PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دسترسی به سخت افزار در php

elyass
20-02-2009, 04:09
سلام
من یه چت روم تحت وب با phpدرست کردم.تقریبا همه چیزاش ردیفه فقط نمی دونم قسمت ارتباط با سخت افزارهایی مثل وبکم رو رو چه طور طراحی کنم. کسی میتونه کمکم کنه؟ یا حداقل یه مرجع تحت وب بهم معرفی کنه؟
:11:

elyass
21-02-2009, 00:37
:45:
بابا یکی کمک کنه. یعنی حتی مدیرای بخش چیزی بنظرشون نمی رسه؟ یه راهنمایی میخوام. همین

MATRIX reloaded
21-02-2009, 20:31
یه جستجو تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بکن حتما یه چیزی پیدا می کنی.

elyass
25-02-2009, 01:23
یه جستجو تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بکن حتما یه چیزی پیدا می کنی.
ممنون ولی چیزی پیدا نکردم:13:

maso
25-02-2009, 01:30
php چنین کاری نمی تونه بکنه چون تحت سرور هست و هیچ کنترلی روی سرویس گیرنده نداره ، باید از برنامه نویسی سمت سرویس گیرنده همچون فلش و یا جاوا اپلت استفاده کنید ، و نتیجه اطلاعاتی که آن ها به دست می اوردند را با پی اچ پی پردازش کنید.

neopersia
25-02-2009, 03:59
php چنین کاری نمی تونه بکنه چون تحت سرور هست و هیچ کنترلی روی سرویس گیرنده نداره ، باید از برنامه نویسی سمت سرویس گیرنده همچون فلش و یا جاوا اپلت استفاده کنید ، و نتیجه اطلاعاتی که آن ها به دست می اوردند را با پی اچ پی پردازش کنید.
دقیقاً همینطوریه
وقتی php توی سرور اجرا میشه چطوری میشه انتظار داشته باشیم به وبکم کاربر دسترسی داشته باشه؟!
دسترسی به وبکم از یک طرف باید توسط برنامه های سمت کاربر (معمولاً فلش) انجام بشه. از طرف دیگه باید سرورتون هم قابلیت دریافت این داده ها رو داشته باشه. مثلاً یه کم در مورد Flash Media Server سرچ کنید!