PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور با ادیتور های آنلاین کار کنیم ؟

.: محمد :.
19-02-2009, 20:46
سلام ،

چطور با ادیتور های آنلاین کار کنیم ؟ :31::31:
کامل و ساده باشد

Bill Gates
20-02-2009, 00:35
سلام
یه سوال < کدوم ادیتور ؟ ادیتور های آنلاین اسکریپت یا متن ؟!

اگر ادیتور آنلاین متن منظورت هستش که برای راحتی کاره مصرف کننده و یکپارچگی سیستم از اون استفاده میکنیم حالا بماند مسئله آزاد گذاشتن گرافیک محتوای سایت که توی جذب کاربر و زیابییش موثر هستش
منظورت فاییده هاش بود؟
اگر نه پس توضیح بیشتر راجع به سوالت بده !

20-02-2009, 13:42
سلام
یه سوال < کدوم ادیتور ؟ ادیتور های آنلاین اسکریپت یا متن ؟!

اگر ادیتور آنلاین متن منظورت هستش که برای راحتی کاره مصرف کننده و یکپارچگی سیستم از اون استفاده میکنیم حالا بماند مسئله آزاد گذاشتن گرافیک محتوای سایت که توی جذب کاربر و زیابییش موثر هستش
منظورت فاییده هاش بود؟
اگر نه پس توضیح بیشتر راجع به سوالت بده !

ادیتور متن می خوام . هرچی باشه . ساده ، سریع ، فارسی باشه . اگه ممکنه آدرسش هم بده ( نگو سرچ کن ! ) . :31::31:

DaRiOuShJh
20-02-2009, 14:17
محمد جان اگه فارسی باشه که باید یه 5-6 تا مترجم گیر بیاری بیان اینا رو برات ترجمه کنن که فلان چیز رو چی معنی کردن!×!؟

حالا منظورت از ادیتور همین برنامه ها مثل frontpage و dream weaver و ... هست یا چیزه خاصیه؟

توضیحات بیشتر پلیز!

20-02-2009, 17:10
با عرض خسته نباشید .

منظورم یک چیزی مثل همین که باهاش چیز اینجا می نویسیم //

DaRiOuShJh
20-02-2009, 18:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آهان منظورت همین text box ها و امکاناته اوناس؟

خوب اینا معمولا به صورته اشانتیون روی انجمن ساز هاو cms ها سرو میشن! یعنی اگه مثلا همین vbulletin رو نصب کنی این امکانات هم روش هست

حالا شما میخوای اینا رو تکی دربیاری؟ برای چه کاری خوب؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

20-02-2009, 20:48
اصلا اون رو ولش ... من TinyMCE v رو گرفتم . چطوری فونت پیشفرض رو تایین کنم ؟

neopersia
21-02-2009, 14:31
عزیز دل برادر فونت پیشفرض که نداره ولی میتونی آدرس یه فایل CSS بهش بدی که مشخصات پیشفرض مثل فونت و رنگ و مارجین و از این چیزاشو توش مشخص کرده باشی
باید وقتی که تو صفحه متد tinyMCE.init رو فراخوانی میکنی این گزینه رو به پارامترهاش اضافه کنی (فقط کامای قبلش رو هم فراموش نکنی که درست کار کنه):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DaRiOuShJh
21-02-2009, 14:44
به به به
استاد یاسره گرانقدر!
میگم من تا به حال با tinymce کار نکردم
به چه درد میخوره؟

Ultimator
21-02-2009, 17:35
به به به
استاد یاسره گرانقدر!
میگم من تا به حال با tinymce کار نکردم
به چه درد میخوره؟
به درد تو نمیخوره ! :دی 
کی میگه تو داینامیک بگردی تو آخه ! :دی 

میگم یاسر الان تینی دم دستم نیس 
مثل fck تو تنظیماتش راحت میشه دکمه هاشو کم و زیاد کرد ! ؟ 

تو همون ورد پرس یه پلاگین نصب کردم از تو خود برنامه دکمه هاشو کم و زیاد میکرد نصب میکنم نشونت میدم ! :31: 

MATRIX reloaded
21-02-2009, 20:29
نیم ساعت manual اونارو بخونی سریع یاد می گیری

neopersia
21-02-2009, 21:15
میگم یاسر الان تینی دم دستم نیس 
مثل fck تو تنظیماتش راحت میشه دکمه هاشو کم و زیاد کرد ! ؟ 

تو همون ورد پرس یه پلاگین نصب کردم از تو خود برنامه دکمه هاشو کم و زیاد میکرد نصب میکنم نشونت میدم ! :31: 
آره راحت میشه همه چیشو تغییر داد.
بیشتر تنظیماتش توی همون پارامترهایی هست که به متد tinyMCE.init داده میشه. دکمه ها رو هم همونجا میشه تغییر داد. پلاگینهاشم همونجا میشه حذف و اضافه کرد! مثلاً برای دکمه ها توی قالب پیشرفتش که سه تا ستون دکمه داره من اینجوری ترجیح میدم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید