PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄◄ همه چیز در مورد هــارپ ►►

aryenai
20-02-2009, 19:43
سلام،

مدتی است که مقاله ای در مورد یه موضوع حساس می نویسم که معتقدم از اهمیت خاص برای کسانی که در اینباره نمی دونند برخوردار باشه. از تک تکتون که الان این رو می خونید خواهش می کنم که 10 دقیقه از وقتتون رو برای خوندن این مقاله بذارید که ماه هاست در موردش تحقیق می کنم. و اگر پس از خواندن این مطلب همون احساسی که من دارم بهتون دست داد (که این مطلب رو به دست هر چند نفری که می تونم برسونم) خواهش دیگه ای که ازتون دارم این هستش که این مطلب رو به حداقل یک نفر دیگه هم بدید - ایمیلش کنید، در سایت دیگرای قرارش بدید، یا راحت تر: به شخصی که بغل دستتون نشسته بگید. تنها چیزی که مهم هستش اینه که مردم رو در این مورد مطلع سازیم.

یک مقدار لینک های که در مقاله قرار دادم اینجا ناجور دراومدن (هر کاری کردم نتونستم حالت کلیک کردنی بهشون بدم). به همین علت اگر خواندنش اینجا مشکل ساز است می تونید در وبلاگ من بخونیدش: az-soraya. blogfa.com فاصله انداختم چون اگر نکنم برای بازدیدکنندگان مهمان مخفی میشه.

az-soraya . blogfa . com

شاد و موفق باشید،
و یادتون نره: به آسمان نگاه کنید... زلزله ها از آسمان می آیند.

- ثریا.

------------------------

اين مقاله غير رسمی و بر مبنای تحقيقات شخصی است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مقدمه:

به آسمان نگاه کنيد، زلزله ها از آسمان می آيند

مدتی است که با يک تکنولوژی استثنائی به اسم "هارپ" آشنا شده ام و در پیامد اين آشنايی تمام اینترنت را برای منابع ایرانی در مورد این موضوع گشتم، اما به نتیجه ی خاصی نرسیدم. اگر شما در گوگل "HAARP" را جستجو کنید به هزاران هزار وب سایت برخورد خواهید کرد که در مورد HAARP نوشته اند... اما همه ی آنها به انگلیسی هستند. نهایتا ایرانی های عزيزی که با زبان انگليسی آشنايی ندارند در مورد این مسئله ی حساس خبری نخواهند داشت، و ندانستن به اين معنی است که از طريق هارپ هر آسيب و بلايی که دلشان می خواهند سر مردم دنيا بیاورند، و در اخبار ها و روزنامه ها به عنوان "پدیده های طبیعی" تقديم مردم کنند و مطمئنا کسی که در مورد هارپ چیزی نمی داند خام این حرف ها خواهد شد.

حوادث طبيعی در طول ميلیون ها سال طبيعی بوده اند بغير از ده های اخير که اين حوادث برخی طبيعی و برخی ديگر از طريق تکنولوژی های پيشرفته توليد و به جان و مال مردم لطمه ميزنند.

اين حوادث ظاهراً طبيعی که غير طبيعی توليد ميشوند (مثل زلزله، طوفان ها، خشکسالی ها و سيل های بی شاخ و دم) را امروزه از طريق فرستادن ماکرو ویو (microwave) از ماهواره ها و پروژه هاي هارپ بوجود می آورند. قابل گفتن است که زلزله را نیز ميتوان از طريق انفجار بمب اتمی در چاهای عميق نيز توليد کرد.

من به عنوان شخصی که با تحقیق هایم به دنبال حقیقت های پوشیده هستم، وظیفه ی خود می دانم که جواب هایی را که پس از مطالعه در این مورد به دست آورده ام را به زبان فارسی، همراه با عکس و فیلم در اختیار ایرانیان بگذارم.

اگر چه این مسئله یک مسئله ی جدید و در عین حال به اثبات رسیده است، ولی با این حال در مورد آن تبلیغاتی انجام نمی شود. من نیز مسئله را از لحاظ علمی به طور مطلق مطرح نخواهم کرد. آنچه را که می خوانید بیشتر جنبه ی آگاهی دارد و تحقیق بیشتر در این مورد به عهده ی شما خواهد بود.

از هر کسی که این مقاله را می خواند خواهش می کنم این مسئله را جدی بگیرد. برنامه های وحشتناکه هارپ در راه است و همینطور که خواهید خواند علائم آن در ایران دیده میشود. این نوشته را بخوانيد، و به این بلاگ در بلاگ هایتان لینک بدهید یا حتی نوشته ی من را در بلاگ هایتان بگذارید ، به دوستان ایمیل کنید، و کلا از هر طریقی که می توانید دیگران را نیز مطلع سازيد، تا شاید بتوانیم جلوی عملکرد اين سیستم و آن هایی که کنترلش می کنند را بگیریم.

برای تماس با من اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@rocketmail.com) را کلیک کنید.

هارپ چیست؟ به صدای هارپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گوش دهيد

هارپ یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقيق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زمينی (با استفاده از امواج راديويی ELF/ULF/VLF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) تاسيس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن" به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پايه گذاری گرديده است.

( توضيح آنکه: جنگ هايی که از امواج "راديويی"، "ليزر" و "نيروی مغناتيس" برای صدمه به نيروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و اين اسم را از فيلم Star War گرفته اند)

آیونوسفیر چيست و کجاست؟

لایه ی آیونوسفیر در بالاترین لایه ی اتموسفیر (Atmosphere) قرار دارد.

این لایه تشعشات خطرناک "ماورای بنفش" و "اکس ری" خورشيد را جذب کرده و مانند سقفی از ورود آنها به زمين جلوگيری می نمايد تا زندگی بر روی کره زمین امکان پذیر گردد. همچنین به دليل محیط الکتریکی موجود در آيونوسفير از اين لايه برای انعکاس امواج رادیوئی به اطراف زمین استفاده می شود. اگر این لایه به هر دليلی دچار اختلال شود تاثيرا ت بسیار زیادی بر روی زمین گذاشته و زيستن را مختل می کند.

لايه آيونوسفير چه ربطی به هارپ دارد؟

سیستم هارپ طوری طراحی شده است که بر روی آیونوسفیر تاثير مستقيم داشته باشد. از نمونه های اين تاثيرات قرمز و گداخته شدن و يا ذره بينی نمودن لايه را ميتوان نام برد.

این سیستم در حال حاظر از یک مجموعه آنتن های مخصوص (١٨٠ برج آنتن آلومنيومی به ارتفاع ٥٠/٢٣متر) تشکيل و برروی زمينی وسيعی به مساحت ٢٣٠٠٠ متر مربع در آلاسکا (Alaska) نصب گرديده است.

این آنتن ها امواج مافوق کوتاه ELF/ULF/VLF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را تولید و به آیونوسفیر پرتاب می کنند.

آنتن های هارپ در آلاسکا

اصولا امواج آنتن ها پس از اصابت به آيونوسفير و بازگشت به زمين قادر اند نه تنها به عمق دريا بروند بلکه فرا تر رفته و به اعماق زمين نيز وارد ميشوند و عملکرد آن بمانند "راديو ترموگرافی" (Radio Thermography) است که امروزه ژئولژيست ها برای اکتشافات مخازن مختلف شامل گاز و نفت استفاده می کنند. وقتی يک موج کوتاه "راديو ترموگرافی" به داخل زمين فرستاده ميشود به لايه های مختلف برخورد کرده و آن لايه ها را به لرزه می آورده و از لرزش صدايی با فرکانسی مخصوص توليد و به سطح زمين باز ميگرداند و ژئولژيست ها از صدای بازگشتی قادرند مخازن زيرزمين را شناسايی کنند.

با اين تفاوت که راديو ترموگرافی سيستمی است که با قدرتی به کوچکی ٣٠ وات لايه های زير زمينی را به لرزه درمی آورد و حال آنکه هارپ سيستم فوق الاده پیشرفته تری است که همان لايه های زمين را می تواند با استفاده از قدرتی برابر با ١,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ (یک میلیارد) تا ,١٠,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ (ده میلیارد) وات بلرزاند! بدیهی است که هر چقدر قدرت امواج بیشتر می شود, تاثیراتش بر روی آیونوسفیر و اثرات ذره بینی آن بالاتر می رود. هدف از استفاده از این قدرت چیست؟

از نمودار فوق متوجه می شويد که آيونوسفير گداخته شده (به رنگ قرمز ديده می شود) و سپس مثل يک قلب شروع به تپش ميکند و از اين تپش ها، فرکانس های فوق کوتاه توليد شده که پس از اصابت به زمين به داخل آن نفوذ مينمايد و در توضیحات زیر مشاهده خواهید کرد که چگونه از اين فرکانس فوق کوتاه و نيرومند، زمين زلزله و خرابی توليد ميگردد.

برای درک چگونگی ايجاد زمين لرزه يک مثال بزنم: وقتی شخصی صحبت ميکند، اول تارهای صوتی او ميلرزند (مثل لرزش های ايجاد شده در آيونوسفير). از اين لرزش فرکانس صوتی توليد شده و پس از اصابت به پرده گوش شنونده، پرده گوش او را ميلرزاند (مثل به لرزه در آوردن لايه های زير زمين به سبب اصابت فرکانس های توليد شده از آيونسفير) و سپس در گوش صدا توليد شده و شنونده آنرا به شنود.

خوب حالا که چی؟

با کمی فکر کردن می توان متوجه این شد که تکنولوژی هارپ "با ويژگی معادن يابی" برای پیدا کردن مخزن های گازی و نفتی ساخته نشده است! زیرا برای پیدا کردن مخازن نیاز به یک میلیارد وات نیست و يک ترموگراف برای اين کار کافيست. با توجه به تاثیرات هارپ بر روی آیونوسفیر و نهایتا تاثیرات آن بر روی زمین و وضعیت آب و هوا، می باید در مورد این تکنولوژی کمی جدی تر فکر کنیم. این تغییرات شامل خشکسالی در مناطقی که تا به حال بی سابقه بوده است، بارندگی های سیل آسا در جاهایی که به خشک بودن معروف هستند، طوفان ها و سونامی ها و ساده تر از همه ایجاد زلزله را ميتوان برای هارپ به شمار آورد.

ناگفته نماند که امواج بازگشتی از آيونوسفير، پس از ورود به عمق دريا ميتوانند صدمات جانی برای موجودات دريايی، به خصوص نهنگ ها و دلفین ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را در بر داشته باشند.

توضیحات کوتاهی در مورد برخی از کاربرد های هارپ به شرح زيراند:

١- ايجاد موج Extreme Low Frequency) ELF) با فرکانس از ١ تا ٢٠ هرتس به توسط آيونوسفير، که با برخورد امواج هارپ توليد شده و سپس به زمين فرستاده می شود و تا اعماق ٣٥ کيلومتری زمين نفوذ نمايد که پس از برخورد به لايه های مختلف زير زمينی توليد صدا نموده و در پی آن ايجاد زلزله می نمايد. برای تعاریف "فرکانس باند" ها به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشاره کنید.

٣٠ دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان (Sichuan) در چين در سال ٢٠٠٨، واکنش گذاختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده میشد و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست. فیلم کوتاهی از این گذاختگی را تماشا کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

٢- با قابلیت تکنولوژی "ترموگرافی" می تواند کلیه اطلاعات معدن های زیر زمینی کره زمین را در اعماق کم شناسایی کند و کلیه تاسیسات زیر زمینی کشورهای دیگر را دقیقا زیر مطالعه قرار دهد.

٣- ايجاد سونامی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، خشکسالی، آتش فشان، سيل ها، طوفان هايی نظير طوفان کاترینا در نیواورلئان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (New Orleans) طوفان گانو عمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

٤- انتقال نيروی برق از محل تاسيسات هارپ به نقطه ی ديگر از زمين و همچنين انتقال برق از زمين به ماهواره ها.

٥- ايجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و کنترل انسانها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از راه دور و ايجاد "غش" و توليد "وهم" در مغز انسانها.

٦- ايجاد اختلال در جريان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپيوتر هواپيماهای مسافربری (مقاله ای از شرکت بوئينگ (Boeing) در اين رابطه بخوانید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))، جت های جنگنده، کشتی ها، زير دريايی ها و غيره.

٧- ايجاد انفجار های عظيم زیر زمينی با قدرت بمب های اتمی و بدون توليد اشعه های راديو اکتيو (Radioactive).

٨- اختلال درعملکرد طبيعی آيونوسفير که چرخش زمين را در کنترل دارد. احتمال بسيار ميرود که درصورت دستکاری های متناوب تاثيراتی در حرکت چرخشی زمين ايجاد گردد، بدين صورت که يا چرخش را سرعت بخشيده و يا کند نمايد.

٩- ايجاد ديوارهای راديويی ضد هواپیما و ضد موشک.

می توان به راحتی گفت که همه اسلحه های جنگی معمول و متداول امروزه در مقابل با اين تکنولوژی جديد کاملا متروکه به شمار ميايند به گونه ای که "هارپ" ميتواند با يک عملکرد کليه کامپيوتر های يک هواپيما را از فواصل دور از کار انداخته و آنرا سقوط دهد.

با دقت متوجه ميشويد هارپ استفاده های زیادی بعنوان تهديد و يا سرکار گذاشتن کشورها دارد. مثلا می خواهند به کشوری حمله کنند در اين صورت برای جلوگيی از مزاحمت احتمالی کشور همسايه برای آنها زمين لرزه آورده و با سرکار گذاشتن آن کشور، برنامه های شوم خود را اجرا کنند.

در اين مقاله ما فقط به نکته ١، یعنی فقط در رابطه با ايجاد زلزله بتوسط هارپ می نویسم.

در ابتدا نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه هایی که در بیست سال اخیر در ایران رخ داده اند. این اطلاعات را از وب سایت "پژوهشگاه زلزله شناسی ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" به دست آوردم. این نمودار با توجه به تعداد زمین لرزه های بالای 3 ریشتر تهیه گردیده است.

نکته ی مورد توجه اینجاست که سیستم هارپ در سال ١٩٩٨ (١٣٧٧) تکمیل شد و این مصادف با سالیست که از آن به بعد به تعداد زمین لرزه ها در ایران اضافه شده است.

همان طوری که مشاهده می کنید، تعداد زمین لرزه هایی که در ایران در بیست سال اخیر آمده است رو به بالا بوده. محاسبات من اینگونه نشان ميدهد که:

٧/٢٠٨ میانگین بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧
٤/٦٣٩ میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧
افزایش در دهه اخير برابر با : ٤/٢٠٦ درصد

برای مقایسه نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه های بیست سال اخیر در نیوزیلند که یکی از زلزله خیز ترین کشورهای دنیا می باشد. اطلاعات را از وب سایت "جی ان اس - نیوزیلند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" به دست آوردم.

٣/١٥٥٩٣ میانگین بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧
٢/١٥٢٠٦ میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧
کاهش در دهه اخير برابر با: ٤٦/٢ درصد

اگر به نمودار زلزله در آلاسکا، که مجموعه ی هارپ در آن واقع است دقت کنیم متوجه افزایش بسیار غیر طبیعی را در سال ١٣٨١ مشاهده می کنیم که تعداد زمین لرزه ها به یکباره چهار برابر سال های قبل می شود. این تغییر ناگهانی شاید به دلیل آزمایشات تحقیقاتی مسئولین هارپ در این ایالت باشد. اطلاعات زير از از وب سایت "مرکز اطلاعاتی زمین لرزه آلاسکا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" به دست آمده است.

٩/٤٧٧٣ میانگین بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧
٤/١٨٦٥٨ میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧
افزایش در دهه اخير برابر با : ٨/٢٩٠

چرا درصد زلزله ها در عمق ١٤ کيلومتر در ایران اينگونه بالا رفته اند؟

در حين جستجو ها به يک عدد ويژه ای برخورد کردم که به نظرم غير واقعی رسيد. سئوالی برايم پيش آمد که چگونه اغلب زمين لرزه ها در چند سال اخير در ایران در عمق ١٤ کيلومتر اتفاق افتاده اند؟ و وقتی نگاهی به دهه قبل انداختم متوجه شدم که عملا درصد زمين لرزه ها در این عمق يا صفر بودند و يا حد اکثر تا دو درصد.

ياد آور می شويم: زمين لرزه های خطر ناک در لبه های "رگه گسل" يا "Fault lines" توليد ميگردند.

ارگ بم ما چه شد؟

بم بعد از ٢٠٠٠ سال ایستایی؟!

در اواخر آذر ماه ١٣٨٧ در اینترنت به دنبال مطالبی در مورد زلزله در ایران بودم، که به تالار گفتگو وب سایت پی سی ورلد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رسیدم. در آنجا به مطلبی که شخصی با نام "عادل کهن" (adelkohan) در مورد وقوع زلزله های پی در پی بندر لنگه نوشته بود برخورد کردم که در زير مشاهده می کنيد:

من ساکن بندرلنگه هستم، شهری کوچک در کنار خلیج فارس.
دو هفته قبل زلزله زیاد میومد که کمتر از 3 ریشتر بود. این زلزله ها تا دو هفته ادامه داشتند. در موقع زلزله بعضی از قسمت های دریا برای چند لحظه قرمز میشد و در این دو هفته ماهی ها میمردند و بعضی ها هم سوخته بودند. بعد چند روز بوی بد (مثل بوی فاضلاب) از طرف دریا به سمت شهر اومد.
در اخبار استان گفته بود که این به خاطر جلبک های سمی در دریا است (که من در این ٢٧ سالی که در بندرلنگه بودم جلبک سمی نشنیده بودم). بعد از این اعلام کرد که ماهی های بعضی مناطق استان را کسی مصرف نکند.
من یک تکه از فیلم حادثه عجیب که در دریا رخ داده می گذارم و نگاه کنید.
من خودم وقتی یک هفته زلزله پشت سر هم میکرد گفتم حتما کوه آتشفشان توی دریا است. حالا نظر دوستان چیه...

برای تماشای این فیلم کوتاه به [/URL]اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشاره کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کلیپ کمتر از یک دقیقه است و تماشای آن به شما توصیه می شود. هنگام تماشا به قرمزی روی سطح آب دقت کنید.

دلفین های ما چه شدند؟

در سال ١٣٨٦ , ١٥٢ دلفین در خلیج فارس به طور غیر منتظره در دو نوبت به فاصله یک ماه مرده و به ساحل دریا کشیده شدند. دسته ی اول شامل ٧٩ دلفین و دسته دوم هم ٧٣ دلفین بود.

دلیل های مختلفی برای مرگ این دلفین ها آورده شد ولی اگر از من می پرسید هیچ کدام قانع کننده نیستند. این دلفین ها کاملا مشخص است که سوخته اند! اینکه "خودکشی" کرده اند، یا اینکه به خاطر "فعالیت های صیادی" مرده اند جوابگوی سوختگی بدن های آنها را نمیدهد!

به گزارش خبرگزاری آفتاب "علت مرگ ٧٣ دلفین دیگر كه یك ماه پس از حادثه نخست رخ داد را نیز این كارشناسان بین‌الملللی در گزارش خود، ‘عوامل طبیعی’ اعلام كرده‌اند كه در این گزارش هنوز عوامل طبیعی ناشناخته است و می‌تواند ‘شوک’ یا ‘استرس’ باشد كه در نتیجه آن یكی از دلفین‌ها به سمت ساحل آمده و مابقی نیز به دنبال آن آمده‌اند یا یكی از آن‌ها برای شكار ماهی به سمت ساحل آمده و بقیه نیز آمده‌اند و در ساحل كه شیب ملایمی دارد، گیر كرده‌اند." ٢/١٢/١٣٨٦

آیا پاسخ به سئوال مرگ دلفین ها در خیلج فارس "هارپ" نیست؟

این سوختگی نیست؟؟؟؟؟؟

هارپ (HAARP) یک پروژه ايست که مسئولين اعلام کردند برای "بررسی و تحقيق" درباره لایه ی آیونوسفیر بر پا شده است. ولی در واقع اين يک سلاح پیشرفته ی جنگی جدید است که کلیه ی اسلحه های صده ی قرن بیستم را فلج می کند.

هزینه های این پروژه مشترکا از طرف نیروی هوایی آمریکا، نیروی دریایی آمریکا، آژانس تحقیقاتی پروژه های دفاعی پیشرفته ی آمریکا و دانشگاه آلاسکا است. لازم به یادآوریست که سیستم "هارپ" در کشورهای گرین لاند، نروژ، شوروی و همچنین در روی بعضی از ماهواره ها به جهت فلج کردن سيستم راديويی هواپيما ها و نهايتا سقوط آنها استفاده ميگردد.

نتايج:

همانطور که گفته شد ارتعاشات راديويی هارپ باعث سرخ شدن لايه آيونوسفير شده و اين لايه را به نوسان در می آورد.

اين نوسانات به نوبه خود موجب صدا با فرکانس های کوتاه از ١ تا ٢٠ هرتس می شوند که فرکانس
(Extremely Low Frequency/Ultra Low Frequency ELF/ULF) نام دارند. این فرکانس ها پس از نفوذ به زمين، زمین زلزله ايجاد می کنند.

با توجه به ازدياد درصد زلزله در سطح ايران در دهه اخير نسبت به دهه پيشين که متجاوز به ٤/٢٠٦ % بوده است ميتوان به وجود تاثيرات ديگری در ايجاد زلزله های مصنوعی پی برد، خصوصا آنکه اين ازدياد پس از آغاز فعاليت های هارپ واقع شده اند.

پیشنهادات برای پیش اخطار:

اینکه همه باید در مورد هارپ و ماهواره هایی که دارای چنین تکنولوژی هستند کاملا آگاه و مطلع باشند هیچ شکی نیست و قصد من در جمع آوری این اطلاعات صرفا به همین منظور نیز بوده است. بنابراین تقاضای ما از شما خواننده ی محترم با فروتنی چیزی جز این نیست که آنچه را که در این مقاله خوانده اید به دیگران انتقال دهید.

برای پيشگيری و دريافت پيش اخطار از اين قبيل زلزله ها ميتوان ايستگاهايی در حوزه های وسيع تاسيس و بکار گرفت و با اندازه گيری فرکانس صداهایی که از آسمان می آید به بروز این زلزله پی برد.

زمان دريافت پيش اخطارهای ELF بين ١٥ دقيقه تا ٣ ساعت قبل از وقوع زلزله متغير است. زلزله ی چین 30 دقیقه پس از مشاهده ی سرخی آیونوسفیر به وقوع پیوست.

اندازه گيری فرکانسELF/ULF در جاهايی که خالی از فرکانسهای مزاحم ديگر از قبيل برق فشار قوی، فرودگاه ها، ايستگاه های راديويی و تلفنی ميباشد، انجام پذير است.

نمونه ای از يک دستگاه ELF/ULF سنج دستی و يک دستکاه Magnetometer را در زير مشاهده ميکنيد. برای اطلاعاب بيشتر بر روی آنها اشاره کنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[U]ُELF/ULF Receivers 0.01Hz-40Hz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Bell-5180-Magnetometer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پیام آخر:

تصور نکنيد که همه سيل ها، خشکسالی ها و زلزله ها طبيعی اند، خير! اول گرم شدن "جو" را به دروغ به مردم ميفروشند و در اذهان جاسازی ميکنند و بعد همه بلاهای شبه طبيعی را بر سر مردم آورده و اگر کسی سئوال کرد که "اين همه سوانح از کجاست؟" ميگويند "تقصير از شما است که هوا را گرم می کنيد!"

هدف من از جمع آوزی و نوشتن این مقاله سیاسی نبوده و قصد تکرار شعار های "مرگ بر آمریکا" را ندارم و صرفا به جهت ابراز نگرانی و نيز آگاهی به خوانندگان تهیه کرده ام.

و اما سوال من از شما:

آیا می توان نسبت به دو هفته زلزله متداوم در بندر لنگه بی اعتناء و بدون دانش بود؟

آیا اين زلزله ها واقعا طبیعی است و یا به ظاهر طبيعی و عملا ساخت بشر است؟

آیا می توان به تحقیق بیشتر در این زمینه ادامه نداد؟

تقديم به ايران، شاد و موفق باشيد...

مراجع ديگر: (به این قسمت اضافه خواهم کرد)

ویدیوهایی از ثریا:

چندین کلیپ ویدیویی برای تماشا و دانلود آماده کرده ام که دیدن آنها توصیه میشود. در حال حاظر تنها کیفیت خوب این ویدیوها آپلود شده اند. به زودی کیفیت های متوسط و پایین را آماده خواهم کرد. در صورتیکه نیاز به کیفیت های تلویزیونی به هر منظوری داشته باشید به من ایمیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@rocketmail.com) بزنید.

هارپ در خلیج فارس و شاید جوابی به سوختن و مرگ دلفین ها؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم: حدودا ۲۰ مگابایت، مدت زمان: ۴ دقیقه ۲۲ ثانیه)

نباید زلزله بم دوباره تکرار شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم: حدودا ۷ مگابایت، مدت زمان: ۱ دقیقه ۴۹ ثانیه)

نباید سونامی اندونزی دوباره تکرار شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم: حدودا ۹ مگابایت‌، مدت زمان: ۲ دقیقه)

دانلود متن کامل این نوشته به صورت Word Document با ۲ کیفیت مختلف:

Word 2003v:

کیفیت بالا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم: ۷۶۸ کیلوبایت) کیفیت معمولی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم: ۳۶۲ کیلوبایت)

Word 2007v:

کیفیت بالا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم: ۶۹۳ کیلوبایت) کیفیت معمولی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم: ۲۹۱ کیلوبایت)

ویدیوها و کتاب هایی از محققان خارجی به زبان انگلیسی:

در مورد "هارپ" کتابی بنام Angels Don't Play This HAARP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بتوسط Dr. Nick Begich نوشته و بر مبنای آن دو ويديو، يکی در سال ۱۹۹۵ بنام Angels Don't Play This HAARP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ويديوی ديگری در سال ۲۰۰۸ بنام Angels Still Don't Play This HAARP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تهيه شده است.

