اين رسيدي از كاراكتر قبلي محاسبه كن تا برسي دوباره به اين علامت.
به هين سادگي
اگر اينو نتونستي انجام بدي ميتوني از كلاس هاي آماده كه تو سايت phpclasses.org هست استفاده كني
موفق باشي

MATRIX reloaded
28-02-2009, 14:29
من همون طوری که گفتین تابع رو نوشتم ولی وقتی ایمیل دسته جمعی رو بصورت یکجا ارسال می کنم . وقتی تو gmail روی email details کلیک می کنم لیست تمامی ایمیل هایی که من بهشون ارسال کردم رو برای همه نشون می ده.
من نمی خوام اینطوری باشه!

MATRIX reloaded
02-03-2009, 19:37
کسی نبود جواب بده؟

eAmin
02-03-2009, 19:45
من همون طوری که گفتین تابع رو نوشتم ولی وقتی ایمیل دسته جمعی رو بصورت یکجا ارسال می کنم . وقتی تو gmail روی email details کلیک می کنم لیست تمامی ایمیل هایی که من بهشون ارسال کردم رو برای همه نشون می ده.
من نمی خوام اینطوری باشه!

سلام.

Bcc تو این مواقع جواب می ده.

MATRIX reloaded
02-03-2009, 20:00
یعنی to رو خالی بزارم و از Bcc استفاده کنم؟

MATRIX reloaded
02-03-2009, 20:16
مشکلم حل شد. دقیقا راهنماییتون درست بود. مرسی