PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت جمله متحرك

atrin777
27-01-2006, 23:50
بچه ها ميخام يك جمله متحرك بسازم چه راهي به نظرتون ميرسه كه جالب باشه ؟
در ضمن اگر نرم افزار خاصي مي شناسيد كه مستقيم اين كار را انجام بده معرفي كنيد
با تشكر

magic1362
28-01-2006, 02:11
با سلام
دوست عزيز اگر منظور شما از جمله متحرك همان نوشته هاي نواري شكليه كه معمولا بالاي صفحه اول سايتها قرار مي دهند (marquee) براي اين كار مي توانيد از Word و FrontPage استفاده كنيد. در Word بر روي يك جاي خالي در تولبار كليك راست كرده و Web Tools را انتخاب كنيد. در جعبه ابزار ظاهر شده يكي از گزينه ها با نام Scrolling Text براي اينكار مي باشد. اما در FrontPage از مسير ... Insert >> Web Component در پنجره سمت راست گزينه Marquee را انتخاب كنيد.
موفق و سربلند باشيد

atrin777
28-01-2006, 16:06
نه منظورم اين نيود يه چيزي تو مايه هاي كول تيريدي ميخام

magic1362
29-01-2006, 13:24
دوست عزيز براي اينكار مي تونيد از نرم افزارهاي BluffTitle DX9 و Effect3D Studio استفاده كنيد كه كار دومي خيلي عاليه. براي دانلودش يه سر به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزن.

Mehran
29-01-2006, 14:14
ميشه با نرم افزار
Xara3D5
به راحتي جملات متحرك بسازي :)

ميلاد پوررجب
29-01-2006, 15:55
با فلش هم ميشه همچين كاري كرد ولي نرم افزارهاي معرفي شده توسط دوستان رو پيشنهاد مي كنم

Elfin-D
01-02-2006, 17:49
سلام
اگر ميخواهيد كارتون فلش باشه من بهتون swish رو پيشنهاد ميكنم!
اين هم لينك دانلود:
برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aliolieaei
11-02-2006, 16:26
سلام بر دوستان یک سوال در مورد برنامه Xara3D5 دارم...
مي خوا بدونم كه چه طوري مي شه بگ گراند اين برنامه را از حالت پيشفرض در آورد؟
اين عكس را ببينيد من مي خوام بگ گراند اين را عوض كنم وي هر چي گشتم وكردم نشد... :sad:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگيد چه وكنم؟!!

magic1362
11-02-2006, 18:01
دوست عزيز سلام
چون نرم افزاري كه شما استفاده مي كنيد رجيستر نشده است اين صفحه نشون داده ميشه تا نتونيد ازش استفاده كنيد. براي پيدا كردن كرك اون مي تونيد به سايت زير بريد و بسته به ورژني كه استفاده مي كنيد كرك رو دانلود و اجرا كنيد.
موفق و مويد باشيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید