PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی که نمی زاره آنتی ویروس اجرا بشه

C. Breezy
20-02-2009, 10:49
انگار یه ویروسی توی کامپیوتر ما اومده که ما هر کار می کنیم نمی تونیم آنتی ویروس اینستال کنیم ... من هم کاسپر اسکای و هم آویرا رو از اینترنت دانلود کردم ... ولی هیچکدوم برنامه اینستالش بالا نمیاد ... همچنین از پسر داییم نسخه کامل آویرا رو گرفتم ، ولی اونم اینستال نشد ... خیلی از فایل های دیگه هم هست که انگار همین که باز میشن بسته میشن ... البته دیروز هم ویروس کضمغیظ فکر کنم اومد توی کامپیوترم ... و در اون لحظه اول حالمو گرفت ... ولی رفتم توی درایو سی و هر چی بود در موردش رو حذف کردم ... الان دیگه خبری ازش نیست ... یه کمکی در مورد اون ویروسه بکنین ممنون میشم

abol_fa
20-02-2009, 11:36
دوست من برای حل این مشکل از حالت سیف مد برو اگه نشد ویندوز رو عوض کن وقبل از اینکه هیچ برنامه رو اجرا کنی آنتی ویروس نصب کن و در ضمن هیچ درایوی رو به جز درایو سی دی رام که سی دی ویروس کش هست رو باز نکن

C. Breezy
20-02-2009, 21:47
دوست من برای حل این مشکل از حالت سیف مد برو اگه نشد ویندوز رو عوض کن وقبل از اینکه هیچ برنامه رو اجرا کنی آنتی ویروس نصب کن و در ضمن هیچ درایوی رو به جز درایو سی دی رام که سی دی ویروس کش هست رو باز نکن
آخه تو حالت سیف مد خیلی از برنامه ها نیست و یه ذره هم قیافه ویندوز کج و کوله هست ... اگه ویندوز رو عوض کردم نیازی هست که فرمت کنم ؟

picher_s
21-02-2009, 20:48
سلام
احتمالا کاملا پاکش نکردی!!
اول یه AntKazm رو اجراکن.
بعد اگه درست نشد به مسیر زیر برو یه راه حل برای شما وجود داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید.

abol_fa
21-02-2009, 22:14
شما باید سعی کنید با ظاهرش کنار بیاید در ضمن نیاز نیست فرمت کنید فقط ویندوز رو عوض کنید

C. Breezy
22-02-2009, 13:26
یه دونه از ویروس های کظم غیظ اومده بود تو کامپیوترم ... نمی دونم از کجا .. ولی مهم اینه که اومده بود ... اونو پاک کردم ... با آنتی کظم مخصوصی که از اینترنت گرفته بودم ... درست شد ... الان دوباره باید امتحان کنم ببینم چی میشه ... دست شما درد نکنه

s1na
22-02-2009, 18:50
فکر میکنم این ویروس new folder 2 هست
این هم آنتیش!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

C. Breezy
22-02-2009, 21:43
فکر میکنم این ویروس new folder 2 هست
این هم آنتیش!
چی کار می کنه ؟
بگو اگه سازگار بود با کامپیوتر من بگیرمش ... راستی سرعت کامپیوتر هم بسیار کم شده ... لااقل موقع بازی کردن که خیلی بد شده

s1na
23-02-2009, 01:14
فولدر آپشن مخفی میشه
یک پوشه رو وقتی که با تمام اجزا کپی میکنم و در جای دیگه پیست میکنم فقط پوشه بدون محتویات میاد با حجم 37 کیلو بایت
برنامه های exe باز نمیشن
TaskManeger & Regedit باز نمیشه
Cpu Usage همیشه در حالت معمولی از50 تا 100 کار میکنه!
در قسمت prosesses , پروسه Svchost بیش از 7تا هست
همیشه فایروال ویندوز خاموشه
crtl+alt+delete را از کار مي اندازد.
و...

C. Breezy
23-02-2009, 16:45
فولدر آپشن مخفی میشه
یک پوشه رو وقتی که با تمام اجزا کپی میکنم و در جای دیگه پیست میکنم فقط پوشه بدون محتویات میاد با حجم 37 کیلو بایت
برنامه های exe باز نمیشن
TaskManeger & Regedit باز نمیشه
Cpu Usage همیشه در حالت معمولی از50 تا 100 کار میکنه!
در قسمت prosesses , پروسه Svchost بیش از 7تا هست
همیشه فایروال ویندوز خاموشه
crtl+alt+delete را از کار مي اندازد.
و...
نه دیگه در اون حد داغون نیست :31:
ولی یه بیماری جدید هم داشت که یه پنجره هایی رو باز می کرد می گفت سی دی توی درایو نیست ؟ Continue ? Ignore ? Cancel ?
بعد هر کدوم رو میزدی یا نمی رفت ، یا اگه می رفت بعد از 2 ثانیه دوباره میومد ... منم رفتم از توی msconfig کلا اون اسمی که روی پنجره بود رو یافتم و نفلش کردم ، دیگه زدم سرویسش اجرا نشه ...