در مورد جنگ ويتنام (Vietnam) و باران های سيل آسا و دستکاری آب و هوا به توسط آمريکا (اغلب باران های استوايی از طريق ماهواره و سمپاشی از هواپيما بر روی ابر ها ايجاد می شدند) آقای دکتر باب فيتريکاس (Dr. Bob Fitrakis) کتابی بنام Weather Modification & Full Spectrum Dominance ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نوشته و فيلمی از کنفرانس خود در اين زمينه تهيه کرده که بخشی از آن را در کليپ ويديويی بنام THE MAD WHITE HOUSE WILL USE LASER WEAPONS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميتوانيد مشاهده کنيد.

مقاله ای در مورد عملکرد هارپ در دانشگاه استانفورد (University of Stanford) به نام HAARP PROJECT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تهيه شده است که فقط به جنبه تحقيقاتی هارپ نگاه می کند و به جنبه های غير انسانی آن توجهی نشده است.
سوالی به بقاء موجوديت و در آينده ای نه چندان دور؟ به اينجا HAARP WORLDWIDE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشاره کنيد.

برای پيوند های مطالعاتی امواج راديويی زير فرکانس 22KHz به اینجا اشاره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنيد.

پارلمان شوروی به هارپ چگونه فکر میکند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟

اعتراض شرکت بوئينگ (Boeing) به هارپ در اين رابطه بخوانید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

پايان.

hoseinpb
07-03-2009, 19:52
این تایپک به بررسی پدیده HAARP که مخفف The High Frequency Active Auroral Research Program است خواهد پرداخت.
این سلاح جدید ترین، قوی ترین و مخوفترین سلاح است که جزء سلاح های جنگ ستارگان (سلاح هایی که از امواج رادیویی ، لیزر و نیروی مغناطیس استفاده کنند) بشمار می آید. و می تواند هر بلایی نظیر زلزله،سیل و ... را که تا قبل از آن "بلای طبیعی" نامیده می شد بطور غیر طبیعی در هر جا از کره زمین ایجاد کند.

hoseinpb
07-03-2009, 19:59
نقل قول از az-soraya.blogfa.com/post-1.aspx مستقیم و بدون دستکاری.
آغاز _______________
مقدمه:

مدتی است که با يک تکنولوژی استثنائی به اسم "هارپ" آشنا شده ام و در پیامد اين آشنايی تمام اینترنت را برای منابع ایرانی در مورد این موضوع گشتم، اما به نتیجه ی خاصی نرسیدم. اگر شما در گوگل "HAARP" را جستجو کنید به هزاران هزار وب سایت برخورد خواهید کرد که در مورد HAARP نوشته اند... اما همه ی آنها به انگلیسی هستند. نهایتا ایرانی های عزيزی که با زبان انگليسی آشنايی ندارند در مورد این مسئله ی حساس خبری نخواهند داشت، و ندانستن به اين معنی است که از طريق هارپ هر آسيب و بلايی که دلشان می خواهند سر مردم دنيا بیاورند، و در اخبار ها و روزنامه ها به عنوان "پدیده های طبیعی" تقديم مردم کنند و مطمئنا کسی که در مورد هارپ چیزی نمی داند خام این حرف ها خواهد شد.
حوادث طبيعی در طول ميلیون ها سال طبيعی بوده اند بغير از ده های اخير که اين حوادث برخی طبيعی و برخی ديگر از طريق تکنولوژی های پيشرفته توليد و به جان و مال مردم لطمه ميزنند.
اين حوادث ظاهراً طبيعی که غير طبيعی توليد ميشوند (مثل زلزله، طوفان ها، خشکسالی ها و سيل های بی شاخ و دم) را امروزه از طريق فرستادن ماکرو ویو (microwave) از ماهواره ها و پروژه هاي هارپ بوجود می آورند. قابل گفتن است که زلزله را نیز ميتوان از طريق انفجار بمب اتمی در چاهای عميق نيز توليد کرد.
من به عنوان شخصی که با تحقیق هایم به دنبال حقیقت های پوشیده هستم، وظیفه ی خود می دانم که جواب هایی را که پس از مطالعه در این مورد به دست آورده ام را به زبان فارسی، همراه با عکس و فیلم در اختیار ایرانیان بگذارم.
اگر چه این مسئله یک مسئله ی جدید و در عین حال به اثبات رسیده است، ولی با این حال در مورد آن تبلیغاتی انجام نمی شود. من نیز مسئله را از لحاظ علمی به طور مطلق مطرح نخواهم کرد. آنچه را که می خوانید بیشتر جنبه ی آگاهی دارد و تحقیق بیشتر در این مورد به عهده ی شما خواهد بود.
از هر کسی که این مقاله را می خواند خواهش می کنم این مسئله را جدی بگیرد. برنامه های وحشتناکه هارپ در راه است و همینطور که خواهید خواند علائم آن در ایران دیده میشود. این نوشته را بخوانيد، و به این بلاگ در بلاگ هایتان لینک بدهید یا حتی نوشته ی من را در بلاگ هایتان بگذارید ، به دوستان ایمیل کنید، و کلا از هر طریقی که می توانید دیگران را نیز مطلع سازيد، تا شاید بتوانیم جلوی عملکرد اين سیستم و آن هایی که کنترلش می کنند را بگیریم.

برای تماس با من اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@rocketmail.com) را کلیک کنید.
هارپ چیست؟ به صدای هارپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گوش دهيد
هارپ یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقيق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زمينی (با استفاده از امواج راديويی ELF/ULF/VLF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) تاسيس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن" به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پايه گذاری گرديده است.
( توضيح آنکه: جنگ هايی که از امواج "راديويی"، "ليزر" و "نيروی مغناتيس" برای صدمه به نيروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و اين اسم را از فيلم Star War گرفته اند)
آیونوسفیر چيست و کجاست؟
این لایه تشعشات خطرناک "ماورای بنفش" و "اکس ری" خورشيد را جذب کرده و مانند سقفی از ورود آنها به زمين جلوگيری می نمايد تا زندگی بر روی کره زمین امکان پذیر گردد. همچنین به دليل محیط الکتریکی موجود در آيونوسفير از اين لايه برای انعکاس امواج رادیوئی به اطراف زمین استفاده می شود. اگر این لایه به هر دليلی دچار اختلال شود تاثيرا ت بسیار زیادی بر روی زمین گذاشته و زيستن را مختل می کند.
سیستم هارپ طوری طراحی شده است که بر روی آیونوسفیر تاثير مستقيم داشته باشد. از نمونه های اين تاثيرات قرمز و گداخته شدن و يا ذره بينی نمودن لايه را ميتوان نام برد.
این سیستم در حال حاظر از یک مجموعه آنتن های مخصوص (١٨٠ برج آنتن آلومنيومی به ارتفاع ٥٠/٢٣متر) تشکيل و برروی زمينی وسيعی به مساحت ٢٣٠٠٠ متر مربع در آلاسکا (Alaska) نصب گرديده است.
این آنتن ها امواج مافوق کوتاه ELF/ULF/VLF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را تولید و به آیونوسفیر پرتاب می کنند.

آنتن های هارپ در آلاسکا
اصولا امواج آنتن ها پس از اصابت به آيونوسفير و بازگشت به زمين قادر اند نه تنها به عمق دريا بروند بلکه فرا تر رفته و به اعماق زمين نيز وارد ميشوند و عملکرد آن بمانند "راديو ترموگرافی" (Radio Thermography) است که امروزه ژئولژيست ها برای اکتشافات مخازن مختلف شامل گاز و نفت استفاده می کنند. وقتی يک موج کوتاه "راديو ترموگرافی" به داخل زمين فرستاده ميشود به لايه های مختلف برخورد کرده و آن لايه ها را به لرزه می آورده و از لرزش صدايی با فرکانسی مخصوص توليد و به سطح زمين باز ميگرداند و ژئولژيست ها از صدای بازگشتی قادرند مخازن زيرزمين را شناسايی کنند.
با اين تفاوت که راديو ترموگرافی سيستمی است که با قدرتی به کوچکی ٣٠ وات لايه های زير زمينی را به لرزه درمی آورد و حال آنکه هارپ سيستم فوق الاده پیشرفته تری است که همان لايه های زمين را می تواند با استفاده از قدرتی برابر با ١,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ (یک میلیارد) تا ,١٠,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ (ده میلیارد) وات بلرزاند! بدیهی است که هر چقدر قدرت امواج بیشتر می شود, تاثیراتش بر روی آیونوسفیر و اثرات ذره بینی آن بالاتر می رود. هدف از استفاده از این قدرت چیست؟

از نمودار فوق متوجه می شويد که آيونوسفير گداخته شده (به رنگ قرمز ديده می شود) و سپس مثل يک قلب شروع به تپش ميکند و از اين تپش ها، فرکانس های فوق کوتاه توليد شده که پس از اصابت به زمين به داخل آن نفوذ مينمايد و در توضیحات زیر مشاهده خواهید کرد که چگونه از اين فرکانس فوق کوتاه و نيرومند، زمين زلزله و خرابی توليد ميگردد.
برای درک چگونگی ايجاد زمين لرزه يک مثال بزنم: وقتی شخصی صحبت ميکند، اول تارهای صوتی او ميلرزند (مثل لرزش های ايجاد شده در آيونوسفير). از اين لرزش فرکانس صوتی توليد شده و پس از اصابت به پرده گوش شنونده، پرده گوش او را ميلرزاند (مثل به لرزه در آوردن لايه های زير زمين به سبب اصابت فرکانس های توليد شده از آيونسفير) و سپس در گوش صدا توليد شده و شنونده آنرا به شنود.
خوب حالا که چی؟
با کمی فکر کردن می توان متوجه این شد که تکنولوژی هارپ "با ويژگی معادن يابی" برای پیدا کردن مخزن های گازی و نفتی ساخته نشده است! زیرا برای پیدا کردن مخازن نیاز به یک میلیارد وات نیست و يک ترموگراف برای اين کار کافيست. با توجه به تاثیرات هارپ بر روی آیونوسفیر و نهایتا تاثیرات آن بر روی زمین و وضعیت آب و هوا، می باید در مورد این تکنولوژی کمی جدی تر فکر کنیم. این تغییرات شامل خشکسالی در مناطقی که تا به حال بی سابقه بوده است، بارندگی های سیل آسا در جاهایی که به خشک بودن معروف هستند، طوفان ها و سونامی ها و ساده تر از همه ایجاد زلزله را ميتوان برای هارپ به شمار آورد.
ناگفته نماند که امواج بازگشتی از آيونوسفير، پس از ورود به عمق دريا ميتوانند صدمات جانی برای موجودات دريايی، به خصوص نهنگ ها و دلفین ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را در بر داشته باشند.
١- ايجاد موج Extreme Low Frequency) ELF) با فرکانس از ١ تا ٢٠ هرتس به توسط آيونوسفير، که با برخورد امواج هارپ توليد شده و سپس به زمين فرستاده می شود و تا اعماق ٣٥ کيلومتری زمين نفوذ نمايد که پس از برخورد به لايه های مختلف زير زمينی توليد صدا نموده و در پی آن ايجاد زلزله می نمايد. برای تعاریف "فرکانس باند" ها به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشاره کنید.
٣٠ دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان (Sichuan) در چين در سال ٢٠٠٨، واکنش گذاختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده میشد و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست. فیلم کوتاهی از این گذاختگی را تماشا کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

٢- با قابلیت تکنولوژی "ترموگرافی" می تواند کلیه اطلاعات معدن های زیر زمینی کره زمین را در اعماق کم شناسایی کند و کلیه تاسیسات زیر زمینی کشورهای دیگر را دقیقا زیر مطالعه قرار دهد.
٣- ايجاد سونامی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، خشکسالی، آتش فشان، سيل ها، طوفان هايی نظير طوفان کاترینا در نیواورلئان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (New Orleans) طوفان گانو عمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .
٤- انتقال نيروی برق از محل تاسيسات هارپ به نقطه ی ديگر از زمين و همچنين انتقال برق از زمين به ماهواره ها.
٥- ايجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و کنترل انسانها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از راه دور و ايجاد "غش" و توليد "وهم" در مغز انسانها.
٦- ايجاد اختلال در جريان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپيوتر هواپيماهای مسافربری (مقاله ای از شرکت بوئينگ (Boeing) در اين رابطه بخوانید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))، جت های جنگنده، کشتی ها، زير دريايی ها و غيره.
٧- ايجاد انفجار های عظيم زیر زمينی با قدرت بمب های اتمی و بدون توليد اشعه های راديو اکتيو (Radioactive).
٨- اختلال درعملکرد طبيعی آيونوسفير که چرخش زمين را در کنترل دارد. احتمال بسيار ميرود که درصورت دستکاری های متناوب تاثيراتی در حرکت چرخشی زمين ايجاد گردد، بدين صورت که يا چرخش را سرعت بخشيده و يا کند نمايد.
می توان به راحتی گفت که همه اسلحه های جنگی معمول و متداول امروزه در مقابل با اين تکنولوژی جديد کاملا متروکه به شمار ميايند به گونه ای که "هارپ" ميتواند با يک عملکرد کليه کامپيوتر های يک هواپيما را از فواصل دور از کار انداخته و آنرا سقوط دهد.
با دقت متوجه ميشويد هارپ استفاده های زیادی بعنوان تهديد و يا سرکار گذاشتن کشورها دارد. مثلا می خواهند به کشوری حمله کنند در اين صورت برای جلوگيی از مزاحمت احتمالی کشور همسايه برای آنها زمين لرزه آورده و با سرکار گذاشتن آن کشور، برنامه های شوم خود را اجرا کنند.
در اين مقاله ما فقط به نکته ١، یعنی فقط در رابطه با ايجاد زلزله بتوسط هارپ می نویسم.
در ابتدا نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه هایی که در بیست سال اخیر در ایران رخ داده اند. این اطلاعات را از وب سایت "پژوهشگاه زلزله شناسی ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" به دست آوردم. این نمودار با توجه به تعداد زمین لرزه های بالای 3 ریشتر تهیه گردیده است.
نکته ی مورد توجه اینجاست که سیستم هارپ در سال ١٩٩٨ (١٣٧٧) تکمیل شد و این مصادف با سالیست که از آن به بعد به تعداد زمین لرزه ها در ایران اضافه شده است.

همان طوری که مشاهده می کنید، تعداد زمین لرزه هایی که در ایران در بیست سال اخیر آمده است رو به بالا بوده. محاسبات من اینگونه نشان ميدهد که:

برای مقایسه نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه های بیست سال اخیر در نیوزیلند که یکی از زلزله خیز ترین کشورهای دنیا می باشد. اطلاعات را از وب سایت "جی ان اس - نیوزیلند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" به دست آوردم.

اگر به نمودار زلزله در آلاسکا، که مجموعه ی هارپ در آن واقع است دقت کنیم متوجه افزایش بسیار غیر طبیعی را در سال ١٣٨١ مشاهده می کنیم که تعداد زمین لرزه ها به یکباره چهار برابر سال های قبل می شود. این تغییر ناگهانی شاید به دلیل آزمایشات تحقیقاتی مسئولین هارپ در این ایالت باشد. اطلاعات زير از از وب سایت "مرکز اطلاعاتی زمین لرزه آلاسکا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" به دست آمده است.

در حين جستجو ها به يک عدد ويژه ای برخورد کردم که به نظرم غير واقعی رسيد. سئوالی برايم پيش آمد که چگونه اغلب زمين لرزه ها در چند سال اخير در ایران در عمق ١٤ کيلومتر اتفاق افتاده اند؟ و وقتی نگاهی به دهه قبل انداختم متوجه شدم که عملا درصد زمين لرزه ها در این عمق يا صفر بودند و يا حد اکثر تا دو درصد.

ياد آور می شويم: زمين لرزه های خطر ناک در لبه های "رگه گسل" يا "Fault lines" توليد ميگردند.
ارگ بم ما چه شد؟

در اواخر آذر ماه ١٣٨٧ در اینترنت به دنبال مطالبی در مورد زلزله در ایران بودم، که به تالار گفتگو وب سایت پی سی ورلد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رسیدم. در آنجا به مطلبی که شخصی با نام "عادل کهن" (adelkohan) در مورد وقوع زلزله های پی در پی بندر لنگه نوشته بود برخورد کردم که در زير مشاهده می کنيد:
دو هفته قبل زلزله زیاد میومد که کمتر از 3 ریشتر بود. این زلزله ها تا دو هفته ادامه داشتند. در موقع زلزله بعضی از قسمت های دریا برای چند لحظه قرمز میشد و در این دو هفته ماهی ها میمردند و بعضی ها هم سوخته بودند. بعد چند روز بوی بد (مثل بوی فاضلاب) از طرف دریا به سمت شهر اومد.
در اخبار استان گفته بود که این به خاطر جلبک های سمی در دریا است (که من در این ٢٧ سالی که در بندرلنگه بودم جلبک سمی نشنیده بودم). بعد از این اعلام کرد که ماهی های بعضی مناطق استان را کسی مصرف نکند.
من خودم وقتی یک هفته زلزله پشت سر هم میکرد گفتم حتما کوه آتشفشان توی دریا است. حالا نظر دوستان چیه...

برای تماشای این فیلم کوتاه به [/URL]اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشاره کنید
این کلیپ کمتر از یک دقیقه است و تماشای آن به شما توصیه می شود. هنگام تماشا به قرمزی روی سطح آب دقت کنید.
دلفین های ما چه شدند؟

در سال ١٣٨٦ , ١٥٢ دلفین در خلیج فارس به طور غیر منتظره در دو نوبت به فاصله یک ماه مرده و به ساحل دریا کشیده شدند. دسته ی اول شامل ٧٩ دلفین و دسته دوم هم ٧٣ دلفین بود.
دلیل های مختلفی برای مرگ این دلفین ها آورده شد ولی اگر از من می پرسید هیچ کدام قانع کننده نیستند. این دلفین ها کاملا مشخص است که سوخته اند! اینکه "خودکشی" کرده اند، یا اینکه به خاطر "فعالیت های صیادی" مرده اند جوابگوی سوختگی بدن های آنها را نمیدهد!

به گزارش خبرگزاری آفتاب "علت مرگ ٧٣ دلفین دیگر كه یك ماه پس از حادثه نخست رخ داد را نیز این كارشناسان بین‌الملللی در گزارش خود، ‘عوامل طبیعی’ اعلام كرده‌اند كه در این گزارش هنوز عوامل طبیعی ناشناخته است و می‌تواند ‘شوک’ یا ‘استرس’ باشد كه در نتیجه آن یكی از دلفین‌ها به سمت ساحل آمده و مابقی نیز به دنبال آن آمده‌اند یا یكی از آن‌ها برای شكار ماهی به سمت ساحل آمده و بقیه نیز آمده‌اند و در ساحل كه شیب ملایمی دارد، گیر كرده‌اند." ٢/١٢/١٣٨٦

این سوختگی نیست؟؟؟؟؟؟

هارپ (HAARP) یک پروژه ايست که مسئولين اعلام کردند برای "بررسی و تحقيق" درباره لایه ی آیونوسفیر بر پا شده است. ولی در واقع اين يک سلاح پیشرفته ی جنگی جدید است که کلیه ی اسلحه های صده ی قرن بیستم را فلج می کند.
هزینه های این پروژه مشترکا از طرف نیروی هوایی آمریکا، نیروی دریایی آمریکا، آژانس تحقیقاتی پروژه های دفاعی پیشرفته ی آمریکا و دانشگاه آلاسکا است. لازم به یادآوریست که سیستم "هارپ" در کشورهای گرین لاند، نروژ، شوروی و همچنین در روی بعضی از ماهواره ها به جهت فلج کردن سيستم راديويی هواپيما ها و نهايتا سقوط آنها استفاده ميگردد.
نتايج:
همانطور که گفته شد ارتعاشات راديويی هارپ باعث سرخ شدن لايه آيونوسفير شده و اين لايه را به نوسان در می آورد.
اين نوسانات به نوبه خود موجب صدا با فرکانس های کوتاه از ١ تا ٢٠ هرتس می شوند که فرکانس
(Extremely Low Frequency/Ultra Low Frequency ELF/ULF) نام دارند. این فرکانس ها پس از نفوذ به زمين، زمین زلزله ايجاد می کنند.
با توجه به ازدياد درصد زلزله در سطح ايران در دهه اخير نسبت به دهه پيشين که متجاوز به ٤/٢٠٦ % بوده است ميتوان به وجود تاثيرات ديگری در ايجاد زلزله های مصنوعی پی برد، خصوصا آنکه اين ازدياد پس از آغاز فعاليت های هارپ واقع شده اند.
اینکه همه باید در مورد هارپ و ماهواره هایی که دارای چنین تکنولوژی هستند کاملا آگاه و مطلع باشند هیچ شکی نیست و قصد من در جمع آوری این اطلاعات صرفا به همین منظور نیز بوده است. بنابراین تقاضای ما از شما خواننده ی محترم با فروتنی چیزی جز این نیست که آنچه را که در این مقاله خوانده اید به دیگران انتقال دهید.
برای پيشگيری و دريافت پيش اخطار از اين قبيل زلزله ها ميتوان ايستگاهايی در حوزه های وسيع تاسيس و بکار گرفت و با اندازه گيری فرکانس صداهایی که از آسمان می آید به بروز این زلزله پی برد.
زمان دريافت پيش اخطارهای ELF بين ١٥ دقيقه تا ٣ ساعت قبل از وقوع زلزله متغير است. زلزله ی چین 30 دقیقه پس از مشاهده ی سرخی آیونوسفیر به وقوع پیوست.
اندازه گيری فرکانسELF/ULF در جاهايی که خالی از فرکانسهای مزاحم ديگر از قبيل برق فشار قوی، فرودگاه ها، ايستگاه های راديويی و تلفنی ميباشد، انجام پذير است.
نمونه ای از يک دستگاه ELF/ULF سنج دستی و يک دستکاه Magnetometer را در زير مشاهده ميکنيد. برای اطلاعاب بيشتر بر روی آنها اشاره کنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[U]ُELF/ULF Receivers 0.01Hz-40Hz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Bell-5180-Magnetometer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پیام آخر:
تصور نکنيد که همه سيل ها، خشکسالی ها و زلزله ها طبيعی اند، خير! اول گرم شدن "جو" را به دروغ به مردم ميفروشند و در اذهان جاسازی ميکنند و بعد همه بلاهای شبه طبيعی را بر سر مردم آورده و اگر کسی سئوال کرد که "اين همه سوانح از کجاست؟" ميگويند "تقصير از شما است که هوا را گرم می کنيد!"
هدف من از جمع آوزی و نوشتن این مقاله سیاسی نبوده و قصد تکرار شعار های "مرگ بر آمریکا" را ندارم و صرفا به جهت ابراز نگرانی و نيز آگاهی به خوانندگان تهیه کرده ام.
و اما سوال من از شما:
آیا می توان نسبت به دو هفته زلزله متداوم در بندر لنگه بی اعتناء و بدون دانش بود؟

