PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Top 10 phones at MWC 2009

SAEED_BARCELONA
20-02-2009, 01:18
Cnet 10 گوشیه برتر توی MWC رو معرفی کرده. در زیر به اونها می پردازیم

10- Acer M900
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9- HTC Magic

8- HTC Touch Pro 2

7- i-mate 810-F

6- LG Arena

5- NOKIA N86

4- SAMSUNG Omnia HD

3- SAMSUNG Ultra Touch

2- Sony Ericsson Idou

1- TOSHIBA TG-01

حال کنید.
منبع asia.cnet.com

Original Titan
20-02-2009, 01:25
باورم نمي شد! فك ميكردم hd اول شه!
ماشالا توشيبا!
و درود بر آيدو!

ali racer
20-02-2009, 01:34
این بر چه مبنایی بوده حالا ؟ پارتی بازی ؟

به نظرم در جمیع امکانات باید اچ دی سامسونگ اول میشد شایدم ایدو

تو نوآوری هم 86 به خاطر تکنولوژی جدیدش

زیباترین طراحی هم مسلما ایدو

بهترین شرکت سامسونگ

perjixen
20-02-2009, 01:41
این توشیبا که حاله اساسی از همه گرفت ...... رو کرد به HTC گفت ... : نی نی برو لا لا....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!
این حق شه....!!

دومی .... سخته ... ولی خوب اس ای کاری کرد که هیچکسی نکرده (البته این معیار خوبی نیست) ولی به نظرم باید به خاطر لو نرفتن اطلاعات آیدا به اس ای تبریک گفت......!!!
این انتخاب به نظرم کمی جای شبه داره ....... همه باید بازرسی بدنی بشن ..... مسول آسیا cnet حمید که نیست ها....:5:..؟!؟!؟

سومی که خیلی عجیبه ....... من فکر میکردم HD این جایگاه رو داره ( و راستش توقع داشتم دوم باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
چون به نظرم hd از 8300 امیتاز بهتری میگیره...!!

سعید مشخص نیست .... دلیل این انتخاب ها چی بوده.......؟!؟!؟

Michael Ropy
20-02-2009, 06:47
به نظر من یکم عجیبه! نظر من اینه که سامسونگ HD باید با آیدیو عوض میشد. به جای Ultra Touch باید I7410 میومد چون نو آورانه بود. آرینا جون هم با N86 عوض میشد (به خاطر سیستم عامل فوق العاده جذابش).

SAEED_BARCELONA
20-02-2009, 08:20
دوستان توی متنی که برای HD گذاشتن فقط از فیلمبرداریش تعریف کرده
در ضمن این سایت Cnet توی بقیه محصولات حرصم یمده بس که از سامسونگ تعریف میکنه. پس پارتی بازی نبوده

سعید مشخص نیست .... دلیل این انتخاب ها چی بوده.......؟!؟!؟
نچ
اگه میخواید توضیحی که در موردشون دادنو بنویسم
این توشیباهم حقشه
Cpu 1Ghz
4.1 اینچ
400*800

armin_software
20-02-2009, 11:24
Cpu 1Ghz
4.1 اینچ
400*800
راست میگه
سخت افزار بالایی داره.
cpu 1 خیلی بالا هست.

R@R#M@N
20-02-2009, 15:13
بنظرم منصفانه هست :دی
توشیبا که واقعآ خره :دی (خر استعاره از خیلی خفن منظورمه :دی)
آیدو هم بنظرم یه گوشی بود که هیچکسی انتظارش رو نداشت
3 و 4 رو فک کنم اگه جاش عوض میشد بهتر بود

noisymind
20-02-2009, 18:58
دومی .... سخته ... ولی خوب اس ای کاری کرد که هیچکسی نکرده (البته این معیار خوبی نیست) ولی به نظرم باید به خاطر لو نرفتن اطلاعات آیدا به اس ای تبریک گفت......!!!

خب پارسال هم تا لحظه معرفی کسی از x1 و کلا سری جدید c و g هیچ خبری نداشت.

Mah12
20-02-2009, 20:29
عجیبه که se اینقدر راحت جلوی لو رفتن اطلاعات گوشی رو میگیره اما بقیه نه، البته هیکارو w995 خیلی پیش از معرفی اطلاعاتش پخش بود.
اما کلآ رتبه ها جالب بود.hd بیشتر از 4 حقش بود حالا اول نه دوم نه سوم نه اینکه بشه 4 احتمالآ به خاطر فرم ظاهریش که داد میزنه سامسونگه بر عکس ultra touch
سپاس

noisymind
20-02-2009, 21:43
من نمیدونم چرا همه فکر میکنن که حتما گوشی تاپ باید سیمبین باشه! SAMSUNG Ultra Touch به نظرم جاش درسته.

Mah12
21-02-2009, 00:00
به همون دلیلی که وقتی سونی اریکسون گوشی میده بیرون حتی اگه همه چیش عالی باشه میگید(منظورم خود شما نیست) بازم یه گوشی مزخرف بدون سیستم عامل(غیر هوشمند)

سپاس

nima_989
21-02-2009, 00:33
واقعا توشيبا همه رو شوكه كرد.سوني اريكسون هم همينطور كسي انتظارشو نداشت 12 مگا بده بيرون.نوكيا حركت خارق العاده اي نكرد واسه 8 مگا خيلي دير جنبيد. سامسونگ هم كه ماشا الله انگار جا مونده بود كلي گوشي معرفي كرد.ال جي هم خدائيش راه افتاده ديگه خيلي پيشرفت كرده.
ولي اون آي ميت چقدر بد قيافه است.

sunrise07
21-02-2009, 10:28
یعنی تاچ پرو 2 از اون ای میت بدتره؟

R@R#M@N
21-02-2009, 16:41
آیمیت ه ضد آبه :دی

noisymind
21-02-2009, 19:25
به همون دلیلی که وقتی سونی اریکسون گوشی میده بیرون حتی اگه همه چیش عالی باشه میگید(منظورم خود شما نیست) بازم یه گوشی مزخرف بدون سیستم عامل(غیر هوشمند)

سپاس

خب سونی اریکسون دیگه واقعا گندشو در اورده بود!:31: که حالا جبران کرد. تازه باید منتظر Xx بعدی هم باشیم.

Hamid..God
25-02-2009, 09:06
بچه ها یه چیزیرو دقت کردین گوشی یه اول و دوم و سوم و چهارم همشون از گونه تاچ اسکرین و صفحه لمسی یادتونه گوشی های لمسی 2 سال پیش چقدر کم و گرون بودن تازه خیلی هم کاربردی نبودن ولی حالا ...
به نظرتون 2 سال دیگه چه خبره؟!!!

کلا تاچ داره کل بازارو می گیره من خودم گوشی تاچ نباشه نمی گیرم حالا دوربینش می خواد 20 باشه cpu هم 3000

نمونش همین n86 بابا نوکیا دوران این گوشی ها گذشته

Original Titan
25-02-2009, 09:50
نمونش همین n86 بابا نوکیا دوران این گوشی ها گذشته
نه اتفاقا! حميد جان
همه از تاچ خوششون نميياد!
تاچ هم درد سر اي خودشو داره

Hamid..God
25-02-2009, 10:03
می دونی اینم چیزی یه که وقتی یه تحول تو یه دنیایی به وجود می یاد هست و یه سری چیزا مخالف اون می شن
ولی به مرور زمان همونا هم به این رنج رو می یارن و باهاش هماهنگ میشن

اینا هم که از تاچ خششون نمی یاد باسه اینه که این فناوری هنوز اونقدر رشد نکرده که اونا رو ارزا کنه یا اونا از این سیستم یه ترس نا خود آگاه روان شناسی دارن ولی به مرور زمان اونها هم جذب این فناوری میشن

نمونش همون 2 سال پیش چند نفر بودن که تاچ استفاده می کردند و چقدر کسانی بودند که از ین فناوری بدشون می یومد ( به دلیل فناوری پایین صفحه ها و کیفیت بد مانیتور و دقت پایین و رابط کاربری یه سخت و خیلی چیزای دیگه )
اما حالا محبوب ترین موبایلا از فناوری تاچ استفاده می کنن و این گوشی ها (غیر تاچ ها) در پشت گوشی های با این فناوری قرار گرفتند

Hamid..God
25-02-2009, 10:13
من نمیدونم چرا همه فکر میکنن که حتما گوشی تاپ باید سیمبین باشه! SAMSUNG Ultra Touch به نظرم جاش درسته.

کسی نمیگه گوشی یه تاپ باید سیمبین باسه باید هوشمند باشه حالا یا Mac یا Simbiam یا Android یا Windows Mobile فقط جاوا نباشه

hamed1297
25-02-2009, 10:13
ولی دیر و زود اکثریت گوشی ها و کلا تجهیزات الکترونی تاچ میشن.
این قضیه رو بیل گیتز هم اگر اشتباه نکنم گفته بود.

Mah12
25-02-2009, 11:56
بیشتر ترس مردم از تاچ به خاطر خراب شدنشه...
آیفون هم که محکم بود زیر دمای صفر درجه کار نمیکنه در ضمن با دستکش هم نمیشه...
من که منتظرم چندتا گوشی تاچ خوب بیاد یکی بخرم(مولتی تاچ بهتره)
سپاس

perjixen
25-02-2009, 13:44
من که کلا با تاچ حال نمیکنم....:13:.!!

