PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بالا آمدن ویندوز xp و کار با recovery consol

esmoeil
20-02-2009, 22:17
با سلام و خسته نباشید

ویندوز من بالا نمیاد یعنی مستقیم می ره توی صفحه ای که safe mode و windows normaly و last known و ... هست و می نویسه که یا سخت افزار یا یه نرم افزار باعث شده که ویندوز بالا نیاد ولی هر کدوم از گزینه های safe mode و ... رو انتخاب کنم چند ثانیه بعد سیستم ریست می شه . سعی کردم ویندوز رو repair کنم ولی وارد recovery consol mishe اونجا هم سعی کردم وارد درایو ویندوز بشم و فایل i386 رو کپی کنم ولی ارور می ده که دستور شما صحیح نیست . وقتی هم می خوام یه ویندوز توی یه درایو دیگه نصب کنم پیغام می ده که درایو c فرمت نشده و برای فرمت کردنش کلید f رو بزنین ولی من نمی خوام درایو c رو فرمت کنم چون فایلای توی my document رو لازم دارم . هر کاری به ذهنم رسیده کردم . لطفن کمک کنین و بگین چیکار کنم .
راهی هست که بشه اطلاعات my documents رو برگردوند . ممنون می شم اگه راهشو بهم نشون بدین .

همیشه شاد باشید .

esmoeil
21-02-2009, 11:56
همچنان چشم به راه راهنمایی های شما هستم .

ehsankalak
21-02-2009, 12:10
دوست عزیز شما میتونی با استفاده از یه سیستم عامل لایو مثل knopix و .... ( حتی میتونید خودتون بسازید ) اطلاعاتتو از داخل درایو c بیرون بیاری بعد باخیال راحت یه ویندوز عوض کنی !!

esmoeil
21-02-2009, 17:01
میشه بیشتر توضیح دهید .

ehsankalak
22-02-2009, 07:32
سیستم عامل های لایو نیاز به نصب ندارن و از روی cd اجرا میشن که شما میتونی با استفاده ازشون سیستمتو بالا بیاری و به درایوات دسترسی پیدا کنی حالا سه تا راه داری یا بری بخری یا اینکه دانلود کنی ( حجمش بالای 100 مگه البته بستگی داره چی باشه ) یا اینکه خودت بسازی ( بااستفاده از برنامه PE BUILDER و یه CD ویندوز )

hoka2006
22-02-2009, 11:19
درسته هم می تونی اون کارو بکنی هم اینه هاردو به یه سیستمه دیگه وصل کنی و اطلاعاتت را برداری .

winxp
23-02-2009, 01:20
سلام دوست من

برو رکاوری کنسول و بنویس

bootcfg /defualt

موفق باشی عزیزم

saeedn70
23-02-2009, 09:15
سلام
ترو قرآن یکی کمک کنه
cpu و رم تا 450 تومان می خوام بخرم 4 ساعت دیگه علائدینم
طلای خواهرم یواشکی پیچوندم 453 تومان فروختم
حالا یه cpu یه رم توپ معرفی کنید
جون هر کی دوست دارید

ehsankalak
23-02-2009, 09:37
سلام
ترو قرآن یکی کمک کنه
cpu و رم تا 450 تومان می خوام بخرم 4 ساعت دیگه علائدینم
طلای خواهرم یواشکی پیچوندم 453 تومان فروختم
حالا یه cpu یه رم توپ معرفی کنید
جون هر کی دوست دارید

بینم آخه اینجا جاشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درثانی آفرین با این کاره خوبت !!!!!!!
یه چیز دیگه cpu و ram خوب مستلزم داشتن مادربرد خوبه !!!!
( با نفس عملت کار ندارم ولی لااقل مدل مادربردتو بگو البته توی تاپیک خودش )

djsystem
23-02-2009, 21:46
بینم آخه اینجا جاشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درثانی آفرین با این کاره خوبت !!!!!!!
یه چیز دیگه cpu و ram خوب مستلزم داشتن مادربرد خوبه !!!!
( با نفس عملت کار ندارم ولی لااقل مدل مادربردتو بگو البته توی تاپیک خودش )

خدایش راست میگه دیگه باز مدل مادربوردتو بگو
در مورد رم , رمهای ocz فکر کنم بهترین انتخاب باشه