۱۵ اسفند ۱۳۸۷: با تشکر از تمامی دوستان که انقدر از این مقاله استقبال کردند. می توانم بگویم که این نوشته در کمتر از سه هفته به دست (حداقل) ۱۵۰۰ نفر رسیده است و این با کمک شما بوده است، و از این بابت واقعا ممنونم.
یک تالار گفتگویی به اسم "سنترال کلابز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" مقاله ی من را در وب سایت خود قرار داد. اینجا دوستان زیادی سئوالاتی داشتند که به تک تک آنها (تا به امروز) جواب داده ام. برای مشاهده کردن از این سایت به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشاره کنید. بعد از مقاله دوستان سئوالات خود را ارائه دادند و جواب های من در لابه لای این سئوالات پیدا می شود. گفتم شاید شما هم سئوالاتی داشته باشید که در آنجا پرسیده شده باشد، و بتوانید جوابتان را آنجا بخوانید. البته همانطور که قبل نوشته ام، از طریق ایمیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@rocketmail.com) هم می توانید با من تماس مستقیم بگیرید و سئوالات خود را بپرسید.
به زودی تمامی این سئوالات و جواب هایشان را به صورت یک Word Document در اختیار شما خواهم گذاشت.
ویدیوهایی از ثریا:
چندین کلیپ ویدیویی برای تماشا و دانلود آماده کرده ام که دیدن آنها توصیه میشود. در حال حاظر تنها کیفیت خوب این ویدیوها آپلود شده اند. به زودی کیفیت های متوسط و پایین را آماده خواهم کرد. در صورتیکه نیاز به کیفیت های تلویزیونی به هر منظوری داشته باشید به من ایمیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@rocketmail.com) بزنید.
هارپ در خلیج فارس و شاید جوابی به سوختن و مرگ دلفین ها؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم: حدودا ۲۰ مگابایت، مدت زمان: ۴ دقیقه ۲۲ ثانیه)
نباید زلزله بم دوباره تکرار شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم: حدودا ۷ مگابایت، مدت زمان: ۱ دقیقه ۴۹ ثانیه)
نباید سونامی اندونزی دوباره تکرار شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم: حدودا ۹ مگابایت‌، مدت زمان: ۲ دقیقه)
Word 2003v:
کیفیت بالا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم: ۷۶۸ کیلوبایت) کیفیت معمولی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم: ۳۶۲ کیلوبایت)
Word 2007v:
کیفیت بالا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم: ۶۹۳ کیلوبایت) کیفیت معمولی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حجم: ۲۹۱ کیلوبایت)
در مورد "هارپ" کتابی بنام Angels Don't Play This HAARP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بتوسط Dr. Nick Begich نوشته و بر مبنای آن دو ويديو، يکی در سال ۱۹۹۵ بنام Angels Don't Play This HAARP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ويديوی ديگری در سال ۲۰۰۸ بنام Angels Still Don't Play This HAARP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تهيه شده است.
در مورد جنگ ويتنام (Vietnam) و باران های سيل آسا و دستکاری آب و هوا به توسط آمريکا (اغلب باران های استوايی از طريق ماهواره و سمپاشی از هواپيما بر روی ابر ها ايجاد می شدند) آقای دکتر باب فيتريکاس (Dr. Bob Fitrakis) کتابی بنام Weather Modification & Full Spectrum Dominance ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نوشته و فيلمی از کنفرانس خود در اين زمينه تهيه کرده که بخشی از آن را در کليپ ويديويی بنام THE MAD WHITE HOUSE WILL USE LASER WEAPONS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميتوانيد مشاهده کنيد.
مقاله ای در مورد عملکرد هارپ در دانشگاه استانفورد (University of Stanford) به نام HAARP PROJECT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تهيه شده است که فقط به جنبه تحقيقاتی هارپ نگاه می کند و به جنبه های غير انسانی آن توجهی نشده است.
سوالی به بقاء موجوديت و در آينده ای نه چندان دور؟ به اينجا HAARP WORLDWIDE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشاره کنيد.
برای پيوند های مطالعاتی امواج راديويی زير فرکانس 22KHz به اینجا اشاره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنيد.
پارلمان شوروی به هارپ چگونه فکر میکند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟
اعتراض شرکت بوئينگ (Boeing) به هارپ در اين رابطه بخوانید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
پایان _______________

hoseinpb
07-03-2009, 20:01
نقل قول از fanavari-it.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=1 ؛مستقیم و بدون دستکاری.
آغاز _______________
اين پروژه مشترك نيروي هوايي، دريايي و سازمان‌ ناساي آمريكا است

براي ادامه روي ادامه مطلب كليك كنيد

استيلاجويي ابرقدرت‌هاي دنيا امروزه بر فضا، صرفاً به فيلم‌هاي علمي ـ تخيلي خلاصه نمي‌شود، بلكه واقعيتي است كه هم اكنون در قالب طرح‌هاي مختلف در حال تحقق يافتن است. «هارپ» كه نمونه‌اي از يكي از طرح‌هاي پنهاني وزارت دفاع آمريكا است، نمادي بارز از عيني شدن انديشه‌هايي است كه هنوز هم براي عموم مردم به مثابه افسانه‌هايي خيالي مي‌ماند.
بحث‌هايي كه اخيراً با همكاري سازمان ملل متحد درباره «گرم شدن دماي زمين» صورت پذيرفته، اگرچه از اهميت خاصي برخوردار است، اما تنها ترسيم‌كننده تصويري جزئي و مبهم از تغييرات جوي مي‌باشد. جداي از تأثيرات و پيامدهاي انتشارگازهاي گلخانه‌اي و تأثير بر لايه ازن، هم اينك وضعيت جوي كره زمين، در حال تبديل شدن به دستمايه‌اي براي شكل‌گيراي گذشته، دستكاري و كني نسل جديدي از سلاح‌هاي پيشرفته و غيرمتعارف است. در دهه‌هترل بر اوضاع جوي زمين، در دستوركار دولت‌هاي آمريكا و روسيه قرار گرفته است كه شاهد موفقيت‌هايي هم در اين زمينه بوده‌ايم.
در ايالات متحده، اين هدف در سايه برنامه‌اي تحقيقاتي موسوم به هارپ (HAARP) كه بخشي از پروژه نظامي جنگ ستارگان اين كشور محسوب مي‌شود، در حال تكميل شدن است. شواهد جديد علمي حكايت از آن دارد كه اين برنامه‌ها، هم‌اكنون به طور كامل به مرحله بهره‌برداري رسيده و به نحوي بالقوه، توانايي ايجاد سيل، خشكسالي، توفان و زلزله را دارد. از منظر نظامي، هارپ را مي‌توان سلاحي كشتار جمعي دانست كه مي‌تواند به مثابه ابزاري براي بي‌ثبات نمودن نظام‌هاي كشاورزي و الگوهاي اكولوژيكي مناطق مختلف كره زمين محسوب شود.
اگرچه هيچ شاهدي مبني بر استفاده از اين تكنولوژي ويرانگر توسط دولت آمريكا وجود ندارد، اما مسلماً سازمان ملل متحد بايستي به موازات پرداختن به تأثيرات جوي گازهاي گلخانه‌اي، به موضوع و پيامدهاي اين سلاح مرگبار زيست محيطي نيز توجه نمايد.
جنگ جوي
دكتر «روسالي برتل» دانشمند برجسته جهاني، در اين باره، قاطعانه مي‌گويد:
«دانشمندان نظامي دولت ايالات متحده با پرداختن به الگوها و نظام‌هاي جوي، در پي دستيابي به سلاحي بالقوه‌اند. از جمله شيوه‌هاي اين برنامه، مي‌توان به تقويت جريان توفان‌ها، تغيير مسير جريان‌هاي جوي با هدف خلق سيل‌هايي هدف‌دار و يا دامن زدن به خشكسالي در مناطق مورد نظرشان اشاره نمود.»
در دهه 1970، «برژنسكي» مشاور اسبق امنيت ملي آمريكا در كتاب خود با عنوان «بين دو عصر» در اين باره اين گونه پيش‌بيني نمود: «تكنولوژي در آينده در اختيار رهبران دولت‌هاي بزرگ قرار مي‌گيرد و توسل به شيوه‌هايي از جنگ‌هاي پنهاني كه نيازمند حداقل نيروي انساني است، جايگاهي خاص پيدا خواهد كرد كه از جمله اين گونه شيوه‌ها، مي‌توان به دستكاري‌ها و تغييرات تعمدي جوي اشاره نمود كه مي‌تواند به خلق مثلاً دوره‌هايي بلندمدت از خشكسالي و يا ايجاد توفان دامن زند.»
هارپ چيست؟
اين پروژه مشترك نيروي هوايي، دريايي و سازمان‌ ناساي آمريكا است و در حقيقت، بخشي از نسل جديد سلاح‌هاي پيشرفته اين كشور محسوب مي‌شود. اين پروژه، متشكل از سيستمي از آنتن‌هاي بسيار قدرتمندي است كه تواناي خلق «تغييرات محلي كنترل شده در سطح يون كره» را دارند. دكتر «نيكلاس بگيج» دانشمند برجسته آمريكايي كه از مخالفين جدي و از جمله افرادي است كه در پي دامن زدن به مخالفت‌هاي عمومي عليه اين برنامه است، هارپ را اين گونه توصيف مي‌كند:
«هارپ، تكنولوژيي است كه بر پايه انتشار امواج راديويي فوق‌العاده قدرتمند بنا نهاده شده است؛ امواجي كه انعكاس يافتن‌شان به سطح يون كره يا همان سطح فوقاني جو، سبب گرم شدن و بالا رفتن سطح آن مي‌شود. در چنين شرايطي است كه امواج الكترو مغناطيسي ارسال شده، به زمين بازگشت نموده و در هر موجود جان‌دار و بي‌جاني نفوذ مي‌كند.»
دكتر «روسالي برتل»، هارپ را به مثابه بخاري غول‌آسا برمي‌شمارد كه مي‌تواند به اختلالاتي عظيم در سطح يون كره دامن زده و نه تنها حفره‌هايي عظيم را در آن خلق كند، بلكه شكاف‌هايي طويل نيز در اين سطح محافظ زمين كه مانع اصلي براي هجوم اشعه‌هاي مرگبار جوي است، ايجاد مي‌نمايد.
گمراه نمودن افكار عمومي
هارپ صرفاً به عنوان برنامه‌اي علمي و تحقيقاتي به افكار عمومي معرفي شده است. ظاهراً بر طبق اسناد نظامي دولت ايالات متحده، مهم‌ترين هدف اين پروژه، استفاده از يون كره براي نيل به اهداف و مقاصد وزارت دفاع آمريكا است. يكي از مطالعات نيروي هوايي آمريكا، بدون اشاره صريحي به اين پروژه، خاطرنشان مي‌سازد كه استفاده از تغييرات در يون كره، نه تنها مي‌تواند به نابودي سيستم‌هاي رادار و مخابراتي دشمنان ما كمك كند، بلكه از آن مي‌توان به عنوان ابزاري جهت تغيير الگوي جوي سود جست.
طبق نظر دكتر برتل، هارپ بخشي از نظام يكپارچه تسليحاتي آمريكا است كه به نحوي بالقوه در برگيرنده پيامدهاي مخرب زيست محيطي مي‌باشد. وي در اين باره مي‌گويد: «اين پروژه، محصول پنجاه سال تلاش جدي براي نيل به اهدافي است ويرانگر كه در راستاي درك و نيز كنترل بر لايه‌هاي فوقاني جو شكل گرفته است. هارپ در حقيقت بخشي جداناپذير از تاريخ طولاني تحقيقات فضايي با ماهيت و رويكردي نظامي است كه پي‌آمدهاي آن و نيز توسل به پروژه‌هايي از اين دست، مي‌تواند هشداردهنده و هراس‌انگيز باشد. تلفيق اين پروژه با آزمايشگاه‌هاي فضايي و موشك‌هاي موجود با هدف وارد ساختن ميزان عظيمي از انرژي، مي‌تواند تأثيري همپاي يك بمب اتمي داشته باشد.»
به رغم اين واقعيت، اين پروژه گه‌گاه به عنوان محافظي فضايي در برابر سلاح‌هاي جديد، به افكار عمومي معرفي شده است و حتي ساده‌لوحانه‌تر اين كه بعضاً به عنوان ابزاري جهت اصلاح و محافظت از لايه ازن معرفي مي‌شود.
تسليحات جديد نظم نوين جهاني
هارپ را مي‌توان نمونه‌اي از زرادخانه تسليخاتي نظم نوين جهاني برشمرد. از منظر نظامي دولت آمريكا، كليه نظام‌هاي اقتصادي موجود را مي‌توان با تكيه به دستكاري‌ها و تغييرات جوي، با بي‌ثباتي مواجه نمود و نكته مهم‌تر در استفاده از اين گونه طرح‌ها آن است كه استفاده از آنها بدون آگاهي دشمن از ماهيت مهاجم و با بهايي‌ كمتر و نيز عدم استفاده از نيروها و تجهيزات نظامي قابل تحقق است.
جداي از منافع اقتصادي و استراتژيك اين طرح براي دولت آمريكا، مي‌توان به استفاده از گزينشي از آن با هدف تغييرات جوي در نقاط مختلف جهان و ايجاد بي‌ثباتي‌هاي اكولوژيكي و كشاورزي هدفدار آن اشاره نمود. هم اكنون وزارت دفاع آمريكا، منابع قابل ملاحظه‌اي در راستاي گسترش اين گونه سيستم‌هاي كنترل بر اوضاع جوي اختصاص داده است و دو سازمان آمريكايي «ناسا» و «نيما» بخشي از فعاليت‌هاي خود را به بررسي تصاوير و اطلاعات ارسالي از ماهواره‌هاي تحقيقاتي اين كشور در حوزه مخاطرات و نتايج ناشي از فرسايش و رانش زمين، سيل، زلزله و نيز پيش‌بيني وضع هوا و تغييرات جوي معطوف نموده‌اند.
اذعان پارلمان اروپا به پي‌آمدهاي پروژه هارپ
در فوريه سال 1998، در واكنش به گزارش خانم «ماج برين تئورين» درباره اين پروژه، كميته امور خارجي امنيت و سياست دفاعي پارلمان اروپا، اقدام به صدور بيانيه‌اي نمود كه در بخشي از آن مي‌خوانيم:
به واسطه پيامدها و تأثيرات گسترده اين پروژه بر محيط زيست و نگراني‌هاي جهاني آن و هم چنين توجه به ملاحظات قانوني، اخلاقي و نيز عواقب زيست محيطي آن، بايد هيأت بين‌المللي مستقلي به بررسي ماهيت آن بپردازد. اين كميته، به واسطه امتناع مجدد دولت آمريكا از ارائه توضيح درباره اين پروژه، مراتب تأسف خود را ابراز مي‌دارد. با اين وجود، به واسطه فقدان اختيارت لازم، تقاضاي اين كميته براي تهيه پيش‌نويس درباره تأثيرات زيست محيطي فعاليت‌هاي نظامي اين طرح، هم چنان بي‌نتيجه مانده است.
هارپ؛ پروژه‌اي كاملاً كارآمد و قابل استفاده
اگرچه تاكنون هيچ مدرك متقني مبني بر استفاده از اين تكنولوژي به دست نيامده است، اما يافته‌هاي علمي بيانگر آن است كه در حال حاضر، اين پروژه كاملاً عملياتي و قابل بهره‌برداري است و اين بدين معنا است كه ارتش آمريكا مي‌تواند به نحوي گزينشي، با هدف ايجاد تغييرات جوي و در نتيجه بي‌ثبات نمودن اقتصاد ملي كشورهاي غيردوست يا به قول خودشان دولت‌هاي خودسر از اين تكنولوژي استفاده نمايد.
هم‌اكنون نيز فارغ از توسل دولت آمريكا به اين سلاح جديد، نظام‌هاي كشاورزي كشورهاي توسعه‌يافته و در حال توسعه، به واسطه اعمال سياست‌هاي نظم نوين جهاني از جمله آزادسازي بازار، ورود كنترل نشده كالاها و … در وضعيتي بحراني به سر مي‌برد. شواهد و اسناد فراوان، حكايت از آن دارد كه درمان‌هاي اقتصادي تحميل شده توسط بانك جهاني و صندوق بين‌المللي پول، با بي‌ثباتي و نابودي نظام‌هاي كشاورزي كشورهاي جهان سوم همراه بوده است. هم‌چنين حمايت سازمان تجارت جهاني از معدود شركت‌هاي غول‌آسا كه با هدف عرضه و تحميل بذرهاي دستكاري شده ژنتيكي در سراسرجهان به فعاليت مشغولند، خود چنين بي‌ثباتي‌اي را تشديد نموده است.
از همين رو است كه درك رابطه بين فرآيندها و فعاليت‌هاي اقتصادي، نظامي و استراتژيكي نظم نوين جهاني، يك ضرورت اجتناب‌ناپذير است. در چنين شرايطي، دستكاري هاي جوي با اتكاي به پروژه‌هايي همچون هارپ ـ خواه به صورت تصادفي يا عامدانه ـ به نحوي اجتناب‌ناپذير با تضعيف نظام‌هاي اقتصاد ملي ديگر كشورها و تخريب زيرساخت‌هاي اقتصادي و ورشكستگي كشاورزان همراه خواهد شد.
مسلم است كه دولت‌ها و نيز سازمان‌ ملل متحد، بايد به پيامدهاي احتمالي پروژه هارپ و ديگر سلاح‌هايي از اين دست بر وضعيت جوي زمين، توجه لازم نمايند.
پایان _______________

hoseinpb
07-03-2009, 20:08
آخرین تصاویر از محل آنتن های هارپ در آلاسکا :

hoseinpb
07-03-2009, 20:29
با توجه به سواد اندک بنده تا اونجایی که تو سایت haarp.alaska.edu تونستم بخونم نوشته بود این قضیه کلا یه تحقیق علمی و برای مسایل دفاعی کابرد داره!
بعدشم نوشته کل کارامون اینجا با دوربین زنده و ... تحت کنترله و کار خلاف نمی کنیم!
شما این حرفارو باور می کنید؟ اونم از آمریکا؟

hoseinpb
07-03-2009, 22:44
ادامه بحث در

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hoseinpb
09-03-2009, 13:00
علت سرخ شدن دریا فعالیت جلبک های سمی گزارش شده در حالی که شاهدین می گویند:

من فکر نکنم جلبک ها بتوانند زلزله بوجود بیاورند، دریا را قرمز کنند و دلفین ها را بسوزانند!
حالا گزارش شبکه لرزه نگاری از زلزله های بندر لنگه:
آغاز ____________
گزارش زمين لرزه 4/8/1387 شمال باختری بندر کنگ –بندر لنگه

آرش اسلامی ،عليرضا اشعری

1- معرفی رویداد
در ساعت 47:17: 23(به وقت محلی)روز 4/8/87 زمین لرزه ای به بزرگای 1/5=ML در مقیاس محلی در7 کیلومتری شمال باختری بندر کنگ و 13کیلومتری شمال بندر لنگه استان هرمزگان به وقوع پیوست (شکل 1). رومرکز این رویداد براساس لرزه نگاشت‌های ثبت شده در شبکه ملی لرزه نگاری باندپهن پژوهشگاه در مختصات 64/26 درجه عرض شمالی و 89/54 درجه طول خاوری قرار دارد. این رویداد در تمامی ایستگاه‌های لرزه نگاری باند پهن پژوهشگاه به خوبی ثبت شده است (شکل 2).

شکل (1): مرکز سطحی زمین لرزه شمال باختری بندر کنگ- بندر لنگه

شکل (2): لرزه نگاشتهای ثبت شده توسط شبکه لرزه نگاری باند پهن پژوهشگاه از زمین لرزه شمال باختری بندر کنگ- بندر لنگه
تا زمان تهیه این گزارش(5/8/87)3پسلرزه در منطقه رویداده است که بزرگترین آنها با بزرگای محلی ML=4/2 در ساعت 23:55:16 همان روز در 23 کیلومتری شمال خاوری بندر لنگه رخ داده است(شکل3).در ضمن در مدت یک ماه اخیر، 50 زمین لرزه با بزرگای بیشتر از 5/2 در منطقه رویداده است که شکل3 و جدول 1 بزرگترین آنها را نشان می‌دهد.
این زمین لرزه ها موجب وحشت مردم ، ترک خوردن دیوار برخی از منازل مسکونی بندر کُنگ ، ریزش مناره مسجد کویتی ها و کوه پلوغار در مسیر بندرلنگه به بندرعباس شد. بر اثر زمین لرزه چند نفر زخمی شدند که سر پایی درمان شدند(خبرگزاری جمهوری اسلامی).

شکل(3): توزیع مکانی زمین لرزه اصلی و پسلرزه ها(ستاره قرمز زمین لرزه اصلی، دوایر سبز تیره پسلرزه ها و دوایر آبی زمین لرزه های رویداد در یک ماه اخیر را نشان می دهند).
2- پيشينه لرزه خيزی منطقه
بررسی لرزه خیزی گستره 100کیلومتری کانون زمین لرزه نشان می دهد که بیش از 435 رویداد لرزه ای در سده گذشته در منطقه رخ داده، که 45 مورد از آنها دارای بزرگای 5 و بیشتر از 5 است (شکل4). این آمار نشان دهنده لرزه خیزی بالای منطقه جنوب ایران می باشد. بزرگترین این زمین لرزه ها زمین لرزه 10 آبان 1335 (31 اکتبر 1956 میلادی) 20 کیلومتری خاور بستک می باشد که دارای بزرگای 3/6=Ms است.

شکل (4): لرزه خیزی منطقه.
3- زمين شناسی استان هرمزگان

استان هرمزگان بر اساس تقسیم بندی زمین شناسی ـ ساختاری ایران، گستره‌ای است كه از شمال به زون ایران مركزی، از غرب و شمال غرب به واحد ساختاری زاگرس مرتفع، از شرق به واحد ساختاری زاگرس چین خورده و از جنوب شرق به واحد ساختاری مكران و از جنوب به خلیج فارس محدود می‌گردد.

زون زاگرس
واحد ساختاری زاگرس یكی از واحد های اصلی و عمده‌ای است كه قسمت عمده استان هرمزگان در این زون واقع شده است. گسل انتقالی قطرـ كازرون با عبور از این استان واحد ساختاری زاگرس رورانده را در مجاورت زون زاگرس چین خورده قرار می دهد.
پی سنگ زاگرس یك كمپلكس متبلور دگرگونی می‌باشد. واحد ساختمانی زاگرس چین خورده با پهنای در حدود 150 تا 250 كیلومتر دارای روند عمومی شمال غرب به جنوب شرق می‌باشد و در آن رسوبات پالئوزوئیك، مزوزوئیك و ترشیری به طور هم شیب روی هم قرار گرفته اند.

این واحد ساختمانی طی سه مرحله تكامل یافته است :

مرحله پلاتفرم: كه از اینفرا كامبرین تا تریاس میانی طول كشیده و طی آن رسوباتی مشابه با البرز و ایران مركزی بر جای گذاشته شده است. در اوایل پرمین زاگرس بوسیله رسوبات تبخیری ـ قاره ای پوشیده شده كه بعداً رسوبات آهكی مربوط به دریای كم عمق همراه با شیل و رخساره های كولابی تا تریاس یانی در آن رسوبگذاری شده است.
مرحله بزرگ ناودیس (تریاس ـ میوسن): در اواخر تریاس این قسمت از سایر مناطق ایران جدا شد و به صورت حوضه فرورفته ای كه دائماً در حال نشست بوده است درآمد. جنس این رسوبات كربناته كه در آن مارن، ماسه ـ سنگ و شیل نیز كم و بیش دیده می‌شود. وجود رسوبات تبخیری و برخی از نبودهای چینه شناسی كوتاه مدت نشانه ای از حركات قائم (خشكی زایی) در این حوضه رسوبی است. تمام این رسوبات به طور هم شیب بر روی رسوبات پالئوزوئیك قرار دارد و هیچ نوع فعالیت ماگماتیسم و دگرگونی طی فاز آلپی در این حوضه مشاهده نمی‌شود.
مرحله پس از كوهزایی همزمان با ته نشینی كنگلومرای بختیاری طی میوـپلیوسن، زاگرس و تمام فلات ایران فاز كوهزایی پاسادنین را پشت سر نهاد و چین خوردگی پیدا كرد.

زون مكران
زون مكران كه در جنوب شرقی استان هرمزگان واقع شده است از غرب به گسل میناب، از جنوب به دریای عمان و از شرق به پاكستان محدود می‌شود. در حد شمالی زون مزبور گسل ها و تراست هایی با روند شرقی ـ غربی وجود دارند كه گسل بشاگرد یكی از مهمترین آنها است. قدیمی ترین سنگهای این زون را ملانژ های رنگی تشكیل می‌دهند كه به كرتاسه فوقانی ـ پالئوسن متعلق میباشد.
4- گسلهای منطقه

گسل جبهه کوهستان(MFF)
این گسل در حقیقت کمربند چین خورده ساده زاگرس را به طرف جنوب و جنوب غرب محدود کرده و از نظر ساختمانی، توپوگرافی لرزه زمین ساختی بسیار مهم بوده و می توان آن را به عنوان یک گسل اصلی راندگی، که مدفون است، تصور کرد.
شواهد زمین شناسی، نظیر وضعیت بخشهای فوقانی سازند آسماری، ویژگیهای چینه شناسی، لرزه ای و چاههای حفاری شده (فالکون 1974، بربریان 1986 و 1989) بیانگر آن است که در طول گسل راندگی جبهه کوهستان یک جابجایی قائم وجود دارد که بیش از 6 کیلومتر می باشد به طوری که در اثر حرکات قائم انجام شده در طول این گسل، لبه جنوب غربی کمربند چین خورده در امتداد این گسل بالا آمده و بدین ترتیب چین های نامتقارن سطحی که در جبهه نیز قرار دارند، حاصل گشته است.
به طور مشخص گسل لبه کوهستان از چند قطعه راندگی پیچیده و مجزا تشکیل گردیده که دارای طولی بین 15 تا 115 کیلومتر بوده و طول کلی آنها بیش از 1350 کیلومتر در ایران می باشد. این قطعات گسلی در عمق، همراه با چینهای نامتقارن مربوط (که در سطح هستند) به صورت مجزا بوده و از طریق نمود و پله های مشخصی که در عوارض توپوگرافی مورفوتکتونیکی قابل مشاهده می باشد. از یکدیگر مجزا می گردند. این قطعات در ناحیه فارس (ورقه جنوب-مرکز) و نیز لرستان (شمال غرب زاگرس) تشکیل دو کمان گسترده را می دهند به طوری که دارای آرایشهای نردبانی راست و چپ بوده و در کناره های شرقی و غربی این دو الگوی کمانی قرار می گیرند.
گسل جبهه کوهستان به وسیله گسل کازرون- برازجان حداقل به اندازه 140 کیلومتر به صورت راست گرد جابجا شده است. بررسیهای انجام شده در ارتباط بافعالیتهای لرزه ای در طول قطعات مختلف گسل راندگی لبه کوهستان نشان می دهد، زمین لرز ه های مطالعه شده در قطع شدگی نواحی چین خورده قرار می گیرند. در این مورد زمین لرزه های متعددی از 1052 تا 1991 وجود داشته که بزرگی آنها بین 5/5 تا 8/6 تغییر می کند.
چنین به نظر می رسد که این زمین لرزه ها در نواحی که نبود گسلش پی سنگی وجود دارد بوجود آمده و آنگاه از این ناحیه به اطراف پخش می شوند. به عنوان مثال می توان از زمین لرزه سال 1977 با بزرگی 5/5= mbیاد کرده که در حد شرقی قطعه گنو (از گسل جبهه کوهستان)رخ داده و پس از 76 روز زمین لرزه سال 1977 خورگو با بزرگی 7=Ms (از گسل جبهه کوهستان) روی داده است، به طوری که این زمین لرزه در شمال شرقی نبودگسلش قرار دارد.
بررسی مکانیسم زمین لرزه ها در طول گسل جبهه کوهستان اشاره دارد که گسلش تقریباً از نوع راندگی محض بوده و سطوح به دست آمده نیز به موازات روند ساختمانهای زمین شناسی ناحیه و گسل جبهه کوهستان بوده اند.
گسل لبه گودال زاگرس(ZFF)
این گسل منطقه گودال جلوی زاگرس را (در شمال و شمال شرق) از دشت ساحلی زاگرس (در جنوب و جنوب غرب) جدا می سازد. در حقیقت این گسل حد شمالی و شمالی شرقی دشت آبرفتی خلیج فارس را تشکیل داده و دارای یک سیستم معکوس-لغز می باشد.
این گسل نیز همانند گسل جبهه کوهستان به صورت یک خط ناپیوسته و ناهموار که موازی گسل جبهه کوهستان می باشد، دیده می شود. این گسل نیز از طریق شکستگی کازرون-برازجان دچار یک جابجایی راست به اندازه 150 کیلومتر گردیده است. بدین ترتیب می توان همانند گسل جبهه کوهستان انتظار داشت که در اثر این جابجایی نیز ارتفاع آن در بخش غربی منطقه گسل کازرون افزایش یافته باشد. این گسل در منطقه، حد جنوبی فروافتادگی دزفول را تشکیل داده و از طریق قطعاتی از گسلهای راندگی که باعث قطع شدن یالهای برگشته (جنوب غربی) تاقدیسها گردیده اند، توضیح داده و بازشناخته می شوند. به عنوان مثالی از این مورد می توان از راندگی اهواز یاد نمود. بررسیهای لرزه ای در قرن حاضر نشان می دهند که این گسل دارای فعالیت مجددی بوده و در پیرامون آن کانونهای زمین لرزه نیز وجود دارد.