اگه گوشیه تاچ ، صفحه کلید کامل داشته باشه ...... خوبه .... در غیر این صورت به نظرم ارزش نداره .....!!
میخواد آیفون باشه .... امنیا hd یا آیدا ......!!
:41:
ولی پردا 2 :40: :8:

mostafa<>khan
25-02-2009, 13:54

اگه گوشیه تاچ ، صفحه کلید کامل داشته باشه ...... خوبه .... در غیر این صورت به نظرم ارزش نداره .....!!
این همه گفتی که یعنی ایدو رو دوست نداری؟حقا که یم نفوذی هستی:31:
خوب اگه این ها رو دوست داری چرا اکس وان رو نمیگی؟ و حرف پرادو:31: رو میزنی ???

Hamid..God
25-02-2009, 13:56

در ضمن درسته که کیبورد الان تو مانیتور خوب جواب نمیده ولی اگه دقت کنی همینم داره پیش رفت میکنه مثلا نوکیا یه گوشی داده بود (کانسپت) که روش یه لایه لیکوید بود که با مغناطیس جابه جا میشدن وقتی رو مانیتور دکمه ای به صورت مجازی ایجاد میشد این مایع اونجا جمع می شد و اون قسمت رو مثل یه دکمه برامده می کرد و وقتی فشارش می دادی دقیقا انگار یه دکمه رو فشار میدی

الانم یکی از دلایل جواب ندادن کیبورد تو مانیتور گرافیک ضعیف اونه یعنی دکمه ها ریزن ولی اگه دقت کنی الان کی بورد هایی اومده که سعی کرده این مشکل رو حل کنه
مثلا کی بورد مجازی آیفون که فوق العادست

البته من خودم یه تاچ با کیبورد رو ترجبح میدم مثل اکسپریا یا پرو 2 چون موبایل الانمم یه تاچ کیبورد کامله به غیر اون نمی تونم فکر کنم
اینم اگه دقت کنی به خاطر کم بود فناوری و تجربست که به مرور زمان بر طرف میشه

Hamid..God
25-02-2009, 14:11
این همه گفتی که یعنی ایدو رو دوست نداری؟حقا که یم نفوذی هستی:31:
خوب اگه این ها رو دوست داری چرا اکس وان رو نمیگی؟ و حرف پرادو:31: رو میزنی ???

خوب به هر حال مارک پرادا روشه و باسه همین گوشی شیکی محصوب میشه (هرچند من از قافش خوشم نمی یاد) ویه گوشی مد تاچ با کی بوردکامله ولی فکر می کنم همین مارک پرادا کلی بیاره رو قیمتش در حالی که شاید امکاناتش اونقدر نیرزه
ولی خوب باز سلیقه ی شخصیه و مارک پرادا هم خوب چیزیه

merikh_merikh
25-02-2009, 18:13
به نظره من TOSHIBA TG-01 به اين دليل اوله چون يک ال سي دي بزرگ به همراه کلي امکانات و سخت افزاري عالي را در يک گوشي شيک و خيلي باريک جا داده و واقعن جاي تشکر داره.....
Sony Ericsson Idou هم به اين دليل مقام دوم را اورده چون يک گوشي با سيستم عامل سيمبين به همراه کلي امکانات و يک دوربين خوب را در يک گوشي شيک و باريک قرار داده.همان کاري که توشيبا کرده ولي توشيبا به دليل سخت افزار قوي مقام بهتري نسبت به سوني اريکسون به دست اورده.
SAMSUNG Ultra Touch به دليل کاربرد صفحه لمسي و يک کيبرد معمولي به همراه کليد 4جهته که کار با اين گوشي را اسان ميکنه مقام سوم را کسب کرده.به غير از اين موارد چيزه خاص ديگه اي هم نداره.
SAMSUNG Omnia HD هم به اين دليل مقام چهارم را کسب کرده چون نواوري زيادي نداشته و نسبت به دو تاي اول که توضيح دادم و همچنين مورد سوم که راحتي کار در داخلش رعايت شده بود نواوري ان چناني نداره که بخاد به جاي يکي از سه تاي اول قرا بگيره.
اين نظره من در مورد 4تاي اول بود

perjixen
25-02-2009, 21:47
خوب اگه این ها رو دوست داری چرا اکس وان رو نمیگی؟ و حرف پرادو رو میزنی ???

