PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا بعضی از برنامه برای چند لحظه کوتاه اجرا می شوند و بعد ناپدید می شوند؟

hasanomidvar
20-02-2009, 02:38
سلام

چرا بعضی از برنامه برای چند لحظه کوتاه اجرا می شوند و بعد ناپدید می شوند؟
من یک نسخه پرتابل از برنامه matlab دارم که اجرا نمی شود . اگر به طور دقیقتر بگویم این است که بعد از نصب ویندوز یکی دو بار برنامه matlab اجرا شد و با اون کار کردم اما روز بعد که اجراش کردم فقط برای چند ثانیه اجرا شد و بعد ویندوز یک error داد که این error هم بعد از چند ثانیه خودش بسته شد و فرصت هم نشد تا ببینم این error ماله چیست !!!
البته این پنجره error مال ویندوز بود نه مال برنامه matlab . همان پنجره ای که وقتی یک برنامه بد کار می کند و خودمان می بندیم از طرف ویندوز نشان داده می شود .

البته فقط این برنامه نیست که این مشکل را دارد دو سه برنامه دیگر هم هست که این مشکل را دارند ولی برای من برنامه 22 هم است چون درسی است و لازمش دارم . برنامه های دیگری که همین مشکل را دارند یکی CCleaner که فقط چند ثانیه اجرا می شود و بعد ناپدید می شود و دیگری NLITE است که فقط یک بار اجرا می شود و برای دفعه دوم یک پیغام خطا می دهد در ضمن در TASK MANAGER هم هیچ اثری از برنامه هایی که گفتم نیست

لازمه که بگم که ویندوز را تا زه نصب کردم و هر دو برنامه مم و CCleaner آخرین نسخه ها شون است که دارم و نصب کردم
در ضمن من سرویس پک 3 ویندوز را هم دارم و در یک ویندوز جداگانه نصب کردم ولی باز مشکل حل نشد

مشخصات سیستم :
ویندوز اکس پی نسخه حرفه ای با سرویس پک 2 و 3
WINDOWS XP PROFESIANAL SP2 & SP3
RAM :512 MB
CPU : 3 GHZ

aaaammmm87
20-02-2009, 11:54
سلام
دوست عزيز اين مشكل مي توني از جاهاي مختلفي اب بخوره :دي (مثال رو حال كرديد) امكان داره برنامه هاتون كرك نشده باشن ‏‏، امكان داره ويروس داشته باشيد ، امكان داره كه انتي ويروستون امكان اجراي برنامه رو نده ، امكان داره كه سيستمتون از لحاظ سخت افزاري واسه اجرا پايين باشه و ...................

yakh dar behesht
04-05-2009, 13:52
با سلام.
در هنگام نوشتن برنامه ، بدون این که در کد نویسی دچار مشکل شده باشم یا کدی را اشتباه تایپ کرده باشم برنامه ام گاهی اوقات دچار مشکل شده و برنامه ام باز نمی شود به طوری که حتی بک آپش نیز در سیستم اجرا نمی شود، و کلاً برنامه ام دچار مشکل شده و نمی توانم با همان برنامه که در حال نوشتنش بودم کار کنم ، خواهشمند است مرا راهنمایی نمایید