5- جمع بندی
مناطق فارس و ساحلی جنوب هر دو در ایالت لرزه زمین ساخت زاگرس قرار دارند که پیچیدگیهای فراوان لرزه زمین ساختی ویژه داد. به همین دلیل، در روی زمین همبستگی میان کانون زمین لرزه ها وگسله های موجود دیده نمی شود.
وجود پوششی از لایه های شکل پذیر و تناوب آن با لایه های مقاوم شکل ناپذیرباعث شده است که حداکثر زمین لرزه های بزرگ زاگرس با گسلش روی زمین همراه نبوده اند.
منطقه ساحلی جنوب(هرمزگان) از لحاظ تعداد گسله های پی سنگی شناخته شده در آن و تعدد رومرکز زمین لرزه ها بر دیگر مناطق کشور پیشی می گیرد.بررسی زمین لرزه های تاریخی و مهم دستگاهی سده اخیر نشان می دهد که گستره مورد بررسی از دیدگاه لرزه زمینساختی گستره ای بسیار پر تکاپو و به شدت لرزه خیز است و به همین دلیل زمین لرزه های دستگاهی این منطقه، به رغم خطا در تعیین رومرکز، از نظر تعداد در کشور بیشترین است(پهنه بندی خطر نسبی زمین لرزه در ایران، مرکز مطالعات و تحقیقات شهر سازی و معماری ایران، 1376).

در سده اخیر 5 زمین لرزه مخرب و بزرگتر از 6 در منطقه رویداده است که عبارتند از (شکل 5):

زمین لرزه 2مهر 1304 (24سپتامبر 1925)،جزیره قشم، 1/6=mb.
زمین لرزه 2اردیبهشت 1315 (21آوریل 1936)،خلیج فارس-جزیره تنب بزرگ، 2/6=mb.
زمین لرزه 10آبان 1335 (31اکتبر 1956)،خاور بستک، 3/6=Ms.
زمین لرزه 6آذر1385 (27نوامبر 2005)،جزیره قشم، 0/6=mb.
زمین لرزه 20شهریور 1387 (10سپتامبر 2008)،شمال جزیره قشم، 2/6=mb.

(5): توزیع مکانی 5 زمین لرزه با بزرگای بیش از6(دوایر سبز رنگ) در سده اخیر منطقه.
پایان ____________

hoseinpb
09-03-2009, 13:33
از کاربرد ها هارپ در مقاله اول:

٣- ايجاد سونامی، خشکسالی، آتش فشان، سيل ها، طوفان هايی نظير طوفان کاترینا در نیواورلئان،طوفان گانو عمان
و
نقل قول از behraz.gigfa.com/word/?p=46

معاون دریایی سازمان محیط زیست گفته است که گسترش پدیده جلبکی ناشی از حرکت شناورها در منطقه نیست و آن را ناشی از توفان گنو در سال گذشته ذکر کرده است.

پس چه مستقیم و چه غیر مستقیم کار هارپه.

hoseinpb
09-03-2009, 13:36
دقت کنید که زلزله ها یک مرکز دارند و در همان حوالی جلبک ها فعال شدند- ماهی ها و دلفین ها سوختند.
صد در صد این قسمت مورد حمله قرار گرفته.

rezaete
15-03-2009, 21:18
فیلمی کوتاه از آزمایش هارپ :

hoseinpb
19-03-2009, 09:43
خوب معلومه! مثلا اگه من بخوام یه مشت پای چشه کسی بکارم بهش می گم حدس می زنم تا 5 دقیقه دیگه پای چشت کبود بشه .... که می شه! این که نشد پیش بینی!
حالا این خبر رو از آدرس yjc.ir/News/NewsDesc.aspx?newsid=74964 (همون باشگاه خبرنگاران جوان) بخونید:
به قسمتایی که رنگی کردم توجه کنید.قسمت های بولد رو هم بیشتر دقت کنید.
آغاز ___________________

.
.
.
ساخت سيستم هشدار زلزله توسط ناسا
همچنين دانشمند ناسا در شرف پيش بيني زمان درست و قطعي وقوع زلزله هستند.
براساس اين گزارش، محققان مي گويند كه ارتباط تناتنگي مابين اختلالات الكتريكي در حال وقوع در اتمسفر و لرزه هاي قريب الوقوع در زير زمين يافتند.
به گفته اين محققين درست زماني كه علائمي را دراتمسفر ثبت كرده بودند، حادثه مخرب زلزله چين به وقوع پيوست.
بسياري از دانشمندان هنوز در ترديدند كه آيا چنين سيگنالهايي مي تواند نشان دهنده زلزله اي قريب الوقوع باشد يا خير.
مينورو فراود فيزيك دان و مدير عالي دستگاه ها و تجهيزات فضايي در مركز تحقيقات ناسا در گفتگو با بي بي سي مي گويد: من معتقدم كه ما قادر خواهيم بود كه رابطه درستي را بين زمين لرزه و تحولاتي كه قبل از آن رخ مي دهد پيدا كنيم.
وي مي افزايد: با وجود سالها تلاش وتحقيق براي پيش بيني زمان وقوع زلزله هنوز دانشمندان موفق به كشف روشي مطمئن و قطعي براي اين امر نشده اند.
لايه يونسفر از ديگر لايه هاي اتمسفر زمين مجزاست چرا كه به دليل پرتوگيري از اشعه خورشيد كاملاً با نيروي اكتريسيته پر شده است.
براساس اين گزارش، با استفاده از ماهواره يك سري اختلالات را در ارتفاع 100-600 كيلومتري بالاي اتمسفر ثبت كرده اند كه بعداً در اين نواحي زلزله رخ داده است.
يكي از مهمترين اين بررسي ها تغيير در تراكم الكترونها و ديگر ذرات الكتريكي موجود در لايه يونسفر سطح زمين است.
براساس مطالعاتي كه بر روي 100 زمين لرزه بالاي پنج ريشتر يا بالاتر در تايوان در طول چند دهه اخير رخ داده، محققان دريافتند كه اغلب تمامي اين زمين لرزه ها در عمقي حدود 35 كيلومتري اعماق زمين رخ داده يعني جايي كه متعاقب آن در يونسفر زمين اختلالات يوني و الكتريكي به وجود آمده است.
همچنين دانشمدان علايم بزرگي را در لايه يونسفر زمين قبل از زلزله 7.8 دهم ريشتري دوازدهم مي چين مشاهده كردند.
تيم محققين ناسا در تلاشند تا ماهواره اي "ساري" مجهز به سيستم هشدار وقوع زلزله را با فناوري ساخت انگليس به فضا بفرستند.
مينورو و پدرش فردمن فراود نظريه ديگري را مطرح كرده و مي افزايند: زماني كه زلزله در حال وقوع است لايه هاي سنگي زير زمين حالت فشرده و متراكم دارند سطوح تكتونيك و زمين ساخت را حركت مي دهند و اين درست به مانند يك باتري عمل مي كند و اختلالات يوني را در لايه يونسفر به وجود مي آورد.
براساس اين نظريه وقتي سطح داراي بار الكتريكي مثبت به طرف سطح زمين حركت مي كند، سطح زمين باردار مي شود و اين باعث تحت تاثير گذاشتن لايه يونسفر و اختلاف يوني در آن مي شود.
زماني كه دوباره اين سطوح باردار در سطح زمين به هم مي پيوندند وارد يك حالت برانگيخته مي شوند و سپس از حالت برانگيخته خارج شده و ذراتي با تشعشعات مادون قرمز يا فتون از خود ساطع مي كنند.
گفتني است كه محققان در حال بررسي آزمايشگاهي اين نظريه و با استفاده از دست كم سه ماهواره هستند.
.
.
.
پایان ___________________
حالا این اطلاعات رو با اطلاعات مقاله اول مقایسه می کنیم:
1.

درست زماني كه علائمي را دراتمسفر ثبت كرده بودند، حادثه مخرب زلزله چين به وقوع پيوست.
_ _ _ و _ _ _
تمامي اين زمين لرزه ها در عمقي حدود 35 كيلومتري اعماق زمين رخ داده يعني جايي كه متعاقب آن در يونسفر زمين اختلالات يوني و الكتريكي به وجود آمده است.

که در مقاله اول از کاربردهای هارپ اومده:

ايجاد موج Extreme Low Frequency) ELF) با فرکانس از ١ تا ٢٠ هرتس به توسط آيونوسفير، که با برخورد امواج هارپ توليد شده و سپس به زمين فرستاده می شود و تا اعماق ٣٥ کيلومتری زمين نفوذ نمايد که پس از برخورد به لايه های مختلف زير زمينی توليد صدا نموده و در پی آن ايجاد زلزله می نمايد. برای تعاریف "فرکانس باند" ها به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشاره کنید.
٣٠ دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان (Sichuan) در چين در سال ٢٠٠٨، واکنش گذاختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده میشد و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست.

2.

براساس اين نظريه وقتي سطح داراي بار الكتريكي مثبت به طرف سطح زمين حركت مي كند، سطح زمين باردار مي شود و اين باعث تحت تاثير گذاشتن لايه يونسفر و اختلاف يوني در آن مي شود.
زماني كه دوباره اين سطوح باردار در سطح زمين به هم مي پيوندند وارد يك حالت برانگيخته مي شوند و سپس از حالت برانگيخته خارج شده و ذراتي با تشعشعات مادون قرمز يا فتون از خود ساطع مي كنند.

و در مقاله اول:

hoseinpb
29-03-2009, 11:13
نمی دونم به این موضوع ربطی داره یا نه
ولی مسیر حرکت ماهواره امید از روی آلاسکا رد می شه!
تو اخبار یه گزارش نشون می داد مسیر حرکت ماهواره امید پشت سرشون بود. من اونجا دیدم
اینم دوتا عکس که اگه مسیر رو ادامه بدین به آلاسکا می رسه

حامدرضائی
29-03-2009, 11:50
خیلی جالبه ها! میگن پروژه هارپ واسه تحقیقه! آخه کی می آد واسه یه تحقیق 180 تا آنتن 23 متری تو زمینی به مساحت 22000 متر مربع بکاره اونم با این هزینه؟ معلومه که کلا واسه یه چیز دیگس. مسلما یه سلاح جنگیه.
آره بابا
تو روز روشن داره دروغ میگه
واقعا که مثل بچه فکر میکنه
اینا هم فیلماشن

saber57
05-04-2009, 22:24
این تایپک به بررسی پدیده haarp که مخفف the high frequency active auroral research program است خواهد پرداخت.
این سلاح جدید ترین، قوی ترین و مخوفترین سلاح است که جزء سلاح های جنگ ستارگان (سلاح هایی که از امواج رادیویی ، لیزر و نیروی مغناطیس استفاده کنند) بشمار می آید. و می تواند هر بلایی نظیر زلزله،سیل و ... را که تا قبل از آن "بلای طبیعی" نامیده می شد بطور غیر طبیعی در هر جا از کره زمین ایجاد کند.

آزمایشات هسته ای زیر زمینی و زیر آبهای آقیانوس هم میتونه زلزله و سونامی ایجاد کنه مثل همون سونامی معروف که چیزی جز آزمایش و مانور هسته ای ابرقدرت ها ی شرق دور برای آمادگی جنگ جهانی سوم نبود:46:

hoseinpb
06-04-2009, 21:07

s@leh
07-04-2009, 00:31
اون فیلم اولی واقعی بنظر نمیاد ، انگار با برنامه درستش کردن

کل قضیه هم بو داره یه کم

اصولا آمریکا اگر بخواد کاری کنه ، اونم همچین کاری ، لو نمیره ، حتی پروژه های تحقیقات هوایی اش که مردم هواپیما هاش رو با یوفو اشتباه گرفته بودن ، تا امروز لو نداده ، بعد بیاد همچین پروژه ای رو اونم بیخ گوش روسیه ، و با این وضعیت روباز ، انجام بده ؟

احتمالا نویسنده ، یا شروع کننده این داستان هیجان انگیز منظور خاصی داشته

در مورد ایران باید گفت که ایران یکی از زلزله خیز ترین مناطق جهان هست و صفحه زیرین فلات ایران یکی از فعال ترین صفحه هاست (( و بوده )) ، دلیلش هم اینه که داره هر ساله به سمت شمال شرق حرکت میکنه و صفحه عربستان داره زیرش فرو میشه ، ایران روی گسل های زیادی واقع شده و ربطی به پدیده های دیگه نداره

و زوده در مورد پروژه هارپ قضاوت کرد

Cyberlife
07-04-2009, 01:21
دوست عزیز hoseinpb من هم یک سری مطالب در قسمت خبرهای غیر کامپیوتر نوشتم ، خوب از این به بعد مطالب مربوط به این پروژه رو در این قسمت قرار میدم و امیدوارم باهم بتونیم مطالب مفیدی به کاربران ارائه بدیم .

dimah2005
07-04-2009, 19:27

تا اون جا که من می دونم این موضوع یک کتاب علمی تخیلی هست که نویسندش چند وقت پیش مرد .

شما یه منبع درست درمون ندارید ؟

اگه این موضوع درست بود صدا سیما اونو تو بوق و کرنا می کرد (مثل هلوکاست)

کل قضیه هم بو داره یه کم

اصولا آمریکا اگر بخواد کاری کنه ، اونم همچین کاری ، لو نمیره ، حتی پروژه های تحقیقات هوایی اش که مردم هواپیما هاش رو با یوفو اشتباه گرفته بودن ، تا امروز لو نداده ، بعد بیاد همچین پروژه ای رو اونم بیخ گوش روسیه ، و با این وضعیت روباز ، انجام بده ؟

احتمالا نویسنده ، یا شروع کننده این داستان هیجان انگیز منظور خاصی داشته

در مورد ایران باید گفت که ایران یکی از زلزله خیز ترین مناطق جهان هست و صفحه زیرین فلات ایران یکی از فعال ترین صفحه هاست (( و بوده )) ، دلیلش هم اینه که داره هر ساله به سمت شمال شرق حرکت میکنه و صفحه عربستان داره زیرش فرو میشه ، ایران روی گسل های زیادی واقع شده و ربطی به پدیده های دیگه نداره

و زوده در مورد پروژه هارپ قضاوت کرد

شدیدا موافقم
+

جنگ های اخیر اسراییل هم نمونه خوبی هستن چون تو همش شکست خوردن اگه درست بود .....

s@leh
09-04-2009, 01:57
از اونجا که احساس کردم این وبلاگ یه کم داره زیاده روی میکنه :دی

این مطالب عوام فریبانه و بی اساس رو از هر کجای تخیل مهیجتون در آوردید برش گردونید به همونجا

ببینید هزاران مشکل و اشتباه از نظر فیزیک ( که البته اساتید دیگه باید نظر بدن ) و سایر مباحث علمی در این نوشتار شما وجود داره

1 : من نمیدونم شما با چه مبنایی التهاب و تپش و قرمز شدن آسمون رو به لایه یونوسفر نسبت میدید . این قسمت از جو زمین همونطور که از اسمش پیداست , یک منطقه یونیزه است که برای دفع ایکس ری و یو وی مفید هست , و فاصله اون از سطح زمین 300 تا 900 کیلومتر تخمین زده میشه . شما بدون هیچ مبنا و دلیل علمی , میگید که امواج پروژه هارپ این لایه رو ملتهب میکنه و قرمز میشه و ...
شما حتی یک منبع و مرجع علمی برای این ادعا نیاوردید و دارید مردم رو گول میزنید
تابحال جایی خونده یا دیده نشده و ثابت هم نشده که لایه یونوسفر , بتونه رنگ به خودش بگیره , چه برسه به اون رنگین کمان که شما از آسمان چین گذاشتین و جالب اینه که آسمون به قول شما قرمز نیست و یک انکسار نور هست

2 : درک جدید شما قابل توجه بود ء فشار بر لایه های زمین بر حسب وات , سوال اینه که چطور این ریز موج ها میتونن به جریان الکتریکی تبدیل بشن و سوال بعد اینه که این میزان جریان الکتریسیته چطور میخواد پوسته های زمین رو جابجا کنه ؟ بر فرض اینکه این موج ها بار الکتریکی دارن , چرا این بار الکتریکی رو در برخورد با سطح زمین آزاد نمیکنن و میرن این بار رو در لایه های زیرین کره زمین تخلیه میکنن ؟ و سوال بعد هم اینکه زمین دافع این انرژی الکتریسیته است , همونطور که در صائقه مشاهده میشه . اگر این نظریه شما درست باشه که ولتاژ بر زمین و پوسته زمین اثر میزاره , پس چرا صائقه های عظیم اثری روی پوسته کره زمین ندارن و باعث زلزله نمیشن ؟

3 : گرم شدن کره زمین , باران های سیل آسا و گردباد و گردآب و غیره , همه دلایل مشخصی دارن که دانشمندان سالها بدنبال کشف علت اونها بودن , اما شما یکباره همه اون تلاش ها رو کنار زدید و دلیل اصلی رو کشف کردید , دلایلی مثل گلخانه ای شدن جو زمین , النینو و لانینو و بادهای خورشیدی , همه از طرف شما بی اثر هستن و تنها دلیل این نابسامانی های کره زمین , پروژه هارپ هست .... واقعا متاسفم

4 : مرگ دلفین ها و خودکشی اونها میتونه دلایل مختلفی داشته باشه که قوی ترین نظریه اون در مورد امواج , موج های مایکرو ی کشتی ها و رادار ها هستن , این کشف شما که خودکشی دلفین ها بدلیل امواج هارپ هست , اگر دلیل علمی داشت , ممنون میشم میزاشتینش ’ البته هیچ دلیل علمی تا بحال ذکر نکردید , (( هر چند که این مورد , نزدیک ترین مورد به علم و عقل است , چرا که دلفین ها از امواج مافوق صوت برای ارتباطشون استفاده میکنن )) اما خب باز هم شما هیچ دلیل علمی ذکر نکردین

5 : فلات ایران یکی از پوسته های بسیار فعال کره زمین هست , همونطور که منطقه آلاسکا و سیبری از نظر زمین شناسی یک منطقه بیش فعال هست , شما باز هم تمام نظریات و پایه های علمی مثل تکتونیک صفحه ای و دیگر نظریات زمین شناسی رو کنار میزنید و به سراغ مخیله خودتون میرید , ایران حد اقل از این 50 سال گذشته چندین زلزله مرگبار به خودش دیده و مطمئنا شما هم میدونید که 90% این زلزله ها پیش از شروع پروژه هارپ بوده

شما یک سری وقایع طبیعی رو بدون دلیل منطقی و علمی پیوند دادین به این پروژه و من وافعا نمیدونم چرا ؟

مطمئنم که این تبی که در اینترنت و در ذهن غیر مطلعین ایجاد کردین تا مدتها خواهد موند , اما اذهان عمومی اینترنت بارها از این مسائل به خودش دیده و خواهد دید , تا بوده و هست جرقه هایی مثل نظریات شما بوده و خواهد بود

حرف آخر من اینکه : فکر میکنم شما اینقدر غرق تخیلات و افکار خودتون شدید که حقایق علمی رو هم فراموش کردین ، سعی کنید به دنیای واقعی برگردین

hoseinpb
10-04-2009, 17:30
من تمام این مطالب مرتبط با این موضوع رو از منابع گوناگون با ذکر منبع تو این تایپک جمع کردم چون واسه خودم جالب بود گفتم شاید واسه شما هم جالب باشه.
پس اگه حرف نا مربوطی بود برید خِر منبعو بگیرید. اگه هم خلافشو ثابت کردید به ما هم بگید بدونیم.
درضمن درباره

اگه این موضوع درست بود صدا سیما اونو تو بوق و کرنا می کرد (مثل هلوکاست)

هیچ وقت یه کشور نمیاد سلاح های کشور دشمنش رو تبلیغ کنه!

hoseinpb
10-04-2009, 18:18
s@leh جان شما درست می فرمایین ولی بهتر بود این نظراتتون رو به وبلاگ منبع می گفتین.

اول یه نکته: کسی نمی تونه بگه نظر کسی درسته یا غلطه چون هر کس برای خودش معیارهایی داره که با توجه به اونا نظر میده (همون قضیه نظر هرکس واسه خودش محترمه) من اینجا فقط نظرو میگم و خدایی کرده نمی گم نظر شما غلطه و من راس میگم!
درباره این بحث هم راستش من تا حد شما سواد ندارم ولی به نظر من:
1.التهاب این لایه از تصاویر و فیلم های مستند کاملا مشهوده (اگه تو youtube جستجو کنید چیزایی هست) و خود من در بیشتر منابع انگلیسی دیدم که علت زلزله چین رو هارپ معرفی کردن که احتمالا نویسنده این مقاله هم از اونا استفاده کرده.
2.تا جایی که من میدونم امواج ماکروویو با شارش الکتریکی فرق دارن و وات واحد توانه(چه مکانیکی باشه چه الکتریکی باشه و...)
3. تو این مقاله گفته شده هارپ میتونه این کارا رو انجام بده نگفته که همش کار هارپه و به سایر عوامل ربطی نداره.
4.این مقاله گفته دلفینا بر اثر سوختگی مردن نگفته امواج هارپ باعث خود کشی اونا شده.
5. درسته ولی کسی نگفته هارپ کارو زندگیشو ول کرده اومده تو ایران زلزله ایجاد کنه ؛ فقط خیر سرش مثال آورده.

حالا اگه منظورتون از این حرفا من بودم؛ به من چه! من فقط اطلاع رسانی می کنم نتیجه گیری با خوانندس
البته یه بزرگی میگه: از نظرت دفاع کن و برای عقیدت بجنگ حتی اگه همه ی دنیا مخالفش باشن.

s@leh
10-04-2009, 21:46
1.التهاب این لایه از تصاویر و فیلم های مستند کاملا مشهوده (اگه تو youtube جستجو کنید چیزایی هست) و خود من در بیشتر منابع انگلیسی دیدم که علت زلزله چین رو هارپ معرفی کردن که احتمالا نویسنده این مقاله هم از اونا استفاده کرده.

ببینید دوست من ، نزدیک ترین پدیده خارج جوی که میتونیم در زمین شاهد اون باشیم ، شفق قطبی هست که بر پایه مطالعات و گمان ها ، حداکثر 100 کیلومتر بالا است ( یعنی جایی که گازهای جوی موجود هستن و میتونن در اثر واکنش ، رنگ هایی رو به خودشون بگیرن یا تولید کنن ( حالا به هر نحوی ) ، اما لایه یونوسفر ، یک لایه خارج جوی ، یونیزه و تقربا عاری از گاز هست ، این لایه غیر قابل لمس و غیر قابل دیدن هست ، یک لایه است با بارهای الکتریکی که وظیفه اون چیز دیگه است ، همونطور که گفتم تا بحال علم پدیده قابل مشاهده ای از شفق قطبی بالاتر رو مشاهده نکرده ، حتی اون فیلم و عکس ها هم ، با گفته های خود نویسنده این مطالب هم مطابقت نداره ، در فیلم و عکس ، انکثار نور و رنگین کمان مشاهده میشه ، اما ایشون گفته بودن (( لایه یونوسفر قرمز میشه ))

و در مورد زلزله چین ، اون منابع انگلیسی توسط افرادی با ذهن خلاق و غیر مطلع نوشته شدن ، چیزی که مسلمه ، انگلیسی زبان بودن ، دلیل درست و علمی حرف زدن نیست ، اونها هم افراد سرخوش و خیال پرداز دارن

2.تا جایی که من میدونم امواج ماکروویو با شارش الکتریکی فرق دارن و وات واحد توانه(چه مکانیکی باشه چه الکتریکی باشه و...)

بله ، اما نویسنده از کم و کیف این انرژی صحبت نکرده ، و جالت تر اینکه ، این انرژی عظیم در سر راهش چیز های زیادی داره ، مثلا ، مدار های حساس الکترونیکی ، میدان های الکتریسیته ، من و شما ، ساختمان ها ، ایستگاه های مخابراتی و ....

چطور این مایکروویو ، روی هیچی تاثیر نمیزاره و یک راست میره داخل زمین و پروژه مخربش رو انجام میده ؟؟ یک مایکروویو با این عظمت باید سر راهش همه چیز رو نابود کنه ، درسته ؟

3. تو این مقاله گفته شده هارپ میتونه این کارا رو انجام بده نگفته که همش کار هارپه و به سایر عوامل ربطی نداره.

متاسفانه نه ، این خانم یا آقای محقق همه این مواردی که من گفتم رو از اثرات هارپ دونسته ... و خیلی پر مدعا همه رو هم ثابت کرده (( بدون دلیل علمی و فقط با شعار و یک سری آمار بی ربط ))

4.این مقاله گفته دلفینا بر اثر سوختگی مردن نگفته امواج هارپ باعث خود کشی اونا شده.

سوختگی ناشی از امواج هارپ ... ، حالا چرا بقیه ماهی ها نسوختن و فقط روی دلفین ها اثر گذاشته ، خدا میدونه ....

5. درسته ولی کسی نگفته هارپ کارو زندگیشو ول کرده اومده تو ایران زلزله ایجاد کنه ؛ فقط خیر سرش مثال آورده.

خیر سرش تحقیق هم کرده :دی هم مثالش و هم تحقیقش کشکه ، ایران ، چین و آلاسکا همه از زلزله خیز ترین و نا آرام ترین مناطق دنیا هستن ... و دقیقا روی کمربند زلزله هستن ، "" یعنی محققین دولت چین و دولت چین ساکت وا میستن که یه کشور دیگه بیاد و چند ده هزار نفر رو بکشه و یک شهرشون رو ویران کنه و اینا ساکت بمونن ؟؟ ""

.

مطمئنم این خانم / آقای ثریا خیلی سرخوش و هیجان زده بودن و خیال کردن الان دنیا رو آگاه کردن ، اما دقیقا چیز هایی رو گفته و ثابت کرده که دوست داشته ، همه اون چیزهایی که علم در این 100 سال ثابت کرده رو زیر پا گذاشته و همه رو نتیجه هارپ دونسته ، خنده دار و قابل تاسفه که یه عده میخوان مردم رو در تشویش و آزار قرار بدن ، اون هم با خرافه های قرن بیستمی و خاله زنک های به ظاهر علمی .

hoseinpb عزیز ، من و شما اگر با یک فالگیر کلاه بردار روبرو بشیم ، سعی میکنیم دستش رو رو کنیم ، با این افراد هم همینطور باید رفتار کرد و حد اقل هیزم توی آتش اینها نریخت

بازم دست شما درد نکنه که با زدن این تاپیک ها جای بررسی رو برای این موضوع باز گذاشتی ، ممنون

hoseinpb
11-04-2009, 06:29
اینم حتما یه آدمیه مثل من! مثلا به این تایپک من مراجعه کن:

وقتی من تکه های پازل(!) رو برای این قضیه کنار هم می گذاشتم(!) و واسه خودم با واسه خودم با ادله علمی تکامل رو اثبات کرده بودم چنانذوق کرده بودم که فکر می کردم الان بهم نوبل می دن.
بعد بزرگ شدم دیدم از این خبرا نیست
شاید این بنده خدا هم الان جوونه سرش داغه نمی دونه چی میگه بزرگ میشه یادش میره
باز خیلی ممنون خداییش قبل از این که شما پست بدی خودمم مشکوک بودم که اون پست گزارش سازمان لرزه نگاریو زدم ولی چون تایپکو خودم شروع کرده بودم روم نشد بزنم زیرش!

s@leh
11-04-2009, 13:39
مرسی حسین جان ، متاسفانه توی محیط سایبر ، هر از چند گاهی یکی میاد و یه موضوعی رو علم میکنه و مردم رومیکشه به سمت خرافات ، گاهی هم اینطوری از راه علم میخواد وارد بشه ...

نمونه بارز این چند سال رو میشه اینها عنوان کرد : (( دختر هلندی که چون به قرآن توهین کرده بود ، شبیه خوک شده بود )) که بعدا معلوم شد که مجسمه های لاتکس در یک موزه اروپایی هست

یا همین بولوتوث های کشور های عربی ، یا پیدا شدن انسان در مریخ و ...

یا مثلا عکس خاتمی رو در موزه ساواک نشون میدن که یکی از سقف آویزونه و داره از بدنش خون میاد ، که این مجسمه است ، و مثلا داره شکنجه های ساواک رو نشون میده ، اما چون خیلی واقعی هست ، دوستان لطف میکنن و فکر میکنن واقعی هست

بعضی ها به قول همین دوستمون سرشون که داغه یه مسائلی رو میزارن کنار هم و نتیجه ای رو که میخوان میگیرن

hoseinpb
12-04-2009, 19:30
من زدم زیرش نه بخاطر علم؛ چون وقتی پست s@leh رو خوندم یه حدیث از امام علی(ع) یادم افتاد.
ایشان می فرمایند: از دروغ همین بس که هر چه شنیدی نقل کنی.
و چون دورغ بزرگترین گناهه، هارپ و تواناییاشو بعنوان سلاح جنگی انکار میکنم؛ چون واقعا هنوز هیچ منبع قانع کننده از اینکه نوعی سلاح جنگی باشه ندیدم.

ha2006
13-04-2009, 00:31
az-soraya.blogfa.com

مقدمه:

az-soraya.blogfa.com

برای تماس با من اینجا را کلیک کنید.

هارپ چیست؟ به صدای هارپ گوش دهيد

هارپ یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقيق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زمينی (با استفاده از امواج راديويی ELF/ULF/VLF) تاسيس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن" به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پايه گذاری گرديده است.

آیونوسفیر چيست و کجاست؟

آنتن های هارپ با پرتاب رادیو فرکانس های بالا به آیونوسفیر می توانند ناحیه وسیعی از آیونوسفیر را گرم کرده و در نتیجه این ناحیه به تپش افتاده و در اثر آن امواج پایین و فوق پایین ELF/ULF/VLF تولید و به زمین فرستاده شوند. لازم به توضیح است که از میان تاسیسات مشابه آن در دنیا، هارپ تنها سیستمی است که عملا قادر است جهت و زاویه پرتوها را کاملا در کنترل داشته باشد و هر ناحیه از آیونوسفیر را که بخواهند هدف گیری کنند.

آنتن های هارپ در آلاسکا

اصولا امواج آنتن ها پس از اصابت به آيونوسفير و بازگشت به زمين قادر اند نه تنها به عمق دريا بروند بلکه فرا تر رفته و به اعماق زمين نيز وارد ميشوند و عملکرد آن بمانند "راديو ترموگرافی" (Radio Thermography) است که امروزه ژئولژيست ها برای اکتشافات مخازن مختلف شامل گاز و نفت استفاده می کنند. وقتی يک موج پایین "راديو ترموگرافی" به داخل زمين فرستاده ميشود به لايه های مختلف برخورد کرده و آن لايه ها را به لرزه می آورده و از لرزش صدايی با فرکانسی مخصوص توليد و به سطح زمين باز ميگرداند و ژئولژيست ها از صدای بازگشتی قادرند مخازن زيرزمين را شناسايی کنند.

از نمودار فوق متوجه می شويد که آيونوسفير گداخته شده (به رنگ قرمز ديده می شود) و سپس مثل يک قلب شروع به تپش ميکند و از اين تپش ها، فرکانس های فوق پایین توليد شده که پس از اصابت به زمين به داخل آن نفوذ مينمايد و در توضیحات زیر مشاهده خواهید کرد که چگونه از اين فرکانس فوق پایین و نيرومند، زمين زلزله و خرابی توليد ميگردد.

خوب حالا که چی؟

ناگفته نماند که امواج بازگشتی از آيونوسفير، پس از ورود به عمق دريا ميتوانند صدمات جانی برای موجودات دريايی، به خصوص نهنگ ها و دلفین ها را در بر داشته باشند.

١- ايجاد موج Extreme Low Frequency) ELF) با فرکانس از ١ تا ٢٠ هرتس به توسط آيونوسفير، که با برخورد امواج هارپ توليد شده و سپس به زمين فرستاده می شود و تا اعماق ٣٥ کيلومتری زمين نفوذ نمايد که پس از برخورد به لايه های مختلف زير زمينی توليد صدا نموده و در پی آن ايجاد زلزله می نمايد. برای تعاریف "فرکانس باند" ها به اینجا اشاره کنید.

٣٠ دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان (Sichuan) در چين در سال ٢٠٠٨، واکنش گذاختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده میشد و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست. فیلم کوتاهی از این گذاختگی را تماشا کنید.

٣- ايجاد سونامی، خشکسالی، آتش فشان، سيل ها، طوفان هايی نظير طوفان کاترینا در نیواورلئان (New Orleans) طوفان گانو عمان .

٥- ايجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و کنترل انسانها از راه دور و ايجاد "غش" و توليد "وهم" در مغز انسانها.

٦- ايجاد اختلال در جريان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپيوتر هواپيماهای مسافربری (مقاله ای از شرکت بوئينگ (Boeing) در اين رابطه بخوانید)، جت های جنگنده، کشتی ها، زير دريايی ها و غيره.

در ابتدا نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه هایی که در بیست سال اخیر در ایران رخ داده اند. این اطلاعات را از وب سایت "پژوهشگاه زلزله شناسی ایران" به دست آوردم. این نمودار با توجه به تعداد زمین لرزه های بالای 3 ریشتر تهیه گردیده است.

برای مقایسه نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه های بیست سال اخیر در نیوزیلند که یکی از زلزله خیز ترین کشورهای دنیا می باشد. اطلاعات را از وب سایت "جی ان اس - نیوزیلند" به دست آوردم.

کاهش در دهه اخير برابر با : ٤٦/٢ درصد

اگر به نمودار زلزله در آلاسکا، که مجموعه ی هارپ در آن واقع است دقت کنیم متوجه افزایش بسیار غیر طبیعی را در سال ١٣٨١ مشاهده می کنیم که تعداد زمین لرزه ها به یکباره چهار برابر سال های قبل می شود. این تغییر ناگهانی شاید به دلیل آزمایشات تحقیقاتی مسئولین هارپ در این ایالت باشد. اطلاعات زير از از وب سایت "مرکز اطلاعاتی زمین لرزه آلاسکا" به دست آمده است.

ارگ بم ما چه شد؟

در اواخر آذر ماه ١٣٨٧ در اینترنت به دنبال مطالبی در مورد زلزله در ایران بودم، که به تالار گفتگو وب سایت پی سی ورلد رسیدم. در آنجا به مطلبی که شخصی با نام "عادل کهن" (adelkohan) در مورد وقوع زلزله های پی در پی بندر لنگه نوشته بود برخورد کردم که در زير مشاهده می کنيد:

برای تماشای این فیلم کوتاه به اینجا اشاره کنید

دلفین های ما چه شدند؟

این سوختگی نیست؟؟؟؟؟؟

نتايج:

اين نوسانات به نوبه خود موجب صدا با فرکانس های پایین از ١ تا ٢٠ هرتس می شوند که فرکانس

ُELF/ULF Receivers 0.01Hz-40Hz Bell-5180-Magnetometer

پیام آخر:

و اما سوال من از شما:

۱۵ اسفند ۱۳۸۷: با تشکر از تمامی دوستان که انقدر از این مقاله استقبال کردند. می توانم بگویم که این نوشته در کمتر از سه هفته به دست (حداقل) ۱۵۰۰ نفر رسیده است و این با کمک شما بوده است، و از این بابت واقعا ممنونم.

یک تالار گفتگویی به اسم "سنترال کلابز" مقاله ی من را در وب سایت خود قرار داد. اینجا دوستان زیادی سئوالاتی داشتند که به تک تک آنها (تا به امروز) جواب داده ام. برای مشاهده کردن از این سایت به اینجا اشاره کنید. بعد از مقاله دوستان سئوالات خود را ارائه دادند و جواب های من در لابه لای این سئوالات پیدا می شود. گفتم شاید شما هم سئوالاتی داشته باشید که در آنجا پرسیده شده باشد، و بتوانید جوابتان را آنجا بخوانید. البته همانطور که قبل نوشته ام، از طریق ایمیل هم می توانید با من تماس مستقیم بگیرید و سئوالات خود را بپرسید.

به زودی تمامی این سئوالات و جواب هایشان را به صورت یک Word Document در اختیار شما خواهم گذاشت.

ویدیوهایی از ثریا:

چندین کلیپ ویدیویی برای تماشا و دانلود آماده کرده ام که دیدن آنها توصیه میشود. در حال حاظر تنها کیفیت خوب این ویدیوها آپلود شده اند. به زودی کیفیت های متوسط و پایین را آماده خواهم کرد. در صورتیکه نیاز به کیفیت های تلویزیونی به هر منظوری داشته باشید به من ایمیل بزنید.

هارپ در خلیج فارس و شاید جوابی به سوختن و مرگ دلفین ها؟ (حجم: حدودا ۲۰ مگابایت، مدت زمان: ۴ دقیقه ۲۲ ثانیه)

نباید زلزله بم دوباره تکرار شود (حجم: حدودا ۷ مگابایت، مدت زمان: ۱ دقیقه ۴۹ ثانیه)

نباید سونامی اندونزی دوباره تکرار شود (حجم: حدودا ۹ مگابایت‌، مدت زمان: ۲ دقیقه)

Word 2003v: (آخرین ویرایش در ۲۳ اسفند ۱۳۸۷)

کیفیت بالا (حجم: ۷۶۸ کیلوبایت) کیفیت معمولی (حجم: ۳۶۲ کیلوبایت)

در مورد "هارپ" کتابی بنام Angels Don't Play This HAARP بتوسط Dr. Nick Begich نوشته و بر مبنای آن دو ويديو، يکی در سال ۱۹۹۵ بنام Angels Don't Play This HAARP و ويديوی ديگری در سال ۲۰۰۸ بنام Angels Still Don't Play This HAARP تهيه شده است.

در مورد جنگ ويتنام (Vietnam) و باران های سيل آسا و دستکاری آب و هوا به توسط آمريکا (اغلب باران های استوايی از طريق ماهواره و سمپاشی از هواپيما بر روی ابر ها ايجاد می شدند) آقای دکتر باب فيتريکاس (Dr. Bob Fitrakis) کتابی بنام Weather Modification & Full Spectrum Dominance نوشته و فيلمی از کنفرانس خود در اين زمينه تهيه کرده که بخشی از آن را در کليپ ويديويی بنام THE MAD WHITE HOUSE WILL USE LASER WEAPONS ميتوانيد مشاهده کنيد.

مقاله ای در مورد عملکرد هارپ در دانشگاه استانفورد (University of Stanford) به نام HAARP PROJECT تهيه شده است که فقط به جنبه تحقيقاتی هارپ نگاه می کند و به جنبه های غير انسانی آن توجهی نشده است.

سوالی به بقاء موجوديت و در آينده ای نه چندان دور؟ به اينجا HAARP WORLDWIDE اشاره کنيد.

برای پيوند های مطالعاتی امواج راديويی زير فرکانس ۲۲ KHz به اینجا اشاره کنيد.

پارلمان شوروی به هارپ چگونه فکر میکند؟

اعتراض شرکت بوئينگ (Boeing) به هارپ در اين رابطه بخوانید.

پايان.

saber57
15-04-2009, 07:16
من یک سوال منطقی دارم.

اگر این پروژه جواب داده ، چه نیازی بود اسراییل برای تخریب تونلهای زیرزمینی در غزه ،عملیات سرب مذاب رو اجرا کنه ؟!! خب با انتخاب مختصات نقاط عکسبرداری شده توسط ماهواره و اعمال این پروژه میشد که این گذرگاهها رو تخریب کرد؟ نه!!!!!!!!!:31:

saber57
15-04-2009, 07:37
یه نکته از ارتعاشات

وقتی جسمی در حال ارتعاش ، با فرکانس طبیعی ارتعاش کنه ، دامنه ارتعاش اون ماکزیممه . شاید از این خاصیت برای تحریک لایه های زیرزمینی و گسلها استفاده کنن. به این صورت که با استفاده از آنتنهای مخصوص و تولید فرکانسی متناسب با فرکانس طبیعی نقطه مورد نظر ، دامنه نوسانات اون نقطه رو ماکزیمم کنند و ...................... :31:

smahdis
22-04-2009, 09:46
آقا من شك دارم اين صالح حتما تو همين شركت هارپ كار ميكنه با در امدي بالغ بر 3 ميليون در ماه و اصلا هم نميخواد كه كسي از چنين اطلاعاتي آگاه بشه :دي

خارج از شوخي، اگر راست هم نباشه، حداقل ايده جالبي هست.

artara74
30-04-2009, 09:25
اگه واقعي بود الان من و تو و ما و شما اينجا نبوديم. داشتيم تو برزخ يه قل دو قل بازي مي كرديم. كمي مشكوك مي زنه. اون فيلمي كه به نام CBC Haarp weather control‌رو نگاه كنيد. مديرش يكم تابلو مي گه كه نوه ما براي ديگر كشور ها خطري نداريم. من خودم توي شك هستم. شايد آمريكا مي خواد يك دفعه كل دنيا رو بهم بريزه. اما اين كه اينها گفتن براي تنظيم آب و هوا اين كار رو كردن. شايد برف هاي زياد پارسابل و خشكسالي امسال براي اون ها باشه اما ديگه زلزله هاي ايران براي اون نيست. حتما وقتي كه اون زلزله بزرگ تهران كه از 100 سال قبل پيشبيني كردن و هنوز نيومده رو هم كه بياد بگن براي هارپه. اما همه مي دونيم كه تهران كه رو گسل بزرگيه خيلي وقته زلزله نيومده. خدا كنه هر چه زود تر بياد يا اينكه گاز هاش از يك جايي بيرون بره وگر نه هر چي ديرتر بياد زلزله قوي تر ميشه.

alireza_t3000
05-05-2009, 19:11
خب من حرفاي همتون رو خوندم. من اين هارپ رو نه رد مي‌کنم نه قبولش مي‌کنم.
فقط مي‌دونم که امکانش هست و در جواب به صالح بگم که يونوسفر اگه گاز نداشته باشه پس چطوري بار الکتريکي داره!؟ يه کم فکر کن يه چيزي ميگي.
اما قبول دارم که حرفاي اين آقا/خانم ثريا مستند نيست.
اين رو هم ميدونم که از دست آمريکا هر کاري بر مياد.
حداقل هارپ وجود داره.
چه قصدش بد باشه چه خوب!
قبول نداري؟
اين رو هم البته قبول دارم که جلبکها ربطي به هارپ ندارن. من خودم جلبکهارو ديدم.
به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم توجه کنيد.

behradsn
20-05-2009, 15:15
دوست عزیز ممنون از مطلبتون

اما به حرف یک نفر یعنی ثریا الف نمیشه اعتماد کرد

بنده خودم تحقیق کردم این ایستگاه HAARP یک ایستگاه کاملاً تحقیقاتی است برای پیشبینی و تحقیق برروی ارورا ها که در منطقه آلاسکا و شمال آمریکا ایجاد میشه

من نمیدونم این مطالب رو از کجا به هم ربط داده که این کار خودش واقعاً هنرمندانه بوده

درضمن این بودجه ها و این کارها برای انجام تحقیقات واقعاً عادی و معمولی است در کشور آمریکا

پروژه ای شبیح به این در زمان ریگان بنام جنگ ستارگان یا Particle Canon وجود داشت که بعد از 27 درصد پیشرفت کار و هزینه بالا و نیز درصد پایین احتمال پیروزی پروژه این کار متوقف شد.

درنهایت باید گفت برای بحث ، تبادل نظر و یا هرگونه مسئله پیچیده باید منبع آن درست و حقیقی باشد

جای این هم هست که یادآوری کنم اگر این مرکز تحقیقاتی واقعاً اینی که میگن نیست قبل از اینکه خانم ثریا الف این رو کشف کنه مطبوعات آزاد کشورهای کانادا و آمریکا آبرویی از دولت هاشون میبردن که نوبت به ثریا خانم نمیرسید

hoseinpb
21-05-2009, 11:45
اين رو هم ميدونم که از دست آمريکا هر کاري بر مياد.

امام خمینی(ره): آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

Balrog
21-05-2009, 12:06
اولین بار این مطلب رو تو «سنترال کلابز» خوندم. البته فکر کنم از یه جای دیگه کپی شده بود. به هر حال نویسنده تا اونجا که تونسته گودرز رو به شقایق پیوند داده و با یه سری حرف‌های غیر علمی و دری‌وری، در پایان به چند نتیجه‌ی مضحک رسیده.

بیهق
29-05-2009, 14:25

مقدمه:

az-soraya.blogfa.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آیونوسفیر چيست و کجاست؟
آنتن های هارپ با پرتاب رادیو فرکانس های بالا به آیونوسفیر می توانند ناحیه وسیعی از آیونوسفیر را گرم کرده و در نتیجه این ناحیه به تپش افتاده و در اثر آن امواج پایین و فوق پایین ELF/ULF/VLF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تولید و به زمین فرستاده شوند. لازم به توضیح است که از میان تاسیسات مشابه آن در دنیا، هارپ تنها سیستمی است که عملا قادر است جهت و زاویه پرتوها را کاملا در کنترل داشته باشد و هر ناحیه از آیونوسفیر را که بخواهند هدف گیری کنند.

آنتن های هارپ در آلاسکا
اصولا امواج آنتن ها پس از اصابت به آيونوسفير و بازگشت به زمين قادر اند نه تنها به عمق دريا بروند بلکه فرا تر رفته و به اعماق زمين نيز وارد ميشوند و عملکرد آن بمانند "راديو ترموگرافی" (Radio Thermography) است که امروزه ژئولژيست ها برای اکتشافات مخازن مختلف شامل گاز و نفت استفاده می کنند. وقتی يک موج پایین "راديو ترموگرافی" به داخل زمين فرستاده ميشود به لايه های مختلف برخورد کرده و آن لايه ها را به لرزه می آورده و از لرزش صدايی با فرکانسی مخصوص توليد و به سطح زمين باز ميگرداند و ژئولژيست ها از صدای بازگشتی قادرند مخازن زيرزمين را شناسايی کنند.

از نمودار فوق متوجه می شويد که آيونوسفير گداخته شده (به رنگ قرمز ديده می شود) و سپس مثل يک قلب شروع به تپش ميکند و از اين تپش ها، فرکانس های فوق پایین توليد شده که پس از اصابت به زمين به داخل آن نفوذ مينمايد و در توضیحات زیر مشاهده خواهید کرد که چگونه از اين فرکانس فوق پایین و نيرومند، زمين زلزله و خرابی توليد ميگردد.
خوب حالا که چی؟

ارگ بم ما چه شد؟

من خودم وقتی یک هفته زلزله پشت سر هم میکرد گفتم حتما کوه آتشفشان توی دریا است. حالا نظر دوستان چیه...</

منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید !

بیهق
29-05-2009, 14:54
سلام !
این مطلب میتونه برعکس ظاهر دلسوزانه اش نوعی تهدید غیر مستقیم باشه ، (با توجه به تاکید نویسنده بر لینک دادن) یا واقعا میتونه دلسوزانه باشه ، حالا هرکی هر جور میخواد برداشت کنه ! چه در مدح یا حمایت از زورگویان و سوء استفاده کننگان علوم ، چه از موضع ضعف و ترس و سازش و تسلیم و چه از دیدگاه پذیرفتن مرگ باعزت و ترک زندگی ذلت بار ... و چه از دیدگاه امید به مافوق تمام علوم ...

hoseinpb
30-05-2009, 21:08
این مطلب قبلا در تایپک تخصصی هار مورد بحث قرار گرفته شده. لطفا از ادامه مجدد آن خودداری فرمایید.

hoseinpb
30-05-2009, 21:12
این مطلب قبلا در تایپک تخصصی هارپ مورد بحث قرار گرفته شده. لطفا از ادامه مجدد آن خودداری فرمایید.

msshamraz
17-08-2009, 12:54
فیلمی درباره هارپ
البته اگه تونستید یوتیب رو باز کنید

Hossein_nasa62
25-10-2009, 00:31
اينو توي اينترنت پيدا كردم ولي اميد وارم واقعيت نباشه

مقدمه:

مدتی است که با يک تکنولوژی استثنائی به اسم “هارپ” آشنا شده ام و در پیامد اين آشنايی تمام اینترنت را برای منابع ایرانی در مورد این موضوع گشتم، اما به نتیجه ی خاصی نرسیدم. اگر شما در گوگل “HAARP” را جستجو کنید به هزاران هزار وب سایت برخورد خواهید کرد که در مورد HAARP نوشته اند… اما همه ی آنها به انگلیسی هستند. نهایتا ایرانی های عزيزی که با زبان انگليسی آشنايی ندارند در مورد این مسئله ی حساس خبری نخواهند داشت، و ندانستن به اين معنی است که از طريق هارپ هر آسيب و بلايی که دلشان می خواهند سر مردم دنيا بیاورند، و در اخبار ها و روزنامه ها به عنوان “پدیده های طبیعی” تقديم مردم کنند و مطمئنا کسی که در مورد هارپ چیزی نمی داند خام این حرف ها خواهد شد.