خوب آخه ... ساخت ژاپنه و ...... HTC ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(آقا اشتباه کردم ... فقط قصد شوخی داشتم.) :-(

noisymind
25-02-2009, 22:34
کسی نمیگه گوشی یه تاپ باید سیمبین باسه باید هوشمند باشه حالا یا mac یا simbiam یا android یا windows mobile فقط جاوا نباشه

اتفاقا دقیقا منظور من این بود که حتما نباید هوشمند باشه! :46:

Hamid..God
26-02-2009, 12:06
اتفاقا دقیقا منظور من این بود که حتما نباید هوشمند باشه! :46:

چون وقتی هوشمند بود کلی امکانات به یوزر ارائه میده البته برا افرادی که این امکانات خیلی براشون مهم نیست هم گوشی های های اند بدون سیستم عامل هم ارائه میشه مثل هیکارو w995 ولی طرفدارای کمتری دارند و قیمتشون هم تا حدودی کمتره و افت قیمت بیشتری هم دارند

Mah12
26-02-2009, 16:42
اتفاقآ گوشیهای غیر هوشمند طرفداراشون بیشتره و دلیل رویکرد شرکت ها به هوشمند واسه فروختن بیشتر نرم افزاره...
فکر کنم سهم گوشیهای هوشمند زیر 30 درصده...
مثلآ الجی پارسال بیش از 5 میلیون فقط تاچ غیر هوشمند فروخت...
مثلآ تو خونه ما از 7 تا گوشی 2 تاش هوشمند حالا تو کل فامیل خیلی کمتر میشه... دلیل اینکه گوشیهای هوشمند تازگیا فروششون زیاد شده به دلیل امکانات مناسبشونه نه سیستم عاملشون... مثلآ n73 صدای بلند و دوربین خوب
سپاس

merikh_merikh
26-02-2009, 17:40
اتفاقآ گوشیهای غیر هوشمند طرفداراشون بیشتره و دلیل رویکرد شرکت ها به هوشمند واسه فروختن بیشتر نرم افزاره...
فکر کنم سهم گوشیهای هوشمند زیر 30 درصده...
مثلآ الجی پارسال بیش از 5 میلیون فقط تاچ غیر هوشمند فروخت...
مثلآ تو خونه ما از 7 تا گوشی 2 تاش هوشمند حالا تو کل فامیل خیلی کمتر میشه... دلیل اینکه گوشیهای هوشمند تازگیا فروششون زیاد شده به دلیل امکانات مناسبشونه نه سیستم عاملشون... مثلآ n73 صدای بلند و دوربین خوب
سپاس
دوست عزیز تنها امکانات گوشی های هوشمند مثل صدا و دوربین نیست که افرادی به سمتشون میرن بلکه خود سیستم عامل نیز نقش بسیار مهمی را ایفا میکنه.
دوست عزیز دلیل فروش گوشی های غیر هوشمند هم به این دلیل میباشد که هر کسی نیاز به سیستم عامل نداره.
.........

Mah12
26-02-2009, 17:57
دوست عزیز منم میدونم دلیل فروش گوشیهای هوشمند سیستم عاملشونه، ولی خیلی از مردم اصلآ از این قابلیت استفاده نمیکنند، منم منظورم این بود... خیلی ها رو میشناسم که دلیلشون این چیزهاست نه هوشمندیه گوشی...
مثلآ دلایل اینکه میگن گوشی N78 گوشیه خوبیه چیه؟ فقط سیستم عاملشه؟ حالا اگه این گوشی دوربین و خیلی چیزای دیگه نداشت کسی میخرش؟ مثل W950 خودم داشتم خیلی کمتر از P1 فروخت دلیلش چیه؟ دوربین 80% و Wifi , ram 20%
سیستم عامل هم یکی از فاکتور هاست که خیلی ها ازش استفاده نمیکنن... سیستم عامل واسه خیلی ها اولویت نیست...
سپاس

Hamid..God
26-02-2009, 21:27
البته حرف شما هم درسته ولی من خودم خیلی یارو می شناسم که به خاطر غیر هوش مند بودن از امکانات و طراحی جالب یه گوشی گذشتن و سراغ یه گوشی دیگه رفتن
البته من خودم هم گفتم که این سری هم طرفدارای خودشو داره و لی یکی از دلایل مهم کم بودن هوشمند در دست خریدار نسبت به هوشمند ارزون بودن غیر هوشمند هاست ولی اگه کسی بخاد یه های اند بگیره حتمی سیستم عامل رو هم تو انتخوابش در نظر می گیره
دلیل دیگه همونطور که شما گفتین عدم نیاز یک کاربر به سیستم عامل هم هست مثل افراد مسن که کاربرد زیادی از گوشیشون انتظار ندارند و بر عکس اسونس یه کاربرد مد نظرشونه مثل سری 8800 نوکیا