برای تماس با من اینجا را کلیک کنید.

هارپ چیست؟ به صدای هارپ گوش دهيد

هارپ یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقيق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زمينی (با استفاده از امواج راديويی ELF/ULF/VLF) تاسيس شده است. ولی در واقع ”پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگان” به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پايه گذاری گرديده است.

( توضيح آنکه: جنگ هايی که از امواج “راديويی”، “ليزر” و “نيروی مغناتيس” برای صدمه به نيروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و اين اسم را از فيلم Star War گرفته اند)

آیونوسفیر چيست و کجاست؟

این لایه تشعشات خطرناک “ماورای بنفش” و “اکس ری” خورشيد را جذب کرده و مانند سقفی از ورود آنها به زمين جلوگيری می نمايد تا زندگی بر روی کره زمین امکان پذیر گردد. همچنین به دليل محیط الکتریکی موجود در آيونوسفير از اين لايه برای انعکاس امواج رادیوئی به اطراف زمین استفاده می شود. اگر این لایه به هر دليلی دچار اختلال شود تاثيرا ت بسیار زیادی بر روی زمین گذاشته و زيستن را مختل می کند.

این سیستم در حال حاضر از یک مجموعه آنتن های مخصوص (١٨٠ برج آنتن آلومنيومی به ارتفاع ٥٠/٢٣متر) تشکيل و برروی زمينی وسيعی به مساحت ٢٣٠٠٠ متر مربع در آلاسکا (Alaska) نصب گرديده است.

این آنتن ها امواج مافوق کوتاه ELF/ULF/VLF را تولید و به آیونوسفیر پرتاب می کنند.

آنتن های هارپ در آلاسکا

اصولا امواج آنتن ها پس از اصابت به آيونوسفير و بازگشت به زمين قادر اند نه تنها به عمق دريا بروند بلکه فرا تر رفته و به اعماق زمين نيز وارد ميشوند و عملکرد آن بمانند “راديو ترموگرافی” (Radio Thermography) است که امروزه ژئولژيست ها برای اکتشافات مخازن مختلف شامل گاز و نفت استفاده می کنند. وقتی يک موج کوتاه “راديو ترموگرافی” به داخل زمين فرستاده ميشود به لايه های مختلف برخورد کرده و آن لايه ها را به لرزه می آورده و از لرزش صدايی با فرکانسی مخصوص توليد و به سطح زمين باز ميگرداند و ژئولژيست ها از صدای بازگشتی قادرند مخازن زيرزمين را شناسايی کنند.

خوب حالا که چی؟

با کمی فکر کردن می توان متوجه این شد که تکنولوژی هارپ “با ويژگی معادن يابی” برای پیدا کردن مخزن های گازی و نفتی ساخته نشده است! زیرا برای پیدا کردن مخازن نیاز به یک میلیارد وات نیست و يک ترموگراف برای اين کار کافيست. با توجه به تاثیرات هارپ بر روی آیونوسفیر و نهایتا تاثیرات آن بر روی زمین و وضعیت آب و هوا، می باید در مورد این تکنولوژی کمی جدی تر فکر کنیم. این تغییرات شامل خشکسالی در مناطقی که تا به حال بی سابقه بوده است، بارندگی های سیل آسا در جاهایی که به خشک بودن معروف هستند، طوفان ها و سونامی ها و ساده تر از همه ایجاد زلزله را ميتوان برای هارپ به شمار آورد.

ناگفته نماند که امواج بازگشتی از آيونوسفير، پس از ورود به عمق دريا ميتوانند صدمات جانی برای موجودات دريايی، به خصوص نهنگ ها و دلفین ها را در بر داشته باشند.

١- ايجاد موج Extreme Low Frequency) ELF) با فرکانس از ١ تا ٢٠ هرتس به توسط آيونوسفير، که با برخورد امواج هارپ توليد شده و سپس به زمين فرستاده می شود و تا اعماق ٣٥ کيلومتری زمين نفوذ نمايد که پس از برخورد به لايه های مختلف زير زمينی توليد صدا نموده و در پی آن ايجاد زلزله می نمايد. برای تعاریف “فرکانس باند” ها به اینجا اشاره کنید.

٣٠ دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان (Sichuan) در چين در سال ٢٠٠٨، واکنش گذاختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده میشد و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست. فیلم کوتاهی از این گذاختگی را تماشا کنید.

٢- با قابلیت تکنولوژی “ترموگرافی” می تواند کلیه اطلاعات معدن های زیر زمینی کره زمین را در اعماق کم شناسایی کند و کلیه تاسیسات زیر زمینی کشورهای دیگر را دقیقا زیر مطالعه قرار دهد.

٣- ايجاد سونامی، خشکسالی، آتش فشان، سيل ها، طوفان هايی نظير طوفان کاترينا در نيواورلئان (New Orleans) طوفان گانو عمان .

٥- ايجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و کنترل انسانها از راه دور و ايجاد “غش” و توليد ”وهم” در مغز انسانها.

٦- ايجاد اختلال در جريان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپيوتر هواپيماهای مسافربری (مقاله ای از شرکت بوئينگ (Boeing) در اين رابطه بخوانید)، جت های جنگنده، کشتی ها، زير دريايی ها و غيره.

می توان به راحتی گفت که همه اسلحه های جنگی معمول و متداول امروزه در مقابل با اين تکنولوژی جديد کاملا متروکه به شمار ميايند به گونه ای که “هارپ” ميتواند با يک عملکرد کليه کامپيوتر های يک هواپيما را از فواصل دور از کار انداخته و آنرا سقوط دهد.

در ابتدا نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه هایی که در بیست سال اخیر در ایران رخ داده اند. این اطلاعات را از وب سایت “پژوهشگاه زلزله شناسی ایران“ به دست آوردم. این نمودار با توجه به تعداد زمین لرزه های بالای 3 ریشتر تهیه گردیده است.

برای مقایسه نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه های بیست سال اخیر در نیوزیلند که یکی از زلزله خیز ترین کشورهای دنیا می باشد. اطلاعات را از وب سایت “جی ان اس – نیوزیلند” به دست آوردم.

کاهش در دهه اخير برابر با : ٤٦/٢ درصد

اگر به نمودار زلزله در آلاسکا، که مجموعه ی هارپ در آن واقع است دقت کنیم متوجه افزایش بسیار غیر طبیعی را در سال ١٣٨١ مشاهده می کنیم که تعداد زمین لرزه ها به یکباره چهار برابر سال های قبل می شود. این تغییر ناگهانی شاید به دلیل آزمایشات تحقیقاتی مسئولین هارپ در این ایالت باشد. اطلاعات زير از از وب سایت “مرکز اطلاعاتی زمین لرزه در آلاسکا” به دست آمده است.

ياد آور می شويم: زمين لرزه های خطر ناک در لبه های “رگه گسل” يا “Fault lines” توليد ميگردند.

ارگ بم ما چه شد؟

در اواخر آذر ماه ١٣٨٧ در اینترنت به دنبال مطالبی در مورد زلزله در ایران بودم، که به تالار گفتگو وب سایت پی سی ورلد رسیدم. در آنجا به مطلبی که شخصی با نام ”عادل کهن” (adelkohan) در مورد وقوع زلزله های پی در پی بندر لنگه نوشته بود برخورد کردم که در زير مشاهده می کنيد:

من خودم وقتی یک هفته زلزله پشت سر هم میکرد گفتم حتما کوه آتشفشان توی دریا است. حالا نظر دوستان چیه…

برای تماشای این فیلم کوتاه به اینجا اشاره کنید

دلفین های ما چه شدند؟

دلیل های مختلفی برای مرگ این دلفین ها آورده شد ولی اگر از من می پرسید هیچ کدام قانع کننده نیستند. این دلفین ها کاملا مشخص است که سوخته اند! اینکه “خودکشی” کرده اند، یا اینکه به خاطر “فعالیت های صیادی” مرده اند جوابگوی سوختگی بدن های آنها را نمیدهد!

به گزارش خبرگزاری آفتاب “علت مرگ ٧٣ دلفین دیگر كه یك ماه پس از حادثه نخست رخ داد را نیز این كارشناسان بین‌الملللی در گزارش خود، ‘عوامل طبیعی’ اعلام كرده‌اند كه در این گزارش هنوز عوامل طبیعی ناشناخته است و می‌تواند ‘شوک’ یا ‘استرس’ باشد كه در نتیجه آن یكی از دلفین‌ها به سمت ساحل آمده و مابقی نیز به دنبال آن آمده‌اند یا یكی از آن‌ها برای شكار ماهی به سمت ساحل آمده و بقیه نیز آمده‌اند و در ساحل كه شیب ملایمی دارد، گیر كرده‌اند.” ٢/١٢/١٣٨٦

آیا پاسخ به سئوال مرگ دلفین ها در خیلج فارس “هارپ” نیست؟

این سوختگی نیست؟؟؟؟؟؟

هارپ (HAARP) یک پروژه ايست که مسئولين اعلام کردند برای “بررسی و تحقيق” درباره لایه ی آیونوسفیر بر پا شده است. ولی در واقع اين يک سلاح پیشرفته ی جنگی جدید است که کلیه ی اسلحه های سده ی قرن بیستم را فلج می کند.

هزینه های این پروژه مشترکا از طرف نیروی هوایی آمریکا، نیروی دریایی آمریکا، آژانس تحقیقاتی پروژه های دفاعی پیشرفته ی آمریکا و دانشگاه آلاسکا است. لازم به یادآوریست که سیستم “هارپ” در کشورهای گرین لاند، نروژ، شوروی و همچنین در روی بعضی از ماهواره ها به جهت فلج کردن سيستم راديويی هواپيما ها و نهايتا سقوط آنها استفاده ميگردد.

نتايج:

اين نوسانات به نوبه خود موجب صدا با فرکانس های کوتاه از ١ تا ٢٠ هرتس می شوند که فرکانس (Extremely Low Frequency/Ultra Low Frequency ELF/ULF) نام دارند. این فرکانس ها پس از نفوذ به زمين، زلزله ايجاد می کنند.

ُELF/ULF Receivers 0.01Hz-40Hz Bell-5180-Magnetometer

پیام آخر:

تصور نکنيد که همه سيل ها، خشکسالی ها و زلزله ها طبيعی اند، خير! اول گرم شدن “جو” را به دروغ به مردم ميفروشند و در اذهان جاسازی ميکنند و بعد همه بلاهای شبه طبيعی را بر سر مردم آورده و اگر کسی سئوال کرد که “اين همه سوانح از کجاست؟” ميگويند “تقصير از شما است که هوا را گرم می کنيد!”

هدف من از جمع آوزی و نوشتن این مقاله سیاسی نبوده و قصد تکرار شعار های ”مرگ بر آمریکا” را ندارم و صرفا به جهت ابراز نگرانی و نيز آگاهی به خوانندگان تهیه کرده ام.

و اما سوال من از شما:

تقديم به ايران، شاد و موفق باشيد…

ویدیوهایی از ثریا:

چندین کلیپ ویدیویی برای تماشا و دانلود آماده کرده ام که دیدن آنها توصیه میشود. در حال حاظر تنها کیفیت خوب این ویدیوها آپلود شده اند. به زودی کیفیت های متوسط و پایین را آماده خواهم کرد. در صورتیکه نیاز به کیفیت های تلویزیونی به هر منظوری داشته باشید به من ایمیل بزنید.

هارپ در خلیج فارس و شاید جوابی به سوختن و مرگ دلفین ها؟ (حجم: حدودا ۲۰ مگابایت، مدت زمان: ۴ دقیقه ۲۲ ثانیه)

نباید زلزله بم دوباره تکرار شود (حجم: حدودا ۷ مگابایت، مدت زمان: ۱ دقیقه ۴۹ ثانیه)

نباید سونامی اندونزی دوباره تکرار شود (حجم: حدودا ۹ مگابایت‌، مدت زمان: ۲ دقیقه)

در مورد “هارپ” کتابی بنام Angels Don’t Play This HAARP بتوسط Dr. Nick Begich نوشته و بر مبنای آن دو ويديو، يکی در سال ۱۹۹۵ بنام Angels Don’t Play This HAARP و ويديوی ديگری در سال ۲۰۰۸ بنام Angels Still Don’t Play This HAARP تهيه شده است.

در مورد جنگ ويتنام (Vietnam) و باران های سيل آسا و دستکاری آب و هوا به توسط آمريکا (اغلب باران های استوايی از طريق ماهواره و سمپاشی از هواپيما بر روی ابر ها ايجاد می شدند) آقای دکتر باب فيتريکاس (Dr. Bob Fitrakis) کتابی بنام Weather Modification & Full Spectrum Dominance نوشته و فيلمی از کنفرانس خود در اين زمينه تهيه کرده که بخشی از آن را در کليپ ويديويی بنام THE MAD WHITE HOUSE WILL USE LASER WEAPONS ميتوانيد مشاهده کنيد.

مقاله ای در مورد عملکرد هارپ در دانشگاه استانفورد (University of Stanford) به نام HAARP PROJECT تهيه شده است که فقط به جنبه تحقيقاتی هارپ نگاه می کند و به جنبه های غير انسانی آن توجهی نشده است.

سوالی به بقاء موجوديت و در آينده ای نه چندان دور؟ به اينجا HAARP WORLDWIDE اشاره کنيد.

برای پيوند های مطالعاتی امواج راديويی زير فرکانس 22KHz به اينجا اشاره کنيد.

پارلمان شوروی به هارپ چگونه فکر ميکند؟
اعتراض شرکت بوئينگ (Boeing) به هارپ در اين رابطه بخوانید.

این مقاله از من نیست نویسنده رو پیدا نکردم

پايان.

منبع

V i r u s e r
25-10-2009, 16:54
سلام
می دونم نباید اینو بالا بیارم
ولی امروز داشتم تو پی سی قدم میزدم که یهو به سرم زد برم هارپو با گوگل ارث ببینم
بنظر یکم عجیب نیستش که تصویر خراب باشه؟

*Necromancer
26-10-2009, 04:56
این ویکیپدیا هم همچین چیزایی در مورد هارپ و زلزله نوشته:

تو بخش انگلیسی ویکیپدیا هم یه پاراگراف به اسم Weapon هست که این چیزا توش نوشته شده!

seymour
26-10-2009, 19:30
سلام
می دونم نباید اینو بالا بیارم
ولی امروز داشتم تو پی سی قدم میزدم که یهو به سرم زد برم هارپو با گوگل ارث ببینم
بنظر یکم عجیب نیستش که تصویر خراب باشه؟
والا من که دیگه عادت کردم این گوگل ارث نصف یه عکس رو با یه کیفیت و نصف دیگه اش رو با کیفیت دیگه نشون بده ... تصاویر موزائیکی اشکالشون همینه دیگه ... همین چند وقت پیش میخواستم خانه پدربزرگمون رو در دزفول رصد(!) کنیم که اینطوری شده بود .. یعنی دقیقاً تا سر خیابون اونها وضوح خوبی داشت و یه سانت بالاتر رو نمی دونم چرا با وضوح پایین تر نشون میداد ..

ولی راس میگی با توجه به اینکه کل قضیه HAARP محل اختلاف نظره، معلوم نیست قضیه چیه .. هرچند اگه نصف دیگه اش هم مثل نصفه پایین وضوح داشت فکر نمی کنم خیلی توفیری می کرد...بهرحال این فایل (فایل زیپ شده توی ضمیمه رو باز کن، یه KMZ توشه) رو توی گوگل ارث ات لود که قطعاً جای عکس نقشه رو نمی گیره، اما خیلی واضح و روشنگر هستش ... برای دوستان که دسترسی به گوگل ارث ندارن، تصویری از همون فایل رو ضمیمه کردم.

V i r u s e r
26-10-2009, 19:33
این ویکیپدیا هم همچین چیزایی در مورد هارپ و زلزله نوشته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو بخش انگلیسی ویکیپدیا هم یه پاراگراف به اسم Weapon هست که این چیزا توش نوشته شده!

اینا همه حرفای از ثریا هست من نمیدونم این ادم چجوری جا باز کرده یهو؟ :41:
ما باید با مدرک بریم جلو. ولی اون فیلمی که از خلیج فارس گذاشتن که دریا قرمز بود خیلی جالب بود فقط نفهمیدم چی بود ک از ابر اومده بود بیرون!؟

V i r u s e r
26-10-2009, 21:22
والا من که دیگه عادت کردم این گوگل ارث نصف یه عکس رو با یه کیفیت و نصف دیگه اش رو با کیفیت دیگه نشون بده ... تصاویر موزائیکی اشکالشون همینه دیگه ... همین چند وقت پیش میخواستم خانه پدربزرگمون رو در دزفول رصد(!) کنیم که اینطوری شده بود .. یعنی دقیقاً تا سر خیابون اونها وضوح خوبی داشت و یه سانت بالاتر رو نمی دونم چرا با وضوح پایین تر نشون میداد ..

ولی راس میگی با توجه به اینکه کل قضیه HAARP محل اختلاف نظره، معلوم نیست قضیه چیه .. هرچند اگه نصف دیگه اش هم مثل نصفه پایین وضوح داشت فکر نمی کنم خیلی توفیری می کرد...بهرحال این فایل (فایل زیپ شده توی ضمیمه رو باز کن، یه KMZ توشه) رو توی گوگل ارث ات لود که قطعاً جای عکس نقشه رو نمی گیره، اما خیلی واضح و روشنگر هستش ... برای دوستان که دسترسی به گوگل ارث ندارن، تصویری از همون فایل رو ضمیمه کردم.

این پستتو وقتی داشتم تب های اضافه رو می بستم دیدم
بله گوگل ارث جدیدا خیلی بد شده نمیدونم
بابت فایل هم ممنون دیدمش ولی خوب به قول خودت هیچی خود مپ نمیشه که میره به 40 متری انتنا!

یه چیز دیگه جز از ثریا هیچ کس دیگه نمیگه که این خطرناکه؟ اخه من دارم تو منابع انگلیسی میسرچم و مطالب پراکنده ای جمع اوری میکنم ولی هیچ کدوم اینقد مطمئن نبودن :13:

Hossein_nasa62
24-01-2010, 22:46
هوگو چاوز:
آمريكا از تروريسم اكولوژيكي عليه مردم هائيتي استفاده كرده است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبرگزاري فارس: رئيس‌جمهور ونزوئلا معتقد است كه به هنگام وقوع زمين‌لرزه ويرانگر 7 ريشتري در هائيتي، آمريكا در حال انجام آزمايش بر روي يك سلاح تكتونيك براي ايجاد تخريب‌هاي اكولوژيكي بوده است.

به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري "ديجيتال ژورنال "، "هوگو چاوز "، رئيس‌جمهور ونزوئلا، معتقد است كه به هنگام وقوع زمين‌لرزه ويرانگر 7 ريشتري در هائيتي، آمريكا در حال انجام آزمايش بر روي يك سلاح تكتونيك (مربوط به تغييرات پوسته زمين) براي ايجاد تخريب‌هاي اكولوژيكي بوده است.
بنا بر اين گزارش، رئيس‌جمهور ونزوئلا آمريكا را به استفاده از زمين‌لرزه هائيتي به عنوان بهانه‌اي براي اشغال اين كشور متهم كرده است و از همان زمان به بعد بود كه آمريكا هزاران نيروي خود را در اين منطقه مستقر كرد تا به برقراري نظم و اجراي قوانين بپردازند.
اين گزارش افزود: چاوز آمريكا را در ايجاد زمين‌لرزه 7 ريشتري در هائيتي به عنوان بخشي از آزمايش "سلاح زمين‌ساختي " كه مي‌تواند بلاياي طبيعي ايجاد كند، مقصر مي‌داند.
رئيس جمهور ونزوئلا افزود: آمريكا بايد ايفاي "نقش خدا " را در زمين كنار بگذارد. چاوز معتقد است اين سلاح‌ها مي‌تواند در اوضاع جوي تغييراتي ايجاد كرده و به دنبال آن نيز زمين‌لرزه‌ها و آتش‌فشان‌هايي را تنها از طريق امواج الكترومغناطيس ايجاد كنند.
رئيس‌جمهور ونزوئلا ادامه داد: چنين سلاح‌هايي كه ايجاد زمين‌لرزه مي‌كنند در اختيار ارتش آمريكا قرار مي‌گيرد و ممكن است در نهايت عليه ايران استفاده شود.
بنا بر اين گزارش، هوگو چاوز منبع اين خبر را فاش نكرد اما رسانه‌هاي ونزوئلا گزارش كردند كه زمين‌لرزه مي‌تواند با پروژه تحقيقاتي "هارپ " (High Frequency Active Auroral Research Program) ايجاد شود؛ پروژه‌اي كه به ايجاد تغييرات شديد و فجيع در شرايط جوي زمين بوجود مي‌آورد.
هارپ يك پروژه تحقيقاتي است كه ظاهرا براي بررسي و تحقيق درباره لايه يونسفر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زميني (با استفاده از امواج راديويي) راه‌اندازي شده است.
از اواسط دهه 1990 كه مجلس دوماي روسيه گزارشي را كه توسط انجمن‌هاي دفاعي و امور بين‌المللي در زمينه پروژه هارپ نوشته شده بود و به امضاي 90 نفر رسيده بود، منتشر كرد، جنجال‌هايي در خصوص اين پروژه بوجود آمد.
در اين گزارش‌ آمده بود: آمريكا در حال ساخت سلاح‌هاي جديد ژئوفيزيكي است كه ممكن است بر محيط نزديك به زمين از طريق امواج راديويي داراي بسامد زياد تاثير بگذارد... اهميت اين جهش كيفي مي‌تواند با گذار از اسلحه‌هاي سرد به جنگ‌افزارهاي نرم و يا از سلاح‌هاي سنتي به تسليحات هسته‌اي مقايسه شود. اين نوع جديد از سلاح‌ها از اين جهت كه محيط اطراف زمين به طور ناگهاني هدف تاثير مستقيم و اجزاي تشكيل‌دهنده آن قرار مي‌گيرد، با انواع قبلي آن متفاوت هستند.
بنا بر اين خبر، "ويليام كوهن " وزير دفاع آمريكا نيز در سال 1997 نگراني خود را از چنين تروريسم اكولوژيكي "كه به موجب آن، تغييرات جوي و همچنين زمين‌لرزه‌ها و آتش‌فشان‌ها با استفاده از امواج الكترومغناطيس رخ ‌مي‌دهند "، اعلام كرد.
با اين وجود دولت آمريكا همچنان مدعي است كه اهداف اوليه پروژه هارپ انجام تحقيقات و بررسي‌هايي در لايه يونسفر زمين و امكان توسعه فناوري براي اهداف نظارتي و ارتباطي است.
انتهاي پيام/ت

*Necromancer
27-01-2010, 20:02
حالا با این داستان زلزله ی هاییتی قضیه دوباره داغ شده
سربازای امریکایی که ریختن تو اون کشور و کنترل فرودگاها رو بدست گرفتن و ...

tasnim68
28-01-2010, 18:03
بحث جالبیه!
شک ندارم زلزله هاییتی کار هارپه.

این آقای hoseinpb که تایپکو شروع کرده برا چی نوشته offline for ever؟
خودشم مشکوک می زنه ها!

tasnim68
28-01-2010, 18:04
اینم جالبه بخونیدش!

هوگو چاوز:
آمريكا از تروريسم اكولوژيكي عليه مردم هائيتي استفاده كرده است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبرگزاري فارس: رئيس‌جمهور ونزوئلا معتقد است كه به هنگام وقوع زمين‌لرزه ويرانگر 7 ريشتري در هائيتي، آمريكا در حال انجام آزمايش بر روي يك سلاح تكتونيك براي ايجاد تخريب‌هاي اكولوژيكي بوده است.

به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري "ديجيتال ژورنال "، "هوگو چاوز "، رئيس‌جمهور ونزوئلا، معتقد است كه به هنگام وقوع زمين‌لرزه ويرانگر 7 ريشتري در هائيتي، آمريكا در حال انجام آزمايش بر روي يك سلاح تكتونيك (مربوط به تغييرات پوسته زمين) براي ايجاد تخريب‌هاي اكولوژيكي بوده است.
بنا بر اين گزارش، رئيس‌جمهور ونزوئلا آمريكا را به استفاده از زمين‌لرزه هائيتي به عنوان بهانه‌اي براي اشغال اين كشور متهم كرده است و از همان زمان به بعد بود كه آمريكا هزاران نيروي خود را در اين منطقه مستقر كرد تا به برقراري نظم و اجراي قوانين بپردازند.
اين گزارش افزود: چاوز آمريكا را در ايجاد زمين‌لرزه 7 ريشتري در هائيتي به عنوان بخشي از آزمايش "سلاح زمين‌ساختي " كه مي‌تواند بلاياي طبيعي ايجاد كند، مقصر مي‌داند.
رئيس جمهور ونزوئلا افزود: آمريكا بايد ايفاي "نقش خدا " را در زمين كنار بگذارد. چاوز معتقد است اين سلاح‌ها مي‌تواند در اوضاع جوي تغييراتي ايجاد كرده و به دنبال آن نيز زمين‌لرزه‌ها و آتش‌فشان‌هايي را تنها از طريق امواج الكترومغناطيس ايجاد كنند.
رئيس‌جمهور ونزوئلا ادامه داد: چنين سلاح‌هايي كه ايجاد زمين‌لرزه مي‌كنند در اختيار ارتش آمريكا قرار مي‌گيرد و ممكن است در نهايت عليه ايران استفاده شود.
بنا بر اين گزارش، هوگو چاوز منبع اين خبر را فاش نكرد اما رسانه‌هاي ونزوئلا گزارش كردند كه زمين‌لرزه مي‌تواند با پروژه تحقيقاتي "هارپ " (High Frequency Active Auroral Research Program) ايجاد شود؛ پروژه‌اي كه به ايجاد تغييرات شديد و فجيع در شرايط جوي زمين بوجود مي‌آورد.
هارپ يك پروژه تحقيقاتي است كه ظاهرا براي بررسي و تحقيق درباره لايه يونسفر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زميني (با استفاده از امواج راديويي) راه‌اندازي شده است.
از اواسط دهه 1990 كه مجلس دوماي روسيه گزارشي را كه توسط انجمن‌هاي دفاعي و امور بين‌المللي در زمينه پروژه هارپ نوشته شده بود و به امضاي 90 نفر رسيده بود، منتشر كرد، جنجال‌هايي در خصوص اين پروژه بوجود آمد.
در اين گزارش‌ آمده بود: آمريكا در حال ساخت سلاح‌هاي جديد ژئوفيزيكي است كه ممكن است بر محيط نزديك به زمين از طريق امواج راديويي داراي بسامد زياد تاثير بگذارد... اهميت اين جهش كيفي مي‌تواند با گذار از اسلحه‌هاي سرد به جنگ‌افزارهاي نرم و يا از سلاح‌هاي سنتي به تسليحات هسته‌اي مقايسه شود. اين نوع جديد از سلاح‌ها از اين جهت كه محيط اطراف زمين به طور ناگهاني هدف تاثير مستقيم و اجزاي تشكيل‌دهنده آن قرار مي‌گيرد، با انواع قبلي آن متفاوت هستند.
بنا بر اين خبر، "ويليام كوهن " وزير دفاع آمريكا نيز در سال 1997 نگراني خود را از چنين تروريسم اكولوژيكي "كه به موجب آن، تغييرات جوي و همچنين زمين‌لرزه‌ها و آتش‌فشان‌ها با استفاده از امواج الكترومغناطيس رخ ‌مي‌دهند "، اعلام كرد.
با اين وجود دولت آمريكا همچنان مدعي است كه اهداف اوليه پروژه هارپ انجام تحقيقات و بررسي‌هايي در لايه يونسفر زمين و امكان توسعه فناوري براي اهداف نظارتي و ارتباطي است.
انتهاي پيام/ت

Gilopa
30-01-2010, 14:30
این شاید یه خبر باشه

اما خواب برام جالب بود .. دوست داشتم اینجا در موردش بحث کنیم .. ببینیم چطوری میتونه زلزله راه بندازه ..

نیروی دریایی روسیه در گزارشی با اشاره به اینكه زمینلرزه ویرانگر هائیتی نتیجه آشكار آزمایش سلاح هارپ توسط ارتش آمریكاست، اعلام كرد هدف نهایی این آزمایشها تخریب ایران و براندازی دولت كنونی این كشور از طریق ایجاد زمینلرزه است.

به گزارش فارس، پایگاه خبری تحلیلی "ولترنت "، در گزارشی تحت عنوان "آیا آمریكا در وقوع زلزله هائیتی دست داشته است؟ " نوشت: بنا بر اعلام روزنامه روسی "راشا تودی "، "هوگو چاوز " رئیسجمهور ونزوئلا، آمریكا را به دست داشتن در وقوع سری زمین لرزههای اخیر در حوزه دریای كارائیب از جمله زلزله ویرانگر هائیتی متهم كرده است.

بنا بر اعلام شبكه تلویزیونی "ViveTv " ونزوئلا، این ارتش روسیه بود كه این احتمال [دست داشتن آمریكا در زلزله هائیتی] را تداعی و به آن اشاره كرد و در پی آن كشورهایی نظیر ونزوئلا، بولیوی و نیكاراگوئه خواستار تشكیل جلسه اضطراری شورای امنیت سازمان ملل به عنوان نهادی كه باید اتهام تهاجم انسانی نیروهای آمریكایی علیه هائیتی را بررسی كند، شدند.

شبكه تلویزیونی ViveTv در گزارش خود اعلام كرد: گزارش نیروی دریایی روسیه نشان میدهد كه نیروی دریایی روسیه در پی این زمینلرزه اقدام به بررسی فعالیتهای نیروی دریایی آمریكا در دریای كارائیب از سال 2008 به بعد كرد. آمریكا در سال 2008 تمایل خود را برای بازسازی چهارمین ناوگان دریاییاش كه از سال 1995 از كار افتاده بود، اعلام كرد. روسیه یك سال بعد با از سرگیری تمرینها و فعالیتهای نیروی دریایی خود در اطراف رزمناو اتمی Pierre le Grand كه از پایان جنگ سرد متوقف شده بود، به این تمایل آمریكا پاسخ مثبت داد.

از پایان سالهای دهه 70، آمریكا تحقیقات و پژوهشهای خود در زمینه سلاحهای هارپ را به میزان قابل توجهی ارتقا داد و از آن زمان به بعد از ژنراتورهای رانشی و تكانشی، پلاسما و روزنانس در تهیه بمبهای با امواج لرزهای شدید استفاده كرد.

این گزارش در ادامه دو آزمایش هفته گذشته نیروی دریایی آمریكا را مورد مقایسه قرار داد: نخست زمینلرزه به بزرگی 6.5 ریشتر در حوالی شهر Eureka در ایالت كالیفرنیای آمریكا كه هیچ قربانی به دنبال نداشت و دوم، زمینلرزه كارائیب كه دستكم 140 هزار كشته بر جا گذاشت.

همانطور كه این گزارش نشان میدهد، نیروی دریایی آمریكا به احتمال زیاد از خرابیهایی كه این زمین لرزه در هائیتی به بار میآورده، با خبر و آگاه بوده است و به همین دلیل هم بوده كه نیروی دریایی این كشور ژنرال "كن كین " فرمانده نیروهای آمریكایی در هائیتی را برای كنترل و نظارت بر عملیاتها و تلاشهای نجات و امدادرسانی به این كشور زلزلهزده اعزام كرد.

نیروی دریایی روسیه در ادامه درباره هدف نهایی این آزمایشها اعلام كرد: هدف نهایی این آزمایشها تخریب ایران و براندازی دولت كنونی این كشور از طریق ایجاد زمین لرزه است.

به گفته این گزارش، پروژه هارپ (پروژه بررسی و تحقیق درباره لایه آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زیر زمینی با استفاده از امواج رادیویی) همچنین امكان ایجاد تغییرات شدید و فجیع در شرایط جوی زمین بمنظور بروز سیل، خشكسالی و توفان را فراهم میآورد.

طبق گزارش پیشین، اطلاعات موجود با زمین لرزه 8/7 ریشتری 12 مه 2008 Sichuan چین كه آن هم به موجب امواج الكترو مغناطیس هارپ به وقوع پیوسته بود، هماهنگی و مطابقت دارد.

شبكه تلویزیونی VivéTv در بخش پایانی گزارش خود تصریح كرد: پس از وقوع زمین لرزه هائیتی، وزارت دفاع آمریكا (پنتاگون) اعلام كرد كه ناو بیمارستانی USNS Comfort را برای عزیمت به این كشور زلزله زده فراخوانده است.

Cleeev
30-01-2010, 20:57
اولاً چه جاهای معتبری... فالس نیوز و هوگو چاوز که هر دو صبح تا شب دروغ میگن... حالا چرا RussiaToday از قول همون مقامات ارشد روسی نگفته...؟؟؟!!!

دوم اینکه هارپ قرار نیست و نخواهد بود به عنوان یه سلاح استفاده بشه و الان در اختیار دانشمندانه و استفاده ازش انقدر تأثیراتی در محیط ایجاد میکنه که به شدت تابلو باشه و همه بفهمن و هیچ کسی قصد استفاده ازش به عنوان سلاح رو نداره...

تمام جزئیات و اخبار هارپ در اینترنت هست و ازش استفاده چندانی نمیشه فقط قصد تحقیقات روی لایه های زیرین سطح زمینه...

دقت داشته باشید اگه بخوان از این به عنوان سلاح استفاده کنن با توجه به ارتباط بین تکه های پوسته زمین، ممکنه که به آمریکا و اروپا آسیب بیشتری برسه... پس مطمئناً همه حواسشون هست که ازش استفاده نظامی نشه... مرض ندارن که...!!! همچنین همونطور که گفتم استفاده ازش تأثیرات و بقایای به شدت تابلویی داره...

درنتیجه الکی حرفای برخواسته از کیهان و رفقاش رو باور نکنید... هوگوچاوز چرندیات زیاد میگه میره مست میشه میاد هر روز یه چرندی میبافه یه دفعه آمریکاییا رو بیرون میکنه دفعه بعد میاد ازشون استقبال میکنه یا گفته بود آمریکا اومده هائیتی که بیاد منو بخوره...!!!

حکومت ایرانم انقدر پشت پرده امتیاز داره میده که قشنگ از رفتار اروپاییا و آمریکا معلومه پشت پرده چه خبره...!!!

Gilopa
30-01-2010, 21:37
حالا اینا رو بیخیال بشید یکی بیاد از نظر علمی به من موضوع رو توضیح بده .. در اینکه اینا چرت میگند شکی نیست من این تاپیک رو زدم تا ببینم موضوع این سلاح که میگند چیه و آثارشون بر روی زمین چجوریاست

Cleeev
30-01-2010, 21:44
حالا اینا رو بیخیال بشید یکی بیاد از نظر علمی به من موضوع رو توضیح بده .. در اینکه اینا چرت میگند شکی نیست من این تاپیک رو زدم تا ببینم موضوع این سلاح که میگند چیه و آثارشون بر روی زمین چجوریاست

توی همین فوروم سرچ کنی در جاهای دیگه به طور مفصل دوستان توضیح دادن... گوگلم واسه همین کاره دیگه...

هارپ = HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :8:

masbeh
31-01-2010, 10:15
سلام
دوستمون دقيقا درست ميگن...به حرفهاي چاوز اصلا اطمينان نيس(يه روز با سران مملكت پيراشكي ميخوره فرداش.....)

در مورد هارپ نظريات زياده ولي در مورد اينكه ميتونه لايه هاي داخلي زمين رو گرم كنه شكي نيس....
يه سري مطالب رو كه cleeev گذاشت يكيشم كه از اون ور به قضيه نگاه كرده من ميزارم.

mavesta
31-01-2010, 12:15
سلام به همه دوستان
من میخواستم بدونم کسی از دوستان در مورد هارپ اطلاعات جامع و دقیقی دارند؟ من به یک سری اطلاعات در مورد هارپ نیاز دارم و کلا میخواهم بدونم این موضوع چقدر صحت داره و ...

night lord
31-01-2010, 15:30
اینم اگه ببینین بد نیست . قسمت امپریالیسم خبری :

d-a-n-e-s-h-j-u-.i-r خط چینارو بردار

sasan816
31-01-2010, 16:40
ادعای نیروی دریایی روسیه : هدف نهایی آمریكا ضربه به ایران از طریق ایجاد زمین لرزه است
ا نکنه زلزله ی بم هم کار امریکا بوده. مرد حسابی این چرندیات چیه میگی زلزله سیل و... همش به خواست خداست وبس

sasan816
31-01-2010, 17:30
یک سری به اینجا هم بزنید بد نیست ببینید چه چرندیاتی نوشته

seymour
31-01-2010, 22:54
سلام به همه دوستان
من میخواستم بدونم کسی از دوستان در مورد هارپ اطلاعات جامع و دقیقی دارند؟ من به یک سری اطلاعات در مورد هارپ نیاز دارم و کلا میخواهم بدونم این موضوع چقدر صحت داره و ...
من قبلاً در این مورد پست کوتاهی نوشتم، الان پیداش کردم و با کمی تغییر اینجا پست می کنمش:

این مواردی که مطرح شده بعنوان هارپ و اثرات مخربش و از مرگ دلفین ها تا زلزله هائیتی ربطش داده ان تقریبا همگی بی پایه و اساسه ... به اینطور موضوعات اصطلاحاً میگن "تئوری توطئه" ... تقریبا یعنی اعتقاد به اینکه همه چیز ، در واقع یه چیز دیگه اس.. و برعکس اون چیزی که ادعا میشه، به قصد شره و نه به قصد خیر... واضحه که یه همچین استدلالی ، خوراک اینطور بحث های مربوط به مسایل امنیتی-نظامیه ....

اولا که اگه انقدر قضیه مخفی و مرموزه ، پس چرا اون منطقه واسه بازدید به روی مردم بازه ؟ ... چرا دهها دانشگاه در تحقیقاتش همکاری کردن ؟ ... و چندین کشور از جمله روسیه هم کار کرده ان روی این پروژه؟ ...

ثانیا قدرت این پروژه بسیار کمه و اصلا از این خبرا نیست که بزنه همه جا رو نابود کنه ... اینا شاید ماهی یه بار هم روشن نکنن اون سیستم رو ... و تازه اونم شب که یونوسفر در ضعیف ترین حالت خودشه استفاده میشه ؛ در حدی که به شکل خیلی محوی قابل دیدنه ...

ثالثا مشخصات فنی این سیستم اصلا قادر به این کارها نیست .. مثلا یه زلزله نیاز به چند گیگاهرتز قدرت امواج داره ، در حالیکه این سیستم صرفاً می تونه مثلا 10 مگاهرتز قدرت ایجاد کنه ؛ یعنی چند صد برابر کمتر ... (بخصوص این بخش مربوط به زلزله اش خنده داره - چون بسیار سطحی مطرح شده - کاشکلی حداقل اینا می دونستن که دارن درباره چی حرف می زنن!)

seymour
31-01-2010, 23:01
اینم جالبه بخونیدش!

هوگو چاوز:
آمريكا از تروريسم اكولوژيكي عليه مردم هائيتي استفاده كرده است

.....
انتهاي پيام/ت
این قضیه مال یه هفته پیشه و الان می دونیم که انتساب این ادعاها به چاوز، واقعیت نداشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).. ابتدا یک روزنامه اسپانیولی این ادعا رو مطرح کرد و طبیعیه که سریعاً در سایت های علاقه مند به این موضوع و متاسفانه رسانه های ایرانی که بیشتر به اینطور ادعاها علاقه دارند، تا اینکه واقعاً چک کنند که اعتبار منبع چقدر ذکر شد ..

در واقع اینها بخشی از نظرات مردمی در یک وب سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) متعلق به تلویزیون دولتی ونزوئلا بوده اند و اونچه به چاوز نسبت داده شده در واقع بخش هایی از این مطلب و نظرات موجود در اون هستند..

majids
05-02-2010, 18:37
متاسفانه موضوعی چند وقت پیش در کشور مطرح شد تحت عنوان کشند سرخ که حتما شنیدید
در این موضوع رسانه ها ملی دلیل کشته شدن ماهی ها و دلفین ها رو عواملی از قبیل آلودگی خلیج فارس و رشد مرجانها و عواملی از این قبیل بیان کردند و از بیان حقیقت کتمان کردند .

اما حقیقت چیز دیگری هست (((( هارپ ))))

با آزمایشاتی که آمریکا در خلیج فارس با این تکنولوژی انجام داد موجب ایجاد زلزله هایی و کشته شدن آبزیان زیادی از قبیل ماهی ها و دلفین ها شد

همچنین زلزله 2008 چین هم که حدود 50000 کشته براجایی نهاد با استفاده از هارپ ایجاد شد اسنادش هم در وبلاگ زیر ارائه شده

متاسفانه زلزله های مشکوک برخی نقاط ایران هم جز همین مورد میتونن باشن .

در جواب ساسان عزیز هم که گفتن زلزله و خشک سالی رو فقط خدا میتونه ایجاد کنه میتونم بگم که شما با این حرفتون به قدرت خدا اعتقاد ندارید چون طبق روایات اسلامی خدا هرکاری بتونه انجام بده انسان هم میتونه چون انسان پرتویی از خداست .

دوستانی که در مورد هارپ میخوان بدونن به وبلاگ زیر مراجعه کنند به طور کامل توضیح داده شده

تو این وبلاگ فیلم هایی هم از زلزله های خلیج فارس و آزمایشات هارپ قرار داده شده و مدارکی رو هم ارائه میده

فیلم ها رو هحتما دانلود کنید و نگاه کنید مخصوصا کلیپ هارپ در خلیج فارس

اگر هم خواستید میتونم دلیل بیارم که چرا آمریکا به راحتی هایتی رو هدف قرار داد ولی ایران رو نمیتونه هدف قرار بده و نخواهد داد مگر فقط زمانی که ...

az-soraya.blogfa.com/post-1.aspx

موفق باشید.
م.غ کارشناس ارشد جغرافیا

Babak
20-02-2010, 19:33
?
......................

پست پاک شد جای دیگه هم من ندیدمش

برای آشنایی با این پدیده میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

Old_Chater
02-03-2010, 13:29
از نظر علمي ميتونه درست باشه

bisquit
25-04-2010, 15:40
پست پاک شد جای دیگه هم من ندیدمش

برای آشنایی با این پدیده میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

خیلی لینک خوبی بود!
به نظرم اینجا جای توضیح های علمیه نه اظهار نظرهای غیر علمی و بعضا مغرضانه حالا هر غرضی....

mohsen_gh1991
30-04-2010, 19:24
هارپ چیست؟
هارپ (HAARP) یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقيق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زمينی (با استفاده از امواج راديويی ELF/ULF/VLF) تاسيس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن" به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پايه گذاری گرديده است.

آیونوسفیر چيست و کجاست؟

لايه آيونوسفير چه ارتباطی به هارپ (HAARP) دارد؟

سیستم هارپ (HAARP) طوری طراحی شده است که بر روی آیونوسفیر تاثير مستقيم داشته باشد. از نمونه های اين تاثيرات قرمز و گداخته شدن و يا ذره بينی نمودن لايه را ميتوان نام برد.

این آنتن ها امواج مافوق کوتاهELF/ULF/VLFرا تولید و به آیونوسفیر پرتاب می کنند.

آنتن های هارپ (HAARP) در آلاسکا

ناگفته نماند که امواج بازگشتی از آيونوسفير، پس از ورود به عمق دريا ميتوانند صدمات جانی برای موجودات دريايی، به خصوص نهنگ ها و دلفین هارا در بر داشته باشند.

٣٠ دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان (Sichuan) در چين در سال ٢٠٠٨، واکنش گذاختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده میشد و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست. فیلم کوتاهی از این گذاختگی راتماشا کنید

٣- ايجاد سونامی، خشکسالی، آتش فشان، سيل ها، طوفان هايی نظير طوفان

کاترینا در نیواورلئان و طوفان گانو عمان

٥- ايجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و کنترل انسانها از راه دور و ايجاد "غش" و توليد "وهم" در مغز انسانها.

٦- ايجاد اختلال در جريان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپيوتر هواپيماهای مسافربری ، جت های جنگنده، کشتی ها، زير دريايی ها و غيره.

در اين مقاله ما فقط به نکته ١،یعنی فقط در رابطه با ايجاد زلزله بتوسط هارپ اشاره میکنیم.

در ابتدا نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه هایی که در بیست سال اخیر در ایران رخ داده اند. این اطلاعات را از وب سایت پژوهشگاه زلزله شناسی ایرانبه دست آوردم. این نمودار با توجه به تعداد زمین لرزه های بالای 3 ریشتر تهیه گردیده است.

برای مقایسه نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه های بیست سال اخیر در نیوزیلند که یکی از زلزله خیز ترین کشورهای دنیا می باشد. اطلاعات را از وب سایت جی ان اس - نیوزیلندبه دست آوردم.

اگر به نمودار زلزله در آلاسکا، که مجموعه ی هارپ در آن واقع است دقت کنیم متوجه افزایش بسیار غیر طبیعی را در سال ١٣٨١ مشاهده می کنیم که تعداد زمین لرزه ها به یکباره چهار برابر سال های قبل می شود. این تغییر ناگهانی شاید به دلیل آزمایشات تحقیقاتی مسئولین هارپ در این ایالت باشد. اطلاعات زير از از وب سایت مرکز اطلاعاتی زمین لرزه آلاسکا به دست آمده است.

ارگ بم چه شد؟

بم بعد از ٢٠٠٠سال ایستایی؟!

در اواخر آذر ماه ١٣٨٧ در اینترنت به دنبال مطالبی در مورد زلزله در ایران بودم، که به تالار گفتگو وب سایت پی سی ورلد رسیدم. در آنجا به مطلبی که شخصی با نام "عادل کهن" (adelkohan) در مورد وقوع زلزله های پی در پی بندر لنگه نوشته بود برخورد کردم که در زير مشاهده می کنيد:

برای تماشای این فیلم کوتاه لینک زیر را دانلود کنید.

دلفین های چه شدند؟

آیا این اثر سوختگی نیست؟

هزینه های این پروژه مشترکا از طرف نیروی هوایی آمریکا، نیروی دریایی آمریکا، آژانس تحقیقاتی پروژه های دفاعی پیشرفته ی آمریکا و دانشگاه آلاسکا است. لازم به یادآوریست که سیستم "هارپ" در کشورهای گرین لاند، نروژ، روسیه و همچنین در روی بعضی از ماهواره ها به جهت فلج کردن سيستم راديويی هواپيما ها و نهايتا سقوط آنها استفاده ميگردد.

نتايج:

Haj_Amoo
02-06-2010, 18:47
مثلا یه زلزله نیاز به چند گیگاهرتز قدرت امواج داره ، در حالیکه این سیستم صرفاً می تونه مثلا 10 مگاهرتز قدرت ایجاد کنه ؛ یعنی چند صد برابر کمتر ...
اون چند گیگاهرتز رو خود گسل لعنتی داره همون 10 مگاهرتز برای مست کردنش کافیه!! (دو تا از ورقه های زمین پشت هم گیر کردن. هر چه قدر می گذره انرژی پشتشون بیشتر میشه. این وسط یه تلنگر لازمه تا هم دیگرو ول کنن و اون انرژی آزاد بشه!)

seymour
16-06-2010, 21:50
اون چند گیگاهرتز رو خود گسل لعنتی داره همون 10 مگاهرتز برای مست کردنش کافیه!! (دو تا از ورقه های زمین پشت هم گیر کردن. هر چه قدر می گذره انرژی پشتشون بیشتر میشه. این وسط یه تلنگر لازمه تا هم دیگرو ول کنن و اون انرژی آزاد بشه!)
نمی دونم در جریان مکانیسمی که طرفداران تئوری توطئه در مورد هارپ و زلزله مطرح می کنن هستید یا نه، چون دقیقاً بحث شیوه مست کردن(!) هستش که ایراد داره. بهرحال من یه بار دیگه خلاصه میگم؛ بی ضرره: اینا میگن که هارپ میاد و آب موجود در اتمسفر رو گرم می کنه (عین اجاق مایکروویو) و به شکلی نامشخص و با دقتی بی نظیر در یه سر دیگه دنیا منعکس می کنه و زلزله میشه! (اگه هم در جریانش هستید، شرمنده که توضیح واضحات دادم.)

همونطور که عرض کردم، این فرضیه از پایه ایراد داره: چون برای این کار امواج بالای 2 گیگاهرتز لازمه (بهش میگن "اثر گرمایش دی الکتریک")، در صورتیکه هارپ نهایتش 10 مگاهرتز میتونه تولید کنه؛ صدها بار ضعیف تر...

یه بحث دیگه هم امواج ELF هستش که به همون اندازه ناشیانه مطرح شده: اینها امواجی هستند که قدرتشون در حد هرتز هستش (فوقش برای ارتباطات رادیویی کم سرعت استفاده بشن)... اونوقت چطور قراره زمین لرزه ایجاد کنن، در شرایطی که دامنه این امواج هزاران برابر کمتر از میدان طبیعی کره زمین هستش؟!!

خلاصه اینکه برای مست کردن اون گسل به شیوه ای که اینها ادعا می کنن نیاز به فن آوری بسیار پیشرفته تر، یا حداقل تئوری های توطئه معقول تر هستش.

kiarash3500
10-09-2010, 13:14
میشه توضیح بدین
یه سوال هم داشتم این یه سلاحه؟

NAZISM
10-09-2010, 13:20
هارپ (HAARP) یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقيق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زمينی (با استفاده از امواج راديويی ELF/ULF/VLF) تاسيس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن" به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پايه گذاری گرديده است.

توضيح آنکه: جنگ هايی که از امواج "راديويی"، "ليزر" و "نيروی مغناطیس" برای صدمه به نيروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و اين اسم را از فيلم Star War گرفته اند
آیونوسفیر چيست و کجاست؟

کاربرد های هارپ

١- ايجاد موج Extreme Low Frequency) ELF) با فرکانس از ١ تا ٢٠ هرتس به توسط آيونوسفير، که با برخورد امواج هارپ توليد شده و سپس به زمين فرستاده می شود و تا اعماق ٣٥ کيلومتری زمين نفوذ نمايد که پس از برخورد به لايه های مختلف زير زمينی توليد صدا نموده و در پی آن ايجاد زلزله می نمايد.

٣٠ دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان (Sichuan) در چين در سال ٢٠٠٨، واکنش گذاختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده میشد و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست.

٣- ايجاد سونامی، خشکسالی، آتش فشان، سيل ها، طوفان هايی نظير طوفان کاترینا در نیواورلئان
٥- ايجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و کنترل انسانهااز راه دور و ايجاد "غش" و توليد "وهم" در مغز انسانها.
٦- ايجاد اختلال در جريان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپيوتر هواپيماهای مسافربری جت های جنگنده، کشتی ها، زير دريايی ها و غيره.

=======
این مقاله رو من خیلی وقت پیش تو هاردم داشتم خلاصه ترین چیزی هست که هارپ رو مشخص میکنه

amirtoty
10-09-2010, 13:25
هارپ یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقيق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زمينی (با استفاده از امواج راديويی ELF/ULF/VLF) تاسيس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن" به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پايه گذاری گرديده است.( جنگ هايی که از امواج "راديويی"، "ليزر" و "نيروی مغناطيس" برای صدمه به نيروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و اين اسم را از فيلم Star War گرفته اند)

Babak
10-09-2010, 13:28
◄◄ همه چیز در مورد هــارپ ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bushido
08-01-2011, 19:11
به نظر شما هایپی حقیقت داره
این قدر من درموردش فهمیدم به طور خلاصه سلاحی هست که آمریکا ساختش و از بالای آتمسفر روی لایه های زمین اثر میزاره و سبب زلزله و خشکسالی و سیل ها میشه
رسانه های داخلی که فقط تکذیبش میکنن و مهندسین و دکترای ایرانی هم میگن امکان نداره
ولی مثل اینکه خیلی از سایت ها ورسانه های معتبر در سطح دنیا اونو قبول دارن

جایی از سایتم ندیدم این مطلب عنوان بشه لطفا دوستان اطلاعاتشونو در خدمتمون بزارن و مخصوصا اگر از دانشمند و شخصیت مهمی باشه

Mehran-King
08-01-2011, 20:34
هایپی چیه ؟! بازیه ؟

shabe.saket
08-01-2011, 23:00
هایپی نه هارپ.
HAARP.

کی گفته حالا وجود نداره؟
این عکسش.
در وجود یا عدم وجودش که بحثی نیست. قطعا وجود داره.
هارپ یه پروژه است، نه یه سلاح مخوف. هنوز مدارکی که ثابت کنه فلان عوامل طبیعی، دلیلش هارپ بوده وجود نداره. هرچند که ممکنه واقعا بشه استفاده نظامی کرد، ولی چون مدارکی ازش نیست (از نظر علمی هم ایراداتی بهش وارده) پروژه در نظر میگیرند نه سلاح.
من صداش رو هم شنیدم. مخوف به نظر میاد:18:.
سایت رسمی پروژه هارپ

Mehran-King
09-01-2011, 08:00
خوب که چی ، به چه دردی میخوره این هارپ ؟

shabe.saket
09-01-2011, 12:29
میتونن باهاش تو رو غیب کنن:31:. شوخی کردم:10:.
هارپ یه پروژه هست که امواج رو میفرستن هوا به لایه اوزون برخورد میکنه منعکس میشه هرجایی که بخوره اون امواج منعکس شده، اونجا رو نابود میکنه.
اینجا رو بخون.

bushido
10-01-2011, 19:16
چی سوتی دادم ها :31:
همون هارپ درسته

shabe.saket
11-01-2011, 18:49
زحمت انتقال و ادغام تاپیک رو یکی از دوستان کشید. متشکریم.

metana
23-01-2011, 21:31
سلام، ممنون و خسته نباشید.

من قبلا کلی مقاله جمع کردم. هم فارسی هم انگلیسی.

طبق تحقیقات من اول روس ها به این تکنولوژی دست پیدا کردن،بعد ایالتی ها. تجهیزات پایگاه Sura رو شنیدین دیگه. نه؟

amir 777
21-04-2013, 08:43
خب من میخوام این تایپیک را از خاک در بیارم
اول میخوام بدونم ایا مدرکی هست که اثبات کنه چنین تکنولوژی الان در دست امریکاست

shabe.saket
21-04-2013, 08:50

سایت رسمی پروژه هارپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir 777
21-04-2013, 09:01

سایت رسمی پروژه هارپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون از کمکتون من رفتم تو سایت ولی اطلاعاتی که نشون بده امریکا الان به این سیستم دسترسی داره نبود
این سایت رسمی هارپه ؟

shabe.saket
21-04-2013, 09:08
بله سایت رسمی هست
اگه به دامنه ش هم توجه کنید روی آلاسکاست

توی موقعیت تاسیسات هم نوشته

Location Gakona ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Alaska ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بنقل از ویکی پدیا
این تاسیسات مشترکا توسط نیروی هوایی آمریکا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DB%8C%DB%8C_%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7) نیروی دریایی آمریکا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%DB%8C%DB%8C_%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D 8%A7)، دانشگاه آلاسکا در فیربنکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%84%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7_%D8%AF%D8%B1_%D9%81% DB%8C%D8%B1%D8%A8%D9%86%DA%A9%D8%B3)، و نزدیک به ۱۵ دانشگاه آمریکایی دیگر اداره و استفاده می‌شود. شرکت سازنده این تاسیسات، شرکت BAE Advanced Technologies است.

هارپ در ویکی پدیا

mohammd1
14-05-2013, 12:17
سلام

دو روز پیش زلزله ای به بزرگی 4.4 ریشتر شیراز رو لرزاند. میدونم به نظر احمقانه میاد ولی چند تا چیز مشکوک وجود داره

1- خیلیها گفتند موقع زلزله آسمون به رنگ سرخ در اومده
2- با این زلزله به خاطر صدای مهیبی که داد بشدت موجب وحشت مردم شد توی هیچ شبکه محلی و غیر محلی به اون اشاره نشد انگار که اصلا نبوده:n02:

دوستان نظری ندارند!؟

shabe.saket
14-05-2013, 12:54
فیلمی از رنگ آسمون دارید؟
خیلی وقتا آسمون قرمز میشه، قرمز غیر طبیعی جای بحث داره.....

Saeed Dz
14-05-2013, 15:21
سلام

دو روز پیش زلزله ای به بزرگی 4.4 ریشتر شیراز رو لرزاند. میدونم به نظر احمقانه میاد ولی چند تا چیز مشکوک وجود داره

1- خیلیها گفتند موقع زلزله آسمون به رنگ سرخ در اومده
2- با این زلزله به خاطر صدای مهیبی که داد بشدت موجب وحشت مردم شد توی هیچ شبکه محلی و غیر محلی به اون اشاره نشد انگار که اصلا نبوده:n02:

دوستان نظری ندارند!؟
ساعتی که این اتفاق درش رخ داد رو هم بفرمایید.

mohammd1
14-05-2013, 16:21
گزارش اوليه زلزله
بزرگي ۴.۴ استان فارس
دوشنبه، 23 اريبهشت 1392 در سه و ده دقیقه و سی و دو ثانیه

تاريخ وقوع زلزله:
دوشنبه، 23 اريبهشت 1392 در سه و ده دقیقه و سی و دو ثانیه (وقت محلي - تهران)

بزرگي زلزله:
۴.۴

نوع بزرگي:
MN

موقعيت رومركز زلزله:
۲۹.۵۶ شمالي و ۵۲.۷۰ شرقي

عمق:
۱۰ كيلومتر

عدم قطعيت مكاني:
۱.۷۴+/- كيلومتر در جهت شمالي - جنوبي
۲.۲۲+/- كيلومتر در جهت شرقي - غربي

منطقه:

استان فارس

فاصله‌ها:

17 كيلومتري شيراز، فارس
22 كيلومتري داريان، فارس
24 كيلومتري زرقان، فارس
692 كيلومتري تهران، تهران

منبع:

موسسه ژئوفيزيك، دانشگاه تهران

عكس ماهواره‌اي منطقه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(توسط Google maps)

بارگذاري شكل موج‌هاي ثبت شده براي اين زلزله ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داده‌هاي زمان رسيد و دامنه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشاهده زلزله‌خيزي اخير در اين منطقه

روز اخير ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هفته اخير ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ماه اخير ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Life24
14-05-2013, 17:07
سلام
زلزله شیراز کسانی که شب بیدار بودن. صدای بدی نمی اومد؟
حالا انفجاری چیزی؟چون من فکر کنم با صدا بلند شدم تا لرزش زمین

mohammd1
14-05-2013, 17:33
بله همونطور که اشارکردم صدای بدی داد...
خیلی ها مثل شما گفتند انگار چیزی منفجر شده

shabe.saket
14-05-2013, 17:58
پس نصف شب بوده
توی نصف شب آسمون سرخ شده؟
این زلزله مثل اینکه خیلی حرفا پشتشه...همه میگن صدای مهیبی هم داده.....
کسی آسمونش رو دیده؟

Saeed Dz
14-05-2013, 20:23
پس نصف شب بوده
توی نصف شب آسمون سرخ شده؟
این زلزله مثل اینکه خیلی حرفا پشتشه...همه میگن صدای مهیبی هم داده.....
کسی آسمونش رو دیده؟
یوتیوب هم که (واقعن نمیدونم به چه دلیلی؟!) فعلن غیر قابل دسترس هستش وگرنه امکان داشت بشه از اونجا تصاویری رو بدست آورد.

البته نظرات رو هم که میدیدم بعضی ها هم این موضوع رو مربوط میدونستن با برنامه ی زیرزمینی هسته ای ایران و نه هارپ که تردید دارم هیچکدوم از این موارد صحیح باشن.

shabe.saket
14-05-2013, 20:32
توی یوتوب چیزی نیست
من گشتم.....
احتمالآ ویدئویی منتشر نشه
کی نصف شب میتونسته فیلم بگیره...؟

Saeed Dz
14-05-2013, 20:40
اگر مدرکی نباشه که این تئوری باطل میشه.

mohammd1
14-05-2013, 20:47
پس "شاهد عینی" چی میشه!؟

ویرایش: با توجه به این که داریم کار علمی میکنیم منم کوتاه میام و زلزله پروندش بسته شد

Legacy's
14-05-2013, 21:45
چیزی به اسم هارپ واقعیت علمی نداره. من سالهاست این ادعای پوچ رو دارم میشنونم و نظرات و ویدئوهای آماتوریش(البته از دید خودشون حرفه ای!) رو هم دیدم
به هیچوجه چنین چیزی قابل اثبات نیست و حتی با عقل هم سازگار نیست(البته عقل کسی که با ژئوفیزیک بخوبی آشناست با عقل کسی که کارش رمان و... خواندنه طبعاً یک دنیا متفاوته)
از اینها گذشته مدعیان چنین خرافات علمی ای هیچوقت پیش خودشون حتی نمیتونن فکر کنند که امواج رادیویی که این آنتن ها به فرض که بخوان ارسال کنند(که نمیکنند، چون اونها نمیتونن از نوع فرستنده باشند بلکه بیشتر از نوع آنتن های گیرنده هستند) بعد چطور وقتی به لایه ی یونوسفر برخورد کنه میخواد دقیقاً فوکوس کنه روی یک نقطه ی دیگری از زمین اونم در 180 درجه اون طرف تر. حتی قویترین پرتوهای الکترومغناطیس(گاما) هم هرگز چنین تأثیراتی نمیتونن در اعماق زمین ایجاد ککند تا چه برسه به امواج طول موج بلند!!

اونقدر نکات ضد علمی مضحک در این داستان وجود داره که آدم نمیدونه کدومش رو مطرح کنه. بگذریم از اینکه اون افرادیکه با اصول و مبانی علم بیگانه اند حتی تصور وجود غول ها و هیولاها رو در کوه آتشفشان یا در مریخ هم می پذیرند و دو آتشه ازش دفاع می کنند.

shabe.saket
14-05-2013, 21:48
در هر صورت سر این قضیه که هارپ میتونه لایه های زمین رو تکان بده یا نه بحث زیاد هست...

این ویدئو چند ساعت قبل از زلزله مهیب سیچوان چین 2008 گرفته شده...
گداختگی و تحریک یونوسفر مشهوده.....
چون یوتوب کار نمیکنه آپ کردم.....

دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FORE_EARTHQUAKE.flv.html)

Legacy's
14-05-2013, 22:08
این ویدئو و بسیاری تصاویر و ویدئوهای دیگه رو همون زمان که ادعاش بتازگی شده بود همه رو دیده بودم. چیز جدید هم در این سالها اضافه نشده

در نظر بگیرید لایه ی یونوسفر از حدود 85 تا 100 کیلومتر بالاتر از سطح زمین شروع میشه. درست همون چیزی که بهش گفته میشه مرز فضا. و هوا آنچنان رقیقه که هیچ بخار آبی اونجا وجود نداره که بخواد ابرهای موجود در ویدئو تشکیل بشه!
ولی این ویدئو فقط داره چند تکه ابر کومولوس که زیر 3 کیلومتر ارتفاع دارند رو نشون میده که بخاطر تجزیه ی نور خورشید(توسط قطرات منشوری شکل آب) دارن رنگی دیده میشن. یک چیزی شبیه رنگین کمان
کلاً پیش فرض های کاملاً اشتباه کنار هم چیده شده و یک فرضیه ی اشتباه تر از اون نتیجه گرفته شده

shabe.saket
14-05-2013, 22:17
گفته هاتون +
شما الان میتونید تشخیص بدید این ابرا چی هستند؟
نوعشون؟

--------
کومولوسه؟

Legacy's
14-05-2013, 22:28
گفته هاتون +
شما الان میتونید تشخیص بدید این ابرا چی هستند؟
نوعشون؟

--------
کومولوسه؟
حتی به فرض غیر ممکن که سیروس هم باشه بازم ارتفاع زیر 7Km داره. این عدد کجا و لایه ی یونوسفر کجا؟
ضمن اینکه لایه ی یونوسفر مثل آینه میتونه امواج رادیویی موج بلند رو بازتاب بده و هیچوقت گداخته نمیشه! اگر امواج هم بیش از حد توان این لایه قدرت داشته باشند ازش گذر میکنند
حالا همه ی اینها چطور میخواد باعث تأثیر بر ژئوتکتونیک در اعماق چند ده کیلومتری زمین بشه دیگه جای بسی لبخند داره:n02:

shabe.saket
14-05-2013, 22:31
هارپ رو بیخیال شیم یه لحظه :n02: ادعای بزرگیه و تحقیق میخواد
میتونید بگید کومولوسه یا سیروس؟

----------------------
هر وقت پست من و دیدید لطفآ بهش جواب بدید
این ویدئو یه ذره تناقض واسه مجهولات واسم بوجود اورده...
یه ذره اگه توی ساختار ابر همفکری کنیم به نتایج قطعی در مورد عدم ارتباط هارپ با گداختگی آسمان میتونیم برسیم.....

Legacy's
15-05-2013, 08:52
همونطور که گفتم میتونید نوعی از کومولوس محسوبش کنید. مثلاً استراتوکومولوس

shabe.saket
15-05-2013, 10:54
همونطور که گفتم میتونید نوعی از کومولوس محسوبش کنید. مثلاً استراتوکومولوس

بعد اگه زیرشاخه کومولوس بدونیمش، شما این رنگی شدنش رو چی میدونید دلیلش و؟
توی داخل کومولوس ها یخ تشکیل نمیشه که به انکسار نور بپردازه...؟
این تناقض چجوری حل بشه؟

Legacy's
15-05-2013, 12:19
بعد اگه زیرشاخه کومولوس بدونیمش، شما این رنگی شدنش رو چی میدونید دلیلش و؟
توی داخل کومولوس ها یخ تشکیل نمیشه که به انکسار نور بپردازه...؟
این تناقض چجوری حل بشه؟
مگه زمانیکه بارون میاد و نور خورشید دچار پاشیدگی میشه توی آسمون یخ وجود داره؟
در ویدئوی مورد نظر شما مثل روز واضح و مشخصه که نور خورشید به 7 رنگ سازنده اش پاشیده شده. در پست قبلی توضیح داده بودم:

بخاطر تجزیه ی نور خورشید(توسط قطرات منشوری شکل آب) دارن رنگی دیده میشن. یک چیزی شبیه رنگین کمان
کلاً پیش فرض های کاملاً اشتباه کنار هم چیده شده و یک فرضیه ی اشتباه تر از اون نتیجه گرفته شده
ضمن اینکه منظور شما رو از تناقض متوجه نشدم
اگر منظورتون مطرح کنندگان خرافه ی هارپ هست، از اونجا که نظرات من درآوردی تا بوده همیشه مغایر با علم بوده صد البته تمام صحبتهاشون مخالف علم و متناقضه و از این جهت با شما هم عقیده ام . ولی اگر عرایض بنده هست کجاش رو متناقض دیدید؟:n13:

shabe.saket
15-05-2013, 13:03
مگه زمانیکه بارون میاد و نور خورشید دچار پاشیدگی میشه توی آسمون یخ وجود داره؟
در ویدئوی مورد نظر شما مثل روز واضح و مشخصه که نور خورشید به 7 رنگ سازنده اش پاشیده شده. در پست قبلی توضیح داده بودم:

ضمن اینکه منظور شما رو از تناقض متوجه نشدم
اگر منظورتون مطرح کنندگان خرافه ی هارپ هست، از اونجا که نظرات من درآوردی تا بوده همیشه مغایر با علم بوده صد البته تمام صحبتهاشون مخالف علم و متناقضه و از این جهت با شما هم عقیده ام . ولی اگر عرایض بنده هست کجاش رو متناقض دیدید؟:n13:

اصلآ من با هارپ کاری ندارم

تناقضی که من میگم اینه که رنگی شدن ابر یه پدیده هست که توی ابرهای سیروس رخ میده
و ابرهای دیگه تا جایی که من میدونم رنگی نمیتونن بشن
چون داخلشون یخهای ریز نمیتونه تشکیل بشه بخاطر ارتفاع کم

آخه بارون یه ذره فرق میکنه
در صورتیکه بپذیریم ابرهای مدکور از جنس کومولوس ها هستند چطور میشه که رنگی بشن؟ چون یخ ندارند که رنگیشون کنه
مگر اینکه یه دلیل دیگه داشته باشه...

بعد من میخوام این دلایل رو جمع کنم و ازش نتیجه بگیرم که رنگی شدن ابر بخاطر هارپ نمیتونه باشه.....

V E S T A
15-05-2013, 13:06
این ابرها به نظرم بیشتر شبیه ابر های سیروس هستند..

این حالت رنگین کمالی توی ابر رو رنگین کمان آتش (Fire rainbow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))‌ می گن که در اثر عبور نور خورشید از بلورهای یخ شش وجهی تشکیل دهنده ابر سیروس اتفاق می افته.

و بر خلاف اسمش به سردی یخ هست (به علت وجود بلور های یخ)

توضیحات تو سایت های فارسی کمه این قسمت رو پیدا کردم :

خورشید باید در ارتفاع بالایی از آسمان ،یعنی حدود ۵۸ درجه بالای افق باشد. همچنین بلورهای شـش وجهی یخ که ابـرهای سیروس را می سازند نیز باید همچون ورقه ی ضخیمی به مـوازات سطـح

زمین درآینـد.زمانی که نور از وجه عمودی این بلورها وارد و از وجه زیرین آن خارج می شود، درست مانند وقتی که نور از منشور می گذرد، منحرف شده و می شکند. اگر بلورهای ابر سیروس مانند هـم

جهت گیری کرده باشنـد،مجموعه به صورت طیفی از رنگ ها می درخشد . این پدیده هنـگامی که خورشید در زاویه ۶۸ درجه نسبت به افق قرار می گیرد ، به حداکثر شدت خود می رسد.این منظره کم

نظیر ، بر فراز شمال آیداهو در نزدیک سرحدات ایالت واشنگتن بر روی فیلم ثبت شـد ( بیشتر از 85 درجه بالای افق ) . اگر در تابسـتان به کشـورهایی که در ناحیه جنـوبی کره زمیـن واقعنـد سفر کنیـد،

شانس دیدن این پدیـده را خواهیـد یافـت. طبق گزارش Daily Mail لندن ، این کمان ویژه پلی به طول چند صد مایل مربع در آسمان زد و در حـدود یک سـاعت ادامه داشت .در کشورهای شـمالی یا غربی

همواره خورشید پایینتر از ۵۸ درجه قرار دارد به همـین خاطر وقـوع این پدیده تقریباً غیرممکن است.

Legacy's
15-05-2013, 13:18
کیفیت اون ویدئو بسیار پایینه و در اون ابرها بنظر پست میان که تصور کومولوس بودنشون رو ایجاد میکنه. اگر نسخه ی باکیفیت تری پیدا کردین خب بهتر میشه درباره ی نوعشون با قطعیت بیشتر صحبت کرد
ولی تجزیه ی نور به 7 رنگ در همین ویدئوی بی کیفیت محرزه. خواه از دید شما در اثر بلورهای ریز یخ در ابر سیروسی و یا قطرات آب در نوع کومولوسی. هر دو یک نتیجه رو میده و اون پاشش نور سفیده.
در هر حال تعبیر نادرست و بی معنی گداختگی آسمان! نه از دید تئوری و نه تجربی درست نیست
من دارم فکر میکنم این مردمانی که یک پدیده ی ساده و بسیار عادی رو هنوز درک نکردند اگر شفق قطبی رو از نزدیک می دیدند چه خرافاتی براش میساختند؟

shabe.saket
15-05-2013, 16:39
پس در حالت کلی میتوان نتیجه گرفت
در صورتیکه ابری در آسمان رنگی شد مانند این موارد...

در اثر پدیده منشور شدن نور بخاطر وجود یخهای کوچک داخل ابر میباشد

در صورتیکه این اتفاق در نزدیکی غروب خورشید بیوفتد پدیده ابر صدفی میباشد...

منحصربه‌فردترین ابر زمین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%D9%81%D8%B1%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86)

در صورتیکه آسمان بلکل نارنجی شود، ویزگی لایه تروپوسفر میباشد که معمولآ نارنجی است...

نارنجی لایه تروپوسفر است.....

mohammd1
16-05-2013, 10:08
در صورتی که نصفه شب آسمان قرمز شود!؟ :n02:

Reza Azimy_RW
16-05-2013, 10:21
در صورتی که نصفه شب آسمان قرمز شود!؟ :n02:
این سوال منم هست بعضی شبای برفی این اطفاق می افته . یه شب اینجوری شد نور ماهو دیدم تو تقویم نجومی حده اعقل بود . یعنی از نور ماه نمیتونست باشه
10 بار هم سوال کردم کسی جوابمو نداد :دی

mohammd1
16-05-2013, 10:33
نکته جالب اینکه این اتفاق شب زلزله شیراز افتاد

Legacy's
16-05-2013, 10:33
این سوال منم هست بعضی شبای برفی این اطفاق می افته . یه شب اینجوری شد نور ماهو دیدم تو تقویم نجومی حده اعقل بود . یعنی از نور ماه نمیتونست باشه
10 بار هم سوال کردم کسی جوابمو نداد :دی
بجای اینکه 10 بار از کسانیکه نمی دانند بپرسید، یکبار از شخصی که می داند بپرسید! (از کلمات قصار اینجانب).
شما یکبار در گوگل می گشتید پاسختون رو می گرفتید.

چرا اسمان شب قبل از امدن برف قرمز است . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قدیما وقتی به اسمان شب در زمستان نگاه می کردند و می دیدند که اسمان قرمز است می گفتند که در جایی دارد برف می اید .
دلیل علمی ان چیست .
وقتی خورشید در مغرب برای شهری مثل تهران غروب می کند و شب فرا می رسد .هنوز در اردبیل غروب نکرده است و موقعی که در اردبیل غروب می کند هنوز در ترکیه غروب نشده است .
انوار خورشید در ترکیه به طبقه فوقانی جو در شهر اردبیل بر خورد می کند و اگر در اردبیل در میان ابرها ذرات کریستال برف تشکیل شده باشد این ذرات همانند منشور عمل می کند و نور را تجزیه می کند و به دلیل فرکانس خاص نور قرمز و انعکاس ان به سمت شرق اسمان تهران در شب قرمز دیده می شود .
این پدیده همیشه هنگامی رخ می دهد که در شهری که در غرب شهر اسمان قرمز شده (تهران )است برف برای بارش(اردبیل ) در اسمان باشد .
مثلا هنگامی که در مشهد برف به بارد در تهران اسمان شب قرمز نمی شود .
و قرمزی اسمان در هر شهری نشان دهنده ان است که در یکی از شهر های غرب ان ابرها در اسمان دارای کریستال کافی برای بارش برف هستند .
به دلیل چرخش زمین در نیمکره شمالی همیشه در فصل پاییز و زمستان بادها از غرب به شرق می وزند .
این مسله باعث می شود که اگر در شهری که اسمان شب ان قرمز شده .و در غرب ان بارش برفی صورت گرفته باشد .
.ابرها بوسیله باد از غرب به شرق حرکت کرده و به ان شهر رسیده .و بسته به درجه حرارات هوا در ان شهری که اسمان در شب قرمز بوده است بارش باران یا برف ایجاد می شود .

mohammd1
16-05-2013, 10:47
چرا از اول نگفتید اینو!؟ اگه این رو میدونستم هیچ وقت به فکر هارپ نمی افتادم...
نا آگاهی ملت باعث میشه برن سراغ خرافات:n02:
ممنون
ـــــ
کسی طول عرض مکانی رو که ادعا میشه آنتن های هارپ اونجاست رو نداره!؟
یا یه لینک گوگل ارت یا گوگل مپ